Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
3. črc 2010

aronku,prave ze jsem to dnes dostala...... 😖
sarlotko,hod mi pak do tabulky DC..........
mari,clostik mam uz doma......akorat uz nevim ,jak ho mam brat...jestli od
3DC nebo 5 Dc a na gyndu volat nemuzu-ma dovolenou....

jinak Farminko,jeste jednou gratulka k vysnenym //
to stejne i Martince 🙂 Jste holky sikovne 🙂
Mari,ty nas marode ☹ snad ti bude brzy lepe......
me silene boli bricho,mam to hodn silne 😒
tak zatim mizim.....jo,v utery sundavame starou linku a ve stredu budem mit novou 🙂 ale bude to fuska

aronek
3. črc 2010

@cajori17 😢 😢

cajori17
3. črc 2010

aronku,ja to nejak preziju-nadeje umira posledni-snad clostík zabere............

mari111
3. črc 2010

čajori ja myslím že pátej den sem ho začala brát a to pet tablet ale kukni do návodu, tam to určo je napsané 😉 ja věřím že pomúže 😉 moc držím palečky

cajori17
3. črc 2010

mari-dekuji-jsi zlaticko 🙂

mari111
3. črc 2010

neni zač Čaj 🙂

kopa
autor
3. črc 2010

@cajori17 Caj tak to mě mrzí,že dorazila mrcha 😔 no a test best ani nebudu komentovat,tam jsem měla dvě vždycky 🤐 🤐

kopa
autor
3. črc 2010

Jsem si teď pěkně zdřímla 🙂

tercie
3. črc 2010

Ahoj berušky, asi jsem vás už nechytla co? Tak jdu aspoň dočíst 🙂

tercie
3. črc 2010

Teď koukám, poslední příspěvek ve dve odpoledne, no to jste tomu teda daly 😀

mari111
3. črc 2010

všichni se váleli na sluníčku 🙂 ja byla aj v bezénu ale jen po pipinu 😀 abych ještě víc nenastidla a pak sem mazala hned do suchého a pryč ze sluníčka to se nedalo vydržet , ale vodička byla jak kafíčko 🙂

mari111
3. črc 2010

du hajnout pa

aronek
4. črc 2010

Ahoj, přeji hezkou neděli 😉 , naše zlatíčko je vyspalé 😖

mirax
4. črc 2010

ahoj všem 🙂

aronku, u nás je to stejné..Tobík před pátou, Bětuška o půl šesté 😠 ...jsou to ranní ptáčátka 😲

sarlotta
4. črc 2010

dobré ránko ptáčátka🙂

Já dneska taky měla budíček brzo, dítko přišlo v půl 5 😲 😅 a jelikož jsme včera nazdobili obývák balonkama, tak už pusu nezavřelo 😀 no vstávala jsem o 5 a umyla si celou kuchyň - skříňky... nachystám chlebíčky a válet se budu před obědem🙂

kopa
autor
4. črc 2010

dobré ránko 🙂
Koukám,že je tu nával 😀 😀
Já si přivstala a jdeme se projít k jezírku,než budou ty šílené horka 🙂

sarlotta
4. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 36tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy.............................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 36tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 33tt.......................... ....... ..KO v pořádku........................... ................čeká holčičku........Laurinka
Handm 32tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 31tt .................. ... ..... je v nemocnici ..............................................čeká chlapečka
petroska 30tt.................. ..........KO 25.6 ?......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 29tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 25tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... ...KO 1.7.v pořádku KO 26.6. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt................................ KO 1.7.v pořádku, KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 8tt...............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno
Farmarska 6tt..............................našla // 28.6. KO 7.7.
Katyna 32DC
Natalie 28DC
Aja 27DC
Madormi 21DC
Nicollka 7DC
M.aa.b 3DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
4. črc 2010

ahojík kopi, no jsem zvědavá jak bude u nás.. včera sme vegetili u vodičky🙂)))
co opuchliny ? mě zas bolely ručky ráno, ale umývání kuchyně to spravilo 😅 😉

sarlotta
4. črc 2010

ca ta mrša mě mrzí, ale tak dlouhé cykly by to stejně chtělo poléčit... myslím, že best je na prd... už ho nekupuj, ju... sluníčko a nezoufej... těhulka být můžeš a taky budeš. 😉 jen musí být správný čas 😎

katyna6
4. črc 2010

Hezké ráno
jdu jen nehlásit 1Dc,ani tentokrát to nevyšlo,možná,že i dobře,protože u nás je momentálně situace taková,že přítel se chce po neděli stěhovat.Do toho ta pitomá mrcha,no,je mi fakt skvěle.Aspoň ten drobek kdyby mi zůstal.Nebudu tu kazit náladu,užívejte si pěkný sluníčkový den těhulinky,pa

kopa
autor
4. črc 2010

@sarlotta včera jsem odpočívala a mazala tím gelíkem od Elasti Q a zabralo to 😉 na jedné noze ještě mám malý otok.
Prochajda byla super,bylo to příjemné 🙂
@katyna6 Katynko to mě moc mrzí,že nemáš dobré zprávy 😔 😔 Moc na tebe myslím,at je brzy lépe...

aronek
4. črc 2010

@katyna6 to jako stěhovat bez tebe? Nevyřešili jste to mezi sebou? 😖

farmarska
4. črc 2010

ahoj holky, ta se jdu ukázat, že jsem včera celodenní pobyt v práci opět přežila 😝
já se teda včera u vody nikde neválela 🙄 válela jsem se až večer v posteli..sotva jsem přijela, padla jsem, lehla jsem a spala 🙂 Dnešek mám volnej , třikrát hurááá!! ale od zítřka mne už zase čeká odpolední.U nás se žádné svátky nevedou 😢 Holky a ve středu mám kontrolu u mudra! tak z toho už začínám být lehounce nerfósní 😅 😅 však vy mne chápete 😉 jo a pak po kontrole mne čeká odpoledne v práci inventůra 😖 tak doufám, že si jí alspon zpříjemním předtím nějakou pěknou zprávičkou 😉 😎 😵

farmarska
4. črc 2010

ahoj holky, ta se jdu ukázat, že jsem včera celodenní pobyt v práci opět přežila 😝
já se teda včera u vody nikde neválela 🙄 válela jsem se až večer v posteli..sotva jsem přijela, padla jsem, lehla jsem a spala 🙂 Dnešek mám volnej , třikrát hurááá!! ale od zítřka mne už zase čeká odpolední.U nás se žádné svátky nevedou 😢 Holky a ve středu mám kontrolu u mudra! tak z toho už začínám být lehounce nerfósní 😅 😅 však vy mne chápete 😉 jo a pak po kontrole mne čeká odpoledne v práci inventůra 😖 tak doufám, že si jí alspon zpříjemním předtím nějakou pěknou zprávičkou 😉 😎 😵

farmarska
4. črc 2010

tak a já jdu vymyslet plán na dnešek. K obědu udělám rychlovku-bolonský špagety a pak bych chtěla jet někam k nějaký vodě, ale aby se tam mohli smočit i psiska a já natáhnout někde do chládku na deku..tak jdu přemejšlet co je v okolí za rybníčky 😉
Jinak teda pěkný ranní ptáčátka doma máte!!! 😅 😅 😅 To ten můj chlapák, ted co jsou prázdniny chrupe zpravidla tak do půl deváté 😵 Já se vám divím, že jim večer nepřisypete do jídla trochu máku, nebo něčeho takového 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
4. črc 2010

@farmarska Farmíku teda ty makáš jak divá ☹ tak když ti doktor potvrdí těhu budeš doma?? 😕 nebo budeš chodit do práce na kratší směny?Dávej na sebe pozor! 🙂 Budu na středu moc držet palečky 😵 😵

farmarska
4. črc 2010

Ach jo katuš ta mrcha je fakt pěkná kur.a! 😢 😠 😢 a ten váš stav doma 😢 😢 moc mne to mrzí ☹ ☹ ☹

farmarska
4. črc 2010

kopi kratší smany u nás nepřipadají v uvahu 😢 jak by se v práci dozvěděli, že jsem těhu, tak mne vylijou 😅 takže dělám jakoby nic a dál se tahám s basama a bramborama a říkám si, že jestli todle to malé přežije, pak už všechno, po takovém tvrdém základu 😅 😅 😅 No a jestli mi to těhu potvrdí, tak bych tam chtěla vydržet alspon, ještě tak ten měsíc a půl, pokud se nebude nic dít a já budu v pořádku, ..abych tam měla alspon ty tři měsíce odpracované a měla jsem po zkušebce a v případě, že by se zase něco poďálo, jsem se měla kam vrátit a měla jsem tím pádem i nárok na mateřskou a na tříletej rodičák a snad i ted na rizikovou nemocenskou(na zbytek těhu) ...já se v tom totiž vůbec nevyznám v těch jejich kličkách a zákonech, ale bojím se totiž, jestli mi nějaká nemocenská vůbec ještě zbula, když jsem už předtím byla jednou dva a pak pět měsíců doma na rizikovce 😕 😕 😕 😕
já totiž nějak tuším, že marodění nesmí přesáhnout rok 😕 ale nevím no...a zase si říkám, že když ted bych měla oddělaný ty tři měsíce a byla po zkušební době v práci, že bych snad nějakej nárok na nemocenskou už mohla mít ne? 😕

farmarska
4. črc 2010

jinak díky za palce, budu je potřebovat od vás všech 😀 😀 😀 kopi a to na ty nohy pomáhá teda? Já už přemejšlela, že si něco takovýho taky pořídím, když jsem potom takhle celej den v práci a pořád na nohou, tak mne taky pak tak bolej chodidla, 😝 tak kdyby to zabíralo a já si potom mohla krásně ještě několik hodin doma vykračovat, to by bylo fajn 😀 😎

farmarska
4. črc 2010

a jinak si musím postěžovat, že mě poslední dny pěkně bolí v kříži 🙄 že by to byl nějakej z příznaků těhu? 😅 Jo a včera jsem si o půlnoci musela jít rozdělat rybičky v oleji a jedla jsem je jen tak samotný, přímo z plechovky, s okurkou 😅 😅 já na to měla tak děsnou chuť!! no to se nedalo odolat! 😀 Tak dnes budu muset sfrknout někam nakoupit další zásobu rybiček, páč jsem schopná vraždit, jestli dostanu zase tu touhu a oni nebudou 😀 😀 😀

farmarska
4. črc 2010

a když jsem u toho jídla, jdu se něčeho nasnídat 😉 stejně už tu koukám jsem zase jen sama a trpím samomluvou 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru