Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
26. srp 2009

Kopi: no vidíš, já bych na ni úplně zapoměla. To bude adrenalin

Nicoll: no to by jste se mohli trefit. Femigard by ti mohl srovnat cyklus a bylo by to. Já jsem se nějak upočítala a v neděli jsem 15DC, takže o víkendu jistě bude krásné snaženíčko. teď mě napadlo, že dneska musím manžu znásilnit, protože zítra večer asi nebude doma. 😉 No chci to jednou taky zkusit ráno, jak to bude fukgovat. 😅

nicollka
26. srp 2009

paaji držím palce. uz nám to přece musí vyjít tak čtyřko jdeme do toho 😎 😀 😔

ikopretinka
26. srp 2009

Ahoj holky,
tak jestli to tento cyklus taky nevyjde, tak já už vážně nevím. 😕 Hlásím, že ještě pořád žiju 😀 😀 😀 😝

ikopretinka
26. srp 2009

😀 😀 😀 čtyřko držím vám palce!!! My budeme taky ted trio, já, martina a sarlota 😀 jsme od sebe o den. 😵

ikopretinka
26. srp 2009

A neflákejte to, pěkně se zničte!!! 😀 jako já 😀 😀

kopa
autor
26. srp 2009

holky dám si zase do pasu snažilka 😅 😀

kopa
autor
26. srp 2009

kde je Farmi?? 😕

bobinka22
26. srp 2009

ahoj kopi.

Tak jsi snazilka,to je super.JA porad cekatelka... 😒 😀

kopa
autor
26. srp 2009

Bobi ty čekatelko 😀 😀 vydrž ono to určitě příjde 😉

bobinka22
26. srp 2009

a kdyyy.
Ja usinam az ve 4 rano.Jalk vztava milacek do prace.Ja jsem jinak celou noc vzhuru.

paajaa
26. srp 2009

Bobi: neboj už se brzo dočkáš. Všechny na tebe myslíme 😉

Kopretinka: téda vy jste fakt dobrý, jestli bylo zase snažení. 😲 A jak to vypadá s teplotkou? Už by se dala zpětně určit ovu??? Jinak si myslím, že vám to 100% vyjde. Už se těším na testění.

Nicoll: vzhůru do boje 😵 😵

Kopi: mám z tebe radost. Farmi asi krmí divou zvěř nebo odpočívá

ikopretinka
26. srp 2009

PAji, jo bylo, 19-25.8. každý den 😝 a ovu pořád nevím, teplota je už třetí den pořád 36,7, takže dnes pojišťujeme znova 😀. Zítra mám jít na kontrolu na gyndu, ta ze mě bude mít asi dost, doufám že to úsilovné snažení na mě nepozná 😀 😀 😀

paajaa
26. srp 2009

Kopretinka: teda to je maraton. To u nás nehrozí ☹ . To by jsme museli být na nějaké dovolené- v tom případě ano.Já myslím, že ovu už byla, ale pro jistotu si maratón ještě prodlužte 😉

tercie
26. srp 2009

Ahoj holky, dneska jdu pozdě, páč jsem dočítala knížku a nemohla jsem se od ní na konci odtrhnout, a taky mi švagrová přivedla malouabych ji dala spát, protože má v kadeřnictví rozdělaný dvě hlavy a malá už zlobí a je protivná. Tak jsem ji flákla k sobě do postele a čekala až usne, a málem jsem usnula sama 😀
Jdu honem dočíst 🙂

ikopretinka
26. srp 2009

Paji, já budu mít asi nějakou víceovulaci nebo co 😀 , pořád mám super silné // Už třetí den, přijdu s takovou na mizinu 😕 😀 .Nakonec z toho budou ještě dvojčata 😀 😀 😀 Ale i to by šlo!!! 😀

tercie
26. srp 2009

Paaji to ranní snažení ti schvaluju, mě to vycházelo 😉
Nejlepší je ho přepadnout, když ještě spí... nemusím to tu popisovat, ne? 😀 prostě jak se vzbudí a zjist co děláš, tak nebud mít ani jedno pomyšlení ti někam utíkat 😉 😅 😀 😵 😵

tercie
26. srp 2009

kopreti no nesměj se, jedna moje kamarádka takhle počala dvojčata...po týdnu!!! Nekecám, s tou maličkou jsem na fotce v albu, je to ta o týden mladší 😀
Ona má přítele kamioňáka, no a jeden týden přijel domů jen na den, skoili na to prej v koupelně na pračce, pak musel odjet, a spali spolu až o týden později znova, a počali druhou 😀 Ale ta kámoška je taky z dvojčat, tak tam byla tím vyšší pravděpodobnost...

ikopretinka
26. srp 2009

Tercie tak to jsi mě dostala, já mám bráchy dvojčata 😕 😵 To by bylo super 😵

murynka
26. srp 2009

ahojky tak jsme z města zpět 🙂

a mám radost 🙂

koupila jsem 4 osušky jsou krásné 😎 a dokoupila jsme bodýčka co chyběli 🙂
a pro sebe už jednu košili se žirafami 😀 😀 a takové ty černé legíny už se nevejdu do žádných kalhot 🙄 🙄
vše je v albu mám velkou radost 🤐 🤐

tercie
26. srp 2009

Kopreti tak to máš taky šanci 😀

Mury super nákupy 😉

jitie
26. srp 2009

ahojjjj 😀

ikopretinka
26. srp 2009

ahoj jitie 😉

nicollka
26. srp 2009

osušky sou krásný a bodýčka s tím krátkým rukávem tak ty sou úžasný. to bude kouzelná princeznička.

mabe
26. srp 2009

teda mury, krasne jsi nakoupila 🙂

venuska
26. srp 2009

Markét, hezké věcičky jsi pořídila… (o:
To oranž. Body s krát. Rukávek-motiv žirafa mam doma taky…je úžasný… (o: Včera jsem k tomu ještě koupila super tepláčky…(o:

venuska
26. srp 2009

A dneska jsem koupila přes net zimní bundičku-růžovou..tak se na ní těším.

mari111
26. srp 2009

ahoj holky tak sem vas docetla, mury pekny vecicky kopiku,ne aby si coula !!! 😠 mabe preji brzke uzdraveni,hodne odpocivej a budes brzo zdrava

kopa
autor
26. srp 2009

Mari asi necuknu 😅 😀
Murynko dobře si nakoupila 😵

kopa
autor
26. srp 2009

Jitie ahoj jak se máš ty?

mari111
26. srp 2009

Pokoušíte se o miminko, ale přesto se dvě čárky na vašem těhotenském testu ne a ne objevit? Nepropadejte panice a vyzkoušejte některou z následujících prý osvědčených babských rad.

Frekvence styku

Neberte milování jako každodenní povinnost, lékaři totiž většinou udávají frekvenci jednou za dva dny. Spermie vydrží zcela stoprocentně životaschopné 48 hodin, nejnovější studie ukazují i týdenní životnost! Navíc se ukázalo, že nejvíce početí vychází z pohlavního styku přibližně pět dní před ovul
Spermie totiž vybíhají velice rychle a již za hodinu je lze pozorovat ve vejcovodech. Pokud tam ale vajíčko ještě není, nic není ztraceno. Některé spermie na své cestě za vajíčkem odpočívají a údajně jsou pak ještě silnější než ty první, rychlé. Zkuste bylinky

Každá stará kořenářka znala recept na zaručené otěhotnění. Mělo jím být pití odvaru z maliníku a kontryhelu. Jako další "zaručená" metoda se traduje i pojídání včelí mateří kašičky. Nekoupejte se v horké vodě Tato rada platí především pro muže. Vysoká teplota při koupeli či přehřívání v letních měsících může způsobit poruchy ovulace či nižší pohyblivost spermií. Jak ukázaly studie u mužů, varlata po "zahřátí" produkují "méněschopné" spermie, které pak mohou mít problém vajíčko oplodnit.

Nepoužívejte lubrikanty

Ačkoliv lubrikační gely či různé přípravky například k vylepšení poševního prostředí při drobných zánětech nejsou antikoncepční, raději se jim vyhněte. Pro spermie totiž nejsou ideální, a pokud jich chcete do závodu k vajíčku pustit co nejvíce, nechte jim přirozené prostředí. Dokonce i lidské sliny mohou nepříznivě ovlivňovat pohyblivost spermií.

Dejte si kafe!

Jedna z vyloženě babských rad říká, že pokud muž dvě hodiny před stykem vypije kávu nebo jiný nápoj s kofeinem, spermie budou rychlejší, nabuzenější a úspěšnější. A dokonce jich prý bude i víc!

Dopřejte si orgasmus

Samozřejmě lze otěhotnět i bez orgasmu, ale zkuste to raději s ním. Když ne přímo při pohlavním styku, mazlete se po něm. Takové malé rozmazlování budoucí maminky rozhodně neškodí, ba naopak. Stahy dělohy a pochvy způsobí nasávání spermatu do děložního hrdla, a tedy i jednodušší cestu k vajíčku.

Udělejte svíčku

Další typicky babská rada říká, že žena, která po pohlavním styku udělá na třicet minut "svíčku", otěhotnění daleko snáze. Tato technika ale vyžaduje silné svaly a pevné nervy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru