Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jituu83
22. zář 2009

sarlotta, pěkný stránky, to bych měla ukázat i babičce, letos jsme měli nějaku chcíplou meruňku,asi už je stará.

aja.83
22. zář 2009

Jo jitu, já si taky myslím, že tě nemůžou vyhodit kvůli tomu, že chceš otěhotnět. Museli by si na tebe něco najít, aby měli důvod. Já se taky bála, když jsem se vrátila po potratu, aby mě nechtěli vyhodit, naštěstí ne. Počítají s tím, že chci dítě a pak za mě někoho najdou.

sarlotta
22. zář 2009

jituu letos bylo hodně ovoce a hodně to padalo..stromky nestíhaly.. možná to bylo tím, ještě bych ji nekácela🙂)))

kopa
autor
22. zář 2009

dobré ráno,
kdepak se nám toulá Farminka??Mám pocit že tu včera moc nebyla 😔

Murynko držím palečky na dnešní UTZ 😵

sarlotta
22. zář 2009

ahojík Kopi... farmi asi dojí... držím palečky ať jim to spermo vyjde dobře.. nevíš kdy mají být výsledky ?

Murynce taky palečky... ale ony jsou holky šikovné🙂))))))

kopa
autor
22. zář 2009

Sarlott,Farminka včera psala,že neví za jak dlouho budou mít výsledky,že to prý posílají poštou 😕
Jinak hlásím my už pracně pracujeme na mímu 😀

jituu83
22. zář 2009

no uvidíme jak to vše dopadne,kdyžtak mám svýho miláčka

sarlotta, letošek byl fakt nějakej hnusnej,ani jablíčka nebyly moc dobrý,takový bez chuti

maendy
22. zář 2009

Ahoj kopi,tak co partner?

Sarlott jak chutnají ty japonské švestky?

No já vám pak dám vědět jak se tvářil můj šéf,jemu to totiž vyhovovalo,on dal totiž mému zástupu pol uvazek,a tím na ní šetřil na daních,no moc nenašetřil,když tam byla jen měsíc a pul.

Proto mi to dá asi sežrat a nebo maluju čerty a vidím bubáky kde nejsou.

katyna6
22. zář 2009

ach jo holky,potřebuji radu,nějak mě to moje tělo zlobí.Jsem měsíc po revizi,po té jsem skoro nekrvácela,až 4tý dne přišlo krvácení hodně silné a bolestivé,trvalo to asi 3 dny.Pak jsem něco přes 2 týdny trošku špinila a teď,přesně 28 dní po revizi jsem začala zase špinit,ale byla to světlá krev,pobolívalo mně břicho,chvilkama i v zádech,jako při ms.Čekala jsem,že se to rozběhne víc,ale nic?Tohle trvalo 2 dny a teď už zase skoro nic.Je to ms,nebo není,nevíte? 😖 .Mám ještě čekat do konce šestinedělí,nebo si zavolat na gyn?

aja.83
22. zář 2009

Ahoj katy, já myslím, že by to mohla být ms. Tělo je rozházené a třeba když jsi před tím hodně krvácela, teď tam toho moc nezbylo. Myslím, že mari tady psala, že měla takovouhle ms, jen slabou a 2 dny. Já jsem dostala MS taky 28dní po revizi a taky to nebylo nijak extra silné, tak třeba to je takhle v pořádku.

maendy
22. zář 2009

kopi tak to je super,už držím palečky 😉

My jdeme na genetiku toho 9.10 a pak budeme taky čekat,říká se kolem 5 týdnů,to bude dlouhá doba.
Ach jo.

jituu83
22. zář 2009

maendy,opravdu třeba jen malujem čerty,třeba budou tak rádi že se vracíme a budou si nás chtít udržet že nám ještě přidají,hihi,ale to už se zase vznáším nad zemí 🙂

kopa
autor
22. zář 2009

Maendy,má menší depku 😅 ale jinak je v pohodě.po tom vysazení prášků,nemá problémy.asi příští týden si dojde k dr.

katyna6
22. zář 2009

aja-hm,uvidíme.Ale díky,díky,trochu jsi mně uklidnila 😉

maendy
22. zář 2009

Katy já si taky myslím,že to je mrška.Je slabá asi proto,že tam té sliznice moc nebylo.
Tak si to vysvětluju.Já bych ještě počkala,ale pro jistotu bych se objednala na kontrolu,třeba za 10 dní,aspon budeš vědět jak funguješ.
Uplně ti závidím,po 28 dnech od revize. 🙂 🙂 🙂

jituu83
22. zář 2009

katyna, já ti v tomhle asi moc neporadím,taky čekám na MS a jsem zvědavá v jaký míře se dostaví.taky jsem po revizi moc nekrvácela,jen do odpoledne,druhou pulku dne jsem jen trochu špinila a druhý den co mě pouštěli už vůbec,za to doma se mi trochu krvácení rozjelo ale to bylo asi tím že jsem uklízela a hejbala se,teď jen slabě špiním a ne celý den,ráno po probuzení vůbec,až se divím jestli se vůbec čistím 😖

maendy
22. zář 2009

Tak to jsem ráda kopi,myslela jsem na vás dva.
Ta léčba toho tlaku je důležitá,víš aby si ještě neublížil a ta deprese do toho.
Vám by ty // moc pomohli.Tak moc vám je přeju.

Uvař něco moooc dobrého,já včera udělala mému muži radost pudingem 🙂

maendy
22. zář 2009

To já ještě špiním,sice už slabě ale už se nemůžu dočkat dne bez vložky 😀
Hlavně že už nemám žádné křeče a bolesti zad.

jdu žehlit a budu na vás nakukovat 😉

katyna6
22. zář 2009

maendy-no,ještě není co závidět,když ani nevím,jestli to bylo ono 😒 .Ale pokud se nebude dít nic dalšího,asi se zeptám aspoň sestřičky,co to mělo znamenat 😀 .Byla bych klidnější,kdyby to proběhlo normálně a měla jsem v tom jasno,teď,kdybych otěhu,tak snad ani nejsem schopná nahlásit poslední ms 😀

jituu83
22. zář 2009

maendy-nechceš i moje prádlo na vyžehlení?

kopa
autor
22. zář 2009

Maendy já vím 😉 s tím tlakem máš pravdu.Taky to přítelovi říkám,ale mlčím.On si pak myslí že ho dusím 😅 takže tohle si musí řešit sám 😒 sám pozná až mu bude hůř 😅
začala jsem mu do toho kecat a akorát jsme se chytli.Navíc nechci na něj tlačit.

jituu83
22. zář 2009

to já taky pujdu něco dělat,miláček si objednal na dnešek italskou kuchyni...to bude rychlovka,tak zatim papa a mejte se 🙂

katyna6
22. zář 2009

no,tak jste mně tak trochu donutily...taky se dám do žehlení 😀 ,ale budu nakukovat.zatím pa

maendy
22. zář 2009

Nahažte to prádlo sem holky 😀

Chápu kopi,já taky chtěla kecat do léčby mého muže a narazila jsem,oni mají svou hrdost a chcou si radit i bez nás.
Jen někdy ty následky 🙂

Tak katy přeju ti aby to byla ta MS 😉

sarlotta
22. zář 2009

Tak já hážu, mám 3pračky 😉
jsem si rozuklízela koupelnu a vy tady nakecáte 2 stránky

sarlotta
22. zář 2009

maendy tak to fakt nevím🙂)) ale zeptám se🙂

maendy
22. zář 2009

No já pověsila prádlo,dala prát to povlečení a jdu pokračovat v žehlení.
tak až příjdu at je co číst 🙂

aja.83
22. zář 2009

Holky, vy jste teda pracovitý. To já nežehlím. Nějak se to vždycky dobře vyvěsí 😉 ! Jdu na obídek tak pak zas nakouknu.

aronek
22. zář 2009

každý kdo nemá co žehlit doma je u mně vítán, nějak nezvládám 😠

sarlotta
22. zář 2009

no, koupelna hotová a tady nikdo🙂))) dneska je uklízecí den joooo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru