Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
3. kvě 2010

šarlotko, tak to je super, že je vám líp!!🙂 A krásný, mě se líbí i se zeleným motýlkem..
Marti, lucinka má super žváro 😀😀😀😀😀😀😀

HOlky, nepamatujete si, Murynka měla asi kočárek Implast-Bolder, že?! Musím se jí optat na zkušenosti... asi u mě momentálně vede, když jsem přehodnotila na radu zkušenějších matek, že nemá cenu do toho investovat takové velké peníze.. že by to byl asi rozumný střed cenový...

MAri, už si vykoukala nějaký nový!? 🙂 A neboj, nepřeženu... ty máš co říkat, zas makáš doma.. 🙂

kopa
autor
3. kvě 2010

Holky tohle jsem dneska koupila 🙂 Myslím že barvy jsou univerzální né? 😅 😀

kopa
autor
3. kvě 2010

Jdu uspokojit mojí zvěř výběhem 😀 😀 tak vás pak dočtu 😉

mari111
3. kvě 2010

hezký Kopíku
Handm Murynka ma jinej, implast sem taky koukala ale jak tam ma ty pružiny u brzdy tak se prej rýchlo vyčavuje, jestli mi rozumíš, prostě ho máš pak křivej, tak nevím,no, aj sem to vyděla na vlastní oči a vubec se mi to nelíbilo a to byl pul roku starej a ja už se rozhoduju mezi čtyřma kočárkama, no prostě mi asi šibe, no snad se už jen nakonec pro nějakej rozhodnu 😝 budu muset 😀

ee.liska
3. kvě 2010

ahoj holkýýý 🙂
konečně jsem tu. Na víkend tu byl taťka tak jsem nestíhala ze váma dojít 😎
jdu zkusit co dočtu 😀

wlladka
3. kvě 2010

Tak jsem zpět. Venku hnusně, ale celkem teplo.
Mari, ten Barabáš.... Asi rodiče věděli, co jim vyroste. Je to takový grázlík, takže jméno sedí. Andělín to tedy není 😀

Já jsem dnes taky dostala potvrzení, že je má objednávka na kočárek přijata. I jsem s paní mluvila po telefonu. Zaplatit chce až při dodání. To potrvá asi 2 měsíce, tak to je akorát. I se mi nabízela, že to zkusí popohnat, ale tak brzy snad rodit nebudu. 😨

m.aa.b
3. kvě 2010

Ahojky ve spolek 🙂 nějakou dobu jsem tu nebyla tak ani pořádně nevím co je nového, ale co jsem postřehla je, že máme novou těhulku 😵 😵 😵 takže velikánská gratulace paajinko 😵 😵 😵 😵 , a také že všem těhulkám se daří dobře 😵 😵 😵 takže taky gratulka 😵 😵 😵

Já jak je ted hezky tak trávím celé dny venku na zahrádce a na PC nemám moc časík, nebojsem také byla na několika pohovorech, které sice nedopadly, ale tak nebylo to naposled a snad se něco najde. Jinak na 12 května jsme objednaní do Pronatalu, tak snad nás to zase posune o krůček blíže k tomu našemu pokládku 😅 😅 😅

Holčinky zatím papa a snad aspon něco se mi povede dočíst 😀 😀 😀 zatím se opatrujte 😉 😉 😉

flair
3. kvě 2010

Mari, Šarlotko, mám sice ještě čas na porod, ale v mém červnovém tématu už se narodilo první miminko. Holčina má termín 5.6. No a 30.4. měla svatební den, ale na radnici už nedojeli, bo ráno v ten den porodila 😀 Takže možné je úplně všechno 😉

mari111
3. kvě 2010

maab ahojík, tak 12.5. budu moc držet palečky aby se to začalo hejbat správným směrem 😉 a vše dobře dopadlo

mari111
3. kvě 2010

Wladi tak to jo, to sedí. Flair, no téééda, to byl hezkej svatební dárek, hlavně aby byli v pořádku

aja.83
3. kvě 2010

Flair, teeeda, to měl někdo veselo - místo na radnici jet rodit 😅 ...Snad budou v pořádku! 😉
Maab, moc vám držím pěsti, abyste se co nedříve posunuli co nejblíž k malýmu pokládku! 😵 😵 😵

sarlotta
3. kvě 2010

Kopi moc pěkné, mišánkové🙂 a jaké to je barvička 😅 zelená s béžovou, moc to nevidím 😉

sarlotta
3. kvě 2010

Šmarjáááá Flair ještě že se nevdáváš🙂) cooooo... to jsou ty stresy 😒

Maab myslela jsem že jdete od dalšího IUI, ne ?

wlladka
3. kvě 2010

Maab, tak 12.5. držím pěsti 😉
Flair - porod místo svatby, to je teda gól 😀 To si to načasovali 🙂

wlladka
3. kvě 2010

No já měla při Matyášovi termín v dubnu a rodila jsem v únoru 😅

mari111
3. kvě 2010

tak jsem nevydržela čekat na polívku a udělala jsem si rybičkovou pomazánku. mne nějak honí mlsná ,poslední dobou 😅

natalie77
3. kvě 2010

Ahoj, jdu Vás pozdravit. Nějak nemám čas Vás dočíst...ale ještě tak 3 týdny a pak tady budu pečená a vařená tak do září, kdy mám druhý pokus 😉 .
Marek je senzační, dneska mu navýšili dávkování kortikoidů na astma a on na doktorku....to je asi problém.....ale se budu snažit a už nebudu kašlat....no i se sestřičkou se tam smály, že jsem se styděla vylézt ven, že budou divně čučet, že jsem tam zdržovala, ale ony si s ním vždycky tak vypráví....no a on jim tam hází ty svoje dětský moudra 🙂 .
Manža je jinak stále nepohyblivý,nejde s námi ani ven na lavičku jen leží a kouká na tv, čte noviny, nebo něco loví na počítači...teď, když Mára spí, tak hraje hru na playstationu.....mi asi brzo hrábne!!
DOufám, že Vy se máte dobře...tak se jdu zase učit....je už málo času 😕 ☹ .
Mooooc na Vás myslím.

zlababa07
3. kvě 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit a a nesu dobré zpávy z NT 😵 Mimčo měří 54 mm a NT je 1,1, takže negativní!!! Manža na to normálně koukal jako puk, prý že je to ufonek 😀 . Všechno bylo krásně vidět - máme 2 ručičky i 2 nožičky holky. Fotka je v albu 😉 Jo a na další KO jdu teď 7.5. k mému gyndr.

katyna6
3. kvě 2010

Ahoj holky,jen vás jdu pozdravit a zapadnu do postele,ještě jsem se tam dnes po noční nedostala.
zlabi-velikanánská gratulka!!!! 😵 😵 😵 A ať to pěkně doklepete do zdárného konce!! 😉 😉
já tak dobrou zprávu nemám,mrcha přesná jako hodinky,včera večer,takže dnes 1DC kdo budete prosím upravovat tabulku.Jdu chvilku spát,mám trochu depku,tak se nezlobte.Pa 🙂

petroska
3. kvě 2010

ahoj holky.teda vy plkáte 🙂 vás dočítat po víkendu je děs.dneska mi přišla sms a zítra dojde postýlka pro Filípka,juchuu.a jeste ta 3x se PPL sveze k nám.mooc sem toho poobjednávala 😀 .gratuluju ke krásným KO.normálně se mi tak vyhoplo přes víkend bříško že čučím.budu muset schrastit foto do albíka 🙂 .šarlot jak tak koukám na ty podložky do kočárku ,to musí byt?já že koupíme kočárek a bude to stačit v té vaničce jak to tam dělají?

ee.liska
3. kvě 2010

tak konečně jsem dočetla 😎
všem gratuluju ke kontrolám 🙂 to je dobře že je všechno tak jak má
naty Mareček je šikulka 🙂
petros, ty jsi to vzala hopem 😀 už máš všechno objednané?

petroska
3. kvě 2010

ahoj Eli.no jen postýlku,povlečení,peřinky do postýlky a prostěradlo.a celou výbavičku oblečení jinak se ted brousíme na kočárek a dokoupit zavinovačku a peřinky do kočárku mi chybí.jinak nejdražší skoro máme doma 🙂 .už přemýšlíte nad jménem?ty jeste nenakupuješ?já to chci mit co nejdřív za sebou ty nákupy at pak nemusíme lítat v hicu a kupovat

ee.liska
3. kvě 2010

jj přemýšlíme, ale nemůžem se dohodnout 😀já mám nějaké oblečení, výbavu do postýlky kočáreka tak, má toho hodně z minula. chybí mi postýlka, matrace, půjčit někde košík, fusak a pak pár drobností.
Filípek je moc krásné jméno, pěkně jste vybrali. taky chci mít nejdýl v červnu hotovo, dr mě straší předčasným porodem, tak radši počítám s půlkou srpna 😀

petroska
3. kvě 2010

taky mě straší ale prý se to jeste spraví.mám prý moc tuhou dělohu a měla by byt měkčí tak mi dala magnesko a uvidí.tak toho máš víc jak já 🙂 .já vubec nevím co do kočárku koupit nic se mi nelíbí.snad to donosíme obě až do konce.doktoři straší.Já chtěla vždycky Lukáška ale jaksi nechci mít doma dva tak sme oba vybrali Filípka,jen na holku máme dilema ale asi to bude Nelinka kdyby náhodou

petroska
3. kvě 2010

jo a už máš pořádný kopanečky 🙂 ?ten náš prcek mě zatím šetří.budeš si nechávat dělat fotečky z 3D?se chci právě objednat do predika na 24 týden,to jdou prý mimiška vidět nejlíp a jsou nejkrásnější tak o tom přemýšlíme,chtějí za foto 200

kopa
autor
3. kvě 2010

Holky díky za držení palečků 😵 na ty triply!!

Nicolko držím palečky,abyste ve středu měli samé dobré zprávičky 🙂

Paaji mě po všem taky bylo těžko 😒 Skoro vůbec jsem nejedla,jediné co mi chutnalo byli a jsou banány,ty sním klidně za den 4 😅 Ale nebo ono to přejde,ted spíš trpím tím,že furt přímo žeru 😝 😀

Kytii moc gratuluji k holčičce 😵 😵 Koukám,že už máte i jméno Eliška.No my mi máme taky vybranou Elišku 😀 😀 Jsem přítelákovi řekla,že nechci Anežku a pak jsem plácla Elišku a on se toho hnedka chytil 😀 Jinak v nové ložnici,no zatím nic moc 😅 😅 Přijde mi,že je tu větší horko 🙄 🙄 a blbě se mi stává z postele v noci na wc 😅 Ale to chce čas,předtím se mi spalo fakt líp 😅

Wlladi zítra budeš vědět ty výsledky na tu těhu cukrovku ju?Tak taky budu držet palečky 😉

ee.liska
3. kvě 2010

já jdu na genetický utz+3D zítra,tak asi jo v uh chcou 100,- a 400,- za dvd. kopanečky už jsou teda dobrý 😀 kolikrát je to docela rána 😵

ee.liska
3. kvě 2010

holky Eliška je pěkné jméno 😀 😀

kopa
autor
3. kvě 2010

Martinkal Lucinka je dobrá s tím cigárkem 😀 😀

Handm tak to jsi dobře nakoupila 🙂 šup,šup fotečky 😉

Flair času máš ještě dost 😀

farmarska
3. kvě 2010

ahoj holky, tak se hlásím po prvním dnu v nové práci 🙂
Opět jsem nestihla ještě dočíst, moc vám toho ani nepovím, páč ted se najím musíme jet s manžou se sběrem s bordelem do technických. O víkencu jsme si to už naložili na vozejk. JE to děs, kolik se za rok nahromadí bordelu 😝 My takhle každoročně vozíme vždycky plnej vozejk.
Nakouknu až večer..pokud neusnu 😉 to ránní vstávání mě zatím trošku zmáhá, ráno se mi tááák nechtělo, je to zase nezvyk 😝 😀 Ale práce jinak celkem gut 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru