Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
27. dub 2010

jojo, asi o tom promluvim s DR priste,anebo rovnou zavolam do motola.. aby me vzali na ten velkej..

Ja prave ulovila jogurt... 😀 tak ti preiju uspesny lov KOpi

kopa
autor
27. dub 2010

No já lednici prošmejdila a já jím tedko furt dětské přesnídávky hami jahodové 😀 😀 ty mám,mám tam dva banány,papriku,rajčata,máslo,heru,cibuli,vajíčka,brambory....no tak nevím. 😀

kopa
autor
27. dub 2010

Zítra pošlu příteláka na velký nákup 😀 😀
Handm jdu si hajnout na zprávy,zatím pa 🙂

handm
27. dub 2010

kopi, to já tu praktikuju co jsem prisla 😀 lezím u notase a tv 😀 tak dobrou 😀

kopa
autor
27. dub 2010

No my máme taky notase,ale né že se dá přenášet,Máme ho přes pevnou.

sarlotta
27. dub 2010

Kopí se musíš vyptávat všude🙂)))
stejně je to jisté až tak ve 30tt🙂))

katyna6
27. dub 2010

Ahoh holky,přišlajsem vás zkontrolovat,asi jen na chvilku,máme jet s přítelem ještě pryč
A chci se zeptat,jsem dnes 23DC a dnes odpoledne trošililinku špinění a v tom pár krvavých vlásečků.Co to má jako todleto znamenat? 😅 😅 .Teď už je to zase dobrý.

katyna6
27. dub 2010

Hej halo,kde jste kdoooo

katyna6
27. dub 2010

Tak já už zas musím jít,později ještě dojdu mrknout,pa

farmarska
27. dub 2010

No jo , je to jasný, všici tu čuměj na Ordinaci 😀 😀
katuško já ti nevím, ale vzhledem k tě dnům cyklu, nemůže to bejt jako špinění z uhnizďování? 😕 😕 třeba se ti tam uhnízďuje mimísek 😵 ale jako nevím, moc se v tom nevyznám 😅

kopa
autor
27. dub 2010

Katynko nemůže to třeba být uhnízdění?? 😕 😕 Ovulka asi těžko u tebe vid?Ty máš krátké cykly.Nebo už bereš ten clostík? 😕

kopa
autor
27. dub 2010

Aha koukám,že farminka tipuje stejně 😀 😀

kopa
autor
27. dub 2010

Markee to je príma,že se ti v té práci líbí 😉 😉 Aspoň přijdeš na jiné myšlenky a nebudeš smutnit 😔 No a s tou výplatou,co naděláš 😖 ☹ Já když jsem dělala v tom zveráku tak jsem tam měla brigádníky,a ty měli 50 na hod.čistého,šéf furt nechtěl přidávat...tak jsem mu postavila a najednou přidal na 70kč.To víš oni ještě studovali a dojížděli,takže z toho taky měli prd.

natalie77
27. dub 2010

Za odvoz daruji manžela!!!! Značka spěchá!!!! Za rychlé jednání přibalím i berle!!!!

katyna6
27. dub 2010

tak jsem tu zpátky.No já vůbec nevím,co to znamená.Clostík ještě neberu a ovule takhle pozdě,to pochybuju,mívám cykly tak 28,max29dní.Trošku mně pobolívá břicho,to jsem fakt zvědavá,co z tohodle bude 😒

katyna6
27. dub 2010

natali 😀 😀 😀 😀 .Nemocnej chlap je na zabití,co? 😉

farmarska
27. dub 2010

kopi, dorej tip 😉 😀

natalie77
27. dub 2010

Katy, moje mamka na té operaci byla před rokem, stejný rpoblém, utržené vazy....ale byla soběstačná....já se od rána nezastavila....strašně prudí, chce nandat ponožku, ale pak řekne, že jí má nachrchňanou....nechce jíst, když dávám Markovi, ale za 20 minut už jíst chce....no a pak to chtěl do ložnice do postele, což já nesnáším.....tak to už jsem prskala...
No a teď se učím, malej usnul, uklidila jsem...a už 2x volal....no to je něco na mě...já když jsem nemocná, tak si tak mlčky trpím, snažím se neobtěžovat....
asi jsem di´vná, ale přijde mi, že to přehání, že se tak utápí v té lítosti a bolesti...vím, že to bolí, ale člověk musí něco snést....

katyna6
27. dub 2010

naty nejsi divná ani v nejmenším,mně taky občas připadá,že se v té bolesti chlapi snad vyžívají,nebo co.U nás to teď bylo něco podobnýho,přítele 3 dny bolel zub.Já věřím,že ho to bolelo,ale já za tu dobu,než šel k zubaři,byla asi víc vyčerpaná,než on. 😅

katyna6
27. dub 2010

naty-pokud koleno bude dobrý a bude bez teplot,co nejdřív ho žen z postele-v rámci rehabilitace 😀 😀 😀 .Jak dlouho má odpočívat,řekli ti?Ať tě zbytečně nezneužívá jako ošetřovatelku,víš?

natalie77
27. dub 2010

Katy, no ty jsi zlato....moje ségra mi taky říkala, že by ho kopla do řitě, že ho zná, že to přehání......
Jinak tu únavu Ti věřím....

DNeska jsme byla s malým na tom sonu...tak reflux se neprokázal, prý se mu to vrací zpátky za 10 minut jen 2x, a to prý bronchitidy způsobit nemůže, tak to bude ta špatná imunita a astma...jsem měla tu naději, že mu mrsknou něco na ten reflux, astma se bude jen tak udržovat a bude to v pohodě.....

No ale zase na druhou stranu, super, že nemá ještě další choroby 😉 , měla bych být vlastně ráda.

natalie77
27. dub 2010

Katy, to je právě to, že on má teplotu 38,1......takže se z postele nehne...

if.v
27. dub 2010

ahoj holčinky. Gratuluju komu se gratulovat dá, držím pěsti všem 🙂. Natali, tebe teda fakt lituju...
Musím se vám přijít pochlubit - mám od příštího týdne práci 😎 . Sice už jsem si doma skoro zvykla, ale bude to příjemné si zase připadat užitečně 🙂. A všem, co hledáte jako já nedávno (Markee), se určitě taky zadaří a nebude to jen brigáda..hlavu vzhůru

natalie77
27. dub 2010

Ifv, tak to mooooc blahopřeju. No užitečný je člověk v domácnosti vždycky, jen to ostatní tak neocení....co si budeme povídat.
mám velkou radost, že jsi práci sehnala, čeká mě to v červnu, tak jsem zvědavá.....

katyna6
27. dub 2010

nat a jsi u něj,když se měří? 😀 😀 😀

if.v
27. dub 2010

no Natali, nevím, jaký obor studuješ...ale asi bych spíš sázela na to mímo 🙂. Obecně je to teď dost špatné. Já studuju už 4. rokem při zaměstnání a že by mi titul nějak pomohl, tak to ne 🙂 Ale možná jsem jen znechucená tím, že se mi teď momentálně nic nic nic nic nechce

katyna6
27. dub 2010

farminko-jsi tu ještě?

if.v
27. dub 2010

katyna: chlapi přece neumí být zákeřní 😀 😀 😀 a vypočítaví 😎

natalie77
27. dub 2010

😀 😀 😀 😀
Katy, jo jo, stála jsem tam a dala mu rychloběžku, co jsem strakala do zadku malýmu, když byl mimino...
Já po každé operaci měla teplotu....a ještě jsem hlásila že mám 36,8, aby mě pustili domů... 😉

natalie77
27. dub 2010

jo, jo ....mímo já chci a moooooooc...jenže do srpna to nestihneme ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru