Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
5. dub 2010

Ahojda holky! Taky přeji krásné Velikonoce! 😉
Taky už mám za sebou pár koledníků, aspoň neuschnu 😉 ! Ale asi mě pokaká beránek, nemám nic nového na sebe, nebo jak se to říká 😖 ! Manža je v práci, přijede až večer, tak to asi ještě schytám od něj 😀 ! A pak si užijeme hezký velikonoční večer 😵

kopa
autor
5. dub 2010

Ahoj holky 🙂
přeji všem hezké Velikonoce 🙂

kopa
autor
5. dub 2010

Tercíku tohle píší na tu registraci:Těhotné se mohou registrovat nejdříve po ukončeném 14.týdnu těhotenství, tzn. 14+0.

flair
5. dub 2010

Ahojte zlatíčka moje, jdu se rychle nahlásit, ať víte, že jsem ok. Zahlídla jsem, že Farminka o mě měla starost 😵 Nestíhala jsem ted vůbec, pořád jsme něco dělali nebo byli venku či u rodiny. Takže musím dočíst, at jsem v obraze 😉

aronek
5. dub 2010

Tak my jsme vyrazili s Honzíčkem na koledu, objeli jsme sídliště a stavili se u známé. Přítel vyrazil dál a my jsme šli krmit domů 😉

hanana
5. dub 2010

dobre ranko taky vsem preji krasne velikonoce (ja jdu dnes do prace 😖 😖 😖 😖 😖 😖

farmarska
5. dub 2010

ahoj krasličky, jdu vás jen pozdravit a snad v rychlosti dočíst, pak budu muset do rachoty 🙄

aja.83
5. dub 2010

Čauky holky, tak už máme "po" 😀 ! Byla jsem teď u tety a za chvíli půjdu dodělat obídek...Už aby přijel manža, je mi bez něj nějak smutno ☹ !
Teda holky, jak to, že chodíte na Velikonoce do práce? 😲 Brrr 😝 . No jo, co se dá dělat, že 😅 ...Můj manža vyfásnul Vánoce, Silvestra i Velikonoce...To je nespravedlnost, fakt! 😠 A co až bude miminečko??? 😲 Snad ho nechají aspoň na Vánoce doma 😔

markee
5. dub 2010

ahojky,my taky máme po 😉 Přišli jen malý koledníčci. Velký vůbec 😒 Na jednu stranu to zamrzí,ale na druhou,aspoň nebudu mít jelita na zadku. Stačila výplata od manži.
Malá byla vykoledovat u Míšovo babi nějaká vajíčka,tak jsme tam skejsli hoďku a půl. Dala jsem si panáka slivovice a jedno černé pivo a mám krásněn vysmáto.
Jéééé, teď tu byla kamarádka s manžou a dětma. No zas mi nasekali prdel-snad si dá ta matrona říct a něco z ní(z toho zadku) sleze 😀 😀 😀
Jinak jím perníčky a vajíčka co koledníci si nevzali-oni teda brali,ale nepřišlo jich áž tak moc. Tak nějak v normě no. Asi to dělá ta zima či co 😖

aja.83
5. dub 2010

Holky, já mám taky vysmáto, musela jsem si s koledníčkama "cucnout" slivovice a u tety jsem měla 2 píva 😀 ! to bude veselo! Jdu se projít, ať to trochu vydejchám a večer jsem na manžu čerstvá 😀 ! Doufám, že nedorazí ms, už se na mě chystá mrcha jedna mrchovatá 😝 ...Tak dnes ještě neee, chceme mít s manžou hezký večer! 😉

kopa
autor
5. dub 2010

Holky to by se mi do práce nechtělo 😅 Já byla taky jednou na vánoce a dvakrát na silvestra a stojí to za prd 🤐 🤐
Koukám,že všude se popíjí 😀 😀 😀 Jen si dejte holky do nosu 😀
No tady u nás po sídlišti žádný koledníci nechodí 😲 😲

martinkal
5. dub 2010

Ahoj holky 🙂

Podívejte na naší velikonoční holčičku 🙂

markee
5. dub 2010

Martinkal, Lucinka je nádherná holčička 🙂

Tak mě bere mlsná,ale drsně. Tak jsem se na sebe naštvala a prostě dost-chroustám si okurku. Až mě to vezme znova,tak jdu na mrkev-jinak nikdy neschodím ty vepřový kila 😀

katyna6
5. dub 2010

Ahoj holky
konečně jsem se za vámi na chviličku dostala,aspoň dočíst a taky nahlásit 1 DC.Celý víkend jsem byla v práci,dnes návštěvy,no,mám docela dost. 😅
martinko-Lucinka je tak krásná 😵 😵 😵

m.aa.b
5. dub 2010

Ahojky všem 🙂

Dodatečně přeji krásné Velikonoce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jdu dočíst co je nového. U mě nic snad jen že žádné těhu pocity nemám, tak začínám pochybovat o úspěchu 😒 minule už jsem něco málo pocitovala ☹ no ještě je chvilka čas tak uvidíme ...

katyna6
5. dub 2010

halo halo,nikde nikdo?Tak já jdu taky na chvilku dáchnou...konečně 🙂 .Tak zatím pa pěkný zbyteček svátků 🙂

markee
5. dub 2010

Já jsem opět načouhla,ale půjdu koupat malou, připavim jí véču a snad jí doženu včas do postele. Zítra jde do školky,takže aby byla čilá 😉
Maab,neplaš, pokaždý je to jiný. Určo těhu jsi.

kvetinka7
5. dub 2010

Ahojik vsichni, nakukuju,co noveho...Tercie stale 2 v 1, tedy vcera jeste byla 😉
doufam,ze jste vsechny prezily Velikonoce ve zdravi 🙂

m.aa.b
5. dub 2010

Martinko - Lucinka je nadherná 😵 😵 😵 😵

Markee spoléhám na to 😅 jen mě tak trochu opustil ten muj letošní optimismus 😒 msuím ho zas nahodit 😝 😀 jéé a kde máš fotku? ještě před chvílí jsi ji tu měla 😕 😕 😕

markee
5. dub 2010

Jsem jí na chvilku smazala,pže jsem psala do jedné diskuse,tak ať hned nevypadám jak debil 😀 Teda ještě víc než normálně. Jí pak vrátím 😉
Holky ty vajíčka mi dělaj v břiše "sajgon"- no to je hrozný 😅

m.aa.b
5. dub 2010

ahá tak to jo 😀 😀 😀 😀 😀

a kolipak jsi jich slupla když Ti tam "sajgoní" 😀 😀 😀 😀

markee
5. dub 2010

Maab ani se neptej-ale za celý den tak 5 vajíček určitě 😅 Mě moc chutnaj a když už tu zbyli,že jo,no prostě šli do mě 😀

m.aa.b
5. dub 2010

taky je mám mocinky ráda a taková vaječná tláča domací nebo pomazánka, ale pak ty noce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

markee
5. dub 2010

No právě,ty noce jsou děsné. Ani žádné erotika, kvůli tomu nebude.
No my včera to už nevydrželi a bylo tuleníčko. Ale prý dnes nemá náladu.

m.aa.b
5. dub 2010

tak ho přesvědč aby ji měl 😉 😉 😉 vzpomen si na Farminku a její cat suit 😀 😀 😀 😀 😀

markee
5. dub 2010

Maab, no není se mu co divit. Takový měsíc nic nebylo,tak asi asi zvykl či co 😅

m.aa.b
5. dub 2010

tak nějaký ten sex obleček a to by bylo aby nebylo 😀 😀 😀 😀 😀

m.aa.b
5. dub 2010

Jsme tu jen my dvě či co ??? 🙂 kde pak se asi všechny "flákaj" 😀 😀 😀 😀 😀 Farmi je v práci ta má omluvenku 😉 chudinka jí to vůbec nezávidím ... i když aspon nějaká práce vid Markee 😒 na tom jsme spolu skoro stejně ....

markee
5. dub 2010

Maab, no aspoň nějaká práce. ☹ Snad se něco ukáže, časem 😨

m.aa.b
5. dub 2010

určitě jo a nenapadlo Tě udělat si rekvalifikakační kurz - ÚP Ti ho zaplatí 😉 já o něm také přemýšlím a chystám se to zítra obvolat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru