Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
28. led 2010

Ahojky všem, sleduji vás... 🙂
Sarlotko, moc děkuji že hlasuje celá vaše rodina a půl mamčina podniku...rozesmálo mě to 🙂 ksrásný. Jste moc šikovný všichni, kdo hlasují. Zítra ve 12h to končí, tak jsem sama na to zvědavá. 🙂

Mirax...ty jo, už 40tt, takže hodně štěstíčka, ať je porod hooodně rychlý a vše bez komplikací.
Ta věštírna je fakt super 🙂 🙂
Pupendo máš fakt pěkný... 🙂

venuska
28. led 2010

Vy jste šikulky...kamarádka umí posílat hlasy každou minutu...nechápu...mě to tedy nejde 😒 😒
ještě jednou všem DĚKUJI...i vašim příbuzným a manželům 🙂 🙂

tercie
28. led 2010

Venusko doufám, že za to první místo aspoň něco dostanete 🙂 když se tolik lidí snaží 😀

tercie
28. led 2010

Tak já jdu asi na tu polívku, ať se mi to už vaří, než začne ulice 😉

venuska
28. led 2010

Tercie, vyhlašování bude koncem měsíce...tak uvidíme... 🙂

aronek
28. led 2010

Tak jsem proběhla vanou a přítel zatím vaří 😉

tercie
28. led 2010

Aronku a co budete mít dobrýho? 😉
Já dělám tu zelňajdu 🙂
Venusko to jsem zvědavá 😉

Mirax na věštírnu chodím občas taky 😉

sarlotta
28. led 2010

http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001...

Venus, jééé ale ta chvála není pro mě 😅 to psal někdo jiný, že hlasuje celá rodinka. Já makám sama🙂)))))

aronek
28. led 2010

terci maso na houbách s rejží 😀 už to voní 😉

sarlotta
28. led 2010

já mám chlebíčky🙂))

miru.j
28. led 2010

..ahojte babulky,venus ja s dcerkou hlasujeme dvoch PC kazdu hodinku 😉 ...terci to je nahoda aj mi mame zelnacku...z mrazacku 😀 ...deti to nechcu tak idem robit chlebiky vo vajicku,ale nece sa mi 😒

tercie
28. led 2010

Já taky hlasuju sama, ale zato statečně 😀 Akorát vždycky hlídat ty minuty 😀 Škoda že to neumim,poslat taky deset hlasů najednou...
Jééé masíko na houbách...cejtím to až sem... vidíš to je nápad na víkend, třeba 🙂
No a šarlot o chlebíkách mi ani nemluv jo? 😀

My si dneska po tom sýru v hospodě chtěly dát medovník, dloooho jsem rozmejšlely, a když jsme konečně teda jako že jdem do něj, tak nám řekli že ho nemaj 😝 ignoranti...

murynka
28. led 2010

ahojky spíme 😀 tak nakukuji také hlasuji když se dostanu k pc 😝 😝

tercíku to je blbý s tím medovníkem 😅 váháte a pak ho stejně nemají 😅

já měla rohlík se salámem už jsme umírala hlady ale madam zabrala až ted 🙄 co por ty děti musíme vydržet 😀

tercie
28. led 2010

Miru a kdo mě asi inspiroval, co? 😀
Cleby ve vajcu si děti zvldnou udělat samy ne? Pěkně lež a odpočívej 😉 Psala jsi, že už jsi dneska nešpinila, to je dobře 😉

Mury 😀 to mě čekaj pěkný věci, ani se nenažeru 😀

murynka
28. led 2010

terci se připrav 😀 😀 kdybych jí nedala najíst tak řve a zavřou mě že jí týrám 😅 😀
takže sotva chodím ale ona si papká a pak ještě nemíní usnout 😠
ale už spí jdu si dát vanu 😵

tercie
28. led 2010

No ty jo Mury aby ses ještě v tý vaně nerozpustila 😀 Ale je to jasný, pro dětičky všechno!!! 🙂

miru.j
28. led 2010

terci,presne ako vravi murynka v te prvej vete...moji pubisi pojdu radsej spat hladny keby si mali daco urobit na jedenie sami...a na druhy den mi to vykricia 😒

miru.j
28. led 2010

..no dnes som nespinila 😉 ...ale neviem sa zbavit toho ucpateho nosu 😒 zle sa mi dycha 🙄

tercie
28. led 2010

Jéje Miru to sis to špatně zařídila 🙂 Namazat chleba si snad zvládnou, aby nebyli o hladu,zvlášť, když máma má fakt ležet... To bych je just nechala o hladu 😀
Já si do nosu stříkám roztok propolsu a občas to zabere že i prodechnu 😀 Ale jinak na to taky žádnou radu nemám.

murynka
28. led 2010

miru jsi je rozmazlila ju 😅 ??to je dobře že nešpiníš super 😉

tercíku koukala jsme do alba na pupík u krbu super krb 😵 my ho budeme dělat v březnu 😵 už se nemůžu dočkat 😎

jo anerozpustila jsem se 😀

jarusenka
28. led 2010

Ahojky, jak pak se máte? 🙂

miru.j
28. led 2010

terci,asi tie chlebiky neurobim,volal manzel a ked som povedala co idem robit tak dost zuril,ze mam mazat do postele lezat...ze detom kupil cerstve rohliky,salami a jogurty,skoro nestihol do prace koli doprave a zasnezenym cestam...on bol dnes u mojej dokiny pre duphaston a ona vravela,ze ma byt na mna prisny v tom ze nesmiem s postele...ani sexikovat nemozme 😒 ,ale to som vedela uz z pohotovosti,nemusela mu to hovorit. Takze deti budu dnes jest to co najdu v ladnicke a ked si nevyberu tak bohuzel budu holt hladny 😒 a ja to musim vydrzat

miru.j
28. led 2010

...terci,mury,ano hrozne som ich vymaznala a drobecek,ked vydrzi u mna v brusku a pride na svet dopadne asi rovnako 😀 To naozaj na tu nadchu nic neni? Ja uz ani nesmrkam,nic nejde von,obcas trochu krvi,ale mam furt pocit ze mam plny nos,pritom mam v nom sucho

tercie
28. led 2010

Jééé Murynka se nám nerozpustila, to je dobře 😀 Díky za pochvalu, tak budu držet palce ať se vám krb podaří 🙂

Jaruš nazdárek, tyjo tobě to těhu běží nějak samo ne? 😀 Už 17týden, no se picnu 😀

Miru tak je to správný,žádný rozmazlování, holt to chvíli vydržej, partyzáni,však to dělaj kvůli bráškovi nebo ségře ne? 😉 A navíc to nebude trvat věčně 🙂

Miru tak zkus inhalaci, uvař vodu, do ní lžíci soli a aspoň 10 minut vdechuj s ručníkem na hlavě tu páru...to by mělo ulevit 😉

kopa
autor
28. led 2010

Dobrý večer ve spolek 😀 😀

tercie
28. led 2010

Kopi ahoooj, teď neřešíme žrádlo, heč 😀

kopa
autor
28. led 2010

tak já měla dneska kakao 😀 mnam.
už mě ta zima pěkně štve,furt bych spala 🙄

jarusenka
28. led 2010

Jé, tak jste tu, to je fajn! 🙂 No letí to hrozně, vždyť už budu skoro v půlce. 🙂 Terci a myslím, že tobě ty týdny letí stejně rychle jako mě. 😀 😀 😀
Co je tu nového?

murynka
28. led 2010

holky fakt to letí 😲 😲

my za chvíli oslavíme 3 měsíc ☹ já jsme zjistila že nechci aby mi vyrostla prdelka 😅

tercie
28. led 2010

Kopi taky si někdy říkám, jestli jsem neměla bejt medvěd a celou zimu prospat 😀

Jaru a jak, všechno v pořádku? Vyšetření, UZ a tak? 🙂
Jo, taky to letí 😀 11tt a prcek je tu, přijde mi to neskutečný 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru