Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. bře 2010

Eeli já nebyla venku od pondělka,to jsem celkem odpočívala 🙂 Furt bych ted spala 😀 😀 a žrala 😀

kopa
autor
24. bře 2010

Sirellko díky za odpověd ohledně NT,no jsem zvědavá až uvidí mojí pneumatiku,tak snad nebudou mít kecy,chci tam jít s přítelákem,tak snad si nic nedovolí říct 😕 😅

ee.liska
24. bře 2010

kopi jen pěkně žerinkej 🙂

mari111
24. bře 2010

kopi na krev na ty testy Dawnuv syndrom atd... no ale na gynde krev neberou, nevím proč tak mi sestra z gyndy řekla že mužu buď ke sví obvodní nebo do nemocnice, obvodní mám blíž tak jsem jela tam a jak je tam nová sestra, taková fiflena tak byla nějaká divná.A koukej se šetřit, furt jen někde trajdáte 😉

tercie
24. bře 2010

Kuk, tak jsem tady, nechala jsem na úřadě čtyři stovky za výpis z katastru a za ověření kopií,síla co?

Eli kontrola super, to je dobře že je štítka v cajku a že jsi pod dohledem 😉
Sirellka zavítala, to je dost 😀 Je fajn že se máš dobře 😉

Holky venku je krááásně, vy mi děláte chutě s těma buřtama 😀 Tak,y bych si dala, a píííívo 😉 Já jsem taky pivař hroznej, když na to přijde tak ych na pití nepotřebovala ani nic jinýho 😀 Víte jak,vodu píjou žáááby 😀 akorát teď se krotím, i když sem tam loka, to neodolám.

Markee s tou prací to mě mrzí, taky jsem měla pakárnu když jsem v létě po potratu sháněla, ale výhoda že u nás stavěli to tesco že jsem se chytla tam, jinak bych taky nevěděla kam se vrtnout. Nebydlím tu tak dlouho abych znala všechny podniky a všechny možnosti. Nevíš že by u vás ve městě byl nějakej záměr budování něčeho novýho,že by ses uchytila? JInak na pečovatelák bych neměla nervy, trpělivost ani žaludek, a taky je mi těch lidí líto, oni za to nemůžou, že si dělaj pod sebe a že smrdí apod. Taky nevím jak jednou dopadnu,ale prostě tohle bych dělat nemohla, nejsem žádnej samaritán. To bych šla radši k tomu dobytku, ale když píšeš že ani tam není možnost, to je pech. Snad brzy na něco natrefíš 😉.

ee.liska
24. bře 2010

terci to jsou vydřiduši 😒

mari111
24. bře 2010

ahoj tercinko, holky dělaj chutě s buřtama co, u nas je taky krasně, ja už jsem byla okukovat jak mi lezou tulipany krasně ven, to bude až to pokvete, na to se moc těším.

markee
24. bře 2010

Tecinko,ahojky. No ono nejblíž staví právě důchoďák. Je v tom městečku LDNka a k tomu staví důchoďák. Prý pomocné síly do kuchyně a uklízečky už maj. Přibíraj jen zdrav.sestry a sanitárky. Já právě na to nemám taky žaludek,vadí mi ty pachy,práce ne,to když je potřeba tak jsem fakt dříč. Ale vim,že bych to nezvládla. Mám to jako úplně tu poslední možnost. Jen o tom píšu a mám už náběh na zvracení. Chjo. To fakt nepůjde ☹
No já se za chvilku začnu oblíkat,nalíčím se-udělám si obličej a jdu na kávičku s kamarádkou. Bude to slzavé údolí,pže obě máme trápení. Ale doufám,že když se namaluju,tak nebudu chtít bejt jak kašpárek 😀

tercie
24. bře 2010

Mari mě leze na cestě mezi kamením podběl, jinak tu zatím jiný kytky nmám 😀 V létě budou bodláky 😀

Eli ouřednickej šiml asi potřebuje na podkovy 😀

Markee a nebyla by tam nějaká práce že bys přímo nemusela k těm lidem? Jako jít tam s odporem...to je špatný,to by musel i Míša pochopit,že to bys dlouho nezvládla... Tak se hezky nalič a přeju příjemný odpoledne, snad to s tím slzavým údolím nebude tak horký 😉

markee
24. bře 2010

Si přijdu fakt jak flákač,pže něco vim,že nezvládnu,něco fakt nemůžu dělat,prostě tam je určitý blok a nejde to. Hodně toho můžu a chci dělat,ale tady jsou nabídky takové hrozné. Fakt hnusné. Prostě chci dělat co mě bude bavit,ale aspoň trošičku.
No jdu na sobě zapracovat do koupelny. Papa.

mari111
24. bře 2010

terci 😀 😀 😀 aj bodlaky jsou kytky 😉 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
24. bře 2010

marke nemusis si pripadat jak flakac, jako když práce není tak není, to nejde aby měl každej žaludek na všechno

tercie
24. bře 2010

Holky, četly jste, že tu mateřskou neschválili? Kreténi, fakt.

Jsem se zakoukala na starý díly Ulice na cinemě 😀

m.aa.b
24. bře 2010

Krásné odpolko děvčátka 😵 opět nedočítám, pže za chvilku zase mažu pryč ale jen jsem se chtěla podělit o radost 😵 😵

právě jsme dorazili dom z utz a urodička prý je dobrá a dr je i přesvědčená, že odběr bude možný i z pravé strany !!! jinak na levo mám 20 folikulu různé velikosti a počet na pravo si nepamatuju pže jsem si myslela že to stejně nepůjde tak jsem to ani neregistrovala jinak opu v sobotu !!! a do čtyř dnu po budu mít bobísky u sebe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jo a přítelák mi říká kvočno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 za prvé kvůli té úrodičce a za druhé že vám to sem hned letím říct 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
24. bře 2010

maab veeeeelká gratulace 😵

m.aa.b
24. bře 2010

děkujuuuuuu 😵 🙂 🙂 😵 😵 🙂 🙂

tercie
24. bře 2010

Maab skvělýýýýý, zasloužila bys řád výborný nosnice člověče 😀

madormi
24. bře 2010

holky dotaz, dnes jsem si koupila kontryhel. Jak často ho mám pít? díky 🙂

jitie
24. bře 2010

ahoj holky 🙂
Míšo, příští týden jedeme na chalupu, budeš mít časík, že bysme za tebou s Fildou přijeli 🙂

jitie
24. bře 2010

jéé kopi moc gratuluju k těhu 😵 😵 máš termín na narozky mého bráchy..ale kdybys chtěla porodit dřív, tak 16. mám narozky já 😀

kopa
autor
24. bře 2010

Jitie díky 🙂 No pokusím se teda porodit na ty tvoje narozky 😀 😀 a jak se máte s Filípkem?

Tercie no ta mateřská 🤐 jak říkám to jsou modrá prasata ty ODS 😀

Maab to je super!!!!Tak moc držím palečky!!! 😵

Mari aha,už jsem to pochopila 😀 😀

tercie
24. bře 2010

Jiti no jasně, měla bych být doma, tak se ukažte 😉 Jéééé uvidím Filípka na vlastní voko 😀

Madormi od začátku cyklu cca do ovu, pak už ne 😉

madormi
24. bře 2010

děkuji tercie, tak snad v neděli začnu bumbat 🙂

tercie
24. bře 2010

Madormi a tak dva hrníčky denně 🙂 Ať pomůže 😉

murynka
24. bře 2010

ahojky to asi nedočtu 😝 😝

tercí je pupík je obr 😀 😵 sluší ti 😉 já cjci takéééééé 😀 😀

vendul rýmička ☹ jo libenar je na to super snad se brzo uleví 😉 ty zoubky to je masakr nám bude 5 měs a ještě nic nevidím 😅 zoubků se bojím 🤐

my dopadli dobře v očíčku už se nic moc neděje už to má o hodně lepší 🙂 tak jsem ráda 🙂 já byla na kontrole s játry mám to blbý ☹ a má vysadit HA 😔 😔 nechci ted miminko 😅 no a dneska mi dává zabrat pořád se otáčí a nví jak zpátky pak volá o pomoc 😠 já jí otočím a do minuty je na břiše 😠 mě trefí 😀

madormi
24. bře 2010

dva hrnky? no doufám, že to není moc hnus, ale tak co bych pro mimi neudělala 🙂 dnes jsem byla ve městě a takových mamin s kočárky, že na mě padla depka, tak jsem šla pro bylinky 🙂

mari111
24. bře 2010

no jo Mury je to hold holka šikovna i když ještě potřebuje trošku pomoct 😀
Maab ty nosnice naše tak ať se spermíky krásně zavrtaj a ty budeš brzo těhulka 🙂

mari111
24. bře 2010

madormi neboj neni to tak hnusne, da se to pít 😉

tercie
24. bře 2010

Mury, tak si udělej, není nic jednoduššího 😀
Hele a co s játrama,neříklala jsi předtím že bys měla problémy...
A Sofi je šikula, že má očočko lepší a i to točení 😀 Nenudíš se, co? 😀

Madormi mě kontryhel chutnal, vždycky jsem se na něj skoro těšila 😉 Pokud nemáš s bylinkama problém,není nic strašnýho,fakt 😉

tercie
24. bře 2010

očočko, já jsem tele 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru