Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
4. bře 2010

Dobré ráno,
Madormi,kyselinou listovou se nedá předávkovat-takže jí můžeš jíst klidně všechny cos tu vypsala. Tělo se aspoň listovkou pořádně zaplaví a co nebude potřebovat,tak vyloučí.
Mě a Johance odpoledne přijede kamarádka se synem-neviděli jsme se od začátku prosince. Snad sem nepoleze pani od zdola,ale má smůlu,chcem tu být s kamarádkou samy,pže si za 3 měsíce máme co vyprávět 😉

bobinka22
4. bře 2010

mari 111

No jde to jen jednou,ale nevim jakto ze tam je mimco a ma pres 100hlasu to snad ani nejde,ale dekuji za hlas..
Jinak ti krasne pribyvaji tydny..Jen tak dal.Uz se urcite tesis ze?
😉

mari111
4. bře 2010

Dobré ránko holky i když u nás zamrznuté. Bobinko to víš že se těším a hlavně se nemúžu dočkat 😉 a co ty, jak se máte s Vojtíškem, už je to velikej chlap 🙂

mari111
4. bře 2010

ahojky katy, dlouho si tu nebyla
Markee to jako tchyně,jo, snad ti tam nepoleze když máš navštěvu 😕

katyna6
4. bře 2010

ahoj mari-nooo,nebyla,jak se to vezme,neměla jsem moc času a asi ani tu správnou náladu na pokec,ale celkem poctivě jsem dočítala 😉 😉 .Jak se ti těhulí,v poho?

mari111
4. bře 2010

jo už docela v poho. A jakto že nebyla naladička, jak pokračuje vaše snaženíčko?

katyna6
4. bře 2010

mari-ále,pořád máme starosti s penězma,dluhy,užuž abych prodala ten zatracenj pozemek,už je to hodně vyčerpávající.Ale snaženíčko pořád frčí naplno,to nebudeme zanedbávat,i kdyby na chleba nebylo.Teda tak zle zase nebude nikdy,doufám 😀 😀

handm
4. bře 2010

AHoooj,
pojišťovna vyřízena, už jsem zase u strojů...

Katy, to mě mrzí, že trápení.. tak hlavně aby se vám zadařilo mímo, abyste přišli trochu na jiné mylšenky..
MAri, ty ještě pořád blindíš?! CHudinko?!

martinkal
4. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Tak stále nic 😖 Ach jo já mám snad v břiše kolotoč nebo nějakou jinou atrakci s kterou se Lucinka nechce rozloučit 😀

Tak zase další den před náma, už si připadám jak velryba 😀 😀 😀

Tak se jdu nasnídat a pak asi ven, je krásně slunečno, i když chladno, ale už zpívají ptáčci 🙂

aronek
4. bře 2010

Ahoj, přeji dobrý den 😀 u nás svítí sluníčko 😀

flair
4. bře 2010

Ahoooj holky 🙂 jdu vás jen pozdravit, jdu za mamkou na obídek a pokec, tak tu nebudu. Jinak rýma se rozjela a bolí mě trochu i v krku, v noci jsem se zpotila. Tak čajíčkuju a odpočívám. Všem hezký den a Martince přeju rozjetí porodu 😀

aronek
4. bře 2010

martinkal, já jsem taky jako velryba 😠

mari111
4. bře 2010

no jo Katy, to sou starosti ☹ a tam u vás není zajem o pozemky? To máš stavební pozemek?
Handm, ani ne, už se mi jen zveda kufr 😀 a hodim už jen fakt občas 😝
Aronku u nás taky svíti sluníčko ale mrzne, kakra, ja už chci vysedávat na terásce 😠
Flair přeji brzké uzdravení, ja sem taky zas nachcípaná, ja už nevim, šak jsem v teple a stejne to nepomáha, zahleněna sem jak slak a nemužu kuli tomu ani spát 😠

mari111
4. bře 2010

Teda Martinko co to jen muže bejt, sčím se Lucinečka nechce rozloučit 🙂 snad to už brzo přijde, to musí byt nekonečné to čekání když už je to na konci,co 😒 ale dočkáš se,neboj , asi ji musíš na neco nalákat aby chtěla ven 😉 naslibuj ji hory-doly 🙂

cajori17
4. bře 2010

Dobre ranko vsem........Tak dneska jsem si volala na gyndu a od poloviny brezna zacinam brat utrogestan,tak jsem rada,ze uz se konecne nekam pohnu,snad mi trochu upravi i ten cyklus......a kdyby se nahodou zadarilo,tak at ma mimco nejakou pojistku..... 😉

Varim kvetakovou polivku a pritel jeste vyspava.....

cajori17
4. bře 2010

Martinko a Lucince se porad nechce ven?Jak rika Mari,uz to nemuze trvat dlouho a brzy se uzdockas 😉

mari111
4. bře 2010

ahoj cajori, ja musim delat karboše ale nejak se k tomu nemužu donutit 🙄

martinkal
4. bře 2010

Mari a cajori, já jí lákám na všechno, říkám jí co jí tady čeká, kolik hodných lidí jí bude obskakovat, jak je venku krásně, jak dobré mlíčko jí budu dávat kdykoliv si řekne, prostě ne, je to lenoch (po tatínkovi 😀 ).

tercie
4. bře 2010

Ahoj holčiny, tak jsem se vyhrabala,při čtvrtku. Přišla jsem o něco?😉

tercie
4. bře 2010

Teda já se musím smát,prej doktor z hor, no moc jste se nesekly, Krušný hory přede mnou,Krušný hory za mnou 😀 sice teda bydlím v údolí,ale snad se to i tak počítá 😀

Holky jen mě napadlo u toho propolisu, doufám, že nejste alergický na včelí produkty, to byste ho nemohly!!! To víte, já už toho vyzkoušela taky mraky, tak se ráda podělím 😉.
Madormi a na listovku už ti odpověděla Markee 🙂 Já jsem brala zvýšený dávky, brala jsem femibion, tam je jí 8OO a pak jsem brala nějakou ještě jednu obyč 4OO a asi až přes 20tt, než jsem to dobrala, pak už jsem dávky snížila.

Marti představuju si Luci jak ti řádí v pupku na kolotoči a říká si to tak, a nevylezu a nevylezu, ještě jednou dokola, a jedéééééééééééééééém 😀

A zdravím všechny naše zasloužilé matky, které se na nás přišly juknout 🙂 Jak to de, jak to de? 😉 Nějak si uvědomuju že už to mám fakt taky za pár,a mám čím dál tím větší strach, to je holky normální? 😀

kopa
autor
4. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Martinkal tak ještě nic? 😀 😀 teda Lůca si dává na čas 😀 Ty jo aby dřív nerodil 😅 Aronek 😀

Bobinko zdravím tě 🙂 Vojtíškovi dám určitě hlásek 😉 a Natálce od Venusky taky.

kopa
autor
4. bře 2010

Flair brzy se uzdrav 🙂 já se ráno probudila celá uřícená 😅 😅 nevím z čeho...

Cajori to je dobře,že budeš brát ten utroš 😉

Tercie a ty už máš všechno po koupeno na Lukáška?

sarlotta
4. bře 2010

Ahojík holčičky 😎 Tak mám konečně výsledky tripple testů a..........................................

NEGATIVNÍ riziko 1:100 000 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
4. bře 2010

No Sarlotko, to je super gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tercie
4. bře 2010

Kopi to jsi asi měla nějaký divoký sny, ne? 😉
Koupeno už mám hodně,jen pár věcí chybí, třeba chůvičky, pak pro mě pár nezbytností do porodnice, no a nakonec budu pořizovat nějaký ty plínky do zásoby...

Šarlotko tak to je naprosto nádherný číslo, gratulace obrovskááááá!!! 😉

sarlotta
4. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 40tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 39tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 38tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 36tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 35tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 26tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 22tt
Sarlotta 18tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 18tt........................................25.3. velký utz
Mari 15tt........................KO 1.4.
Handm 14tt........................................NT 4.3.
ee.liska 13tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 13tt........................
Sirella 12tt .....................KO 18.3.........NT 12.3.
miru.j 12tt.....................
Kopa 7tt ....................... KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3....25.3.
Katyna 29DC
Nicollka 29DC
M.aa.b 26DC
Zlababa 25DC
Aja 25DC
Maarrtina 24DC
Ikopretinka 23DC
Paajaa 15DC
Cajori 4DC
Mandormi 4DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá

sarlotta
4. bře 2010

Holky díky🙂 terci já vím, já su tak šťastnéééééééééééééééééé 😎 😀

mirax
4. bře 2010

SARLOTTKO...gratuluji k negativním tripplům 🙂 🙂 🙂 🙂
to jsou vždycky úlevy, co?....někdy mi to připadá jako běh přes překážky...máte další pěkně přeskočenou 🙂 , jen tak dále.

tercie
4. bře 2010

No vidíš, a to bylo strachu, viď 😉 Škoda že nemůžem pít, hned bych si dala jednu oslavnou 😀 Tak holt připíjím aspoň čajem 😀 symbolicky...

tercie
4. bře 2010

Holky ta tabule je čím dál tím větší 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru