Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
24. dub 2010

Ahoj, jdu Vás dočíst...jsem měla takový divný den, i přes to, že se nic zvláštního nědělo... 😝

natalie77
24. dub 2010

Markee, mám velikou radost, že manža souhlasí...vidéíš, jak jsem již psala, chybí Vám společné zážitky, chvíle spolu, abyste se lépe pochopili....a jak psala Sarlottka....tak si tu cestu k sobě najdete, jen je nutné na tom pracovat.....ty bláho mám ohromnou radost.

Farmi, nemáme stejného mažela????? 😕 😕 😕 😕 Jen nevím, jak by mezi námi přebíhal, když pořád spí 😠 😒 😝 .
Ten můj spí ráno, protože je asi unavený po noci, pak před obědem, po obědě....děs a hrůza...pak ho jednou za čas chytí rapl, vstane a začne prudit, že musíme uklidit nebo rychle něco udělat zrovna v době, kdy já melu z posledního nebo mám naplánovaného něco jiného.....Třeba se nám rozbil lux a už ty jeho hlášky, že máme doma vše zničené, jak to s Markem děláme, že vše zničíme...a přitom vše hned nechám opravit nebo to udělám seama...no flááákla bych ho po hlavě...jenže já to mám na háku, neodporuji, nehádám se....on se vyvzteká a je pak zase klid 😉

Terci, ahoooooj Večerníček je nááááádhernej. Holka je mi Tě líto, ale věř, že to nějakou dobu trvá než si najedeš na režim a malej si zvykne na ty rituály s mytím atd.... Ale je zlatej, ono jim nedělá dobře to být nahatý, bojí se....cítí se asi ohrožený...
Tak se drž posílám Ti hodně sil, trpělivosti, spánku, pohody a hlavně podporu od rodiny....
Holčičky, jdu se umýt....musela jsem tu něco dodělat do školy, kam jedu zase v pondělí...
Manža v nemocnici děs..... přišli jsme tam zrovna, když mu z těch drenů stříkala krev...taky má nízký tlak...tak je mu naomdlení, takže nemůže vstát....nějak se mi na to nekoukalo dobře, on je chlap, který by měl všechno vydržet, ne? Ach, jo, snad mu brzo lépe......
Tak pa pa a dobrou noc.

sarlotta
25. dub 2010

Dobré ránečko, hezkou neděli🙂 😉

sarlotta
25. dub 2010

Tercinko já bych Ti poradila, zatím se řiď tím kdy má malý hlad a hlavně koj, procházky neplánuj, uvař si večer na další den 😉 Všechno ostatní se naplánuje samo🙂
To večerní koupání si sladíte postupně i průběh i čas, který pak dodržuj.... třeba když budete chtít jít v létě s manžou na pivčo navečer, tak napřed počkej na koupání a dej ho spát do kočárku pak/ samozřejmě musí být teplo/ je to lepší než mimču režim protahovat🙂
No a zvykej si, nebudeš stíhat.. to je normálka 😀 😎

sarlotta
25. dub 2010

ještě : při tom oblékání za mohutného řevu se nestresuj a v klidu oblékej, mluv na něj, hlaď ho... menech se vyprovokovat.... malé miminka jsou takové sirény, hrozně to drásá uši a dušičku🙂 ale oni to jinak neumí 😉 Když budeš klidná tak on se taky zklidní.

sarlotta
25. dub 2010

Natalii a jak dlouho si tam manžu nechají ? týden určitě co ? po operci vypadá každý blbě 😀 😉
A co prcek už je mu líp ?

U nás je malý už docela akční, my s manžou svorně smrkáme a čajíčkujem 😀

paajaa
25. dub 2010

Krásné úžasné nádherné ránko všem,
Tak jsem už nevydržela a v 2hod v noci, když jsem šla na záchod testla. A jsou tam // a už pořádné tlustice- jedna jako druhá. Manželovi jsem to hned ukázala pak jsem nemohli usnout.
Jen mě pořád jakoby tlačí na pravé straně v podbříšku, takže se teď bojím mimoděložního. Jsem pako co??

sarlotta
25. dub 2010

Paajaa jéééééééééééééééééééééé já mám radost, úplně mám husinu, čoveče, tolik Ti to přeju sluníčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
nádhera.
Ničeho se neboj, mimoděložní by bolelo víc... mě taky tlačil podbřišek a hodně jako před MS, je to normální. Zítra si domluv na gyndě termín utz 😀 😎

a fotešku 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 testíku sem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sarlotta
25. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt................................KO 27.4......................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO 27.4......................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 25tt.........................KO 4.5.........................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 23tt.......................... ....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz 22.4
ee.liska 21tt .................. ....KO 26.4. .......................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. ...KO29.4. velký utz 29.4.
kytiii 20tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ ..29.4. genetický utz
Kopa 15tt ....................... . .KO 29.4.
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..............................KO 30.4.
Paajaa......................... našla // 25.4. blahopřejeme a držíme pěstičky 😎
Farmarska 33DC
Madormi 28C
Katyna 21DC
Natalie 19DC
Aja 18DC
Nicollka 16DC
M.aa.b 12DC
Cajori 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

farmarska
25. dub 2010

holky nedočítala jsem , ale to co vidím hned tady nademnou to nemá chybu!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

to je supr bomba zpráva!!!!! 😀 😀 😀 😀 konečně se i Pájuška dočkala x 😵 😵 😵 😵

Pájínko ze srdce moc moc moc blahopřeju!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 uplně jsi mi zlepšila náladu pro celj den!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
25. dub 2010

pájuš neboj mimoděložní too není!!! 😉 🙂 🙂 🙂 žádný stresy, klídek a nohy v teple, 😉 opatruj se kočko jedna šikovná!!!! 😵 😵 😵 😵

murynka
25. dub 2010

ahojky nakukuji po delší době!!!a co to nevidím 😵 😵 😵 😵

pajinko super moc moc gratuluji 😵 😵 😵 dálnice jééé to je krásnýý určitě ted vše bude v pořádku jupíííííííí mám takovou radost 😵 😵 😵 😵 😵 hlavně klid nemysli na nic zlého!!!!není nic lepšího než těhu v klidu a pohodě 😎 😵 😵 😵 😵

blahopřeji a držíme se Sofí pěsti!!!!!!!!!!!

kopa
autor
25. dub 2010

Dobré ráno 🙂

Paaji to je skvělá zpráva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moc,moc gratuluji ke // a ještě takovým dalnicím 😵 😵 Mám z tebe ohromnou radost 😵

kerrie
25. dub 2010

Krásné ráno, kočky
tak já se sem rozběhla celá smutná, protože Emička má svoji první rýmičku a není jí dobře..................................ale to, co tady čtu, tak to je absolutní BOMBAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pájinko, strašně moc Ti to přeju a od srdce blahopřeju, těhulko naše!!!! Nádherná zprávička pro dnešní ráno!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirax
25. dub 2010

Hezké ráááno🙂)))
Paajooo, tak to jetak krásná zpráva až mám husí kůži 🙂 🙂 🙂 😀 Náádhera, konečně jupííííí. Moc gratuluju a držím palce 🙂

mirax
25. dub 2010

teď dočítám..šarlotka má taky husí kůži 😀

katyna6
25. dub 2010

krásné nedělní ránko holky 🙂
Paajiiii-velikánská gratulka!To je nádherná zpráva,takhle po ránu!!!Moc moc blahopřeju! 😵 😵

mirax
25. dub 2010

kerrie..to je mi líto, že má Emička rýmu...za týden bude po ní, neboj...
Opatrně odsávejte a můžete dát nějaké kapičky..Nasivin... má teplotu? Pláče? V noci s ejí asi špatně spí, co? ☹

paajoo..tak to vypadá na další zimní minko, co? 😀

veve.b
25. dub 2010

Hezké ráno holky, nakukuju po delší době, trochu jsem něco dočetla .... a neděle začíná báječnou zpááávičkou 😀
Paaji mooooc velikáááááááááá gratulace k // 😀 😀 😀

madormi
25. dub 2010

Paaaajo to je suuuuuupeeer mám z toho opravdu upřímnou radost!!!!! Ja teda hlásím do tabulky propad na 1 DC, ale to nevadí, Paaja je jansý důkaz, že kdo si počká ten se dočká a to bch přeci chtěla moc abych vždy otěhotněla na prnví snažení ne? Takže já jedu dál a Paaaje držím všechny palečky co mám, půjčuji si i sousedovi, aby bylo vše v pořádku!!! NO hned mám lepší náladu, ale opravdu a je mi z toho do breku radostí, že to zase další vyšlo! Jinak já tu svojí mrchu včera pěkně zapila ( byla rodinná akce) a dnes je mi dosti nevolno 😀

katyna6
25. dub 2010

kerrie-prďolka malá,to je mi jí líto ☹ ,snad budete brzo zase zdraví! 🙂

terci-mrňousek ti koukám dává docela zabrat,jak já ti to holky závidím 😵 😵 😵 (samo,že v dobrým) 😉

paji-jojo,chtělo by to fotečku,ať se zase jednou můžeme pokochat! 😵 😵

markee
25. dub 2010

Dobré dopoledne,
Paajiii moc a moc gratuluju,to je krásná zprávička.

Holky,já jsem fakt prdlá. Když už manža souhlasí s tím dárcovským spermatem,tak já vlastně v hloubi duše cítím,že to tak nechci. Ráno,když přišel z práce,tak jsem mu to říkala. Že prostě jsem chtěla naše dítko a že prostě nevím, zda to chci. A hlavně mám obavy,jestli je to sperma geneticky prověřeno. Abych si nenechala dát cizí sperma a ono to nebylo na stejno. Stejně je to dost dopředu. Teď si dám oddych pro tělo a hlavu a časem se uvidí.
Jedeme na návštěvu,tak třeba večer pa.

madormi
25. dub 2010

Markee já osobně, pokud už bych jedno dítě s manželem měla, tak bych do dárcovství nešla. Pokud bychom dítě neměli a nešlo to,tak asi jo, ale takhle ne... za prvé by mi to bylo líto kvůli manželovi, za druhé bych se bála, že to nakonec mezi námi udělá paseku a že on ač nechtíc pak bude dělat mezi dětma rozdíly. Asi bych do toho nešla, ale je to na Vás jak se rozhodnete!

paajaa
25. dub 2010

Holky moje zlatý moc děkuji za gratulace. Já jsem z toho v sedmém nebi. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Testík mám na nočním stolku a koukám na něj každou chvilku. Hned ho vyfotím a hodím sem, jen nevím jak. Poradí někdo.
S tím břichem se trochu bojím, protože jsem to předtím neměla. Věřím, že to bude jen roztahování dělohy.

Všem snažilkám přeji hlavně hodně síly na čekání (pokud by bylo) a moře dobré nálady (ta je jistě důležitá) a kopec štěstí ( aby to klaplo).

Jinak všechny vás mám moc ráda a jsem vděčná že vás mám. A teď se mi chce brečet. 😢 😀 😀

Markee: mažel je dobrej, že by souhlasit s dárcovstvím. Uvidíš až se ti to uleží v hlavě, jak se rozhodnete.

Madormi: jsem ráda, že kvůli MS nesmutníš a bereš to sportovně

Jdu fotit

paajaa
25. dub 2010

Taky je testík. Trochu rozmazaný, ale lépe to nějak nešlo nafotit. Ale myslím, že je to jasné.

katyna6
25. dub 2010

paji-tak tady 100% není o čem pochybovat! 😵 😵 😵 Kdy půjdeš k doktorovi?

samsa
25. dub 2010

Ahoj holky, jdu na vás kuknout a co nevidím 😵 Paajinko, strašně moc gratuluju, moc ti to přeju, to je nádhera 😵 😵 😵 Mám velikou radost 😵 Neboj, břicho mě taky bolelo tentokrát a hrozně, bála jsem se, že to každou chvíli dostanu a nakonec mi "to bolení" spinká venku v kočárku 🙂 Páni, to už se budou rodit zimní miminka 🙂 To letí....
Holky, mějte se, musím dovařit oběd, nějak poslední dobou stíhám jen něco málo dočít, ale reagovat už ne.

paajaa
25. dub 2010

Katy: právě přemýšlím jak to udělat. Do práce už rozhodně nepůjdu. Žádné kodrcání vlakem´. Jen nevím, zda půjdu nejdřív k obvodní jako s chřipkou a pak na gyndu nebo rovnou na gyndu vzhledem k těm potratům. Myslím, že by mě měl nechat doma.
Vůbec nevím??

Samsa: moc děkuji za gratulku. Uklidňujeme, že tě břicho taky bolelo. Jen mě bolí jen na jedné straně. To už by byl vážně pech, kdyby mě potkalo i mimoděložní. Ale huš s takovými myšlenkami. Mám je zakázané.

samsa
25. dub 2010

Paaji, mně to bolelo taky na jedné straně a bolest byla jako intenzivní menstruační. Já myslím, že při mimoděložním by 18 DPO nebyly takově tlustice. Ale určitě zajdi hned k dr., ať ti dá neschopenku. A opatruj se, moc držím pěsti 😵

katyna6
25. dub 2010

paji-já bych si radši zašla nejdřív na gyndu,možná ti dá něco na podporu těhu,aby to pojistil a kdyby tě náááhodou doma nechat nechtěl,což by trochu normální doktor asi neudělal,tak pak popř.za obvodním a domluvit si neschopenku tam 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru