Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
29. srp 2009

😉

markee
29. srp 2009

No občas fakt nevím co vařit a to je děsný,ale dnes mi to šlo od ruky. Začla jsem v půl jedenáctý dělat vše a v půl jedný už jsme jedli. Do toho jsem ještě dělala jídlo Míšovi na zítra do práce. Vše jsem zvládla. Jsem šikovná holka občas,se musím pochválit 😀 😀 😀

tercie
29. srp 2009

Markee jasně že se pochval, když to jinej neudělá 🙂 😀 Ale dalas mi tip, jak to vyjde tak taky udělám něco ze zelí, sice jsem ho minulej tejden měla 2x, ale já bych ho teď jedla furt 😀

markee
29. srp 2009

Tercie,jen si dej,když je chuť. Pak tě přejde a to je horší 😀

tercie
29. srp 2009

No nevím jak to bude, od zítra už 8tt, a nevolnost nikde, ani minulý těhu mi nijak zvlášť špatně nebylo, tak možná už se mi to vyhne... 🙂

tercie
29. srp 2009

Holky jdu něco dělat, dneska jsem tu od rána a už mě to neba. Jdu užít sluníčko dokud to jde. Papa 🙂

farmarska
29. srp 2009

tak jsem zase tu, nakukuju 🙂
holky vy jste ale šikovný kuchařinky 🙂

tercíku ty ošklivko, zrovna jsem na sebe chtěla natáhnout svoje vycházkový boty a vyrazit na oběd a ty takhle soukromničíš 😀 😀

holky díky za radu s těma testíkama, asi to udělám tak jak píšete..

Markee a jak se jinak cejtíš? nervy už trošku polevily? 😕 už to budeš mít brzy za sebou neboj 😔

kopretinko díky 🙂 testíky jsem okoukla už mám trošku přehled 😉 ty jsi měla nejsilnější čárku asi toho 24tého né? 😕

tak já jdu zase něco dělat 😉

ikopretinka
29. srp 2009

Farmi jj toho 24.8.

kelly1983
29. srp 2009

Ahoj holky

kopretinko přečetla sis to co jsem ti psala v IP?

ikopretinka
29. srp 2009

Ahoj Kelly, přečetla, díky moc 😉

nicollka
29. srp 2009

ahoj holky dojeli jsme ze slovenska, udělala jsem další testík, ale připadá mi to pořád stejné takže zase nic 😔

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ikopretinka
29. srp 2009

Nikol, sílí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak za dva dny bych viděla , že budou krásné // vydrž 😉

ikopretinka
29. srp 2009

Nikol mrkni na moje jak se dlouho vybarvovaly!!!

farmarska
29. srp 2009

nikol jasně že sílej!!!! já to taky vidííím !!!! 🙂 🙂
do kdy máš doma manžu?? 😕 😕 😕

nicollka
29. srp 2009

no v pondělí ráno odjíždí, ve středu začínám brát duphaston. Mě se teda zdají pořád stejné 😲

ikopretinka
29. srp 2009

Nikol pokud odjíždí manža v pondělí, pojisti to v pondělí ráno, pokud v neděli tak v neděli. Podle mě bude silná buď zítra nebo v pondělí a od pozitivního ovu testu bude ovu do 48 hodin a spermoníci těch 48 vydrží minimálně taky, takže ideální by bylo to pondělí ráno!!!!!!!!!!!!

ikopretinka
29. srp 2009

Nikol takže v pondělí to jisti a měla bys to trefit!

markee
29. srp 2009

Farmy,no nervy povolili,pže se malý děsně hodně hýbe,tak mám myšlenky jinde. I když občas zabloudí a řeknu si,to přece není nemocný,když se tak mele,to nemůžu dát pryč.Ale hned mě to přejde a zkoumám,kde zas vyběhne boule na břichu. Johanka teď povídá,že má taky v pupíku miminko a že tam obě máme miminko Ondáška(Ondráška). Pže měsíční miminko má švagruša,právě Ondru. 😀

kupina
29. srp 2009

Ahoj holky, přeji krásné odpoledne 🙂.

Nevíte jak je na tom Bobinka a Vroninka? Nejsou z nich už maminy? 😵 😵 😵

Markee držím pěsti, aby vyšetření dopadly dobře a ty sis zbytek těhotenství hezky užila 🙂.

kupina
29. srp 2009

PS: Kdo máte zájem, tak se mrkněte do albíčka. Přidala jsem tam fotky ze 4D ultrazvuku 😵 😉.

markee
29. srp 2009

Kupinko,díky moc.
Fotky z 4D jsou moc a moc krásný 😉

mirax
29. srp 2009

Ahoj holky 🙂

markee, taky na tebe myslím, pondělí se blíží...

kupi..jdu ti omrknout Matyáška 🙂

mirax
29. srp 2009

teda kupi, to je krása 🙂 , je tam tak opravdový 😀 , jak se usmívá..Já si to tentokráte taky nenechámujít a moc
se těším 😉

markee
29. srp 2009

Mirax,díky. Jojo pondělí se hrozně rychle blíží a miminko se víc a víc hýbe. Tuší něco? ☹

paajaa
29. srp 2009

Krásný den,
hlásím, že jsem dělala test a ne něm krásné dvě čásrky, něco jako měla kopretinka 25.8. a od 5hod mě bolí v břicho na pravé straně. Ráno bylo krásné dvojnásobné snažení, tak doufám, že jste se trefili.

Kupi: teda to jsou krásné fotky z utz. Nádhera 😵 😵 😵

Markee: moc ne tebe myslím a věřím, že bude vše ok. Neboj mimi o sobě dává jen vědět, že ho náš. Uřčitě je zdravé. 😉

Farmi: já bych testovala podle té tabulky u návodu, takže tak nejdřív 14DC a obden jak píše \kopretinka, aby jsi zase nevyplácala všechny testy. Já budu dělat i zítra, abych viděla jestli čárka sílí nebo už je světlejší. Uvidím jaká bude taky teplotka. 😉

Nicoll: snad tu ovulku ještě stihnete a v neděli hezky pojistíte. 😎

kopa
autor
29. srp 2009

Kupinko Matyášek je moc krásný 😵 a ten úsměv to je nádhera 😵 😵

Paaji já mám možná taky dneska ovuli,bolelo mě taky břicho a měla jsem táhlý bílý hlen,mám pokoštěno dvakrát a asi ještě pro dnešek nekončíme 😅 😀

kopa
autor
29. srp 2009

myslela jsem pojištěno 😀 😀

markee
29. srp 2009

Kopy a Paajo,téda,vy jedete. Jen tak dál 😉 To bude dětí příští rok 😀

ikopretinka
29. srp 2009

Kupi, nádhera 😵
Marke, je mu fajn, má se dobře a je zdravé, takže se hýbe , nemá co tušit 😉
Paji, super, ještě udělej zítra test ať máš jistotu a pokud zesílí, znásilnit manžu zítra i pozítří 😀 😵 😉 náhodě se musí pomoct 😎
Kopi teda vy máte výdrž, jen tak dál 😵

farmarska
29. srp 2009

markee je to přesně jak píšou holky.. mimi je zdravé spokojené a tak se vrtí 😉 přestaň malovat čerty na zed, ty šiško 😀 v kolik tam jedete? miminko bude v pořádku, to se ti uleví 😵 pozítří touto dobou už bude dobře 🙂 🙂 🙂
pájíku gratuluju ke zdolání manžílka 😀 do něěěěj!!!! 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru