Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
5. srp 2009

míšo a gratuluju ještě jednou 😵 to je super 🙂

jinak prosím doplnit do tabulky, že čekáme chlapečka a další KO 13.8.,díky 😉

jitie
5. srp 2009

užij si to v práci a nepřepínej se a odpočívej!!!pa 🙂

martina76
5. srp 2009

Ty vo...le 😀 Zas tak dlouho jsem tu nebyla neee 😉 TERCIE potichoučku ti gratuluji a držím všechny pěsti co mám.

martina76
5. srp 2009

Já byla včera na kontrole a vše o.k. 😉 odpovídáme 25 tt a vážíme 620g. 😀 Jo a přibrala jsem zatím pouze 4 kg. Tak to mám ze sebe radost, protože s Tomíkem to bylo 28 kg 😝 Tak vás jdu dočíst. 😕

martina76
5. srp 2009

Jéžíšku........ AMYNKA a SAMSA taky moc gratuluji a držím pěsti 😉 Ty jo to byl teda včera den 😀

paajaa
5. srp 2009

Krásné ráno,

tercii: to je bomba !!!!!!!!!!!!!! gratuluji 😵 😵 😵 😵

Marti: to jsi teda moc nepřibrala. Taky gratuluji k úspěšné kontorle

Samsa: teda ty jsi to vydržela dlouhooo. Opatrujte se. 😉

Amynka: gratuluji k pindíkovi

Kopi: my už jsme si zvykli, že jsi chvilku snažilka a chvilku ne a máme tě i tak rádi.

Farmi: já jsem testy raději ani nanakoupila. nemám doma ani jeden 😉

murynka
5. srp 2009

tercíku 😵 😵 😵 já ti píšu IP ani nečtu 😀 😀 😀
moc Moc gratuluji to je SUPER!!!!!! 😵 😵 😵 😵 holky tohle léto je krásné 😵 😵 😵 myslím že všichni budete mít // 😵 😵 😵 jsem strašně štastná za další těhulky 🙂 🙂 🙂 🙂

aronek
5. srp 2009

😀 terci, mooooc gratuluji 😀 😀 😀

farmarska
5. srp 2009

teda holky to my snad děláte schválně 😠 chvilku tu nejsem a tady tolik novinek a já si to štěstí nemůžu prožít s vámá 😀 😀 😀

tercíííí ty jedna holka šikovná gratulujůůůů!!!!!! 😵 😵 😵 to jsi s tou prací fakt měla vypočítaný, že se tam dlouho nezdržíš 😀 😉 hele to bych snad taky brzy mohla zahlásit né?když jsme skoro ta indetická dvojčátka 😀 😀

samso i tobě ty potvůrko moc gratuluju!!! 😵 😵 jak jsi to mohla, ale takhle dlouho vydržet neříct to nechápu 😀 já jen co uvidím nějakou čmouhu na testu, už to poběžím vyslepičit 😀
ale holky zatím klid a žádné gratulace...mám bílo 😢 😝

Martinko a Amynko, hezké zprávy a gratuluju ke zdravým miminkům 🙂 🙂

farmarska
5. srp 2009

jinak dodatečně, hezké ráno 🙂

kopi co ty jak se cítíš, vypadá t o po tom vašem marotonu tento měsíc příznivě?

pájí já testíky samozřejmě včera nakoupila a neodolávám, už jsem vyplejtvala dva 😅 ale absolutně nic na nich 😠 😝 A takovou práci to člověku vždycky dá, toho chlapa uhnat vid 😝 😀 A co ty, když netestíš, máš alspon něco co by napovídalo tomu, že by jsi se mohla těšit ze dvou// ?

farmarska
5. srp 2009

tercí mně do tabulky mlžeš napsat...našla prdlajs 😢 😢 😢 😀

sarlotta
5. srp 2009

Dobré ránko🙂))))))))))))))))
21:11 noooooooooooooooo dobré skóooore v tabulce 😀 😀 😀 😀

Samsa já jsem si myslela že něco kuješ|🙂)) a ty rovnou 13tt🙂)) blahopřeju moc.

Tercie Tobě gratulace jen ať čárečky krásně sílí ... je to báječné, brzo budou fotečky srdíčka a pupíšku🙂))) moc Ti to přeju.

paajaa
5. srp 2009

Farmi: já jsem teprve 4DPO, takže // opravdu nic nenasvědčuje. Testila bych, kdyby i po 30DC byla teplota vysoko. Ale nějak s tím nepočítám. Jsem teď nadšená s koupelen.
Včera jsem sehnala super cenu za obklady do koupelny ( hrozně se nám líbí). Taky u nás stojí 2000,- Kč a v Polsku ( je to jejich keramika) stojí 1100,- Kč což je bomba. A ještě jsem našla, kde můžeme vidět tu druhou vybranou koupelnu, kterou jsem viděla jen na netu. Pán mi psal z Hradce, že nám ji klidně přiveze ukázat- ještě mu musím napsat odkud jsme 😅 No i kdyby jsme se tam měli jen podívat, tak je to super. Hurááá hurááá jsem šikovná a musím se pochválit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Doufám, že to nadšení mi dlouho vydrží a já nebudu řešit tolik ty //

sarlotta
5. srp 2009

Amynko blahopřeju k pindíkovi 🙂)) Gabriel.. svátek 24.3. vykládá se jako bůh je moje síla nebo muž-hrdina.Gába, Gabi, Gabek, Riel, Gabrielek... toto jméno je velmi oblíbeno což znamená že ho v populaci nosí 10tis-100tis občanů ČR.
Takže nic neobvyklého, pokud se Vám tolik líbí a nikdo v okolí ho nemá, tak bych neváhala🙂)))) Nakonec to byl archanděl.-)))

bobinka22
5. srp 2009

Ahoj holky,.

Potrebuji radu..
27.7 jsme mela nastoupit materskou.Je to 6 tydnu pred porodem.
Ale dnes mi prislo vyrozumneni s OSSZ.Protoze tu materskou tam poslala ma ucetni.
Ze se mi to zamita,Ze nemam narok na penezitou pomoc v materstvi,.
No.Ale ted nejsem nikde vedena od 27.7.09 kde se mam hlasit nebo ja jsem uz zoufala.
Mam se nahlasit na urad prace?prece nemuzu byt od 27.7 do 7.9. bez prijmu?
Nevite nektera co mam delat?Moc prosim o kazdou radu.Dekuji.
Protoze jsem byla v ochrane lhute 180 dni.Ale nestihla jsem to. ☹ ☹ ☹ ☹

aronek
5. srp 2009

farmi, ty už testuješ? Není trochu brzo? Vydrž prťka, času dost 😎 😀

sarlotta
5. srp 2009

Paajaa jsi šikovná🙂))) já mám obklady od paradyz není to stejná firma ?

paajaa
5. srp 2009

Sarlott: je to Paradyz 😉

Bobi: s tím ti bohužel vůbec neporadím 😒

Aronek: já si taky myslím, že Farmi by chtěla po těhu testu zázraky, aby ji tam brzo ukázal //. Ještě před chvilkou uháněla manžela a teď už by chtěla //. 😅 😅

aronek
5. srp 2009

já měla první // 26 DC 😀

nicollka
5. srp 2009

Ahoj holky tak jsem zpět. Kolik nových těhulí tu máme?
Já bohužel zase nic, v neděli sme odjížděli na letadlo směr domů a začala jsem špinit, takže ani dovča nepomohla :D
No nic.. V neděli máme rok výročí od svatby, bohužel manža už včera odjel do práce a dojede snad za dva týdny před mým odjezdem do chorvatska nebo až po až se vrátím.
Tak dočítat teda nezvládnu tak snad vše pochytím za běhu

sarlotta
5. srp 2009

Tak můžu říct že jsou dobré🙂)) Paajaa... hodím fotku do albíčka, můžš kuknout jakou máme my.

zlababa07
5. srp 2009

Teda jen co protřu oči, hned nové těhule. No supeeeeeer, sláva a taky potichoučku gratuluji 🙂 Holky, to je parádní zpráva. Jen tak dál 😎

kopa
autor
5. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Tercíku mocinky,moc gratuluji 😵 To bylo stejně jasnééééé 😀

Farmi mi právě žádnej mraton moc neměli 😅 Včera jsme na to ještě vlítly,ale...Jako každý měsíc čekám bílo 😅 farmíku netestuj,je to moc brzy 🙂ještě vydrž tak 3dny 😉

Paaji tak tenhle měsíc jsem jen na půl snž 😀 😅

sarlotta
5. srp 2009

Ahojky Nicol🙂 neboj pár snažilek tu ještě zbylo... tak pak budem těhulkovat spolu, ju 😎

kopa
autor
5. srp 2009

Marti teda ty jsi přibrala jen 4 kg,to je nádhera 🙂 Já až budu těhu tak budu jak balóoon 😀 😀

kopa
autor
5. srp 2009

😵 Holky teda tady je to samá těhule 😵 😵
co zas naplivat těhu bacílky?? 😀

nicollka
5. srp 2009

terci je těhu? no moc moc moc graatuluji, já se dávám zase na hubnutí, sem nabrala uz 5 kg 😖 😝 takže snažení odkládám "teda jako" a soustředím se na postavu :D

nicollka
5. srp 2009

Kopi potom prosím 4DC do tabulky bohužel. Tentokrát nějaká jen slabá mrcha na to že už by měla za dva dny končit teda. No jdu juknout něco na podporu ovulky, neznáte?

sarlotta
5. srp 2009

Bobi kukni na aperio... líp Ti neporadím. jJ mi to líto, že jsi to nestihla.. to je pech. Myslím, že bys měla mít nárok aspoň na sociální dávky.. to se zeptej na svém městském úřadě-tam by Ti měli poradit. Hlásit se na pracák je taky možnost, ale zase máš nárok na 5měs placených a Ty by jsi vybrala jen 2měs.. to je škoda. To se Ti může hodit po rodičáku- nebo při rodičáku až bude prcek větší a pokud je to tak máš nárok na 4letý rodičák, kde je od 21měs míň peněz- tak pak můžeš brát souběžně i rodičák i podporu.

nicollka
5. srp 2009

Náhrála jsem fotky kdo chce jukněte ;)

http://nicollkacz.rajce.idnes.cz/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru