Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. kvě 2010

ahoj holky, jen nakukuju, co dnes nového 😉 a jinak gruntuju, páč jako mám doma od té doby co pracuju značné nedostatky 😀
sarlot, dokonce hlavní pokladní 😉 😎 😀 Ted jsem teda ve fázy, že se učím to co ostatní pokladní, ale jednou jim budu šéfovat 😀 😀 no hlavně mám ve smlouvě o dva tis. víc než ony 😀 😀 a je to práce skoro v místě bydliště, tudíž mi odpadá dlouhé dojíždění 😉 No ale jinak v mastně se mi teda líbilo víc.., ale jde o zvyk 🙂

farmarska
20. kvě 2010

jo ale s lidma si moc nepokecám, to spíš bylo v tý mastně, tady jen píp píp..píííííp 😝 😀 Ale já se stejně radši byvím tady s váma, než z cizejma 😀 a počkejte, jen co si budu doma těhulit, to se mne tu zase nezbavíte 😀 😀 😀

farmarska
20. kvě 2010

Jinak mám radost, že dočítám, že je i Wladěnka i Pájinka i Eliška v pořádku 😵 😵 😵
Kopi si koukám ty týdny snad taky dopisuje , páč jinak není možné, že už je takhle daleko 😀 přijde mi to jako včera co přišla se dvěma 😉 🙂
no a moooc pozdravuju Natálku 😵 doufám, že se má dobře a doma je to s manžílkem v rámci možností 😉
taky by mě zajímalo jak se má ajínka, to naše sluníčko 🙂 a katynka 🙂 jestlipak holky už zadělávají , nebo už mají zaděláno 😉 🙂
mad mrška mne mrzí, holka vydrž, příště už to muší vyjít 😉 🙂

taky doufám, že Mari se drží, že záda moc nezlobí a že se šetří! 🙂
miraxko ty jsi mamina šikovná, máš mou hlubokou poklonu, jak to takhle se dvěma malilinkatejma dětičkama zvládáš!! 🙂 🙂
no a s tercíkem si povíme vše když tak po telefonu, ale slušnost mi nedá, abych jí tu nepozdravila, holku mojí zlatou 😵

tak a jestli jsem na někoho zapoměla, jako že natuty jo, tak se mlouvám, ale snažím se ted doma moc nemyslet, ..když už musím v práci 😀 😀 😀 se musím šetřit, dnes mne to teprve čeká 😉 😎 😀 😀 😀

paajaa
20. kvě 2010

Farmi: neboj v práci si jistě brzo zvykneš a snad tam nebude moc dlouho. Hlavně že to je i blízko domova. V dnešní době každá práce dobrá. 😉 Ani se ti nedivím, že doma nestíháš. Je to záhul rodinka, práce a ještě domáctnost. Ale ty to zmákneš

Mury: gratuluji k zoubkům

Mirax: ty jsi dobrá, že učíš na nočníček i Bětušku. 😉

handm
20. kvě 2010

Dobré ranko🙂
Tak já už jsem naplno v práci, ale od pondělka si beru dovču.. potřebuju nějak dobít baterky!!🙂
A zítra jdu na cukřík, tak jsem zvědavá...

Mury a Sofince gratuluju k zoubkům a šatičkám🙂
Farmi k nové práci!🙂
Mari, že přežila cukr a že má krásnou fotečku a DVD z 3D🙂
Kopískovi k záclonám!
Elisce že už půjde brzy domů!
A všem ostatním ke kontrolkám a //
A těm co hlásí mrchu přeju, aby byla poslední!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farmarska
20. kvě 2010

pájí no jo, zvládnu. Jde to sice hůř, než když jsme ještě bydleli v paneláku v 3+1, tam toho na práci zase tolik nebylo, nebyla žvížátka, nebyla zahrada co potřebuje osekat, kytky co potřebujou zalejt,práce na zahradě, různé přestavby a udržby, nebylo tolik uklidu, jako v tomdle ohromným baráku, kde mi navíc imrvére čuněj ti mý tři čoklové ,
...ale co neměnila bych 😵 zpátky bych už nešla 🙂 ta trocha bordýlku mi za život v "našem ráji" (jak říkáme s manželem) stojí 😵 😵 A kdyby občas přiložil ruku k dílu i náš pán domu-pan farmík, no hned by to bylo zase o něčem jiném 😅 , ale on to za tu dobu, co jsem byla doma a nechodila do práce a dělala si vše sama, asi nějak pozapoměl, či co 😅 😅 😝 😠 Asi mu to budu muset postupně nějak zase osvěžit v paměti 😉 😀

murynka
20. kvě 2010

holky děkuju 🙂
jeden už vykukuje 😀 😀 a bude kousat 😝 😝 stačí že škrábě 😠

petros to máš pravdu na holčičky je toho opravdu víc 😉 ale i kluci mají parádní kousky 😵 ale prostě holčičky se dají čančat 😀

handm
20. kvě 2010

Mury a Petros, mě zas někdy přijde, že na kluky se nakupuje líp 🙂🙂🙂🙂🙂 Jakože někdy (v některých velikostech) maj prostě na klučíky hezčí věcičky...🙂
Tak jsem zvědavá, co bude ten náš bobista....🙂

kopa
autor
20. kvě 2010

Holky tak už mám Holter.Byli jsme se na hodku projít.je to tiché,akorát mě to strašně bolí při tom měření ta ruka 😅 Tak jsme to trošku povolili,ale stejně bolí furt.Tak to musím nák vydržet.Přítel mi tedko jel pro oběd do mekáče 😀 😀 😝 má to své výhody 😲

madormi
20. kvě 2010

farmi, sarlot na tom mimču hold máknem až na Slovači, ono to jde asi hůř se trefit když se vidíme jen víkendy 😒 ale od srpna na to teda dupnem 🙂 te´d nepočítám že by se červen nebo červenec zadařil, ale pak teda už snad jo ☹ i když tajně jsem teda doufala že když se v lednu zadařilo napoprvé, tak teď taky a stihnu zimní miminko. No tak ne no 🙂 ale tak už i jarní nebo letní miminko bych brala 😀 farmi ty se drž v práci, nezávídím ti to, ke kase by se mi nechtělo moc ale tak když nic není tak je člověk rád za vše...

kopa
autor
20. kvě 2010

Sarlott a Petrosko díky za gratulku,věřím tomu,že bude vše v pořádku 🙂

Farmíku tak hlavně že máš práci blízko a lépe placenou 🙂 🙂 Na ty lidi si zvykneš 😀 já si vždycky myslela svý o zákazníkách 🤐 🤐 Hlavně že udělají nákou tržbu né? 😀

Jinak s tím oblečením,mě občas příjde,že mají hezčí oblečení víc na kluky(třeba v HM a nebo v Zaře)Ale zase v Nextu mi to příjde nastejno.

Handm tak ty budeš mít dovču ju? 🙂 a pojedete někam a nebo budeš doma odpočívat?

kopa
autor
20. kvě 2010

Szedivka já taky byla kolem 5tt na gyndě a byl žloutkový váček a začínající srdíčko.Brala jsem duphaston a při další kontrole jsem dostala Utrohestan.Jinak chodím na kontroly po 3-4 týdnech a jsem sledována zatím normálně.

Madormi škoda mrcha 😔 ale výjde vám to,že až budete spolu denně 😉

Maab tak at ti dobře dopadne ta hysteroskopie 😉

sarlotta
20. kvě 2010

Petři v CaA mají moc krásné věci na kluky a ty lacláčky třeba-v tom jsou k sežrání- trpaslíčci🙂))

jsem byla v obchodě na procházce s malým, no sem tam poprchá, ale snad už vykoukne sluníčko🙂

handm
20. kvě 2010

Kopi, budu odpočívat doma.. manžel už docela běsní, že se honím a stresuju a že to jsem beztak měla z toho a že musím taky něco dělat pro bobistu.. takže budu doma, v klidu dozařídíme to co potřebujem na mimiska a do domečku a sem tam něco "podělám" třeba na stavbě ale malounko...
prostě pohoda

Holky tady vykouklo sluníčko, když jsme šli z oběda... 🙂 snad už se začne zas dělat jaro...

murynka
20. kvě 2010

holky kde jste kdooo??malá spí chci pokecat a tydy nikdo?? ☹

tercie
20. kvě 2010

Koukám pořád nikdo...taky jsem přišla na podrb... malej spí, já jsem vytřela a mám chvíli než se vzbudí...teprv dneska půjdem ven, měl bečivou, tak jsme furt chovali, pecičkovali a jánevímcoještě, jsem celkem vyšťavená, a táta nás ignoruje, včera mě ani nepozdravil když přišel z práce, dneska je teda taky pryč, ale kdyby byl doma tak je to ještě horší, mám nervy na pochodu a asi by se něco strhlo...

murynka
20. kvě 2010

tercí to mě mrzí ta vaše situace doma ☹ to je ale zabedněnec pardon 😠 ale proč se tak chová? ☹

naše také ted plakala asi zoubek jeden už je venku ale ten druhý ne tak jí to asi bolelo tak měla záchvat ☹ ale už dobrý ted už zase leze 😵 😵 za chvíli je koupačka a půjde do hajan 🙂

mari111
20. kvě 2010

ahojík, no teda Tercinko, to je ale ... mne štve, místo toho aby ste si užívali že už máte malinkého doma tak tě takle sere, kopni ho pod koleno 😠 😠 😠

murynka
20. kvě 2010

huráááááá yvhráli jsme

sláva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jupíííííííííííí

klucííííííííííííííííííí šikovnííííííííííííííííííííí

sarlotta
20. kvě 2010

joooooooooooooooooooooooooo , to byl nervááááááááááááááááááááááááááák 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
20. kvě 2010

ale mám aji špatné zprávičky 😔 😔 😔

Petroska mi psala v 16hod.. jsem to četla až teď:

Ahoj jsme v nemocnici.malý je v pořádku ale já mám podrážděnou dělohu takže mi hrozí předčasný porod nebo potrat. čípek mám úplně zkrácený takže je ti špatné. sem na kapačkách a dávají mi i infuze na podporu plic miminka aby ho mohli případně zachránit. jsem z toho špatná. držte palečky, snad to miminko už zvládne. ☹

murynka
20. kvě 2010

panebože 😔 😔 petrosko drž se!!!!!kolikátý ona je týden??achjoo proč???? ☹ ☹ ☹ ☹

sarlotta
20. kvě 2010

Mury 24tt 😔

murynka
20. kvě 2010

☹ ☹ ☹ ajaj a ona byla dnes na kontrole??

murynka
20. kvě 2010

a ona se toho tak bála když tu flair napsala o té holčině a my jí říkali že to bude v pohodě chjoo

sarlotta
20. kvě 2010

Mury já věřím že se uklidní a malý tam vydrží...ale je to asi na ležení, bez čípku je to naprd 😖 😔

no v úterý jdu na kontrolu to jsem zvědavá co mi řekne doc.... ve 26tt to bylo ok, tak snad bude dál....ach joooooo.. to jsou stresy.

katyna6
20. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
jéjda,petrosko,co to čtu?Drž se a miminko taky.Musíte to zvládnout aspoň pár týdnů!!!Moc moc držím palečky!!!!
Jinak se necítím nic moc,pokouší se o mně nějaká chřipka,nebo co,jsem jako zmlácená,mám teplotu,bolí mně hlava a pořád bych spala.No,snad to nějak zvládnu.

murynka
20. kvě 2010

sarlot je ale zase vím kdy to ty holčiny dotáhli i do 36tt musíme držet palečky..ale je mi jí líto...musí trpět tou nejistotou 😔 chuděrka

sarlotko ty už jsi daleko bude to v pořádku neboj se 🙂 hlavně se nestresuj je to těžký ale snaž se!!

kopa
autor
20. kvě 2010

jejda to jsou zprávy 😔 😢 Nák se to tu ted hemží samou nemocnicí ☹ Na Petrosku moc myslím a držím palečky!!!
Holky ještě dotaz jak zkrácený čípek?? 😕

sarlotta
20. kvě 2010

Kopi no vevnitř, ale nééé že si tam budeš sahat 😠 😠 😠 to nech na doktorovi🙂))) vtěhu je čípek háklivý na podráždní a mohl by lehce krvácet. tak žádné pokusy.

Pře porodem se čípek zkrátí až zmizí úplně a pak se otevře děložní hrdlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru