Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. srp 2010

hele to bych Ti mohla nabalit ty prťaté huggiesky co mám, že jooooo..... @ee.liska pozdravuj ji prosím Tě a písni jí, že mám balík pleneček malinkých pro Filípka, tak ať písne adresku pak až bude čas...

katyna6
3. srp 2010

tak mám dožehleno,ještě jsem na vás přišla mrknout a tady taková kráááásná novina 😵 .Petrosko moooc gratuluji k Filípkovi a jsem moc ráda,že jste oba v pořádku.takovej drobek a je tak šikovnej 😵 😵 😵 -Tak to tam pěkně zvládejte a ať jste brzo spolu!!!
jdu do vanz a pak k telce,přeji všem pěkný večer,ahojky 🙂

mari111
3. srp 2010

tobě taky pěkný večer Katy 🙂

murynka
3. srp 2010

@petroska moc moc gratuluji malý je drobeček ale on to dožene podívej na tu naší už slečnu 😵 moc moc gratuluji a přejeme do života jen to nej užívej si maminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalie77
3. srp 2010

@petroska mooooc blahopřeji, přeji Vám oběma hodně zdraví, ať Vás pustí brzo domů a vše zvládáte. Filípek to dožene, podívej na Marka, také byl mrňavý, dneska to není poznat a mluvil i dříve než donošené děti... je ukecaný po mamince 😀 .
Moooc držím pěsti, ať jste oba v pořádku........ 🙂 .Eli, díky za zprávy.

natalie77
3. srp 2010

Koukám , že zrovna, když můžu, tak tady čekám na nějaký příspěvek.

mari111
3. srp 2010

Natálko to je poslední dobou normálka, jak chceš kecat tak tady nikdo, to znám 😅 a ja už du taky do pelechu, ještě teda koukat na bednu ale už z pelechu, tak dobrou holky 🙂

natalie77
3. srp 2010

tak jsem se nedočkala, nevadí, třeba budu mít štěstí zítra.... 😉

natalie77
3. srp 2010

áááá zlatá Mari, to je vždycky tutovka 😀
Dbrou noc 😉

tercie
3. srp 2010

Jé tak nejsem sama, kdo nemá s kým, když má kecavou?😀 Holky,a jak budete maminy přibejvat, tak to bude horší a horší...jéé to mě bude smutno, když nebudu mít co dočítat!!!!!!!!
Ale pro dnešek dobrou noc 🙂

veve.b
4. srp 2010

@petroska Jéééé další miminečko 😵 😵 😵 Hodně zdravíčka vám oběma a Filípek ať krásně přibírá, ať můžete brzy domů 😵 😵

handm
4. srp 2010

Dobré ranko!🙂

tak ted Hanana, Mari a já... hustýýýýýý!!! ee.lisko, ne že budeš předbíhat ještě ty 😀😀😀😀 vy holky z moravy jste hrozně nedočkavý :-d

kopa
autor
4. srp 2010

Dobré ráno 🙂
tak jsem dneska po delší době vlezla na váhu a mám 1,5 kila dole 😅 a to jím dost 😅 asi to bude tím,že se cpu spíš ovocem 🙂

kopa
autor
4. srp 2010

Dobré ráno 🙂
tak jsem dneska po delší době vlezla na váhu a mám 1,5 kila dole 😅 a to jím dost 😅 asi to bude tím,že se cpu spíš ovocem 🙂

ee.liska
4. srp 2010

ahojky 🙂 dneska jsem si teda přispala, nějak jsem nemohla spát v noci
@sarlotta jasné písnu jí o těch plenečkách 😉
@natalie77
@tercie
@mari111 já bych aj večer kecala, jenže manža byl doma takže nic 🙂 ale 16. srpna má službu přes noc a 18 noční střelby tak budu doma sama, to tu budu vylepená celou noc 😀 jo a ještě příští pátek na svíci a sobotu kdesi hrajou tak to tam bude taky do rána.
@handm nebudu předbíhat, já čekám až po 20. srpnu, jsem si to naplánovala 😀 ale při našem štěstí budu rodit jak bude manža někde pryč 😅
@kopa jo to mi říkala jedna těhulka, že je jen na ovoci a přestala přibírat a že mimi je ok, přibírá jak má 🙂 docela závidím, já už mám 13 kg nahoře 😀

ee.liska
4. srp 2010

jo a ráno jsem si o pěti zapoměla vzít prášek, po kterém se nesmí 45 min jíst, vzala jsem si ho teprv před půl hoďkou jsem hladová jako vlk a ještě 15 min musím počkat 😠

ee.liska
4. srp 2010

a petros má na FB Filípka 😵 😵 😵 😵

ee.liska
4. srp 2010

ten je krááásnej

farmarska
4. srp 2010

ahoj holky, včera jsem po práci padla do postele jako podťatá, takže jdu dočíst až ted.

jinak právě jsem se vrátila z gyndy. Byla jsem jen u sestřičky, mám vystavenou těhu průkajdu a dostala jsem takovej ten kufřík 😵 tak si jdu v něm hned štrachat 😵 😵
jo a můj gyndař má dovolenou, takže tam bude až 17. 😝 tak k němu jdu hned toho 17tého, abych se zeptala, co s tím mým streptokokem 😕 snad to bude stačit a vše bude do té doby vše ok. 😕 😅

ee.liska
4. srp 2010

@farmarska gratuluju k průkazce 😵 😵 😵 😵

farmarska
4. srp 2010

jééé co jsem to zahlídla! 😨 😨 😨 chvilku tu nejsem a Filda je na světě!!!! 😨 😨 😨 😨
moooooooc gratuluju jemu i pyšnem rodičům 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hodně štěstíčka a zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
4. srp 2010

elí díky 😵

farmarska
4. srp 2010

tak a zbytek dočtu později, to nejpodstatnější už vím 😉 ted se jdu něčeho nacpat, páč už hlady šilhám, kuli krvi jsem doteď nemohla nic jíst 😝

handm
4. srp 2010

@ee.liska já bych taky kolem 20.8. nejradsi 😀😀😀😀 hlavně do konce srpna.. jsem si říkala, i kvůli školce jednou a škole... ale jak se znam, tak nakonec budu prenaset ☹ 😝 no hlavně kdyz bude vsehcno OK
jeee, chci videt filipka, ale nemam FB 😝
@kopa já mám holky nahore 8 kg... a to s emi zdalo, ze nepribiram a ted tohle 😀 ale jinak se mi tohle taky obcas stane.. ze mam najednou mene treba o kilo a to bastim o sto sest

handm
4. srp 2010

@farmarska moc gratuluju k průkazce!!! a kufřík si hezky prohrab 🙂🙂🙂🙂🙂 a snad ten streptokok nebud zas tak desnej a nebudes muset ATB........☹

mari111
4. srp 2010

ahojda, Farmíku gratulka k prúkajdě 😉 Holky kylo hore- kylo dole hlavně že mimíkum nic nechybí 🙂

mari111
4. srp 2010

Tak jsem chtěla skouknout Filípka a ona to ma zamčený na FB no tak si budeme muset počkat 😅

farmarska
4. srp 2010

tak už jsem najezená jako sud 🙂 a i kufřík jsem si prolezla...no nechci bejt nevděčná, ale pěkně mne zklamal. Ten co jsem dostala tehdy před rokem, měl v sobě nějaký nápoj a dudlík pro mimi a plínečku a vzorek ubrousků a časák maminka. Ale tentokráde kufřík skoro prázdnej, v něm jen pár letáků a vzorek kávoviny (caro). Pro mimi nif 😒 jo a časopis dieta 😠 jako dát nastavajícím matkám, co budou přibírat časopis Dieta..? 😨 🙄 No raději bych si zase polistovala v té mamince. 🙄

farmarska
4. srp 2010

ale co kufřík vzal čert 😀 ted se nemůžu dočkat na 11tého, to jdu na krev, na ten screning a budu si volat do HK na ultrazvuk, tak se táááák těšííím!!! 😵 😵
až bude holky některá dělat tabulku, napište mi tam prosím toho 11.8. , díky 😉

mari111
4. srp 2010

No to je dobré dát těhulím časák dieta 😀 😀

aronek
4. srp 2010

@farmarska gratuluji k průkajdě 😀 neboj v porodce dostaneš další kufřík, třeba se tam víc pochlapí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru