Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
4. led 2010

No já HA právě fakt nechci.Je mi jasný,když nic jiného nezbude,tak dobrá,ale jinak ne. Takže to nechám a další měsíc se uvidí.
No a už se těším na snaženíčko 😉 Sir,jsem na tebe zvědavá 😅

katyna6
4. led 2010

sarlot-jé,to jsou milý zprávičkyblahopřeji! 🙂 🙂

merkee-já bych to jako sirelka asi taky neřešila,zatím!Pokud bys měla mrchu o 5 dní později,taky by s tím asi nic nedělali,tak bych počkala,jak budou vypadat další cykly.Já dnes začala taky špinit a jsem teprve 25Dc,mrchu mívám po 28dnech

sarlotta
4. led 2010

Venus Natálka je nááádherná princeznička🙂)

Kerrie tak coooo, jak to s Tebou vypadá? 🙂 bude další mimísek ? nebo vydržíte do termínu 😀

sirella
4. led 2010

to jsi hodná markee 🙂 taky jsem zvědavá jak dopadnem...ale karty cosi neukazují nic moc tak si moc nadějí nedávám...já si nechala jen tak po tel. vyložit a prý tam mimi zatím není...ale to neva...i to snažení mě baví 😀 ...hlavně že už jsme ve fázi kdy můžem zkoušet 🙂 ...a podle toho co jsem si vyložila sama tak tam je a když jsem si to sfoukla na netu tak tam to ukazuje všude taky že ju tak uvidím kdo se plete a kdo má pravdu...já to dělala jen tak...spíš pro zábavu...a ono i když mi tam mimi vyšlo tak tam není žádný časový horizont...a u toho co jsem si vyložila sama tak mi to vyšlo na kartu,která představuje budoucí čas 🙂 A všude mi vychází že po problémech všechno dobře dopadne...jen teda nevím,jestli problémy mám všechny už za sebou nebo jestli ještě něco dojde...ale jsem psych.v poho tak tomu dám tak 3.měs a pak asi začnu depčit 😒

a co vy?Jak často jste se snažili??Myslím hrubý odhad

markee
4. led 2010

Katyna,no měli jsme jí mít spolu 😉 v tabulce jsme byli stejně,ale já od dnes holt 1DC ☹

sarlotta
4. led 2010

Holky jak jste kecaly o tom kojení🙂) Tak já jsem zářný příklad, že ANO -kojením se hubne🙂)) v těhu jsem nabrala 11kg a do roku jsem shodila 20kg... akorát si nemůžete myslet, že to necháte všechno v porodnici. A taky jsou nutné procházky s kočárkem denně🙂))

teď začínám na 59kg.. uvidíme kam to půjde 😉

markee
4. led 2010

Sir v plodných dnech jen dvakrát,ale minule to stačilo 😀 ,jinak tak ob dva dny(každý třetí den).Míšu nechci nutit,on ten sex pak nestojí za to. Takže prostě lážo plážo 😀

venuska
4. led 2010

Ahojky holky,

děkujeme moc za gratulace. Malá je hodná a za noc se budí 2x, takže se i trošku vyspím 🙂 ale to k tomu prostě patří.
Dneska k nám přijde pan doktor, tak jsem zvědavá 🙂

Porod byl dlouhý a vyčerpávající, jak píše Mirax, ale už je vše zapomenuto, a to jak jsem říkala, že už jiné dítě nechci, když jsem rodila, tak beru zpět 🙂 Ono to přebolí, a nejkrásnější je ten okamžik křiku dítěte 🙂 🙂

Markét, a co Sofinka, jak vám roste?

Amynka ještě stále nic? Nevíte o ní něco?

markee
4. led 2010

Sarlott,téda jen 11kg nabráno a 20kg dolů. Téda. Nojo já nekojila a jsem vyžraná při 161cm 65kg 😔 Těch 59kg bych brala taky. Jo a prochajdy s kočárkem taky doporučuju,dlouhé a časté. Šlo to dolů dobře.

venuska
4. led 2010

Jinak mam zatím dole 11kg z 21kg, takže uvidíme. Džíny, které jsem nosila neobléknu, tak jsem musela vyhrabat o číslo větší. 😲 😲 Snad to brzy spadne.
Všem držím palečky, aby brzy našli dvě // a radovali se. Těm, kteří mimčo čekají, ať mají brzy prcky u sebe 🙂

sirella
4. led 2010

no já právě manžu nutit ani nemusím 😀 On by snad furt...jen teda v plodné dny jsem dodržovala přestávky(jednodenní) co mi poradila tercinka tak uvidíme...a jinak každý den 😀 Já vím,že se to nemá...ale cosi nemůžem přestat...ale dneska asi bude přestávka...manža jde po 3 týdnech na florbal a to bude asi zničený...tak konečně přestávka na obzoru 😀

ale teda jináč teda...týýýý jo...kráááása 😵 ...v plodných dnech jen 2x a vyšlo to...to zní nádherně 😵 😵

sarlotta
4. led 2010

markee loni touhle dobou jsem měla 74kg... pak přišly ty stresy ☹ a zhubla jsem. takže já se svýma 160cm se taky normálně plácám kolem 65kg ... takže v klidu🙂)

venuska
4. led 2010

Sarlot, tak to jsi hubeňounká holčina 🙂 Já kojím, tak snad to brzy půjde dolu. Měla jsem 61kg před otěhu, teď mám 72kg po porodu 🤐

sarlotta
4. led 2010

Venus, to půjde dolů, neboj🙂))
A k tomu porodu ... já rodila 22hod a pak stejně císař... Ty jsi to zmákla líp🙂 aspoň přirozeně. Náš prcek měl ale 3800g 😲 😀 Další porod bude kratší🙂)) já v to teda doufám🙂)

katyna6
4. led 2010

markee-no jo,máš pravdu,já si ani nevšimla.No,já tě možná hned zítra doženu,uvidím,jak to dopadne.

sarlotta
4. led 2010

sirell super🙂)) určo se podaří... my to praktikovali vždy obden od 8mého do 22 DC zhruba🙂) a podařilo se vždycky napoprvé 😎

sirella
4. led 2010

šarlot...to jsme měli prcky stejně 🙂 ...u nás byl prcek taky 3800g a 51 cm...a taky dlouhatáááánský porod a nakonec císař...teď podruhé jsem měla mít císaře zas...ty ne???

jojda...taky se vám zadařilo napoprvé 😵 ...holky...vy jste mě s markee navnadily 😀
jenže mě cosi malučko začíná pobolívat břicho tak se vidím spíš asi jako markee teď že možná MS dojde dřív 😒

markee
4. led 2010

Sarlott,no vidiš,docela rychlost 😉
Já prostě někdy to chci víc a jindy míň. Mě to občas fakt nebaví-sexík 😅 jsem asi občas ujetá či co 😀

markee
4. led 2010

sir a třeba nedojde 😉

sarlotta
4. led 2010

sirell já doufám, že nebudu muset na císaře a manža doufá, že to bude plánovaný císař 😀 😀 taky si tam užil svoje, chudák-kukat na mě jak se svíjím🙂)))
Kdybych si někdy rozmyslela třetí dítko, tak po 2 císařích bych do toho asi nešla.. to je risk.

aronek
4. led 2010

Mně se dneska zdálo o porodu. Nějak se mi zmotaly dvě věci a řekli, že když nespočítám integrál, tak nesmím rodit, takže jsem celou noc v bolestech počítala 😀

sarlotta
4. led 2010

sirell držím palečky.. mě taky dost pobolíval podbřišek a mám prďolku v bříšku 😎
markee té mršky je mi líto... co zkusit lékárnu a něco přírodního-čajíky a tak ? na úpravu cyklu. HA bych nebrala v žádném případě.

aronek
4. led 2010

jo a stejně nespočítala, takže ani neporodila 😀

sirella
4. led 2010

markee...to já zas teda můžu skoro furt 😅 ...jenže až od té revize...a přijde mi,že manža toho chce využít dokud na to mám náladu,protože dřív to tak nebylo.
Ale je teda fakt,že se najdou dny kdy absolutně nemám náladu...to se mi taky stává...ale ne moc často

no...uvidíme jak to dopadne 🙂

markee
4. led 2010

Aronek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirella
4. led 2010

😀 😀 😀 😀 Aronku...to teda ale fakt musel být děs běs

mabe
4. led 2010

ahoj devcata,

aronku, ty mas teda sny. 😀

sarlotta
4. led 2010

Aron🙂)) to je dobréé 😎 Ještě máš čas to našprtat... pěkně si počkáš na rybičku 😉 do března 😀

aronek
4. led 2010

sarlot, nejhorší je, že to umím, ale bylo to nějak blbě zadané. Nebyla tam určehá horní mez a přitom to byl určitý integrál. No děs 😖 Ještě, že tohle mně tam fakt nečeká 😀

mabe
4. led 2010

aronku, ty ses teda sikulka, ze to umis. ja si to od vysky uz nepamatuju. 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru