Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
19. srp 2009

Ikopretinka: když máš skoro stejnou, tak bude MS do dvou dnů- řekla bych, takže dneska hezky skočit na manžela a zítra to ještě pojistit. Ovulku můžeš mít klidně 12DC ne???

Mury: krásný kočárek. Za chvilku už v něm budeš Sofinku vozit. 😉

murynka
19. srp 2009

kopertinko jo jo kámoška otěhu 11DC 😉 jinak já ovu testům nevěřím 😅 měla jsem slbou takže spíše negativní a stejně jsme počali Sofii 😵

mirax
19. srp 2009

kopereti: já ji dokonce nikdy nměla téměř stejnou, pokud je skoro stejná, už bych na to šla 😀 😀

bobinka22
19. srp 2009

Murynko:
kocarek je krasnej.
V ovu testech se nevyznam.JA je nikdy nedelala..

ikopretinka
19. srp 2009

Díky moc holky 😉 😵
Skočím na to, to si pište 😵 😀
No já mám ovu testy pozitivní každý cyklus, ale jen mě zaráží že už je viditelná tak brzo, mívám ovulku pravidelně 16DC nebo rozmezí 14-16DC. Jak jsou stejné// tak mi následující den vyletí teplota nahoru.
To je jedno který DC jsem hlavně ať je ovule! 😵 😵 😵 a pak místo MS // 😎

kvetinka7
19. srp 2009

Ahoj holky,
zacinam plasit,ze nestiham do porodu ziskat zakladni info o peci o miminka..
Dnes jsem s hruzou zjistila,ze se diteti do 2 let nema davat polstar... doted me naprosto nenapadlo tohle tema resit 😕 😕
Och chudak me dite!
Nekde jsem cetla citat,ktereho se drzim , ktery se mi libi : " Dite je stvoreno tak,aby prezilo peci svych vlastnich rodicu" 😀

Kdyz uz jste se bavily o postylkach atd. jsou nejaka kriteria pro matrace, prikryvky, decky a tak ?

Ja mam ovulacni testy rada. Testla jsem dvakrat, dvakrat byly pozitivni a dvakrat to vyslo. 🙂
Jsou ale docela drahy a musis se trefit presne do dne,kdy ta ovulace probiha. Tzn.mit to dopredu nejak vychytany... treba pichani v podbrisku, belavy vytok, nebo mereni bazalni teploty .

aronek
19. srp 2009

Ahoj, tak jsem se bála kolik budu muset dočítat a dnes se nějak nečiníte 😉. Já jsem neustále v práci 😖

Květi, s tím si nelam hlavu, než se to narodí, tak tu budou už jiné zasloužilé matky a určitě ti poradí. To, že se nesmí mít polštář jsem věděla, ale o matracích tedy tucha nemám. Jen jsem někde četla, že nějaké nejsou vhodné k monitoru dechu, ale už si nepamatuji které 😠

aronek
19. srp 2009

holt jsem blbá hlava 😠 a neboj, já taky budu potřebovat poradit 😀

aronek
19. srp 2009

učený z nebe nespadl a děti jsou odolné 😀 😀 , tedy u mně budou muset 😝

kopa
autor
19. srp 2009

Vroninka 39tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 38tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 30tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 27tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 27t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 25tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 22tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 22tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 20tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................
Květinka 18tt...................
Mirax 17tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 14tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt..........................10.9.KO
Tercie 6tt........................24.8. KO
Markytaj 6tt.....................
Skritkova DC?
Farmarska 37DC
Eeliska 29DC
Hanana 21DC
If.v 21DC
Zlababa07 19DC
Nicollka 18DC
Flair 14DC
Maarrtina 11DC
Ikopretinka 10DC
Sarlotta 9DC
Paajaa 4DC
Kopa 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

ee.liska
19. srp 2009

ahojky jdu dočítat 🙂 holky kdo u sebe zase má tu mou MS 😢

ee.liska
19. srp 2009

jé mury 4D 😵
kerrie supeeeeeeeeeeeer, gratuluji 😀
nicolko užij si dovču 🙂

kopa
autor
19. srp 2009

Eeliskojá ti pošlu trošku té mý ju?ale já už jí zas skoro nemám 😅 😉

Mury hezký kočár pro Sofinku 😵 už se těším až nám zítra ukážeš foto za 4D 😵

ee.liska
19. srp 2009

marti koukám také dobré zprávy z hematolky, ale odpočívej 😉
jo tak kopa mi to ukradla 😠 😀 😀
mury pěkný kočárek

ee.liska
19. srp 2009

kopretinko ovu nerozomím ani za mák...
kopi jo chci ms aspoň jednu bez injekce 🙂 😖

kopa
autor
19. srp 2009

eli tak posílám Mrcho bacil Mrcho bacilMrcho bacil Mrcho bacil. 😀
mrško jedna hodná dojdi k Elišce ju??Páč to bude nás všech poslední 😠 🤐 MS ju?? 😀

ee.liska
19. srp 2009

děkuju a doufám že k tobě už nepřijde 🙂

tercie
19. srp 2009

Čau drbny 🙂 Jdu mrknout kus nazpátek a hned jsem tu, koukám, že se rozdávaj mrší bacily, Kopi tak přece přišla? 😔

tercie
19. srp 2009

Tak jsem dočetla a myslela, kolik toho nenapovídáte, a ono ničehož nic 😀

Tak popořadě, co jsem si zapamatovala, jo?

Kopi ať už je tahle mrcha poslední!!! 😵 😵 😵

Mury držím palce ať se vám malá zítra hezky ukáže, a moc chválím kočárek, je to i moje krevní skupina 😉

Kerrie gratuluju k negativním tripplům, huráááá 😉 😉 😉

Nicolko užij si moc dovolenou!!

Eli ať už ti ta mrcha přijde... třeba ta Farmminky, když se někde toulá, mohla bys e zatoulat k tobě, ale už naposledy, to se rozumí !!! 😵 😵 😵

Martinko odpočívej, ať se u tebe miminku líbí co nejdýl 😉

Tak a jsem v koncích víc si nepamatuju, budu muset číst znova 😀 Ale základ jsem snad vychytala...

kopa
autor
19. srp 2009

Tercie no jo potvora jedna přišla(tu mrchu myslím) 😀 😀
Já jsem od 17hod vařila rajskou a dělala knedlíky,ted jsem skončila a umírám vedrm 😝

tercie
19. srp 2009

Kopi to věřím, my byli dopoledne ve městě, přivezli jsme si roletky na okno, a lišty k plov. podlaze, a chtěli jsme to ještě dneska montovat, ale nějak jsme vytuhli po obědě, takže deska už to asi neuděláme, manža jel pro nějaký vymezovací kolíky a já lenoším s not. v posteli :D

Četla jsem, jak přítelouš otočil, tak mu to připomeň, kdyby si to zase rozmyslel 🙂 Měla sis to něak zvěčnit ten slib 🙂 Držím palce ať mu to vydrží, dokud nebudou // 😵 😵 😵

Farmíku a co ty, už jsi doma, znavena úžasným výletem? 😀

tercie
19. srp 2009

Koukám, že jsem tu zas sama, tak jdu koukat na telku, a taky už mám docela hlad. Tak papa zítra 😉

ikopretinka
19. srp 2009

ahojky Tercie,
nejsi tu sama,ale já jsem teď docvičila, skočím do sprchy a musím jít nahánět manžu 😎 😵 😀

murynka
19. srp 2009

holky děkuji za pochvalu kočárku 😵 😵 😵

leni co doma oki?? 😕

my grilovali byli tu naši svědkové fajn večer 😵 kluci vyjeli na motorkách mi pokecali 😀 😀 😀

zlababa07
19. srp 2009

Já jsem tu taky, ale ouplně vyflusaná z roboty, doraila jsem až teď a předtím strávila asi 4 hodiny telefonováním 😝 😝 😝
A tady se koukám naháněj manžové 😀 tak lovu zdar, já na to dneska nemám energii 🙄

zlababa07
19. srp 2009

Mury ten kočárek je kráááásnej, ja chci takýýýýýý 🙂 😵 😀

zlababa07
19. srp 2009

Jé, Kopinka mám mršku, tak to je škoda, ale vlastně n druhou stranu je to taky trochu prima, protože vás čeká snaženíčko 😵 a jsem ráda že se přítelák umoudřil. Tak honem na něj skoč, ať nemá čas se ani nadechnout
Holky, já mám teď takový prác, že nestíhám ani pořádně obědvat 😝

kopa
autor
19. srp 2009

Mury doma kupodivu vše v pohodě,až jsem zaskočena 😅 snad se něco nekuje na mě 😅 😀 😀
Zlababi doufám,že mrcha odejde a o víkendu na něj skočím 😀 páč o víkendu máme hodně výdrže 😀 😉

zlababa07
19. srp 2009

Kopi, tak držím pěsti. Máš nachystaný scénář na svádění? 😀 V jednom filmu jsem viděla, jak jedna paní nachystala na svém nahém těle pro přítele sushi, jenže on s eněkde zasekl a ona tam ležela s tím sushi na stole a nemohla ani na wc 😀

zlababa07
19. srp 2009

Dámy loučím se, dobroooou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru