Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
5. zář 2009

Vroninko superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵 😵 Moc,moc ti gratuluji!!!!!!!!
At vám to s Petříkem pěkně jde a budeme se těšit na fotečku 😵 To je naše první miminko 😵

kopa
autor
5. zář 2009

Květinko na ty kočárky jsem taky koukala 😕 ale ono co dneska není karcinogenní 😅 Švagrovka ma Quinny kočárek a ten taky nevyšel moc dobře 😒 ale kočár je to jinak výborný.Já jsem třeba malého synovce neviděla,že by to žužlal. 😒 Uvidíme s čím zase příjdou...

kerrie
5. zář 2009

Nám přijde objednaný kočárek v pondělí............tak doufám, že projde............ale jak říká kopi........ještě jsem neviděla prcka, kterej by okusoval kočárek 😉 😀 Myslím, že mu dám radši piškot 😀

markytaj
5. zář 2009

Kopinko, prosím Tě, když jsi sem taky nakoukla: až budeš tvořit tabulku, tak na kontrolu jdu 16. 9. ke své doktorce. Bohužel, ultrazvuk jsem dosud neměla, nebo ta moje dr. ho nemá aposílá až ve vyšším stadiu. Ach jo, jsem z toho nějaká špatná. Sice je mi ukázkově nevolno (až moc, jsem strašně unavená), užívám Utrogestan a jsem na PN, bez nějakých komplikací, ale to minule bylo taky a jak to dopadlo. Nevím, co s tím. Už jsem i přemýšlela, že si zajdu na pohotovost... Na NT jsem objednaná 5. 10. - nemůžu se dočkat 🙂, ale bojím se, aby to nebyl první UTZ... ☹.
Jak koukám, Ty dovolenkuješ, túry, nákupky - užij si to a odpočiň si. A pak možná někdy ten srázek...

markytaj
5. zář 2009

Jó, a už jsem 9tt - týdny se mi mění ve čtvrtek.

kopa
autor
5. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka 40tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 5tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 46DC
Flair 31DC
Maarrtina 28DC
Ikopretinka 27DC
Sarlotta 26DC
Paajaa 21DC
Kopa 19DC
Nicollka 19DC
Farmarska 17DC
Mari111 16DC
Aja 83 7DC
Hanana 6DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
Handm.......................čekatelka na první porevizní MS

markytaj
5. zář 2009

Kopi, díky 🙂

kopa
autor
5. zář 2009

Kerrie 😉
synoveček má rád bebe lodičky 😀 A jaký kočárek budeš mít?

Markytaj s tím Utz to je takové divné 😒 to já bych nevydržela.Je pravda že bych asi taky zašla na pohotovost,pro uklidnění.
Uvidíš všechno bude v pořádku, 😵 smůlu jsme si už každá vybrala 😉
Dovolená super,hlavně jsem si pořádně odpočinula a udělala si doma velký úklid.S tím srázkem jsem tu už párkrát navrhovala,ale nikdo se k tomu nevyjádřil.Snahu má jen Murynka 😵

kopa
autor
5. zář 2009

Markytaj 😉

kopa
autor
5. zář 2009

Tercie uží si návštěvu 😵
Farmíku a ty jsi kde??? 😕 Je mi líto že ti to s tou prací nevyšlo 😠 🤐 ale třeba za pár dní nahlásíš // a bude to vyřešené 😀 😝

markytaj
5. zář 2009

Na jednu stranu si říkám, že dřív taky žádnej UTZ nebyl, ale na druhou stranu mě to pěkně se.., když už dneska jsou takovéhle možnosti. Na valše už taky nepereme, ne?! 🙂. Je pravda, že moje dr. už je stará a jede po vyjetých kolejích. Chtěla jsem jí změnit, ale po revizi se ke mně chovala moc hezky, tak jsem vyměkla...
Já se ke srázku hlásím v podstatě kdykoliv, pokud tedy zrovna nebudu spát nebo objímat mísu 🙂).
Kopi, koukala jsem, že se chystáš na měření, tak držím pěsti, ať to jde a brzy... - no, vždyť víš. 😀

katyna6
5. zář 2009

Přeji všem pěkné dobré ráno 🙂

katyna6
5. zář 2009

vroninka-mooooc velká gratulace k chlapečkovi! 🙂

Tak,první mimi už se narodilo,tak doufám holky,že nás to teď všechny o to víc povzbudí a nakopne! 😉

murynka
5. zář 2009

ahojky holky 🙂

dobrá nálada je zpět byl tu zedník amůže ve čtvrtek 😎 😀 😀 hurááááááááááá 😵 😵

a ted další věc postýlka složená je v albíčku je nádherná úplně mi tekly slzy když jsme jí nazdobili 😵 😵

murynka
5. zář 2009

no ne první MIMINKO 😵 😵 😵 😵 😵

vroninko moc moc gratuluji 🙂 to je krásné at se daří a malý vám dělá jen radost 😵 😵 😵
jupíííííííííí 😵 😵 😵 😵

kveti postýlka složená je prostě dokonalá pevná hezká za tu cenu suprová 😉 😉 😉

nicollka
5. zář 2009

Ahoj holky vy ste toho zase nakecali. Tak to vypadá že ovu byla ve středu 16dc, takže kdybysme sexili v pondělí tak to možná klaplo, no jo kdyby nebyli ryby, nebyli by chyby, to mi říkala vždy babička :D
Moc moc bych chtěla Mrchu už v sobotu, pěkně zase o 4 dny dřív než by měla být, to bysme byli s manžou spolu od 7dc do 16dc tak třeba ... no už na to zase myslim a to sme se tak rozhádali, jenže on to pak okecal a všecko ach jo. Ale žádnej nátlak ani nic, ani řeč o plodných nebo neplodných dnech, prostě to tak nějak proběhne a uvidíme :D Teď aby mrcha nezklamala..

nicollka
5. zář 2009

Jo a gratuluji k miminečku super zpráva. Tak teď bobinka :D

nicollka
5. zář 2009

tak sme na úterý objednané s kamoškou k věštkyni, no to jsem zvědavá :D

mari111
5. zář 2009

ahoj holky. Vroniko moc moc gratuluji 🙂

kopa
autor
5. zář 2009

Kerrie to je hezký kočárek 😉 už se těším až budu taky nakupovat 😅

kvetinka7
5. zář 2009

Vroninko, moc velka gratulace k miminku 🙂 Jsem moc rada,jak jste to vse zvladli 🙂

Mury, ta vase postylka ale je.. ! 😵 Mne se z toho vyberu na te web.adrese taky nejvic libi .. a ta cena taky neni spatna.. docela se mi pak zamlouva jeste ta s tim suplikem ..pro to,jak je velice prakticka
vubec tam maji pekny veci.. matracky za super cenu a povleceni taky..
to povleceni s mantinely mas taky odsud?

kvetinka7
5. zář 2009

Nicol, uvidis,jak to dopadne .. je lepsi na to moc nemyslet.. udelali jste proto maximum 😀
Vestkyne.. hmm 🙂 ja u ni byla jednou.. byla to takova prijemna mila holka, bajecne jsme si pokecali o zivote ..popily caj v cajovne a sly.. nic mi vsak nevyvestila.. opravdu ani Ň 😅

bobinka22
5. zář 2009

Ahoj holky,

Vroniko,
ja to tusila ze to mas uz za sebou,.Se mas...Budu cekat na fotecky.A hlavne ti blahopreji.
Mam z tebe radost . 😉 😵 😵 😵 😵 😵
A ted muzu a nee? 😀

murynka
5. zář 2009

ahojky holky 🙂

tak mamina dnes chtěla nakupovat tak jsme jeli nakoupit kosmetiku já koupila plenky lovelu že začnu prát 🙄
sobě ty chrániče na bradavky malé punčošky 😎 😎 no a jsme skoro v cíli ... 😀 😀

ta postýlka jak tu je pořád jí chodím okukovat 😵 😵 a nejraději už bych jí měla u sebe 😵 😵

kvetinko tu sadu jsem objednávala jinde vyšla na 2 tis.ale je fakt nádherná celá postýlka i s matrací náš vyšla na 5tis. 😵 to myslím jde 😎

murynka
5. zář 2009

kveti jinak asi doporučuji tu stahovací bočnici 😉 ted to nevyužiji ale až malá bude větší musím to dát dolů a jak bych se ohýbala no nic moc ☹ já jsme ještě ke všemu prcek 😀 😀
javascript:addEmoticon('😕','vBody')
kdepka jste ☹ 😕

jitie
5. zář 2009

ahoj 🙂
copak tady nového????????
kopi, pls v tabulce mi můžeš opravit další KO 17.9., příští týden mám 9.9.3D UTZ 😵 a 11.9.cukr 😖

kopa
autor
5. zář 2009

Markét já jsem ted dělala palačinky a ted si k tomu dělám kakaíčko 😵
Jitie díky za údaje,zítra dám do tabulky 😉 A co je nového u tebe?

bobinka22
5. zář 2009

Ahoj kopi:
Ja jsem tady delala palacinky a taky jsem si k tomu udelala kakao.To je sranda.
Tak preji dobrou chut.Jdu jist. 😀 😉

murynka
5. zář 2009

já si ted dávám salát a řízek 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru