Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
9. zář 2009

Farmi: já taky netrpělivě vyhlížím kopretinku.
Jinak teplotka jistě ještě může vyskočit. To je adrenalin to ranní měření.

aja.83
9. zář 2009

Holky, taky jsem napnutá jak kšandy, co Kopretinka a paajaa...No dyť bez toho meření a testování by ten život byl pěkná nuda 😀 ! Já teda očekávám pozitivní zprávy, neboť bobinka nám tu smůlu protrhla, takže teď už jen radosti!

maarrtina
9. zář 2009

dobré ráno holky, já koupám co to čtu. Nekrásnější zprávička. Bobinko vše nej nej a malýho hodně zdravíčko.Je to teda veliké chlap. Ať Vám dělá jen samou radost. 😀
Holky po tom včerejšku, jak nás víc zahlásilo mrchu, tak je to ta nej zpráva. Hned mám lepší náladu.
Holky nahlaste někdo //. 😉

farmarska
9. zář 2009

pájí no to ti věřím! denodenní adrenalín a zadáčo 😀 😀
od příštího měsíce chci taky začít měřit, ale budete mi s tím muset pomoc, vůbec tomu nerozumím a zapisovat něco do nějaké tabulky, to bude taky horror! 😝 😝 ale ten adrenalín už si nemůžu dál nechat ujít! 😀

farmarska
9. zář 2009

holky tak já hlásím dvě//
ale lžu 😀 😀 😀 oáč jsem vám chtěla vyplnit přání a udělat radost 😀 😀 ale ta vteřinka po přečtení dobrá co 😀 😀 😀 😀 😀

aja.83
9. zář 2009

Teda vy mě s tím adrenalinem tak pokoušíte, že snad začnu od příštího měsíce měřit taky. To bude vzrůšo. 😀

farmarska
9. zář 2009

kopretinko kde jsi!!!! 😕
už musím frčet, ale ještě pak nakouknu 😉

paajaa
9. zář 2009

Aji: u mě zatím nic zasadního. Teplotka klesla, ale né moc, takže uvidíme zase zítra. MS by měla být v pondělí, takže pokles tak v neděli. Já ale asi zkusím v pátek počúrat papírek.

nicollka
9. zář 2009

Ahoj holky tak Bobince moc moc gratuluji :D už se moc těším na fotečky.
A co Murynka ?
Paaji zatím to pořád vypadá dobře ;)

paajaa
9. zář 2009

nicoll: zatím z toho grafu není nic moc poznat- jestli bude MS nebo ...
Koukala jsem, že jsi teď měla ovulku zase déle- to je hrůza viď? 😠

nicollka
9. zář 2009

jojo jednou je hned po mrše, pak je manža doma hned po mrše a ovule dojde až pozdě. No komedoška. Ted bude doma týden a na pár dni odjede a zase dojede na noc, tak snad už dojde tam ovule v termínu kdy je doma 😠

kelly1983
9. zář 2009

AHojky

Bobinko mooooooooc gratuluju k Vojtíškovi....hodně odpočívej

😕 ty jo teď jsem na řadě já 😕

paajaa
9. zář 2009

Nicoll: no snad už se ti ten cyklus srovná, aby jsis to manži volno mohla hezky naplánovat 😉

Kelly: no jo ty už to máš taky za pár 😎 😎

ikopretinka
9. zář 2009

Dobré ráno, teď jsem vstala, tak ať vás nenapínám.
tak dnes super pokles, čekám MS, už špiním a nemůžu se ani hnout, mám záda jako přeražená v půli 😢 to je bolest. To jsem ještě nezažila.

Bobinko, veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

paajaa
9. zář 2009

Kopretinka: je mi moc líto, že to nevyšlo. Já v to tak věřila 😔 😔

ikopretinka
9. zář 2009

Pajo, mě je taky líto. Snad u tebe to vyjde.

paajaa
9. zář 2009

Kopretinka: no nezbývá mi než čekat a doufat. 😒

mari111
9. zář 2009

ahoj holky, kopretinko no skoda tak snad pristi mesic uz to klapne. jen nezoufat, ja to taky vydim se mnou blede ☹ . sak se jednou urcite dockame ☹

aronek
9. zář 2009

Ahoj, gratuluji bobince 😀
ikopretinko, tak příště ☹ , hlavně, že víš, že všechno dobře funguje 😀

sarlotta
9. zář 2009

Hezký den holčinky🙂

kopreti nesmuténkuj, brzo bude další snaženíčko a určitě se to letní miminko podaří 😉 😎

sarlotta
9. zář 2009

Bobinkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Véééééliká gratulace... téda Ty jsi nás napínala... asi to byl dlouhý porod, chuďátko... tak se dej rychle dohromady🙂)))) a Vojtíškovi přeju samé sluníčkové dny v životě a hodně štěstíčka a zdraví. Je to kus chlapa, určitě bude mít veliký hlad🙂 tak přeju pohodové kojeníčko a pravidelné spinkání, ať máš taky čas na nás 😎
Jééé já mám takovou radost 😀 😉

aja.83
9. zář 2009

Paajo, jasně, v pátek počůrej papírek. Už se těším na výsledek.
Kopreti, nebuď smutná, vyjde to příští měsíc.

katyna6
9. zář 2009

hezké dopoledne holky.Vy jste toho zase naklábosily... 😀 ,tak já jdu dočítat

paajaa
9. zář 2009

Aji: no uvidíme jestli se nad námi příroda slitovala a konečně nám dopřeje krásné zdárné těhotenství 😉

aja.83
9. zář 2009

Paajo, já věřím, že už to klapne. Musíš tomu věřit taky a hlavně si nepřipouštěj neúspěch a mysli pozitivně. Já asi trochu věřím na to, že si člověk může nějaké komplikace přivolat. Týden před kontrolou na gyndě, kde mi doktor oznámil zamlklé těhu, jsem měla divné myšlenky, co když mimčo bude postižené, nebo bude mít nějakou vadu, nebo co kdybych potratila. Mamka mi hned vynadala, že takhle nesmím vůbec myslet. A buch, co se nestalo! No nemusí to na tom záviset, ale co kdyby náhodou, tak pro příště už si takové myšlenky zakážu 😉

katyna6
9. zář 2009

Bobíííí moc moc moc moc moc blahopřeju!!!!!!!!!!!Ať jste oba v pořádku a ať ti Vojtíšek dělá jen samou radost!

A doufám holky,že teď už to s náma všema půjde do kopce a budou se tady hlásit jen samý // a termíny porodu 😀
A přinejhorším aspoň probíhájící ovulky a současné snažilkování 😉

Stejně je to super,jak jedno miminko dovede udělat radost tooooooolika cizím tetám koníkovkám 😀 😀 😀

katyna6
9. zář 2009

aja-jojo,u mně nápodobně.Já jsem si pořád říkala,že to všude rozhlásím až po tom 12tt,co kdyby náhodou....a ono"kdyby náhodou"bylo ☹ .Takže příště si taky zakážu myslet na podobný věci!

katyna6
9. zář 2009

holky nevíte,jak je na tom murynka,jak jí je?

hanana
9. zář 2009

dobre rano,
ikopretinko je mi to moc lito, tak urcite pristi mesic
paajinko budeme drzet pesticky

holky berete nekdo ten femigard? berete to taky trikrat denne jak je tam psano?

ikopretinka
9. zář 2009

Holky, jedu do práce, mějte se, večer nakouknu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru