Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. říj 2009

Holky napíšu zejtra balíme a jedem domů, ozvu se, papa.

Kopreti neboj 😉

farmarska
10. říj 2009

ahoj já koukám na Dům u jezera, ale zrovna je reklamka 😉
tercí jsem ráda, že jsi relativně v pohodě a že jsi tu zase mezi náma! 🙂

farmarska
10. říj 2009

ikopretinko já jsem táák zvědavá na ten tvůj čtvrtek!! 😉 budu držet moc palce!!! 😵
fíha já jsem snad napjatější víc než ty! 😀

farmarska
10. říj 2009

tak já jdu zase koukat 😉

ikopretinka
10. říj 2009

Farmi 😀 , no ve čtvrtek už budu třeba 4DC 😀 a nebo vylezou //
dobrou jdu spát 😉

nicollka
11. říj 2009

Ahoj holky

Já včera měla dvě skleničky vína, jedno pivo a tak zle mi zase došlo, pálela žáha opět a to normálně dám aj 5 piv,jsem pivařka :D

Dnešní teplotka https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
zaspala jsem hodinku, takže je to o hodinu později, takže by možná byla o stupínek vyšší.

ikopreti ty jo tak to si brzy testovala, od 14dpo už se ukazuje duch, ale dřív být teda nemusí tak držím palečky.
Dnes testuje KOPI???

nicollka
11. říj 2009

Myslíte že nevadí když ted nasadím duphaston když už vím že ovulka teda asi byla ? Brala bych ho tak do 34dc, protože ovu byla až tak pozdě, brávala jsem ho od 16dc do 26dc a ovulka nebyla, takže jsem ho ted nezačala brát ten 16dc, ale čekala až ta ovu bude...a beru ho protože mám krátkou LF tak aby byla šance že se mi nevyplaví.

aronek
11. říj 2009

Ahoj, přeji hezké nedělní ráno 😉 i když je nějaké ubrečené 😒
Nikol s duphastonem neporadím, já ho nikdy nebrala

ikopretinka
11. říj 2009

Ahoj holky,
Nikol s dufastonem ti neporadím. Já ještě netestovala, čekám MS zítra nebo pozítří , a když nic zkusím testík. Takže jsem se rozhodla, že testit budu ve středu ráno. No teplota dnes 36,9. Máš ten graf podobný tomu mému. A od večera ze mě taky teče cosi průhledného. 😝 😕
No a jinak mám stejně po náladě, vlezla jsem ráno na váhu a hrůza, dnes nežeru, vlastně celý týden bude dietka, to se tak nedá, byla bych jako dýně.

nicollka
11. říj 2009

ikopreti ted váhu neřeš, kdyžtak až dojde mrcha, která ale nedojde ;)

Duphaston je vlastně utrogestan, prostě si ho vezmu a hotovo, je to i na udržení plodu, tak pokazit snad nemůžu nic. Max si oddálit mrchu.

Jinak mě včera pálila žáha a dnes mi je od rána zle a měla sem takovej hlad, takže už mám v sobě 3 knedle a játra na smetaně mnam - prasátko takovou snídani :D Ale zle mi je pořád a pořád tak unavená tak možná z toho mi je zle.

farmarska
11. říj 2009

ahoj ženy 😉 jak je? 😉

holky co to je za období, že z každé teče ta tekutina ? 😨 😅 😅 🤐 🤐

jinak u nás taky prší 😝 ale zase dobrá výmluva, proč bejt zalezlá doma v posteli 😀

Nikol já ten dup.brala, ale přestala jsem bo mi po něm nebylo moc dobře a navíc jsem měla pak šíleně dlouhý C. 36dnů apod... Ted je sice taky nemám krátký 😅 asi kolem 32dnů, ale prostě jsem ho přestala žrát a říkám si, že si nebudu rozhazovat tělo a budu ho lupat až když budu vědět, že jsem těhule-až bude na testíku alspon duch 😉
jo a já ho měla původně brát každej cyklus od 20DC-27DC.
a jak ho bereš ty?

farmarska
11. říj 2009

je nikol, zrovna ti tu o tom píšu 😀 😀

ikopretinka
11. říj 2009

NIkol, já jsem taky unavená, spím denně do devíti, to je šílené a než tu únavu ráno rozchodím........odpoledne jsem už v pohodě a večer zase nemohu usnout, mám to nějaké otočené. To bude to podzimní počasí. Tak mě žáha nepalí, ale po snídani je mi dnes i včera taky šoufl.
Tak pokud to má udržet plod, tak by jsi tím pokazit nic neměla a mrcha určo nedojde neboj. A kdyby přesto měla dojít , tak je celkem jedno jestli má den, dva, tři zpoždění.

ikopretinka
11. říj 2009

Ahoj Farmi, tak u nás neprší, svítí sluníčko, kéž by to vydrželo 😵

farmarska
11. říj 2009

fakt jo? 😕 tak ho taky pošli k nám 😀 potřebuju si dodělat venku pár věcí u koz 😀

holky o unavě mi povídejte 😝 dělám jen to nejnutnější a všechno ostatní oddaluju na jindy, na pozdějc, bo jsem uplně kaput, nejraději bych jen ležela a spala 😔
holt je to pravda s těma medvědama, jak psala kopi, jsme medvědi a určitě si ted trénujeme na zimní spánek 😉

farmarska
11. říj 2009

kopretinko, jsi to popletla 😀 né ještě větší slejvák!ale sluníčko si sem měla poslat! 😀 😀 😀
jinak co se diety týče, taky jsem si zrovna večer říkala, že bych měla trošku ubrat, bo nedopnu žádnou zimní bundu 😅 a nevím v čem budu chodit 😅 😅 no jenže do rána jsem na to zapoměla a vzpoměla jsem si až po tom, co jsem snědla plnej talíř vajíček s cibulkou, anglickou slaninou, klobáskou a žampionkama 😅 😀
tak dnes to při takovýmhle začátku zase na tu dietku nevypadá ! 😀 😀
navíc holky znáte to, nejdřív musím dojís ty nadělaný zásoby 😉 😀 😀 😀

farmarska
11. říj 2009

helééé kde jste?? 😕 😨
koukejte všechny naklusat a hromadně koníkovat, bo pak já budu vařit a už na vás nebudu mít čas 😎

farmarska
11. říj 2009

no dobře, máte štěstí, že se mi dnes nechce rozčilovat, že jsem na to moc unavená, takže vám jenom napíšu 🙄 :
ty, ty, ty 😉

nicollka
11. říj 2009

farmi ja ho mam napsaný 16-26dc ale ted sem ho vzala až dnes. Mám ho brát ráno x večer. Mě teda po něm nic není a dokonce mi 2,3 dny po vysazení dojde mrcha, takže mě to cyklus upravilo, jen bych řekla že sem ho brala brzy a ovule proto nebyla, tak sem si ho vzala az dnes.
Holky mě je tak zle pořád a těžko. Jdu si lehnout chvilku.
Ikopreti no spánek do 9ti je v poho, já spím do 10ti, pak se proberu tak na jedno oko, a tak v 1 zívám a nejde to zastavit, usnu třeba ve 2 do 4,5hod a v osm jsem tak unavená že v 9 zase spím...ale spíš už jsem asi přespaná, ale nemůžu si pomoct..

ikopretinka
11. říj 2009

Farmi 😀 😀 😀 Prší, prší, jen se leje.........sluníčko nedám , je moje 😀 😀

nicollka
11. říj 2009

já chci taky sluníčkooooo..toto počasí to je na depky super fakt.

mirax
11. říj 2009

Ahoj berušky,

taky vás jdu pozdravit🙂
Přeju všem krásnou neděli, i-když i u nás je taková upršená a mlhavá.., ale mně to nějak vyhovuje 😀 , já se teď spíše stále jen přehřívám 😀

Už mám hotový oběd, čekám až vychladne..dělala jsem zapečené brambory a vypadají dobře 😉

Odpoledne vyrazíme na chvilku na vzduch a jinak mě čeká práce, jsem na tom jako farminka...jen bych spala a práci odkládám na večer a večer už jsem mrtvolka a takhle to jde skoro celý týden 😒

Kopretnce a samozřejmě taky všem ostatním brzotestovatelkám držím palečky, aby potvora mrchatá už nepřišla 🙂

tak jdeme baštit, jdu vzbudit manžu 😀 (byl včera na fotbale a nějak se tam opět zapomněl 😠

ikopretinka
11. říj 2009

Tak u nás už prší taky.
Jo a nevydržela jsem a hlásím sněhobílo, tak jak jsem očekávala. 😔

aronek
11. říj 2009

ikopretinko, pokud nedorazí mrcha,tak nemí nic ztraceno 😉

ikopretinka
11. říj 2009

Aronek, to je pravda, ale moc s tím nepočítám, věřila jsem sice trošku ale moc ani ne. Dorazí tak jak tentokrát předpokládám, ale.............naděje tu pořád je.

farmarska
11. říj 2009

my už jsme po obídku 🙂 bylo vepřový s omáčkou a brambor a ted jsme se všichni svalili zase do pelechu 😅 😅
mirax ty máš ale nárok odkládat a bejt unavená! 😀 😀

kopretinko, neházej flintu do žita, vydrž, třeba budeš ještě překvapená 😉

sarlotta
11. říj 2009

ahojík holčinky.... jooo tak tady se hajá 😉 😀 😀

sarlotta
11. říj 2009

taky sem včera kukala na dům u jezera.... aaaaaa... romatika krásnááá 😉

sarlotta
11. říj 2009

kopreti... teda to je mi líto.. jsem byla napnutá i za Tebe... no uvidíš jak to dopadne 😉

nicollka
11. říj 2009

ahoj holky jsem uplně vyřízená, ráno zle, do ted taková únava, já bych spala pořád, to počasí je otřesné už aby taky vylezlo sluníčko a probralo mě no a do toho ted takové křeče a průjem, dala jsem si prášek který mi vždy zabral a nic tak se tu kroutím v posteli u telky a to musím za hodinu do práce naštěstí jen tak na hodinku a pak sprcha a do pelechu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru