Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
23. srp 2009

Jo, než já se tam dokodrcám, tak ze švestek bude slivovice, a pěkně uleželá 😀

farmarska
23. srp 2009

musíš frčet rychle 😀
zatím ahooj! 🙂

tercie
23. srp 2009

Já mám puštěný chalupáře...s pruhama 😀 Víc se nechytám, máme v provozu jen tři programy, novu a čt1,2 😀
Je tu blbej signál, primu nechytíme, a satelit plánujem až na barák, tak to teď ještě musíme vydržet 🙂

Tak piiiic 🙂

Zejtra na mě myslete 😉 v deset 😵

farmarska
23. srp 2009

Tercíku myslím na tebe už ted 😀 😀 😀 ale zítra budu samo taky 🙂 🙂 🙂
však my jsme to měli zpočátku když jsme se tu nastěhovali zrovna tak..žádná prima, jen 3programy 😝 , ale ted už je to o něčem jiném 😀 a vy se taky dočkáte, uteče to jako voda a ty budeš sedět v křesílku s mimískem na klíně a koukat na VKVéčka 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
24. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Tercíku držím ti na dnešní KO palečky 😉 🙂
Já jsem ted vstala a vůbec se mi nikam nechce... 😒

tercie
24. srp 2009

Farmi na VKVéčka nééé, já radši Ordinaci 😀 Ale teď se těším na čétéčku na Vyprávěj 😉

Holky dobrý ránko, manža mě vzbudil a už se mi nechce spát, tak jsem tu 🙂
Děkuju za držení palců, mám strach, ale malýmu věřím, že se ukáže a že bude v pohodě 😵

paajaa
24. srp 2009

Krásné ráno,

Kopi: doufám, že je to u vás ok a už žádné stříkání na nadpičník nebude 😉 No mě začíná nenápadné svádění manžela, aby mu pak nebylo divné, že po týdnu po něm chci každodenní sex 😀

Farmi: tak co nohy. Už v pohodě

Tercie: držím palečky na kontrolu

Mury: od kolika jsi byla s tím bývalým přítelem? To jsi musela být celkem mládě, viď???

tercie
24. srp 2009

Jé holky od rána v tv samý ukázky, já už se těším na seriály 😀 to bude zas v osm večer končit den 😀 šup, všechno hotovo a koukat na tv 😀 a relaxovat...

Hele nespěte poďte si povídat 😀

kopa
autor
24. srp 2009

Paaji to teda doufám,že už nevycouvá 😅 do ovule ještě daleko 😅 😀

tercie
24. srp 2009

Paajiahojky 🙂 na manžu pomaloučku polehoučku,a´t ho nevyplašíš 😀

KOi teda jestli by si to měl znovu rozmyslet, tak fakt sedám na konibus a pojedu mu to ručně vysvětlit, páč čeho je moc, toh je příliš 🙂 😀

kopa
autor
24. srp 2009

Tercie dobře 😀 jako když jsem mu řikala,že stejně nemám ovuli,tak mi nevěřil 😅 se tomu smál 😀 tak ted se budu smát já 😀 😀

tercie
24. srp 2009

Oni si ti chlapi asi myslí, že máme plodný dny imrvére furt, co? 😀 Ale to už bys byla těhu desetkrát 😀kdyby to tak bylo... fakt je nejtěžší jen se trefit... my ten den furt míjeli, dokud jsem nezačala měřit BT, pak to bylo vždycky do tří měsíců 🙂
Kopi popřemýšlej ještě o tom 🙂

ikopretinka
24. srp 2009

Ahoj holky, dobré ráno

Tercie, jak podle BT poznáš ten správný den? Nebo kdy na to teda hupsáš? Prosím poraď 😵

ikopretinka
24. srp 2009

Jo a Tercie držím dnes palce!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

tercie
24. srp 2009

kopretinko základ je snažit se při každým poklesu teploty, abys to spolehlivě vychytala... ona se ovu ukáže podle teploty vlastně až den po, takže poslední den nízkých teplot je ovu, plus šance na otěhu den před a den po 😉

tercie
24. srp 2009

Holky tady je přesnej návod, já na BT nedám dopustit, bez toho bych těhu nebyla ještě dlouho...fakt.

http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

mabe
24. srp 2009

ahoj holky,
dneska v noci jsem nemohla nejak spat. sla jsem spat v 23h a v 4h na zachod a pak jsem nemohla zaspat, takze jsem se 40 minut prevalovala a pak se sla divat na pul hodky na telku. no a tedka jsem tak tak vstala. jeste bych spala. ale pujdu spat po o. tedka snidam a chci neco malo vyzelit. odpo jdu s manzou k architektovi a k dedovi. holky,

zase se me zdal sen, ze sme nekde byly a bylo tam tak dvoulety ditko a ja se o neho starala, protoze nikdo to neudelal. pokakal se, byl to chlapecek, tak jsem ho jeste davala v lese dokakat bez nocniku a pak sem ho celyho vyslikla a vykoupala a utrela. nevim, co to znamena, asi to, ze uz se moc tesim na mimiska. 🙂

terci, drzim palecky, na kolikatou jdes?

kopa
autor
24. srp 2009

Tercie já bých měřila,ale to síš ještě měřit v posteli a před ním by mi to bylo blbé 😅 😒

jitie
24. srp 2009

ahoj 🙂
Míšo, v 10 budu moc moc držet palečky!!!!! 😵

mabe
24. srp 2009

kopi, ja taky merila pred manzou a on rikal: uz si to tam zase strkas?? 😀

kelly1983
24. srp 2009

Ahoj holky

taky jsem měřila,ale jak jsem přestala tak se zadařilo 😉

paajaa
24. srp 2009

Kopi: já taky měřím v posteli a myslím, že manža to ani nevnímá. Měřím pod peřinou a když teploměr zapípá, tak ho vyndám a zapíšu.

Tercie: neboj, žádné maratóny naplánuji. Jinak snažení může být plodné i po vyskočené teplotky???? Že by spermie vajíško ještě dohnali??

ikopretinka
24. srp 2009

Tercie, díky jenže já to při poklesu nepoznám. Já mám grafíky typu, že např. 8DC poklesne z 36,7 na 36,3 , pak vyleze 9DC na 36,5 a drží se tam až do nějakého 15DC a pak vyhoupne na 36,8, takže ji podle BT nepoznám až zpětně. A ovu testy mi tentokrát 4 dny po sobě vycházely se // (stejné) takže pozitivní 4 dny a teplota 36,5 taky 4dny po sobě a předtím byla na 36,4 no tak si vyber.

jitie
24. srp 2009

možnost oplodnění je pár dní před ovu, kdy si spermie na vyjíčko počkají a nebo den po ovu

kelly1983
24. srp 2009

a nebo se ti to v tom grafu zobrazí kdy máš plodné dny kopretinko

jitie
24. srp 2009

holky, jestli máte cykly 28 dní, tak vu dochází kolem 14DC, jakmile máte cykly delší, ovu se tí oddaluje a nebo naopak kratší,tak může být ovu i 10DC..
kopretinko podle tvých teplot, je ovu kolem 15DC,když se pak vyhoupne nahoru

ikopretinka
24. srp 2009

Asi si založím dnes večer album a vložím vám tam moje grafíky, budete fakt zírat. Každý měsíc ukázkový těhu graf a // a těhu stejně nikde. Normálně mívám teplotu pár dní od ovu nad 37,0 a drží se tam až do MS, poklesne až ten kdy to dojde a tak mezi 7-11DPO mívám téměř pravidelně i "implantační pokles" , nebo mám třífázové grafy, bud pokles nebo třífázový a když ani jedno tak teplota vzorně nad 37,0 většinou 37,2.

kopa
autor
24. srp 2009

holky tak uvidím 😉
možná to vyzkouším až podle toho,jestli se to doma nezmění 😠 😅

jitie
24. srp 2009

kopretinko,já taky mívala grafy, kdy se to pořád drželo nahoře a pokleslo až když přišla mrcha

ikopretinka
24. srp 2009

Jo Jitie taky si to myslím bývá většinou 16DC nebo rozmezí 14-16DC takže orgie plánuju vždycky tak od 11DC-17DC 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru