Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
6. pro 2010

Tak a já dopiju dvojčičku a jdu do hajan. Páááá

martinkal
6. pro 2010

já taky, dobrou noc 🙂

tercie
6. pro 2010

@martinkal budu v to doufat.

@lenik_25 díky, mám co študovat 😀

Tak a já teda hají ještě nejdu, uvařila jsem si zeleninu v páře, tak to jdu rozmixovat a naporcovat pro Lukáška do mrazáku. Budu přidávat jen masko na střídačku 🙂
Dobrou noc 🙂

lenik_25
6. pro 2010

@tercie Takhle jsem to dělala taky. A dodnes mu mrazím polívky. Udělám kotel a mrazím a má pořád k obědu dobrý domácí polívky.

lenik_25
7. pro 2010

Tak jsem to končila a dneska i začínám. Ahoooj 🙂

lucadav
7. pro 2010

@lenizdravi berušku Leničku 🙂

lucadav
7. pro 2010

@lenik_25 copak tady?????Ja hledam jestli nemužu nako zjistit zda ta fotografka nedonesla už ty fotky ☹

petroska
7. pro 2010

Ahoj holky.zase se nam očkování vyhlo.nemáme zahojený po TBC takže až v 5 měsících.ach joo ☹ .ale rosteme si rosteme.máme 6300g a 57 cm.byli sme pochváleni že prospíváme na jedničku.a mužeme začít dávat polívečku,pak i přesnídavečky tak bude veselo.joo jak mě serká to očkování ale 😠 .

madormi
7. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 28tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt (17tt+5)...........KO 20.12.
lenik_25...................30 DC
majjka24 .................24DC
Ivomal.......................22DC
Katyna ......................11 DC
Madormi..................9DC
Aja............................. 9 DC
M.aa.b ...................... 9DC
Martasek ................ ..6DC
Natalie77 ..................6DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

lenik_25
7. pro 2010

@lucadav Nazdárek. A co zkusit napsat přímo do Běláska. Mají internetové stránky, tak tam určo bude nějaký kontakt.

Holky, jsem 30DC a mrcha pořád nikde...

tercie
7. pro 2010

@lenik_25 Leni že by? Zkusíš testík? Kdyby jo, budu mooooooooooc držet palce aby tam ty // byly!!!!! 😉

murynka
7. pro 2010

@lenik_25 copak 😵 😵 a kolik jinak míváš DC? 😵 no super držím pěsti já už bych testila 😀

murynka
7. pro 2010

@tercie naše mražený nejí ☹ 😠 ale dříve mi to také jedla bylo tošikovné si navařit dopředu 😉

lenik_25
7. pro 2010

@tercie + murynka: Holky nene, určitě těhotná nejsem, protože jsme celý listopad po první porevizní mrše promarodili... jen jsem to psala, jako že bývala mrcha pravidelná a po té revizi je to rozházené. // určitě nebudou.

murynka
7. pro 2010

@lenik_25 😒 aha tak já jak sem moc nechodím tak nevím 😨 mě se to srovnalo až ted po porodu jinak jsme měla cykly i 40DC 😝 😝 vlastně dvakrát jsem otěhu až tak 25-29DC

lucadav
7. pro 2010

@lenik_25 ja tam koukam a nic tam nevidim,,,bih vi kam koukam=) ale už je mam=)

lenik_25
7. pro 2010

Super 🙂

@murynka Já to měla posledně 39DC a teď nevim, jsem zvědavá.

kopa
autor
7. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Jak dlouho vám trvala první MS po porodu?? 😕 Já už jí mám týden 😠 a jako ve čtvrtek mám jít na ko po 6ti nedělí 😅 co myslíte,mám to zrušit a nebo i tak mě prohlédnou?

kopa
autor
7. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Jak dlouho vám trvala první MS po porodu?? 😕 Já už jí mám týden 😠 a jako ve čtvrtek mám jít na ko po 6ti nedělí 😅 co myslíte,mám to zrušit a nebo i tak mě prohlédnou?

lenik_25
7. pro 2010

@kopa Já už si to nepamatuju, ale týden určitě. Pokud to nevypadá, že by ti to mělo zítra skončit, tak bych se být tebou přeobjednala.

murynka
7. pro 2010

@kopa také mi trvala docela dlouho 😒

kopa
autor
7. pro 2010

@lenik_25 ,@murynka holky,tak já tam zítra raději brnknu.Moc se mi nechce přeobjednávat,páč moje dr.je tam jen čtvrtky a má nával,tak se bojím aby mě někdo vůbec prohlédnul 😒

kopa
autor
7. pro 2010

A antiko si zatím nechci brát 😅

paajaa
7. pro 2010

Ahoj holky,
tak dnes žádné novinky.Neřekli nám na vizitě co s námi bude. Jen nám neplánovaně udělal pan doktor (jiný doktor) s průtoky i přeměření a vyšlo mu 2500g. Tak teď nevím čemu věřit. Další postup se dozvíme ve čt na velké vizitě. Dnešní průtoky byli ok, tak jsem ráda.

madormi
8. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 28tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt (17tt+6)...........KO 20.12.
lenik_25...................31 DC
majjka24 .................25DC
Ivomal.......................23DC
Katyna ......................12 DC
Madormi.................. 10DC
Aja............................. 10 DC
M.aa.b ...................... 10DC
Martasek ................ ..7 DC
Natalie77 ..................7 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

madormi
8. pro 2010

holky ode dneška hodlám znásilňovat manžela 😀

kopa
autor
8. pro 2010

Ahoj holky,
tak jsem volala na tu gyndu a přeobjednala se na příští týden,sestřička mě tam nacpala 🙂
@paajaa Pajo to je dobře,že dnes bylo vše v pořádku.Ty jo ten UTZ není fakt přesný 😒 tak snad ještě vydrží Oliverek v bříšku a něco ještě nabere.

@madormi Jéé tak znásilnuj 😀 😀 držím palce!!!

ivomal
8. pro 2010

Zdravím🙂
@madormi jen do něj🙂 já mám po včerejšku splníno🙂 Včera proběhlo naše 5 IUI a ještě jsme to doma pojistili🙂 Ode dneška jsem na Utroši...za 14 dní se uvidí🙂

aja.83
8. pro 2010

Ahoj holčinky, poslední dobou se tu moc nepovídá 😅 !Já vás poctivě pořád dočítám, i když třeba moc nepřispívám. Každopádně mám o vás přehled a myslím na vás! 😉
@paajaa Paaji, držím pěstičky, ať Oliverek ještě něco nabere! 😉
@madormi Přeji příjemné a plodné znásilňování 😀 ! My už jsme pro jistotu začli včera. Tento měsíc neponecháme nic náhodě! 😉

aja.83
8. pro 2010

@ivomal Držím moc pěstičky! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru