Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
29. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. .......................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................20 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
nikissek28.................................6tt................KO ??...................................................TP???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................12DC
maendy................ ................16 DC
Martasek ................ . ...........16 DC

@ikopretinka MOC A MOOOC GRATULUJU !!! Přeju Jasmínce do života jen to nejlepší !!! Už se těším nba fotečky 😀 😀 😀

@lenik_25 Tak to byla sranda s tou bazalkou, jsem to nedospala celé, nebyl čas, jsem naměřila nějakou divnou teplotu, 36,3, Tak, že asik blbne teploměr, večer jsem to zkusila znova a 36,6, jsem ještě dala nohy víc k sobě, se mi to zdá málo, ale píplo to prakticky hned, tak super, dneska se ráno zase měřím, čekám, a furt to nepípa, tak jsem to vyndala teplota tam byla 36,7 Ještě jsem si davála bacha ať to tam mám jako večer. Tak jinak to mám zatím jen orientační zda vůbec je ovulka, dle hlenu jo, ale chcu si to jen potvrdit. pořádně se začnem snažit až po létě 😵

Tak jsem se chtěla zeptat těch co si měřily (měří ) BT tak jaké měly teploměry?? Já mám thermoval, tak jestli máte s tím některá nějaký problém nebo táák 😉

@cajori17 Tak držím palečky aby ten tvůj den D byl co nejkrásnější a hezky si ho užij !!! 🙂 🙂 🙂

mirax
29. dub 2011

@majka_24--ahojik a hezké ráno, prosím o upřesnění v tabulce, ať tam nemám otazníky 😉
dnes 21tt - KO 4.5.velký UTZ - TP16-18.září

ivomal
29. dub 2011

Jéé další miminko je na světě, moooc gratuluji🙂

Já prosím taky v tab. upravit, vzhledem k faktu, že mám neexistující cyklus, napiště čeká na hysteroskopii...

aja.83
29. dub 2011

Ahoj holčinky, zdravím vás! 😵
Koukám do tabulky a úplně jsem přehlédla, že máme další těhulku @nikissek28 Moc gratuluji! 😉
Jinak jsem jen rychle zkoukla, že mad a cajori řeší nakupování výbavičky - tak holky, já už jsem se rozjela, včera jsem na veletrhu pořídila zavinovačku emitex do autosedačky, byla za výhodnou cenu a to jsem furt řešila, co bude do autosedačky a může být i do hlubokýho kočárku a sporťáku. Taky nám truhlář už dovezl komodu na přebalování:

aja.83
29. dub 2011

Tak koukněte. Až mimčo vyroste, desku na přebalování sundáme a budeme mít normální komodu. Dnes jedeme s manžou do Prahy a chceme omrknout náš vyhlídnutý kočárek Camarelo, konečně na živo, ať se přesvědčíme, jinak jsme pro něj na 90% rozhodnutý, ještě řešíme barvu. A objednám ho asi taky koncem června, manža sice vymyslel, že už by ho rovnou koupil dnes, když tam pojedeme, ale mě se to zdá brzy 😅 . Jinak už mám nakoupeno plno oblečení, něco mám po kamarádce...A postýlku a povlečení už mám taky vybrané, stačí kliknout a zaplatit 😉

aja.83
29. dub 2011

Ještě mám dotaz - jakou máte v postýlce pro mimčo matraci? Já přemýšlím nad celokokosovou, nebo kokos-molitan...

lucierob
29. dub 2011

@ikopretinka moooooc gratuluju k holčičce Jasmínce. 🙂 🙂

mari111
29. dub 2011

dobré ránko.
@aja.83 hezkou komodu máte. My máme matraci kokos-molitan- pohanka 😉

tercie
29. dub 2011

Ahoj holky 🙂
@nikissek28 tééda já jsem tě taky úplně přehlídla...gratuluju, tak ses taky dočkala, to je moc moc dobře, držím všechny palce, ať je všechno správně 🙂

@aja.83 Máš krásnou komodu 🙂 A matraci mám kokos-molitam-kokos a je v pohodě. A kočárek jsem měla doma od 18tt😀 tak se neboj, není brzy 😉

sarlotta
29. dub 2011

@nikissek28 jéééé, 6tt no paráda🙂 blahopřejuuuu 😎 😎

kopa
autor
29. dub 2011

čauky holky 🙂

kopa
autor
29. dub 2011

jsem tu na skok 😀 Vařím Vítečkovi obídek.Jinak já používám Avent,sice jak píšete je profláknutý 😅 ale díky tomu je bezpečný a nebojím se to Vítkovi dát. 😉
Jinak ten Emitex schvaluji,já mám od něj spoustu věcí.Mohu doporučit i toto 😀 Dávám to místo vložky co mám v korbě a když je horko Vítkovi se nepotí hlavička.
http://www.emitex.cz/k-univerzalni-vlozka-bavln...
@kvetinka7 moc gratuluji k těhu!!! ty tajnůstkářko 😀 😀 jak se vám daří?
@aja.83 no to je nádherná komoda 😵 😵 jinak my máme tuhle matraci z Ikei a je super,Víteček na ní krásně spinká 😀
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0015...

sarlotta
29. dub 2011

@aja.83 kokos je hodně tvrdý, radši kombinovanou, mám to co mar i 🙂 je dobrá 😉

petroska
29. dub 2011

ahoj holky.Jdu na vás kuknou a vidím že další mimuško 🙂
@ikopretinka moc moc gratuluju ,užívej si to 😵
a další těhulinka @nikissek28 gratulace,držím palečky 😉
Jinak my stále makáme at je do svatby vše jak ve škatulce tak utrácíme předěláváme a finišujem konečně.Budem to mít kráásný,už se těším jak bude čisto a klid od všeho.Tady nikdo tak jdu pokračovat v práci.a ještě posílám našeho lumpíka 🙂

majjka24
29. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 22 tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................21 tt, ..............KO 4.5............................................. TP 17 9. 2011
nikissek28.................................6tt................KO ??...................................................TP???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................12DC
maendy................ ................16 DC
Martasek ................ . ...........16 DC

majjka24
29. dub 2011

Jooo a konečně jsem změnila mudru, jsem se dokopala, je to doktorka , ale jméno nevím. jdu tam v červnu na preventivku, tak jsem zvědavá 🙂

suzamen
29. dub 2011

Ahoj holky tak výsledky blbý, mám nasazený Clostil tak snad to po něm bude dobrý

madormi
29. dub 2011

@majjka24 já už mám 23 tt, tak prosím, až zítra budeš dělat novou tabulku. děkuji moc 😉

majjka24
30. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................23 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 23tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................21 tt, ..............KO 4.5............................................. TP 17 9. 2011
nikissek28.................................6tt................KO ??...................................................TP???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................13DC
maendy................ ................17 DC
Martasek ................ . ...........17 DC

cajori17
30. dub 2011

@tercie diky za info,tak ja si tedy ten melir dam 🙂
@aja.83 tyjo,ty uz pekne vychystana 😉 a komoda je moc krasna 🙂 tu matraci,taky budem kupovat tu kombinovanou matraci kokos-molitan- pohanka
@petroska 🙂 tesim se az hodis fotecky ze svatbicky 🙂

cajori17
30. dub 2011

jinak vas zdravim a preju krasny vikend.u nas je neja zamraceno,ale dnes jdu s kamaradkou,(ktera nemuze prijit na svtabu)na obed,tak se tesim 🙂jinak ja uz stresuju se svatbou 😅 nejak neumim byt v klidu,jakmile se naskytne nejaky problem,hned vysiluju a nekdy i brecim,ty hormony se mnou hazi 😒

cajori17
30. dub 2011

@suzamen clostík pomuze 😉 ja ho taky brala 🙂

suzamen
30. dub 2011

@cajori17 a pomohl ti k miminku co cekas? no snad to u me bude stejný 🙂

suzamen
30. dub 2011

@ikopretinka Taky moc gratuluji k holčiččce 😉

cajori17
30. dub 2011

@suzamen ja ho brala 4 mesice,foliky krasne rostly a pak jsem dalsi mesic bez clostil otehotnela,ale mozna mi po nem zacaly rust folikuly sami,takze ja si myslim ze jo 🙂 😉

suzamen
30. dub 2011

@cajori17 já tam folíky mám jen ty vajíčka neodcházejí...no snad nebudu čekat taky 4 měsíce 😅

cajori17
30. dub 2011

@suzamen budu držet pěsti 🙂

lenik_25
30. dub 2011

@majjka24 Já měla na měření BT taky digitální thermoval. On je prý nejvkalitnější na trhu. Teda nekupovala jsem ho vkůli měření BT, ale měla jsem ho předtím na měření Danečka a pro dítě jsem chtěla kvalitu. Jinak u digitálů se doporčuječ nevyndavat hned po prvním pípnutí, ale čekat třeba i na to druhé. Ono to někdy ještě povyskočí a má to větší vypovídající hodnotu. A měř jen ráno a ve stejnou dobu, večer vůbec, to bývá ovlivněno tisíci různými věcmi.

lenik_25
30. dub 2011

@cajori17 Super, svatba se blíží, tak hezké přípravy, nevěsto 🙂

lenik_25
30. dub 2011

@petroska Filípek je kouzelnej, fakt moc 🙂 A na ten tvůj dotaz ohledně prvních botiček... určitě u uzavřenou špičkou, nad kotníčky, hezky ať drží pevně na celé nožce. Ale jen naven. Pokud začíná chodit doma, tak ho nech bosého nebo případně ponožky s protiskluzem. Když děti kombinují lezení po čtyřech a chůzi, tak botičky jsou spíš na škodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru