Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
15. črc 2010

Holky nevíte někdo co @markee? Dlouho tu nebyla...

tercie
15. črc 2010

@ee.liska ty brďo drž se, ať je prcek ještě tam, kde je. Pamatuješ, jak mě tu holky chtěly špuntovat? Tak teď zašpuntujem tebe 😉 😀 😀

tercie
15. črc 2010

Hm, tak jsem si pokecala a abych šla něco dělat, co? 😕 Manža je dneska doma, tak jen občas nakouknu.

aronek
15. črc 2010

Jestli někde prší, tak to sem pošlete, zase se vaříme 😠

mari111
15. črc 2010

ahojda, tak ja dneska na kontrolu 😅 , za hoďku jedeme a pak s manžou k dr bo má kašel jak tuberák 😔 celou noc sme nespali jak kašlal 😖 U nás v noci sprchlo a teď je pod mrakem, aspoň 😅 no slibujou bouřky ale nevim nevím jestli jim to klapne 😨
Kopísku už zítra jo 😨 tak ať to hlavně dopadne podle vašich představ 😉 ja se před svatbou dvakrát poee 😀

mari111
15. črc 2010

Frrmísku tu práci ti fakt teda nezávidím 😔 ať se aspoň ochladí počasí co 😒
Terci Luky je šikula 😉

jitule
15. črc 2010

Ahoj holky, omlouvam se, ze takhle narusuji tema, ale chtela jsem se na neco zeptat, ikdyz vim, ze j to neprijemne. Jak jste zjistili, ze plod odumrel, tedy se jedna o zamlkly potrat? Az na kontrole nebo nejakymi priznaky? Diky moc

aronek
15. črc 2010

@jitule bohužel až ne kontrole, zůstaly mi i pžíznaky těhotenství, jen plod byl mrtvý 😢 Máš nějaké pochybnosti?

petroska
15. črc 2010

@jitule taky sem to zjistila až u doktora a příznaky těhu sem neměla nikdy a ani ted co sem těhotná sem je neměla...

kopa
autor
15. črc 2010

@madormi Děkuji ti kočko 🙂
@m.aa.b děkuji,tobě držím palečky na ty tvá miminka 😵
@ee.liska teda,tak se šetři a nech se nadále opečovávat 🙂
@petroska děkuji,tobě držím palečky na zítřejší kontrolu,vše bude jistě v pořádku 😵 😵
@farmarska Teda je mi tě líto,že musíš jít do práce 😒 mě by se už nechtělo 😅 Dneska jsem vyhazovala ještě náké papíry z práce a říkala si snad je už nebudu potřebovat 😅 😅
@mirax No doufám,že to bude poprvé a naposled 😀 Po druhé bych do toho asi nešla 😝 Já jsem v klidu,ale když si představím obličej tchýně 😀 😀
@tercie mě prdel taky bude určo štípat 😀 No jediné čeho se děsím,jak to udělat když budu mít šaty a jít na wc 😅 Páč já než odcházím z domova někam ven tak jdu aspon pětkrát 😅 😅 No myslím,že obletovaná fakt nebudu 😅 Tos e zase vše bude točit určitě kolem švagrovky 🙄 už vidím tchýni jak běhá od stolu ke stolu za synovečkem a aby se mu náhodou něco nestalo 😀 😀
Fotografa máme jen na obřad,na hostinu nemám 😒 Nechci s tím už nikoho otravovat.

kopa
autor
15. črc 2010

@mari111 Maríku jen dvakrát 😀 😀 😝 U nás je dneska fakt příjemně 🙂
Tak já jdu zase uklízet 😉

Přítel mi jel vyzvednout šaty,tak je ještě budu doma určo zkoušet 😀 😀

handm
15. črc 2010

Ahoj holky! Tak se hlasím dřív, než jsem myslela. Trochu změna plánu... Na UTZ to bylo bezva! ´Viděli jsme všechno krásně, všechno by mělo být v pořádku - Bobista už má 1751 g, je krásnej, srdíčko mu buší, placena vzadu, pupečník v pořádku, hlavičkou dolu... to jsme byli spokojený!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jenže hned následuje špatná zpráva ☹ ráno jsem našla na papíru špinění, takže jsem šupajdila ke své dr, ta tam nebyla, ale vzala mě kolegyně a vůbec mě nepotěšila. děloha pracuje - i když já nic necítím, branka dobrý, ale otevírám se, říkala něco o 1,5 cm ale nevim přesně jak a co...
takže jsem vyfasovala 8 tablet magnezka denně, 6 ascorutinu denně a ležet a odpočívat... kdyby se špinění o víkendu zhoršilo, tak rovnou do porodnice, jinak v pondělí na kontrolu - to jsem měla stejně tak...
jsem z toho uplně rozhozená, strašně se bojím, že je hrozně brzy, je malinkej, ještě by tam měl být minimálně tři týdny... ☹

A zpráva jedna lepší ze včera, jsem tetka na druhou, máme zase holčičku, jmenuje se Berenika 🙂

tercie
15. črc 2010

@kopa no s šatama na wc zásadně couvat, a vyhrnout už před kabinkou 😀 a nejlépe s asistentkou, která je případně přidrží 😀 Třeba pr mě, která při určitých věcech má ráda soukromí celkem utrpení, ale co by člověk pro krásu nevytrpěl, že 😀 A na tchýni hoď bobana, ať si obletuje koho chce, však si jich nemusíš všímat, budeš tam mít spoustu jiných lidí 😉 Nenech si to znechutit, bude to TVŮJ den!! 😉 A fotograf na obřad stačí, pak si od něj nech udělat nějakou pěknou fotku někde na náměstí nebo v parku, ať máš památku a z hostiny pak stačí momentky, co nasbíráš od hostů co budou fotit 😉 a je to 🙂

@handm gratuluju k tetkovství 😉 Berenika je hezký a zajímavý jméno, koukala jsem, že se teď docela začalo dávat...
A ty na sebe koukej dávat pozor, to budování holt nech na manžu, jen diktuj co a kam, nebpo ať ti pomůže nikdo z rodiny, a nebo holt to doděláš až se prcek narodí, nestojí to za to riskovat že se narodí dřív 😉 ale to víš určitě sama, tak se opatruj hezky a odpočívat, u bazénku, limonádku a nožky hore 🙂

@farmarska ségra vydrrrrrrž prťka vydrrrrrž!!!! Jsme s tebou 😉 Příští tejden kontrolka bude OK, srdce jak zvon 😉 jináč to totiž už nemůže bejt 🙂

ee.liska
15. črc 2010

@farmarska ty se upracuješ ☹
@mirax takový spánkový deficit 😲 to je děs
@tercie ty se oproti mirax vyspíš nádherně 🙂

ee.liska
15. črc 2010

@tercie jj byla to sranda s tím špuntováním, přijde mi to jako včera 😀
@mari111 Ko bude určitě v pořádku 😉
@kopa užij si to zítra, budu na tebe myslet 😵
@handm teda to taky vypadá, že se chce bobistovi na svět moc brzo 😲 jinak gratuluju k tetkovství 😵 bereničku jsme chtěli na holku i my 🙂

tercie
15. črc 2010

@ee.liska no jo, vyspím, ale já mám jenom jednoho špunta 🙂 Hele taky mi to přijde jak včera,a ono to jsou už tři měsíce ty bláho 😨 😨 😨 je to neskutečný, jak to utíká, fakt... Nevěřila jsem těm, co mi říkali užívat, užívat si toho prcka co nejvíc, protože to tak rychle pomine... A jak to, že neležíš, co? 😀

ee.liska
15. črc 2010

@tercie musím objednat ještě nějaké věci pro mimčo, obchody už asi nezvládnu tak ať nemusím jet hned z porodnice

tercie
15. črc 2010

@ee.liska no jasný,to chápu, taky jsem si to chtěla obstarat sama, než aby nakupoval manža nebo někdo z rodiny 😉

tercie
15. črc 2010

Ty jo, chlapi mi vytuhli tak mám čas, a zasejc jsem tu sama, já to snad nějak přitahuju nebo co 😀

veve.b
15. črc 2010

Ahoj holky, No koukám, že Míša tady trpí samomluvou, či co 😀

veve.b
15. črc 2010

Tak dobře, tady nbikdo, tak jen pro info - včera kontrola v poradně OK, viděla jsem i an chvilku mimíska. Hezky sebou mrskal. Doktorka mi přejela břicho ultrazvukem, protože nemohlsa najít tím jejich takovým zajímavým přístrojem srdíčko, tak chtěla mít jistotu, že je vše Ok. Tkal vcelku ušel, ale stejně si myslím, že mě její tlakoměr nemá rád. Nakonec mi nabrali krev na triply a kdyby prý něco blbě, tak budopu žhavit drát, ale mám to prý pustit z hlavy, že vše bude určitě OK. Další KO 13.8.2010.

Před chvílí jsem se přivalila od obvoďačky. jsem se tam konečně dokopala. tak ještě příští týden musím na EKG a v pondělí volat na výsledky krve na štítku, co mi dneska brali.

veve.b
15. črc 2010

mě omluvte za ty překlepy a přeházená písmenka, mit to dneska nějak nejde 😅

tercie
15. črc 2010

@veve.b J8áááááááá jsem tu pořád 😀

tercie
15. črc 2010

@tercie no Verčo cos při tom psaní dělala? 😀 Ale neboj, tady jsme zvyklý na leccos, a všechno si přeložíme 😀
Jsem ráda,že jste s prckem v pořádku 😉 Zítřek doufám platí?

veve.b
15. črc 2010

Ahojky, no tak to jsem ráda, že tu nejsem sama, když už se sem teda jednou za uherák dostanu 😀 😀 😀
Ještě ti ty chlapi spí???? Hele a můžeš třeba meloun, když kojíš????

veve.b
15. črc 2010

No platí, o tom nepochybuj 😀

sarlotta
15. črc 2010

kuk holky, tak jsme zpět z kupka... bylo báječně, vodička studená... pak mi začlo tvrdnout bíško, tak sme se sbalili a frčeli domů, konečně tady spadlo pár kapek🙂))) ale chtělo by to pořádnou buřinu 😀 😀 😀 😀

@ee.liska jéééééé, já si to s Tebou vyměním ten nález jooooo 😀 😀 😀 já už bych rodila, malá má už beztak přes 3kila, bíško mi roste každým dnem 😅 😉

@tercie no 24 hodin spíš, ale zase jste měli 2 očkování, tak ještě tuhle noc kontroluj čelíčko🙂

@kopa zítra bude super den🙂))))) užij si to, joooo, hlavně ať Vám tam nikdo nic nepokazí... moc Ti přeju abys měla kráááásný den... víš co... dívejte se jen na sebe a hlaď bříško - budete krásná rodinka už brzo 😀

sarlotta
15. črc 2010

@farmarska moc na Tebe myslím bobku... hlavně se v té práci nestrhej... zkus se vyhýbat tomu zvedání 😅 mimísek je ale šikulka, pže bolavá prsa to je výborný ukazatel 😀 😀 😀

sarlotta
15. črc 2010

@handm tak míry a váha na 33tt úplně super🙂 no a to špinění je horší, ale neboj, poctivě lež a ono se to srovná.... 😉

sarlotta
15. črc 2010

@veve.b blahopřeju ke kontrolce🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru