Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ivomal
8. zář 2010

holky dík🙂 tchýňka je sice na vozíku, ale telefonovat umí a už mluvila s obvoďačkou, tak se to snad pohne.... 🙂 Protože v pondělí jdu do práce a to je ten problém....

handm
8. zář 2010

ted jsem si holky přečetla tu diskusi, jak jsem kopa dávala ten odkaz... no to je pošahaná pani...😝 její starosti bych chtěla mít.... 😠 😠 😠 😠 😠

aja.83
8. zář 2010

Holky já nedávno slavila rok s koníkem! 😉 Tak jsem přemýšlela, jak dlouho si tu asi vydržíme povídat - do důchodu? 😀 To už budem psát pak, jak jsme se staly babičkama a tak 😀 😀 😀

aja.83
8. zář 2010

A kdepak máme tu Farmi od doktora?Už by se mohla vrátit a odpočívat! 😎

lucierob
8. zář 2010

ahoj holky,
tak já tu diskuzi proletěla jen tak letem světem. No a na paní nemám slov. ano přiznávám, že mít v albu 40 těhu testů je už asi trochu úchylné, ale je to kažkdého věc.Když něco nechci vidět tak tam nelezu,ne?

a co kontrolky? Bedlivě čekáááááááám

Jinak my měly dneska příšernou noc. Any má šílenou rýmu, takže bobek skoro celou noc nespala.

No nic, tak já utíkám zase žehlit.

natalie77
8. zář 2010

Ahoj, jen načuhuju co Farmík.....a jestli už jsou holky zpátky z kontrol...
JInak paní je asi nějaká puritánka 😀 . Osobně si myslím, že od toho je web pro těhule, maminky, snažilky...takže ať si do alba dává každý co chce, to je demokracie....ale ano uznávám, že některé fotky jsou nevkusné...ale pak si je neprohlížím a koukám na ty hezké...a hlavně, každému může přijít nevkusné něco jiného...takže asi tak. To je jako moje babička nadává, jak lidi mluví sporostě ve filmech a pustí si Kurva hoši gutentag...no má to vypnout a hotovo 😀 . |Ať si každý děla co chce,když ostatním neubližuje 😉 .

mari111
8. zář 2010

Holky sorry že furt otravuju ale dohání nás, tak zas pjosíkujem aby ste hlasovali ☹ ************************ http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra...

mari111
8. zář 2010

Handm co ty tady ještě děláš 😨

handm
8. zář 2010

@mari111 já tu prosím čekám na porod 😀😀😀 a ty si změn ty týdny v pase 😝

mari111
8. zář 2010

změněno 😉 no téda, to jsou nervíky, co 😖

murynka
8. zář 2010

@mari111 tam gratuluji maminko 😵 😵 😵

my sed neska vrátili z dovči z chorvatska bylo to mega super 😎 😎 !!!tak kouknu na tabulku....

handm
8. zář 2010

@mari111 šikulka!!🙂 je to hezky, mit tam 1 dítě 🙂🙂🙂
nervy to jsou tak napůl, spíš je to už ted trochu na palici.. ale nestezuju si, tedy snažím se..

handm
8. zář 2010

@murynka jeee, vy se mate holky!🙂🙂🙂 i kdyz do téhle ruské zimy...😝 abyste hned něco nechytily..☹

wlladka
8. zář 2010

Ahojky 🙂
Tak jsem tu chvíli nebyla a byla jsem přesvědčena, že jsem propásla bobistu. A ono ne! Že on vážně čeká až napadne to bílý svinstvo, aby mohl přifrčet na těch bobech !! 😀 😀 😀
Nijak nedočítám, bo mám zase fofr. Tak mě, prosím, omluvte. 😖

Ať kontroly hlavně dopadnou nad očekávání a miminečka ať maminám dělají samou radost.

Náš Šíma byl v pátek zase přijat do nemocnice. Já samozřejmě s ním. Je po operaci tříselné kýly na pravé straně. V pátek se mu uskřinula i ta na levé. Jeli jsme fofrem na chirurgii, kde mu to naštěstí zreponovali. No, jelikož jsme extrémní nedonošenec, poslal nás opět do Plzně. Tam si nás nechali na pozorování a že kdyby něco, tak říznou.
Nakonec si odtamtud odnesl nějakou virózu. Kýchá a pokašlává. Kýla volná, tak se operace odkládá. Na jak dlouho, to uvidíme. Doufám, že na hodně. Po té první operaci měl dost velké pooperační potíže s dýcháním. Mám o něj strach. Teď budeme trnout, aby se mu to zase neuskřinulo a když jo, aby nám to šlo reponovat. Budou to zas nervy, ale na operaci ho zatím pustit nechci. Chjo. Myslela jsem, že už je to za náma, ale kdepak. 😢

Buďte rády, že máte dětičky v pohodě. 😉

V nemocnici jsem se nestačila divit. Použila jsem tam ty jejich pleny a Šimonkovi se hned začala červenat prdelka. Tak jsem požádala o genciálku. Oni jí prý nepoužívají, tak mi dali prd. I když jsem říkala, že s ní mám dobré zkušenosti a že malému na jeho náchylnou kůžičku pomáhá. Dali mi nějaký krém, který mu stejně nepomohl. No nic. Pak tam chytil rýmu a oni mu nedali ani kapky do nosu. Musela jsem se sebrat a jít si je koupit do lékárny, abych mu mohla vytírat nosík.
Ve finále jsem vysypala 60 kč na den za mě i za něj. A to tam ten malej ani nejedl. Na co ty prachy jdou, když mu nedali ani blbý kapky do nosu!? No hnus 😠

Tak jsem se vykecala a zase pádím. Peru a žehlím. Budu se snažit nakukovat.

wlladka
8. zář 2010

@mari111 , tak jsem hlasovala taky. Už jste vpředu. 🙂 Taky bych chtěla, aby byl Šíma v takovém hlasování. No, nedonošeňátka mají hold smůlu ☹

handm
8. zář 2010

@wlladka teeedy vladi, vy si taky "užíváte" ☹☹ chudinka malinkej prdelka, musí taky zkusit všechno... tak hlavně že jste doma, tam mu je nejlépe!!! snad už bude jen dobře! je to šikulka chlapík a snad už se mu v šechny nemoci vyhnoou!!!!!!!!!!!!!!!
jinak mě jen tak nepropásneš, neboooj!!🙂🙂🙂🙂

handm
8. zář 2010

jinak jsem dovytřela ty resty ze včera, co jsem si tak schovávala na horší časy a přemýšlím, co bych tak ještě vyráběla.. prádlo včera vyprané ještě není uplně uschle ☹ tak nemám co by...😝
ale navečer pojedem do hobbymarketu koupit něco k plotu, tak třeba cesta pomůže zatřást...

farmarska
8. zář 2010

ahoj holky, omlouvám se, že jsem se hned neozvala, ale jak jsem přišla od mudra, tak jsem lehla a pospávala a pomalu do dvou, než přijel Robča ze školy. Ted děláme dom. ukoly. Holky prosím nedob-tné obydlí..jaké i,y ?? 😅 obydlí to je jasné, ale nedob-tné? Syn napsal tvrdé, ale já v tomhle případě fakt nevím. Mám v hlavě nějaké výpadky 😅 bud to bude nemocí, nebo těhudemence jede na plné obrátky 🙄

farmarska
8. zář 2010

Jinak hlásím, že u doktora jsem dostala peňák po 8 hodinách 😢 a udělal mi rovnou zase výtěr. Ach jo, říkal, že paňák v těhu nevadí, no ale já peostě nevím a bojím no 😔

farmarska
8. zář 2010

tak já dokontroluju ukol a půjdu vás pak dočíst.

handm
8. zář 2010

@farmarska nedobYtné - tvrdé!🙂

farmarska
8. zář 2010

hadm díky 😵 no tak to měl dobře chytráček jeden 😀 a já mu tvrdila, že to má asi něco společnýho s mlácením 😀 🤐 že se nemohli jako dotlouct do toho obydlí 😀 😀

handm
8. zář 2010

@farmarska měl šikulka!🙂 je to od dobýt, dobyvatel...
kdyby příště, tak jedna pomůcka - pravidla.cz 🙂🙂🙂 ale neříkej to mladému 🙂

handm
8. zář 2010

a jinak snad tedy ten doktor ví, co dělá! hlavmě, že ti nedal ATB, to by mi přišlo horší!: 😕 😕 snad se čajem, medem a citronem a odpočinkem dáš brzy dohromady...

farmarska
8. zář 2010

no penecilin jsou antibiotika, ale taková prej, co jsou v pohodě 😔 ale jako když jsem mu řekla, že jsem už 15tt, tak nejdřív říkal, že už můžu i augmentin, nebo co, že když už mám první tři měsíce za sebou, ale já na něj, jako že chci něco fakt šetrnýho, páč jako, že o to zase neci přijít, jinak že skončím v blázinci a má mě na svědomí..
tak mi pak napsal prý raději neškodnej penecilin-penbene. Tak uvidím no. To jsou ale zase nervy 😔
Tak snad to alspon brzy zabere a já budu zase fit. Ted už mi je trošku líp, vzala jsem si i půl paralenu na hlavu a jsem vyspalá a furt jen ležím a piju čaje..je tu mamka, tak mne obskakuje 😅 (ona už je bez teplot a je jí mnohem líp)
No ale uvidíme zase v noci.
Holky já se tááák bojím, jestli se něco nepodělalo, nebo nepodělá 😔 😔 😔

farmarska
8. zář 2010

tý jo koukám, že murynka už je doma 😨 🙂 A zrovna před pár dny sem se tu na ní ptala, jestlipak se už vrátili 🙂
supr, že si to tam užili 😵

handm
8. zář 2010

😔 😔 😔 @farmarska jo penicilin?! to ja nepochopila, jak si napsala penac...☹ jsem natvrdla.... 😔 😔
a vůbec si nepřipouštěj, že by se něco podělalo!! vubec na to nemysli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

farmarska
8. zář 2010

Teda Wladí ☹ ty si to zase užíváš 😢 To je ták nespravedlivé! Někdo má dítě zdravé ani neví jak a aniž by o to nějak stál a usiloval a ty si to takhle vyžíráš 😢 Pořád nějaký nervy a strachy 😔 Moc vám držím pěstě, at je už jenom dobře!!! 🙂 A ta nemocnice, teda to by se měli stydět! 😠

farmarska
8. zář 2010

no jo, penáč, jako penicilin 😅 hedm, to nevadí, máš právo..jsi ve vysokém stádiu těhu 😅 😀

farmarska
8. zář 2010

holky, od ted mi, až sem přijdete, všechny koukejte napsat, jestli jste taky brali antb, v těhu 😕 a že to skončilo s dobrým koncem 😅 at jsem klidnější 😉
ty se špatnejma koncema -nepsat 😅 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru