Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
22. srp 2009

ale kopi co kdyby nechal on tebe 😨 😨 😨 přeci musí být řešení vždy je ne 😕

já s etaké vracela domů jak spráskaný pes když mi táta říkal stejně to nevyjde po 4 m.bydlení jsme se vracela vše stěhovat a nemluvím co jsme do toho vrazila peněz do toho bydlení 😖
nedávno jsme to s jirkou splatili 😔 😔

přeci to není výmluva není kam jít co nějaká kámoška 😕 😕 to bys s ním byla i kdyby tě mlátil 😕

kopa
autor
22. srp 2009

Mury jako kamarádky naké mám,ale to by na bydlení nebylo...Nevím musím to ještě promyslet. 😅

murynka
22. srp 2009

ale chápu tě také jsme tenkrát nikoho neposlouchala a sama musíš vědět jak ti s ním je 😉

ale když to tady píšeš musíme i reagovat nebo alespon já jsme taková 😅 mrzí mě to jak se k tobě chová nebod tě znám osobně a mrzí mě to ☹ ☹ ☹

farmarska
22. srp 2009

tercí bodejť chce to je mít hezky pod dohledem 😉 😎 a kdyby něco, včas zasáhnout 😀 😀
to víš jistá si nejsme žádná 😀 😀 proto i já sleduju každej podezřelej pohyb 😎 😀 😀

jitie
22. srp 2009

jsem tu 🙂
mám v sobě 2 nealko MOJITA a je mi fajn 😀

tercie
22. srp 2009

mury to tě obdivuju, že jsi se dokázala trhnout...

Kopi a tebe chápu víc než sio myslíš, psala jsem ti, co umí bejt manža za prevíta a co jsme spolu měli, a i přesto jsem ho taky nedokázala opustit, i když se tahal s blonckama před celým okolím, jen já vůl o ničem nevěděla....

kopa
autor
22. srp 2009

Já vím Markét,já si prostě nechám srát na hlavu 😅 😖 Já za to nemůžu byla jsem zvyklá z domova.Tam se rodiče furt hádali,otec mámu mlátil mě i sestru taky,já byla věčně v dětství sama doma.Mě prostě takové chování už příjde normální´a mám to zafixované v té mé duté palici 😅

jitie
22. srp 2009

přesně záleží na kopi jak se s ním cítí a jestli s ním chce být, mi jí tady můžeme mlít do hlavy, že to není ideální partner, ale stejně se rozhodne dle svého...

kopa
autor
22. srp 2009

Markét,já jsem vám to nechtěla psát,páč si připadám jak debil...ale musela jsem se vám to napsat.nevydržím o tom mlčet.Mě to taky mrzí 😔 Tolik bych si miminko přála,ani nevíte jak moc... 😔

murynka
22. srp 2009

tercie mě bývalý podváděl a už jsme o tom věděla 😅 😔
dokonce mě nakazil naštěstí vylečitelknou poh.chorobou ani nevíte jaký jsme měla strach ted na testy na aids podváděl mě tak 2 roky a já to věděla a trhnout se nedokázala ale pak jsme si řekla dost že o to nestojím ☹

měnil názory přesně ze dne na den je konec chci si užívat druhý den vezmu si tě budem mít děti atd pořád dokola a pak něco ve mě řeklo stop a konec po 14 dnech jsme poznala manžu a to je prostě ráj 😵 😵 😵

murynka
22. srp 2009

jasně leni jen piš ale nezlob se že reaguji 😉

jitie
22. srp 2009

já vůbec nevim co bych dělala, kdybych přišla Davidovi na nevěru nebo bysme si přestali rozumět..jsem ráda za chlapa kterýho mám!!!

kopa
autor
22. srp 2009

Murynko teda ten bejvalej to byl prevít 😠 Hlavně že jsi zdravá a že jsi se s ním rozešla 🤐 Mě teda zatím nepodvádí,páč nemá kdy protože ho furt kontroluji a ani nikam moc nechodí 😀 😝 ještě kdyby mě podvádělto by viděl 😠

jitie
22. srp 2009

Leni jen se vypovídej, rádi tě vyslechneme a pomůžeme, i když s tímhle je to fakt hodně na tobě

farmarska
22. srp 2009

i já vás holky chápu, taky jsme si ledasčím prošli, za ty roky, ale prostě bych asi líp snesla i tu jednrázovou nevěru, než aby mne někdo dlouhodobě využíval , psychicky trýznil a já s tím člověkem, ani v tak zásadních věcech nevěděla na čem jsem 😢
kopi a nepomohlo by ani kdyby jsi se zbalila a odešla někam třeba jen na pár dní? řekla mu třeba, že to takhle dál nejde, a ať si to v hlavě zatím nějak urovná a promyslí 😕 ..by mu bylo smutno, trápil by se a třeba by se honem nějak rozhoupal a přehodnotil situaci 😅 😕

tercie
22. srp 2009

Kopi to není o dutý palici a nemluv tak o sobě 😉 Každej prostě snesem něco jinýho no, a tu míru má taky každej jinde... my ti můžeme říct, jak se nám to jeví, projevit svůj názor, ale žádná ho neznáme natolik abysme ho soudily. Žiješ s ním ty a musíš cítit jak ten vztah je perspektivní a co si od něj slibuješ a nakolik dokáže vyplnit tvoje očekávání 😉 A pak se na základě toho rozhodnout...

kopa
autor
22. srp 2009

Holky ale my jsme byli taky ideální pár,do té doby než jsem šla na tu revizku.To předtím jsme se tak nehádali,neměli jsme čas na takové věci a měli jsme se asi i víc rádi.

murynka
22. srp 2009

jo také jsme si užila nemám pořád na růžích ustláno ale udělala jsme si to sama že to trpěla tak dlouho 😔

můžu být ráda že jsem otěhu a nejsem nemocná 😅

takže kopi jsou i horší ☹ 😀 😀

kopa
autor
22. srp 2009

Farmi já se občas takhle zbalím ve vzteku(ale to už je hodně dlouho)a on mě vždy zarazil ve dveřích abych nikam nechodila.

jitie
22. srp 2009

kopi zrovna v takové situaci by se měl chlap za tebe postavit a pomoct ti..takhle to teda bylo u nás a to sme si tím prošli dvakrát...

farmarska
22. srp 2009

jinak je jasný, že si to kopísku musíš udělat podle sebe a rozhodnout se podle svého srdce mozku a svědomí...
my se ti tady jen snažíme pomoct, nebo ti prostě říct, jak to na nás působí z venku, nebo jak bychom to řešily my, ..
ale jak už Jit psala, je to tvůj život, takže je v tvých rukou 🙂
já ale vím, že jsi moc hodná holka a že si určitě zasloužíš to nejlepší 😵

murynka
22. srp 2009

jit nás to spíše také stmelilo ta revizka....

kopa
autor
22. srp 2009

On je jinak fakt hodnej,ale holt nechce dítě 😒

kopa
autor
22. srp 2009

holky nás to ztmelilo taky ale tak na tři měsíce,pak jak přišel o práci,začal mít potíže se srdcem,tak já jsem pomalu upadala...Navíc přece jeho matka řekla,že na podobným zákroku byla třikrát že to nic neni 😠 😒 😔

tercie
22. srp 2009

můžu říct, že nás ty rány osudu v podobě smrti našeho prvního psa, po prvním potratu a teď po druhým, spíš stmelily víc dohromady, než jsme byli, ukázalo nám to jak je štěstí pomíjivý a že si víc máme vážit toho co máme, a nebrat to jako samozřejmost...

A přesně, já se bála se s ním rozejít, protože co kdybych narazila na někoho ještě horšího 😀 Na ženský je skoro každej chlap 😀

farmarska
22. srp 2009

no tak vidíš kopi, to že tě zastavil svědčí o tom, že stebou chce být.. tak ať se ksakru podle toho začne i chovat! 😠 nebo opravdu zajistím ten koníkoautobus a pojedeme ho seřezat 😠
😀 😀 😀

jitie
22. srp 2009

kopi a nechceš třeba ještě chvíli počkat, pár měsíců, třeba se to u vás spraví, on pak sám začne po dítěti toužit..kolik je příteli??

kopa
autor
22. srp 2009

holky já vím že to myslíte dobře 😵 😵 😵 díky 😵

farmarska
22. srp 2009

holkýýý na Nově mi začal filmešek o pašátku 😵 😵 😵
to musím vidět!! 😵 😵 takže ted už budu jen nakukovat 😉

jitie
22. srp 2009

koníkoautobus 😀 😀

kopi, my to myslíme vždycky jenom v dobrém 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru