Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
31. srp 2010

Terci, díky moc za zprávu, hlavně, že je vše ok, na podrobnosti si ráda počkám a s klidem vypínám počítač....tecri, šťastnou cestu domů....
Farmíku, mám takovou radoooooooost!!!!!! Hurááááááá, jupíííííííííííííííííí, supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

madormi
31. srp 2010

tak hlavně že je vše ok u farmí. jinak mě mudr napsal ať už přijdu zítra, tak mi asi aspoň vezme krev no

flair
31. srp 2010

Ahoooj holky moje🙂
Mari, obrovitánská gratulka k Laurinceeeeeeee 😵 😵 😵 NÁDHERA!!! A neskutečně to rychle uteklo!!!

Maendy, z tvé zprávičky mám velikááánskou radost!!!!! 😅 😅 😅 To je naprosto báječné, že jsi těhulka a že vám to tak krásně jde s novým partnerem 😉 A buď v klidu, my to taky vzali hopem. Po 2 měsících chození jsme si plánovaně udělali mimi, sice to nevyšlo, ale nevadí. Po 7 měsících vztahu jsmne se vzali a udělali si Melisku, která už má 3 měsíce a řehní se tu na mě z lehátka 😀 A to jsem po prvním nevydařeném manželství tvrdila, že se NIKDY už nevdám!!!! 😀 Moc držím pěstičky, ať to všechno klapne. 😉

@madormi Tobě kočko taky moooc držím pěstičky 😵

sarlotta
31. srp 2010

Farminko blahopřejuuuuuuuuuu, tak co to budeeee ???? 😉

sarlotta
31. srp 2010

@madormi držím palušky 😎

sarlotta
31. srp 2010

@tercie nooo chlapeček ti za chvilku uteče 😀 😀

sarlotta
31. srp 2010

@ee.liska nic si z toho nedělej do neděle to zmákneš, kdyžtak se v neděli sbalíte a pofrčíte, že Tě bolí v zádech 😉

aronek
31. srp 2010

Ahoj, jsem na chalupě a pořád jen dočítám, stránka se mi načítá i půl hodiny 😠 To je absťák a zítra jdu prvně do práce 😖

sarlotta
31. srp 2010

psala sem Mari, tak Vás mám moc pozdravovat, mají se dobře, malá pěkně papá, ze začátku prý jak drak, teď je trochu lenivější 😉

markee
31. srp 2010

ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla-nestíhám. Jsem pořád na brigádce a hodně mám odpolední. Takže přijedu do půl jedenáctý večer dom,osprchnu se a mažu spát. Spim do osmy,ale jednou jsem spala do desíti. Pak vařím,uklízím a v půl druhý mažu do práce. Včera a dnes jsem měla ranní,ale od zítra nejdu. Chceme jet na "dovču" a nejspíš do Prahy,uděláme si dva tři dny procházek po Praze. Holky "pražačky" nevíte o dobrém ubytování,ale levném? Já si zadávám do vyhledávačů,nejsou to špatné hotely,ale ty ceny 😕 Našla jsem i za 1900Kč pro dva dospělý a dítě-občas tam je i snídaně,ale většinou průměrně jsou ty ceny okolo třech a více. Víte o něčem???? A máte kdyžtak odkazy? Vím,že otravuju,ale už nevím co shánět. Stačil by nám penzion,pže fakt chceme hodně projít Prahu. Je tak hnusné počasí,že jinam nemůžeme a k moři už to nezvládáme-můžeme jen do pátku.
Já čekala na pohovor do jedné firmy,ten byl dnes. Jsem z něj dost zklamaná,prostě jsem blbec,ale co no.

Jinak jsem koukala,že Mari už má Laurinku,tak to moc a moc gratuluju.
Farmince dobře dopadla kontrola,tak to je taky super. Opravdu ale jinak dočítat nestíhám,pže prostě kolotoč domácnost a práci prostě zvládám jen tak tak a PC jen,když nepadám únavou.

markee
31. srp 2010

Jinak jsem dnes v práci vymrzla, nikdo nám nic neřekl a dali nás do haly,kde se netopí,byla otevřená a my na nohách jen tepláky. Na těle sice 4 vrstvy,ale prostě zima. No,takže jsme se v poledne sebrali(po dvou hodinách práce v té hale)a zavolali šéfovi,že jako jsme zmrzlý a jestli by jsme mohli dom. Tak nás pustil, bylo mu jasný jak nám musí být. Dojeli jsme s kamarádkou na nákup a přijeli dom. Ještě netopíme,takže je tu fakt ledárna-teda mě je hodně zima.
Za chvilku půjdu udělat véču, máme chuť na hranolky a smažáček 🙂

handm
31. srp 2010

@farmarska supeeeeeeeeeeeerr!!!!!!!! i kdyz toho zatím moc nevíme!!🙂🙂🙂🙂
@sarlotta děkujeme za zprávičky o @mari111🙂 super šikulky!!!

@markee ahooj, přemýšlela jsem, ale moc mě toho nenapadá, nikdy jsem v praze ubytovaná nebyla jinde než doma ☹ pardooon
každopádně si užijte výlet, snad něco najdete hezkého a v pohodě finančně!!!

zatím pro dnešek mizím holky!🙂 mějte se, já se zas ozvu, počítám že jako 2v1

markee
31. srp 2010

Handm, v pohodě,děkuju. Já jen,kdyby jste o něčem věděli. Pže takhle toho je hodně a něco se mi prostě nelíbí už i na fotce a mimo Prahu to není o moc levnější,spíš bych řekla,že je to stejné. No uvidíme.

sarlotta
31. srp 2010

@markee ahojík markýsku🙂 chuďátko 😔 v takové zimě dělat... to jsou holomci 😠 ... ale je to děs , te´d jsem byla se psem a fuuuuj, fouká a prší. ledárna fakt 😅

wlladka
31. srp 2010

Holky! U nás vykouklo sluníčko. Tááák se mi po něm stýskalo! 😔

Farmíku moc moc moc gratuluji k super kontrolce. Jen tak dál. Jste oba šikovní. Maminka i miminko 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markee
31. srp 2010

ahojky Sarlott, nojo jsou to holomci.
Mě víc štve to počasí na tu dovču. Míša si jí bral,že pojedeme k moři,ale kvůli mému pohovoru to padlo ☹ a teď na dovču v Čechách není hezké počásko,ale přece nebudeme doma. Jen prostě je drahota to ubytování,když vezmu v potaz,že tam jen přespíme. Chjo.

m_artasek
31. srp 2010

@markee ahojky, my loni byli v Praze a byli jsme ubytovaní zde: www.kdm.cz. Na přespání t úplně stačí a hlavně je to v centru a za dobrý peníze a jde zajistit i strava, ale my tam nejedli.

ee.liska
31. srp 2010

tak manža to cvičení má dokonce na 14 dnů 😝

@sarlotta jj to by bylo asi nejlepší 😀

@aronek tak ať v práci dobře začneš 🙂

@markee tos musela promrznout na kost ☹

@wlladka sluníčko? já chci takyyyyy

ee.liska
31. srp 2010

jo a nevíte co je dobré na prasknutí vody? všechny návody jsou spíš na otevírání porodních cesta to už víc nechci 😀
a co budete zítra nebo ještě dneska vařit??? dochází mi inspirace, jediné bramboráky mě napadají

lucierob
31. srp 2010

wlladka sluníčko? Pošli ho sem, u nás prší celý den v kuse 😠 Ale nám je doma fajně. Vytopila jsem si domeček na 25 C. ,takže nám je krásně teploučko. Venku je 11,5. Ještě chvíli takové počasí a budu malému dávat do školky zimní bundu.

lucierob
31. srp 2010

@ee.liska a zkoušela jsi gymball?

ee.liska
31. srp 2010

@lucierob to máte doma příjemné teplíčko 🙂
ani moc,nezkoušela, funguje to? to na něm budu dneska celý večer 🙂 dík 🙂 🙂

m_artasek
31. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem druhý týden v práci a absolutně nic nestíhám. Minulý týden kromě pondělí a pátku jsem byla přesčas, takže doma nic moc nestíhačka. Teď jsem byla chvilku s pesanem venku, ale je tam zima, fouká a pořád prší a my venku měli teď 12 stupňů. Doma je taky kosa, budeme muset asi začít topit.

maendy
31. srp 2010

@flair : to je nadhera.... že vam to tak klaplo..... tomu se říká pohádka.... já ji ted prožívám taky,ale mam strach.... bojim zitrejsi kontroly u dr, že to bude blbě..... už se vidím na zákroku jako tehdy...

holky ty blbe zkušenosti nás tak ovlivnily.... brrrrr

Dneska byl v práci zápřah ,po obede me bolelo bricho..... a vyšlo ze mě jemně hnědého hlenu ale jen minimoment.... ach jo.... ráno si udelam testik jestli tam jsou jeste ty // jsem nervni jak čuník před porážkou 😅

farmarska
31. srp 2010

ahoooj holkýýý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak jsem tu 😵
jako dnes teda byl zase den 😝 V Hradci jsem měla bejt na jednu hodinu, já tam byla už o půl jedný, jako že raději dřív, že mne třeba dřív vezmou..hmmm a ono prd 😝 sestra mi řekla, že mají spoždění a nestíhají a že ještě nebyli na obědě a nejdřív že mne vemou tak za hodinu a půl 😝 Z hodiny a půl byly dvě, na řadu jsem šla o půl třetí a v ordinaci jsem byla maximálně 6minut 😠 Doktor chvíli zíral na monitor, mě nic neukázal, nadiktoval něco sestře, se mnou se vůbec nebavil, tak jsem se ho asi po třech minutách sama zeptala jestli je všechno v pořádku...Tak řekl, že jo, otočil teda na mne monitor, řekl, tady je mimi, tady má hlavu, ruce, tělo, nohy a zeptal se jestli chci fotku, vyjel mi fotku otočil spátky monitor a za 6 minut a o 360korun lehčí, jsem byla zase venku 😅 😅 😅 Jako zlatej můj ultrazvuk u mého doktora, ten mi to alspon všechno ukáže pomalu, a nechá mě se chvíli koukat, ale todle! To byl ten nejrychlejší ultrazvuk v mém životě 😅 😅 a krom toho, že je prej všechno vpořádku, nic jinčího nevím 😅 😅
ale to je vlastně to hlavní a podstatné né? 😉 😵 😵 😵 😵
No a jinak pak jsme frčeli zase domů, ještě jsem se stavila s mamkou v obchoďáku a pak jsem ještě zajela do práce, dát jim tam tu neschopnost..naštěstí tam ta hnusná vedoucí nebyla a všichni vypadali jinak v pohodě, nebo se alspon tak přetvařovali 😀 🤐 No a pak jsem přijela domů a chtěla vám napsat, ale nešel mi net 😠 Tak jsem doted čekala, až se zprovozní, abych vám mohla napsat svoje dnešní zážitky 😵

farmarska
31. srp 2010

no nic jdu vás dočíst 😉

lucierob
31. srp 2010

farm, gratuluju k úspěšné kontrole.
@ee.liska to nevím, já ho na prasknutí vody nepotřebovala. Ale když se na něm mírně hopsá, tak by to mohlo mít nějaký efekt ne? Kdy že ti to ten manžel odjíždí? Dokdy potřebuješ porodit?

katyna6
31. srp 2010

tak jsem zase na skok tady,jdu zjistit,jak dopadla naše farminka-ááááá,už vidím,že je všechno v nejlepším pořádku! 😵 😵
a teď jdu dočíst zbytek

kopa
autor
31. srp 2010

@farmarska Farmí gratulka ke kontrole 😵 😵 jsem ráda,že je vše v pořádku.A to jsi byla dnes na NT screeningu? 😅 To tě trošku doktor odbyl néé? 😅 6minut 😅

madormi
31. srp 2010

@farmarska tak hlavně že je vše v pořádku.miminkem se pokokáš ještě mockrát 🙂 já jdu zítra, jediný co asi zjistí je hladina hcq nebo nevím zjistí už takhle brzo jestli je tam nějaká tečka něčeho?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru