Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
17. říj 2009

Katy, ty stránky taky znám.Chodím tam na ně,když potřebuju nějaký problémek najít a tak. Fakt jsou dobrý 😉

murynka
17. říj 2009

katy děkujeme 😵 😵

markee ☹ to mě mrzí že máš takové zase trápení kort v rodině 😔 😔

teplou vanu jsme si dala včéra a nic moc 🙄 🙄

ikopretinka
17. říj 2009

Ahojky holky,
tak sleduju , že je to tu samá depka.

Aji je mi to moc líto, drž se, upřímnou soustrast

Markee, to s tvou sestřenkou, to by mě sebralo taky. Asi ti to moc nepomůže , ale ber to tak, že máte Johanku a druhé budete mít taky, sice ne hned teď, ale bude. My nemáme ani jedno a v okolí se těhulí hned , jen se otřou o trenky a podívej my nic. První trvalo dlouho, stejně to dopadlo blbě a druhý pokus se taky nedaří. Taky si říkám proč. Zase se utěšuju tím, že jsou na tom někteří hůř než my, neboj ono to někdy přijde, ale kdo má furt čekat co? Je to fakt na palici.

Katy třeba to vyšlo a když ne teď tak příště, ber to tak, že bude tělíčko zase o něco silnější a zdravější, tedy víc připravené. Upřímně já našla po první MS taky // a nic z toho, musíme vydržet a bojovat.

Já přesazuju květiny, uklízím, teď musím něco uvařit, no práce až nad hlavu. Pos....o se mi auto, takže příští týden jde na opravu, no tento rok je fakt super. Holky kašlu na to, nějak bylo, nějak bude

martinkal
17. říj 2009

Ahoj holky tak jsem vám dala do albíčka Lucinku s cucajícím palečkem 🙂 , snad vás to trošku rozesměje 🙂

Nebojte bude líp, vždycky přeci je, nikdy není jenom špatně, no a bohužel, alespoň já to tak mám, není dlouho jen dobře, prostě se to v tom životě nějak střídá, takže já trnu, co špatného přijde 😒

mari111
17. říj 2009

ahoj holky , ajusko uprimnou soustrast,je mi to moc lito,taky se toho na vas hrne moc ☹ ☹ ja sem byla dneska v tom sekacku se domluvit a v pondeli klusu do rachoty od 9.00 do 13.00, uz se moc tesim

katyna6
17. říj 2009

Fujtajksl,tak už je všechno hotovo,uklizeno,jen ještě pověsím druhou pračku a už dneska nehnu prstem a až do večera buud odpočívat.A pak zase na noční 🙄

kopreti-už to špinění zase přestalo,ale já i tak nějak nedepkuji.Taky to beru,že budu o to víc v pořádku a bude zase kapku větší šance na úspěšně těhulení. 😵

mari111
17. říj 2009

martinka lucinka uz je velka koca s cucajicim si prstikem 😉

katyna6
17. říj 2009

jé marti,ten obrázek je hezký!!!!Máte šikovnou holčičku 😵

martinkal
17. říj 2009

no mari, jsem zvědavá jestli bude mít ten paleček v pořádku až se narodí, cucá si ho totiž skoro pokaždý, když jsme na UZ 😀 , co jí na něm může tak chutnat? 😀

martinkal
17. říj 2009

Katy díky 🙂

martinkal
17. říj 2009

Aji upřímnou soustrast 😔

mari111
17. říj 2009

asi se priprauje na papani nebo na dudlika 🙂 anebo proste chutna,skus ji ho ocucat az se narodi,treba ti taky zachutna 😀

farmarska
17. říj 2009

ahoj holčičky, tak jsem vás dočítala a řeknu vám, že tu opět žádná dobrá nalada nevládne 😢 jen Martinka se to snaží trošku zachraňovat 😉 jo Marti díky za holčičí prskance, dobrou polovinu z nich jsem si ukradla 😉 🙂
holky mě vám včera večer taky tak strašně bolelo břicho, jako že na mrchu, ale mrcha naštěstí nikde 🙂 No bylo mi to divný, bo normálně to dostávám tak kolem 32až 34DC a včera jsem byla teprve 27DC 😨 no tak hlavně, že to dobře dopadlo a nedorazila. 🙂

farmarska
17. říj 2009

oprava včera jsem byla 26DC a dnes jsem 27. No zkusím počkat do 30DC a pak testnu 😉

kopa
autor
17. říj 2009

Martinkal fotečka je úžasná,ta nemá chybu 😵 😵
Máš moc pěkné dcery 😉

kopa
autor
17. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 36tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 35tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 35tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 34t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 30tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 27tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 26tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................
Martinkal 20tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Mari111 38DC
Nicollka 32DC
Katyna6 28DC ...................................našla //
Farmarska 27DC
Handm 19DC
Hanana 17DC
Aja 83 16DC
Sarlotta 16DC
Eeliska 11DC
Maarrtina 8DC
Ikopretinka 5DC
Paajaa 5DC
Kopa 3DC........................................21.10.KO prevence
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

katyna6
17. říj 2009

Já se jdu holky na chvilku natáhnout,ten úklid mě nějak zmohl a příšerně mě bolí záda(no,roky se hlásí,co s dá dělat 😀 )Tak zatím čauky 🙂

kopa
autor
17. říj 2009

Farmíku třeba se ti to tam zahnizduje 😀 Ale mě taky přeci bolelo břicho kolem 20DC až víc a nic 😠 Ale nevadí,jsem koukala do kalndáře a odpočítávala DC 😅 😀

murynka
17. říj 2009

martinkal krásné fotky 😵 😵 😵

farmi a co zahnizdování 😉 😎 😵

holky hlásím se k MEGA DEpce ☹ ☹ ☹ ☹
měl přijít elektrikář nedorazil tak jsme mu volala a má hrozný průjem s chřipkou ☹ ☹ slíbil že zítra ale pochybuji 😔 😔
takže v úterý můžu asi zrušit kuchyn 😢 😢 😢 😢 😢

kopa
autor
17. říj 2009

Markét ☹ ☹ a co zkusit někde najít na internetu??Nebo zkusit se zeptat známých?

farmarska
17. říj 2009

katy mne taky bolej dost bolej záda, už třetí den 😝 a to jsem to původně před doktorem chtěla jen simulovat 😀 😀
no jo kopi právě, začínám dost propadat depresce, když vidím, jak všem kolem doraží ta rudá 😝 😢 😝 to je zase pandemie 😠

kopa
autor
17. říj 2009

farmi to je fakt pandemie 😀 😀 😀 bud ráda,že nemusíš jíst ty ponožky 😝

murynka
17. říj 2009

leni on to má rozdělaný to musí dodělat jedině on žádné známé elektrikáře nemáme ☹
jestli zítra nepřijde ruším kuchyn a ty montážnící budou moct třeba až za dalších 14 dní 😠
je to v háji 😔 😔

kopa
autor
17. říj 2009

Markét aha 😔 to je na pytel 😔 Tak třeba mu bude zítra líp 😅 😔

murynka
17. říj 2009

to je jediná možnost 😅 😅

ale dost už nebudu se tím stresovat že 🙄

copak leničko dneska děláte???

farmarska
17. říj 2009

Markét no to je pech! 😢 škoda, že bydlíš tak zruky, jinak bych ti tam půjčila manžu, je to elektrikář 😉
no budu držet palce na ten zítřek 😉 kdyžtak mu řekni, že záchod máte a velkou zásobu hajzlpapíru taky 😉
kopi no jo ty fusekle 😅 😅 😅 hele tak já je dám, ale až jestli zjistím, že nejsem těhotná ju 😉 to víš, ted si musím hlídat životosprávu 😀 😀

kopa
autor
17. říj 2009

😀 dneska neděláme nic 😀
za chvilku budeme obědvat,ted vařím knedlíčky.Já jsem si vzala ještě domu práci,tak si budu účtovat 😀
Zítra jdeme za synovečkem 😀 trošku mě štve ta mrcha,páč se chceme milovat 😅 😅 No tak musíme vydržet 😅

kopa
autor
17. říj 2009

farmi si hlídá životosprávu 😀 😀 😀

murynka
17. říj 2009

leni 😀 😀 😀 my byli na obědě u babičky..tak jsem nevařila 😅
a mrcha mě u tebe štve také ☹ ☹ ☹ ne tedy kvůli milování 😀 😀 ale chtěla jsme to miminko...
manžel je na baráčku já tam ani nemůžu být je tam hrozná zima ☹ ☹ tak jsme sama doma a žeru 😀abych zahnala depku ☹navíc ty záda a poslíčci 😝 😝 😝

farmi škoda no to by bylo fajn 🙂 a děkuji za palečky 😉 tobě držím na to mimineško 😵 😵 😵

kopa
autor
17. říj 2009

Markét no tak musíš na moje miminko počkat 😀 😀 😀 Už se těším až já půjdu s břichem a ty budeš tahat kočárek 😀 😵 ¨
markét jen žer 😀 já budu dělat dortíka 😲 přítelák má žravou...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru