Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
10. srp 2009

Tak to taky nemohu sloužit, že by se mi zkrátilo čekání.. My se brali loni v říjnu 🙂 Ale bylo to krásný, to joo 🙂 A přípravy nějaké starosti a čekání rozhodně zkrátí..! 🙂 Tak mari do toho 🙂

wergina
10. srp 2009

Kerrie, určo. A už si objednaná? To se dělá od 20 do 25tt? Kámoška chtěla jít do pardubický nemocnice a tam prý chtějí hafo papírů k vyplnění a když tam volala poporvé, takže je to brzo a po druhé, že už nemají volno 😖

mari111
10. srp 2009

jo jo,jen to jeste nikdo nevi,teda kromne vas ale vam prece muzu rict vsechno,ze ano 😉

kerrie
10. srp 2009

wergi.......IP 😉

mari111
10. srp 2009

kam ste vsechny zmyzeli? Tak ja uz taky du.Milacek uz jede konecne domu,tak zatim pa holky a dik za dalsi den straveny s vama 🙂

zlababa07
10. srp 2009

Měj se Mari a přeju pěkné plánování, aspoň si tu svatbu užiješ se vším všudy a nebudeš se muset hlídat. No a pak na to skočíte a to by bylo, aby nebylo, že jo? 🙂

mari111
10. srp 2009

zlababa- dik si zlaticko. snad to vsechno dobre dopadne.

tercie
10. srp 2009

Jééé žlababka nám nahodila fotku, už není inkognito 🙂
Holky já vím jak vám všem je, zažila jsem průšvih 2x, teď doufá, že už mám smůlu vybranou...
I kd\ž se vám to te\ď nezdá, tak to zvládnete, protože za prvý ic jinýho stejně nezbyde, a za druhý musíte se naadit trochu optim isticky, ay se k vám dalšímu miminkovi chtělo, já vím že se mi to teď kecá ale byla jsem na tom stejně... držím vám palce ať brzy najdete // 😉

kopa
autor
10. srp 2009

Ahojky holky, za chvilku bude slíbená tabulka 🙂 Čekala jsem až přítel odejde 😅

tercie
10. srp 2009

mě se to nějak poblbalo a poslala se mi odpověď kterou jsem nemohla předtím odeslat 😀

zlababa07
10. srp 2009

terci, jasně, že to klapne. O tom není pochyb! Já su třeba tak plná optimismu, že až toho manžu zpracuju, budou z toho minimálně trojčata 😀
Jinak ta fotka je holky z pláže z Argentiny, před 4 rokama, kde že ty mladé časy jsou... 😵

ee.liska
10. srp 2009

terci ty už máš smůlu vybranou 🙂
zlabi to by bylo něco 😀 😀

ee.liska
10. srp 2009

akorát jsem koukala sestřence na koníkovi na fotky a už má fakt hezké bříško 🙂 😵 holky nebojte, za chvilku nám to všem taky vyjde 🙂 🙂

ee.liska
10. srp 2009

ježiš já jsem dneska jakási optimistická 😅 tak papa jdu ven, ať si tu nepíšu sama se sebou 😀

zlababa07
10. srp 2009

Taky mastim domů. Mějte se, možná vás večer ještě zkontroluju, esli nezlobíte 😎

kopa
autor
10. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 15tt.......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 28DC
Paaja 25DC
Kopa 22DC
Eeliska 20DC
If.v 12DC
Zlababa07 10DC
Nicollka 9DC
Flair 5DC
Maarrtina 2DC
Ikopretinka 1DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

ikopretinka
10. srp 2009

Ahojky,
KOpi možná by bylo lepší napsat tam místo 1DC raději 1tt 😀 😀 Co vy na to??? Vypadá to líp ne? 😀

kopa
autor
10. srp 2009

Kopreti nebylo by to špatné 😀 😀 😉

ee.liska
10. srp 2009

cože 😲 😵 😵 😵 tichá velká gratulece 😵 😀 😀 😀 to je super

ikopretinka
10. srp 2009

Že jo? Vypadá to pozitivně a není to až tak na depku 😀

ikopretinka
10. srp 2009

Elisko, s gratulací vyčkej až mi vyjdou // ale teď jsem fakt 1tt 😀

ee.liska
10. srp 2009

jé promiň já jsem to asi špatně pochopila 😅 dyť říkám, že jsem dneska jakási optimistická
už jsem měla jít, ale manža zase zdržuje

kopa
autor
10. srp 2009

Holky a nebo si dát tt na den třeba do pasu 😀 😅 😅

ikopretinka
10. srp 2009

Ty jo Kopi to by taky šlo 😉 😵
Jsem zvědavá co na to farmi.
Farmi co ty na to???

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku ted jsem koukala na první stránku našeho tématku a ty jsi tam psala toto 😵 TAK AŤ NÁM VŠEM TOHLE NOVÝ TÉMA PŘINESE ŠTĚSTÍ DO BŘÍŠKA!!!!!!!! 😵
Tak se ti to kočendo vyplnilo 😵

kopa
autor
10. srp 2009

Jojo mohli bysme si to tam dát společně s Farmíkem 😀 😀

Samso ahojky,
koukám že ti ty týdny taky utíkají,to je moc dobře 😵 Četla jsem,že tě mala zlobí 😅 ale to asi patří k tomu věku néé?A už se mala těší na bratříčka/sestřičku??

flair
10. srp 2009

Ahojky kočky, teď jsem vás asi hodku a půl dočítala, drbny jedny 😝 😀
Terci, gratulace ke kontroleeee 😵
Farmi, třeba je ještě naděje..
No a já koukám, že už jsem zase 5 DC, toto letí 😀
Jinak s tím čekáním na snažení. Každý se cítí jinak. Myslím, že pokud není nějaký fyzický zásadní problém, tak fakt stačí 1-2 mršky. Já hned po revizi brala 2 cykly HA a pak začalo snažení. cykly zatím nic.. Ovuu je vzorová, myslím, že mi ale sliznice úplně ještě nedorůstá. Dnes jsem koupila kontryhel a ted vypila půl litříku 😅

farmarska
10. srp 2009

ahoj holky!
tak asi tak? 😀 😀 😀

farmarska
10. srp 2009

flair, to víš že jo, naděje umírá poslední 😀

kopa
autor
10. srp 2009

farmi ty už jsi to dostala??? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru