Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
6. zář 2009

na bobinku taky myslim .....ale asi nic... protoze rikala ze nam to pisne, ale kdyztak musis hlasit farmi.... 😵

bobinka22
7. zář 2009

Dobréé ráno holky,

Vy na me tak myslite?Ja pred chvili vztala.Jdu dneska do porodnice,tak jsem zvedava co me tam ceka.
Snad si me tam jeste nenechaji,nebo jo?
Jsem opravdu zveda.Spani na hov.... a jsem jak na trni 😀 .
Jdu tam na deset hodin.Tak se jdu ted nachystat,ale budu tady nakukovat mezitim..
Jinak zada me boli od vcerejska v kuse.Jinak zadne jine priznaky ze bych mela rodit.
Jestli me pusti,tak odpoledne vam dam vedet jak jsem dopadla.Ju?
Ale kde jste kdo?Vy jeste spinkate??No to to ? 😀

katyna6
7. zář 2009

Hezké ránko holky 🙂

paajaa
7. zář 2009

Krásné ráno,

Bobi: ten Vojtíšek si tedy dává na čas. Dneska máš termín,viď??? 😀 😀

Farmi: koukám, že manža tenhle měsíc nespolupracovat a testovací trojka asi nebude, protože se vám holky nějak by ovulky flákali.

Mirax: to je dobře, že u vás je tulení v pořádku a nic ti pak není. 😉 Já jsem si taky řekla, že vydržím, ale nevydržím. V mém domovském témátku máme holčinu co byla na 2 IVF a budu s ní držet basu a ve čt testit. Jsem 11DPO, takže s ničím nepočítám.

Flair: je mi to líto, že // klamali. Kamarádka je teď taky měla a pak si praskla cysta a byla MS. Takže jen klamání.

bobinka22
7. zář 2009

Ahoj Paji,
No,dneska mam termin...Byl by zazrak,kdyby se Vojtisek narodil na termin.Ale to si nemyslim..A jak pak se mas ty? 🙂

venuska
7. zář 2009

Dobré ráno,

tak Bobinko, držím palečky, aby jsi byla ještě chvilku s námi.... 🙂 a když si tě tam nechají, tak ať to máš rychle za sebou a těšíme se na Vojtíška 🙂

AHoj Pájí, tak jak se snažilkujete?

Já budu mít zase plodný týden....zítra zubař, ve středu test na cukrovku? Nevíte, jak dlouho se čeká na výsledky?

venuska
7. zář 2009

Bobinko, třeba porodíš v termínu....rychle to uteklo, viď??? 🙂

kerrie
7. zář 2009

Krásné ráno, holky 🙂

Bobi..........jestli se vám Vojtíšek vyklube na svět během dneška, tak bude přesně o 30 let mladší, než já 🙂
Už aby to bylo, viď? Tohle čekání je na prd..........ale neboj, určitě už to nebude dlouho trvat. 😉

venuska
7. zář 2009

Markét, obleček SUPER 🙂

Včera jsme složili přžebalovák, zítra příjdou doplňky, tak pak zase nafotím.

Včera stála Natálka modelem, tak až budou fotečky, tak dám vědět a dám do alba 🙂 Byla to docela sranda, i když někdy dost odvážný fotečky 🙂

bobinka22
7. zář 2009

Venusko:
Prave ze to rychle uteklo.A clovek nevi ani jak.Jsem vcera vzpominala ,jak pomalinku mi rostlo brisko.
A ted jak je velke.A uz mam dokonce i termin.
Jsem zvedava jak to vsechno dopadne.
Hllavne okoli je netrpelive.Vsichni porad volaji,tak co jsi cela.A i kdyz jsem jim jasne rekla ze jim dam vedet.Tak oni ne porad museji volat.
Ted mi psal milacek z prace a ze vsichni se ho v praci ptaji,tak co uz mate neco.Ze ho to uz tak\y stve.
ALe co,kdyz je to bavi,.
Ale ja bych i chtela aby si me tam uz nechali.Cim driv to bude za mnou tim lip.Hlavne at uz ho mam v naruci.A ty\ zada prestanou bolet.Je to opravdu hnusna bolest.
A tobe uz se to taky blizi..
Mas krasny 24 tyden.To ja jsem si ho uzivala.. 😀

venuska
7. zář 2009

Kerie, takže všechno nejlpeší k tvým dnešním NAROZENINÁM, jestli to tedy dobře chápu... 🙂 Krásně to oslav 🙂

bobinka22
7. zář 2009

Kerie:
Vsechno nejlepsi k narozeninam,Ja na to zuapomela,uz jsi to tu psala,Ze mam termin na tvoje narozeniny, 😵
to by bylo super ale.

kerrie
7. zář 2009

venusko........byla jsi fotit bříško? Jůůů, tak to se těšíme na fotečky. Je to krásná památka. 🙂

bobinka22
7. zář 2009

Tak se tesime na foto...
Me fotil brisko 11lety bracha.Jsem ho poprosila.Od pritele jsem se stydela.
Ale necham si je pro sebe...Mam tam jednu.ALe byla to s brachou sranda.Chudacek muj.. 😀 😀 😀

venuska
7. zář 2009

Bobinko, já si užívám teď těhulkování….a malá se hezky mele (o: Je to krásný pocit, když o ní takhle člověk ví….(o:
Chápu tě, asi bych byla taky raději, kdyby už to přišlo v tvém případě…ale neboj, všechno půjde jak po másle, a brzy budeš mít Vojtíška u sebe….moc ti to přeji (o: To víš, všichni jsou zvědavý.

kerrie
7. zář 2009

Děkuju, holky 🙂
Akorát jsem z toho chytla nějakýho nerva..........si připadám jak stará rašple............tak trojka na začátku mě děsíííííí 😕 😀

venuska
7. zář 2009

Kerie, ano...a byla to sranda....bylo to focení od kamaráda v ateliéru...a můžu říct, že už se na fotečky moc těšíme.... 🙂 Určitě to bude krásná památka a nechám si nějakou i zasklít a pověsim u Natálky...

venuska
7. zář 2009

Kerie, prosím tě, vždyť jsi mladá holka.... 🙂 🙂
Bobinko, já jsem se styděla i tak...ale pak to ze mě nějak spadlo....a Natálka se začala vrtět.... 🙂

kerrie
7. zář 2009

venus.........tak to máš supr, že Tě takhle mohl nafotit někdo známý............já bych se právě styděla jít k někomu cizímu a nikoho známýho nemáme.........tak to asi spíš budou jen takový nějaký obyč. domácí fotečky. 🙂

venuska
7. zář 2009

Kerie, právě že ten známý se tomu věnuje už delší dobu…je dost vybavený…a viděla jsem od něj několik foteček a můžu říct, že jak od profesionála...uvidíte s posoudíte sami.

Jdu na poradu…..)o: To bude zase opruz.

bobinka22
7. zář 2009

Venus:Taky by to ze me spadlo.Tak pak dej fotecky do albumu at se muzem kounout.
Kerrie:Proc stara.je to krasny vek.
A neni stary.
Trojka je krasne cislo zlaty stred.Tak si ji uzivej 😉

kerrie
7. zář 2009

bobi........však já si na to zvyknu..............jen jsem si tak říkala, že už jsem opravdu "velká holka" a už bych sakra měla mít rozum...........ale některý moje nápady tomu neodpovídají 😀 😀 😀

bobinka22
7. zář 2009

to je dobre..Rozum muze prijit az pozdeji 😀 😀

kerrie
7. zář 2009

bobi............no to jsem teda zvědavá 😀 😀 😀

bobinka22
7. zář 2009

Jo,uvidis,nechej tomu volny prubeh............... 😀 😀 😀 😀 😀

aja.83
7. zář 2009

Kerrie, vše nej k narozkám!
Bobi, tak ať to už brzy dopadne a máme tu další mimčo! Jinak Vojtíšek - krásné jméno, taky ho máme v plánu dát, až se jednou zadaří 😉 !

kerrie
7. zář 2009

Tak teď jsem dostala výborný přání od NEJ kámošky 😀 😀 😀 "Překročit třicítku je jako čůrat do bazénu.....při troše štěstí si toho nikdo nevšimne". 😀 😀 😀

paajaa
7. zář 2009

Venus: já už teď čekám na MS nebo // 😅 Moc se těším na fotky. 😉

Bobi: jinak já se mám dobře. Mám nějak dlouho dobrou náladu. Teď pořád řešíme baráček, takže se nenudím.

ikopretinka
7. zář 2009

Ahoj holky,
dočítat nestihnu, za chvíli jedu do práce. Tak jsem dnes testila a bílo , grafík zato ukázkový. Fakt už nevím co si dělá srandu, jestli teploty nebo ty testy. Achjo, to je zase den. Myslela jsem, že dnes budu vědět už něco víc, jako že teplota spadne nebo najdu aspoň nějaký mini stín a prd. Jdu se asi zahrabat. 😔
Farmi Kopi Hani, budu tu strašit s váma

ikopretinka
7. zář 2009

Kerie, vše NEJ a vítej do klubu s číslicí tři, jj taky už ji mám a nulu za ní 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru