Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
18. čer 2010

no jo petři tak na balon se vykašli zatím...ty bys neměla namáhat čípek, to je fakt, tak spíš to bříško 😉

mari111
18. čer 2010

jo Pajuš ,momentíček ,musím to najít

sarlotta
18. čer 2010

ahojík caj🙂 a co jinak jak se cítíš ? nějaké příznaky ? asi by to chtělo testík 😉

a martasek na nás kašle 😠

mari111
18. čer 2010

dík Čajori, třeba už brzo taky budeš mít, myslíš že by s nemohlo zadařit když ti mrška mešká 😕

mari111
18. čer 2010

martásek řikala že v ponděli, nebo si to s něčím pletu? nebo v pátek říkala, teď nevím 😖

cajori17
18. čer 2010

@sarlotta citim se jak pred mrchou.. 😒 a pred dvema tydny jssem byla na folikulometrii a nejvetsi folik mel jen 11mm,takze tehu byt nemohu....tak at alespon ta mrcha uz dorazi.....
sarlot-tobe se to uz pekne krati-pomalu ale jiste se uz blizis k cili 🙂

cajori17
18. čer 2010

holky u nas je skarede-uplna tma a prsi

sarlotta
18. čer 2010

caj no třeba dorostl, co Ty víš... 😉

cajori17
18. čer 2010

@sarlotta no myslim,ze spis ne.......ale nic si z toho nedelam 🙂 mam nejakou dobrou naladu,nevim proc......a chyta me zas zrava..........asi jdu do lednicky neco vyhrabat

katyna6
18. čer 2010

@sarlotta -no jo,to musím řádně nastudovat.Ale te´d už se s váma rozloučím,mám"nějakou prácičku" 😉 😉 .pa a dobrou noc,zítra budu sama doma,tak všechno dočtu.

mari111
18. čer 2010

katy dobrou plodnou noc 🙂

kopa
autor
18. čer 2010

@aronek Aronku tak jestli ti vyhoví na zkrácený,tak by to bylo fajn né? 🙂
@mari111 Máš moc krásný bříško 😵 😵

mari111
18. čer 2010
mari111
18. čer 2010

na těch stránkach si to už pak najdeš až do 9téh měsíce "cvičení devět měsícu" sou ty stránky, bych to to poslala jak to mám stáhnute už na vytisknutí ale je to velké, jedině na e-mail

mari111
18. čer 2010

dík kopísku 🙂

farmarska
18. čer 2010

ahoj děvčátka moje 🙂 vůbec netuším co se tu děje, jen doufám, že samé pozitivní a dobré věci 🙂 Já nestíhám dočítat, snad vás rychle stihnu prolítnou zítra, at vím co nového 😉 zítra mám totiž po dvou týdnech pracovních, konečně volnou sobotu 😵 budeme opejkat a slavit, v pondělí mám narozky, tak alspoň že tak 🙂

farmarska
18. čer 2010

Jinak tendle týden byl fakt náročnej, v práci jsem skoro pečená vařená, po raní šichtě tam ještě chodím navečer, abych se zvládla naučit všechno to vedení, papírování a počítačování 😝 a když přijedu domů, tak padám na hubu, rovnou do pelechu 😅
Ve středu měl Robča besídku odpoleko ve škole, tak to byl jedinej takovej oddechovější den 😎
No a co se týče plození, tak teda tenhle měsíc, co nevidím, moc růžově 🙄 Nějakej sexík sice byl, ale pracovní shon se na tomto cyklu teda rozhodně podepsal 🙄 No tak snad příští měsíc se do toho zase obuju..to už budu zkušené zaučené vedení na prodejně, tak zase zbude víc času na soukromej život 😵

farmarska
18. čer 2010

a já jdu holky na kutě, at jsem na zítřek čilá, čeká mne opejkačka a spousta jinejch příprav, takže se tu mějte milášci moji a né, že na mne teď, při mé slavné docházce zapomenete! 😠
😀 😀 😀

murynka
18. čer 2010

ahojky něco pročítám 🙂

@flair jsme rád že je malinká hodná a ty v pohodě to je super 🙂 🙂 🙂 jen jsme chtěla my masáž neprováděli 😀 😀 a já byla happy hned druhý den 😀 😀 měla jsme 16 stehů trochu to pálilo ale jinak nic 😉 seděla jsem pohoda 😀 😀 takže to tím být nemusí někdo masíruje a stějně na prd ☹

@wlladka ☹ ty kodřiny ajaj nic veselého ale máš šimonka 😵 😵 víš co jsme ti chtěla říct dneska jsme byli u kámpše ted jsme se vrátili 😀 😀 to jsme matka co 😝 😝 ale to jsme nechtěla 😀 byly tam lidi měli dvojčátka 3 leté holičky úžasné šikovné v pohodě pak jsme se paní zeptala kdy rodila a ona že brzo ve 26tt nevěřial jsme s vým očím 😕 😵 😵 jaké byli holky šikulky fakt bych to do nich neřekla takže oni je vypiplají fakt že jo 😉 😉 snad jsme tě povzbudila 😉 nás pustili malá měla 2kg 😉 jste šikulky malej baští apřibírá to je hlavní 😎

murynka
18. čer 2010

ahojky něco pročítám 🙂

@flair jsme rád že je malinká hodná a ty v pohodě to je super 🙂 🙂 🙂 jen jsme chtěla my masáž neprováděli 😀 😀 a já byla happy hned druhý den 😀 😀 měla jsme 16 stehů trochu to pálilo ale jinak nic 😉 seděla jsem pohoda 😀 😀 takže to tím být nemusí někdo masíruje a stějně na prd ☹

@wlladka ☹ ty kodřiny ajaj nic veselého ale máš šimonka 😵 😵 víš co jsme ti chtěla říct dneska jsme byli u kámpše ted jsme se vrátili 😀 😀 to jsme matka co 😝 😝 ale to jsme nechtěla 😀 byly tam lidi měli dvojčátka 3 leté holičky úžasné šikovné v pohodě pak jsme se paní zeptala kdy rodila a ona že brzo ve 26tt nevěřial jsme s vým očím 😕 😵 😵 jaké byli holky šikulky fakt bych to do nich neřekla takže oni je vypiplají fakt že jo 😉 😉 snad jsme tě povzbudila 😉 nás pustili malá měla 2kg 😉 jste šikulky malej baští apřibírá to je hlavní 😎

murynka
18. čer 2010

@mari111 krásné bříško 😵 😵 😵 hezký melouneček 😀 😀

murynka
18. čer 2010

@katyna6 ovu testík vypadá krásně tak šup šup 😉 😉
@petroska neřeš pořád bříško pomelo či meloun vždyt je to jedno 😉 hlavně že je mimís v pořádku ne? 😎
@cajori17 to je mi líto že MS nedorazila ☹ kde se toulá 😠 😠

handm
18. čer 2010

Dobrý večer a hned zas dobrou noc 🙂
jen jsem vás dočetla a přidala ty fotečky nákupů ze včera a jdu chrnět.. jsem úplně grogy 😝 vybílila jsem jeden pokoj a s dalším manželovi pomáhala... a zítra nás čeká další práce, tak abychom byli fit!🙂 dobrou páááá

Mari, pupíček je krásnej!!!
a pomelem jste mě fakt pobavily!!!!!!!! 😀:-😀

murynka
18. čer 2010

také jdu do hajan dobrou noc 🙂

madormi
18. čer 2010

@aronek tak to už chápu 😉 a to učíš postižené děti, nebo jen děti co mají poruchy s učením? asi je to náročné že psychicky...

sarlotta
19. čer 2010

Hezké sobotní ránečko 🙂

sarlotta
19. čer 2010

@farmarska přeju všechno nej k narozeninkám, hodně štěstíška a zdravíška a pokládek do bříška 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Týýý jooo, Ty budeš profík čoveče, budeš mít perfektní zápisek do životopisu... jen se uč, dokud to do té hlavy leze 🙂) za pár roků už to bude horší 😝

sarlotta
19. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 34tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 31tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 30tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 34DC
Cajori 29DC
Nicollka 28DC
M.aa.b 27DC
Farmarska 20DC
Katyna 17DC
Natalie 13DC
Aja 12DC
Madormi 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

farmarska
19. čer 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
u nás ještě všechno spí, tak jdu zkusit trošku dočíst 🙂
sarlotko děkuju za přání 😵 😵 😵 narozky jsou ofic až v pondělí, ale slavíme už o víkendu 😵 snad bude hezky 😅 zatím to teda u nás moc nevypadá 😅
a musím prásknou na tercíka, že ta je má také, to samé a ve stejnej den 😵 takže, segra, kdybychom se tady už neviděly, do pondělka.. tak všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka, tobě i malýmu, hodně mlíka, klidný noce, nějaký pěkný dědictví- spadnuté ti do klína 😉 a hlavně hodnějšího chlapa vedle sebe, páč to ty by sis vážně moc zasloužila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
19. čer 2010

jo šarlot, dyž mě to právě už ted do té hlavy moc neleze 😀 😀 ale asi magořím, páč, jako mne to i začíná bavit! 😨 jako mám vždycky takovou radost, když se mi něco povede, nebo něco vím 😅 páč jako já mám pořád pocit, že vůbec nic nevím a neumím 😀 to je pak překvápko! 😀 😀

sarlotta
19. čer 2010

no joooooooooooooooo Tercince taky všechno nej 😵 😵 😵 @tercie přeju zdravíčko a pohodu u rodinného krbíku🙂 Lukášek ať roste do krásy, manža ať nezlobí a furt nepracuje 😎 ... žádné dědictví- pže to už bys měla úúúplně všechno a vykašlala by ses na nás 😀 😀 😀 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru