Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
11. srp 2009

Krásné ráno,

Mury: super, že už máš termín na 4D a manža půjde s tebou

Tercie: doufám, že už se cítíš lépe a manžel tě nebude zlobit

Farmi: testila jsi???

Mabe: tobě ty týdny taky krásně přiskakují

Kopi: celulutidu mají i hubené holky, takže já už jsem s s ní smířila. To bych musela jíst jen dietně a pořádně cvičit- a na to prdím. 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Paaji ahojky 🙂
Taky jsem zvědavá na Farmi 😕 ale vzdyt ona už je v 37tt 😀 😀 😝
Jo tak celulitidu moc neřeším,mě spíš vadi strie 😅 ale mám ten těhotenskej krém od Aventu,díky němu mi mizí 😉

mabe
11. srp 2009

paaji, snad to bude ok, tuk, tuk 🙂

murynka
11. srp 2009

jo jo celulitidu mám asi i já 😠 😕 😕

leni děkuji za tabulku ale máš tam chybu 😀 😀 jdu 20.8 ne 20.7 😀 😀 už je srpen!!!

bobinka22
11. srp 2009

Dobre rano holky,

Jak se mate?
U nas dneska prsi.Uz od 5 rana.A ja si vcera umyla okna.To by me nastvalo.Ale to je jedno.
Dneska mam poradnu na 12:40.Jdu na ten zaznam.Tak se tesim co me tam ceka....
🙂

ikopretinka
11. srp 2009

Ahojky a dobré ráno,
u nás prší, už celou noc, ale jsem ráda bylo tu hrozné sucho. Kopi já to taky ještě nesmazala. 😀 😀 😀

murynka
11. srp 2009

u nás už neprší pršelo v noci ale je tam příjemně 😉 😉

kopa
autor
11. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,20.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 15tt.......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 29DC
Paaja 26DC
Kopa 23DC
Eeliska 21DC
If.v 13DC
Zlababa07 11DC
Nicollka 10DC
Flair 6DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

markee
11. srp 2009

ahojky,
tak jsem volala záskoku obvodního lékaře a sestra mi slíbila,že mi ten ošetřovák napíšou.Doufám,že to nedopadne bledě.Ale vysvětlila jsem jí,že jsou moje poslední naděje,pže mi to nikde nechtěli nakonec napsat i když mi to slibovali.Tak si má Míša přijít a daj mu to.
Murynko,4D si hezky užijte. 😉

kopa
autor
11. srp 2009

Markee tak super,dobře jsi to zařídila 😉

murynka
11. srp 2009

markee vy půjdete na 4D??

tercie
11. srp 2009

Jééé kopreti to jsem ráda, e tu taky někdo má míň než já 😀 😀 😀 1tt 😀

Markee to je dost, že ti to napíšou, to je děs, ochota úředníků co?

Mury dobý pořzení v poradně 😉 snad budeš mít nějaký to kilčo navíc, aby tě dr nechtěl našlejškovat jako husu na posvícení 🙂

Mabe pečenou kachnu závidím, taky bych si dala, jojoooooo 🙂

Já musím dneska vydrbat auto, jedu zítra na technickou tak abych si netrhla ostudu 😀
A odpo jdu zpívat tak se těším.

Kopi jestli budeš večer dělat znovu tabulku, tak mi tam prosím přidej kontrolu 24.8. jo? Děkuju 🙂

Farmíku ségra tak co, testíš, nebo rodíš? 😉 Přijď se pochlubit!!!!

maarrtina
11. srp 2009

Holky pijete před otěhotněním někdo kontryhelový čaj?

kopa
autor
11. srp 2009

Tercí večer tě dám do tabulky 😉
mě se chce holky spinkat 😔 😔 😅 ani ty dva chlebíčky mi nezabraly 😀

sarlotta
11. srp 2009

Dobré ránko, u nás prší🙂))))

kopa
autor
11. srp 2009

Farmíku ty bláho nerodíš už 😀 😀 😀

sarlotta
11. srp 2009

maarrti já teď ne...
ale pije se od MS do ovulky, pak pauza

paajaa
11. srp 2009

Maartina: já jsem kontryhel pila. Pije se jen do ovulky- přibližně do 14DC

Kopi: já bych taky chrněla. Ale musím jít pracovat. 😖

maarrtina
11. srp 2009

sarlotta. aha, musím to líp najít na netu 😉

kopa
autor
11. srp 2009

Paaji mě právě to pracování moc nejde 😅 oči se mi zavírají 😅
Dneska jsem si měla jít vyzvednout nové kalhoty,nechával jsem si je zkracovat a už jsem volala,že příjdu zítra 😀 dneska se mi nic nechce 😅

tercie
11. srp 2009

Já jsem kontryhle pila po porodu, pak měsíc pauza a pak ještě jednou, od 1DC do ovu, cca 14DC, a mám ale dojem že to se mnou nic neudělalo, nevím, ale on asi rozdíl stejně pozat nejde, jde spíš o vnitřní pocit, že pro sebe dělám něco dobrýho...

Kopi já ještě ani nesnídala 😀

farmarska
11. srp 2009

ahoj holky 🙂 prej přid se pochlubit, ..není s čím, 😠 sem testila a na testu bílo 😢 dokonce už testuju dvěma testy, co kdyby ten jeden byl nějakej debilní 😀
hele a ted nezdržujte bo můj čuník Lůca ještě nežral a kozy jsou nepodojené 😝
pokecáme pak 😉
ty bláho kopi, 😉 ak jsi neměla chodit dopráce a měla jsi zůstat doma a hledat! todle je důležitý čéče 😎 v práci by to jistě pochopili, kdyby jsi jim řekla, že nepřijdeš kuli těhu testům 😀 ale ty jsi šla po těch chlebíčcích, je mi to jasný 😀 😎 😎
mury tak to nakonec dobře dopadlo s tím ultrazvukem! to je dobře 😵 hele a jak jsi utočila na manžu?dala jsi mu pár facek? 😨 😎
miláholko nezoufej, ještě může opravdu vše dobře dopadnout 😵 dokavad nekrvácíš a na ultrazvuku je vidět alspon něco, je vždycky šance 😉 musíš věřit 🙂

kopa
autor
11. srp 2009

Maarti na strance 268 😉 jsem dávala článek od bylinkáře na kontryhel.

farmarska
11. srp 2009

😀 tercí těhulindo koukej se nažrat, mimi už určo umírá hlady, ž má z toho chudák mžitky před očima 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Farmi ty jsi mágór 😀 😅 😀 😀 jsem se nasmála s těmi testy!!!! 😀
Farmi furt nevím kam jsem je dala 😀 musím to doma pořádně prohrabat 😅

tercie
11. srp 2009

Farmi mazej krmit 😀 Já mám dneska taky na starosti to naše zvěrstvo, smečku jsem vypustila, a Rheuša, to prase měla v misce utopenýho pavouka, bléééé štítila jsem se sáhnout i na tu misku 😀 Pán tvorstva nám odjel na soustředění na Bílou horu 😝

farmarska
11. srp 2009

holky tak já pofrčím...
nevím kdy se tu zjevím, páč pak hned, po krmení, musím jet do města na nákup a odeslat mlíko na rozbor 😝 tý jo a to bych taky ještě ták spala 😔 to máme z toho že ponocujeme 😠 a vlastně za to můžou zase ti chlapi, páč to oni nás zlobili a my kuli nim nemohly spát, tak! 😎 ten můj teda vyjmečně včera nezlobil, ale ze solidárnosti jsem držela basu s váma 😎 navíc mne tak namíchnul ten od tercie! vrrr... 😠 takže za to vlastně může on, že jsem ted ospalá 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Tercí to jede k nám na Bílou horu?? 😀

farmarska
11. srp 2009

jen aby se soustředil sám zmetek jeden 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Farmi je po ránu fakt hustá 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru