Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
14. zář 2010

handm no hurá, to už určo bude ono, já se tak těším na bobistu, to bude mimiňák když na sebe nechal tak dlouho čekat, moc moc držím palečky ať to de jak po dráze 😉 jen vydržet, pořád si říkej, za chvíli bude dobře a uvidíš mimíka, to bude taková krása, uvidíš 🙂 😵 😵 😵

maendy
14. zář 2010

@cajori17 víš co mi řekla moje máma... do 3 už to vyjde uvidíš.....
Takže ji budeme věřit ty ,já všechny ostatní co na své štěstí čekají 😉

handm
14. zář 2010

@tercie, sprcha nepomohla... spis naopak... no, do porodky to mame tak 40 minut... 😀😀😀 mozna porodim na dalnici, nebo nekde tak...
musim se odpojit holky, nevydrzim sedet
tak ja dam vedet kopikovi, nebo manzel vam sem
mejte se!!!
paaa

tercie
14. zář 2010

@handm no tak to je jasný když sprcha nepomohla...a 40 minut...to máte fakt tak tak 😀 To je jak se mnou,manža málem dával maják na střechu, když jsme jeli...kontra po dvou a do nemocky 10km 😀
Držím straaaaaaašně palce ať je to rychlý, bez problémový a bezbolestný!!!!

Jupííííí 😀

tercie
14. zář 2010

Já to věděla proč nemám dneska čekat až na večer, propásla bych porod v přímým přenosu...skoro 😀

mari111
14. zář 2010

jo jo, to už sme tu dlouho neměli, přími přenos 🙂

kopa
autor
14. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Jdu rychle dočíst.My byli dneska na prochajdě a pak nakupovat.Tedko vařím obídek.

kerrie
14. zář 2010

Jůůůů, bob na trati 😀 😀 😀 Konečně jsme se dočkali..........tak hodně štěstí, Handm a ať to máš brzo za sebou 😵 😵 😵

mari111
14. zář 2010

@kerrie že bob na trati 😀 😀 😀

kerrie
14. zář 2010

@mari111 😀 😀 😀

kopa
autor
14. zář 2010

@natalie77 Natálko skvěle jsi zvládla první den v práci 😉 Hele já koukala,jak jsi psala,že jsi jela metrem.Já myslela,že bydlíš někde za horami daleko 😅 😀 Tak jsme si říkala,kde tam mají asi metro 😀 😀 Hele tak pak můžeme podniknout velký srázek,pražandy se určitě některé přidají 😉
S břichem kolegyně... 😔 musíš to vydržet,všude je takových nástrah ☹ Mě bylo taky hrozně když nám před vánoci napsala švagrovka,že čekají druhý 😔 Já to šíleně ořvala.
A manža tvůj skvělej,vidíš chce ti pomoc 😵
@farmarska Moc gratuluji ke kontrole 😵 😵 Mám z vás obrovskou radost 😵 a10cm,to je malý baby 😀 A ten tlak jsi měla vyšší,jak jsi se bála vid?
@ee.liska Matyášek je moc krásný 😵 😵
@madormi myslím na tebe,aby to špinění přestalo a vše bylo v pořádku!
@maendy tak snad se pořádně pročistíš a nebudeš muset na tu revizi ☹ Moc mě to mrzí,jak to u tebe dopadlo.

tercie
14. zář 2010

Holky jestlipak taky náš bobista líbal před jízdou vajíčko? 😎 😀 😀 😀

kopa
autor
14. zář 2010

@cajori17 Caj mrcha hnusná dorazila 🤐 🤐 snad už je to opravdu poslední.

Handm to má do porodky 40min,to tam dojede akorát 😀 My to máme autem do stejné porodky 5 min.

kopa
autor
14. zář 2010

@tercie 😀 😀 😀

katyna6
14. zář 2010

tak jsem se za váma konečně dostala,protože celý dopoledne jsem uklízela byteček.Přítel před chvilkou po týdnu přijel,teď ho budu mít na pár dní doma a pak asi až do Vánoc jen minimálně.Takže předem se omlvouvám,až tak moc sem teď pár dní asi chodit nebudu,abych si ho užila do zásoby! 😉
handm-držím ti palečky,ať to máš rychle a s co nejmenší bolestí za sebou a krásný zdravý uzlíček u sebe! 😵 😵 😵
mad-ještě to není všechno ztracený,ještě naděje je,tak držím pěsti,aby to bylo dobrý.
caj-ta mrcha hnusná mně mrzí,ale nesmutni,ještě je nás na tom konci docela dost,budeme bojovat všechny dohromady a jednou to dáme,musíme!! 😉 🙂
kopinko-ty jsi teď něco jako válečný zpravodaj,tak jak se handm ozve,šup sem s tím 😉 😵 😵

katyna6
14. zář 2010

jooo a ještě velikánská gratulka k farminčiné princezně,že tak krásně roste a už te´d dělá mamce i tetám koníkovkám radost! 😵 😀

cajori17
14. zář 2010

Farmiku,taky gratuluji k uspesne kontrole 🙂

farmarska
14. zář 2010

tý brdo, já si chvíli pobucala, nějak jsem po tom doktorovi vytuhla a málem jsem zaspala porod 😨
to je ale krááása bobista jedééé!!! 😀 😀 konečně 😀 😀
hadm držím moc palce 😵 😵 😵
tý jo holkýýý já sem tááák napnutáááá!!!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
14. zář 2010

holky děkuju ke gratulkám 🙂
a já ted taky už zas mažu, manža se mi vrátil z práce a zatím co se bude koupat, musím ještě podojit kozy a pak se chceme kouknout na nějakej filmeček 🙂

kopa
autor
14. zář 2010

@katyna6 Užívej si příteláka 😵 Hele já žhavím telefon-Žhavil Béďa žhavil drát 😀 😀 😀 ale Handm ještě nic 😀

kopa
autor
14. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 43tt............zřejmě jela do porodky 😀 ...........................čeká bobistu
kytiii 40tt............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt .......................................................................................čeká holčičku
miru.j 39tt........................................17.9.monitor..........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 36tt .........................16.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 31tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 27tt.........................15.9.KO.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 26tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 16tt................
Ikopretinka 6tt
Madormi 7tt..............................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10
Nicollka 42DC
Nikissek 37DC
Martasek 27DC
Aja 12DC
Katyna 11DC
M.aa.b 9DC
Natalie 6DC
Cajori 1DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy

tercie
14. zář 2010

@kopa Jak zřejmě 😀 Myslíš pro případ,že tam nedojeli včas jo?Zapnu si zprávy, jestli nebudou hlásit že někdo porodil bobistu na dálnici 😀

kopa
autor
14. zář 2010

@tercie 😀 😀 Tak třeba to ještě doma rozdýchala 😀 😀 a nebo si to bobista rozmyslel 😀

kopa
autor
14. zář 2010

Já jsem taky hustá 😀 ještě nemám ty kojo podprdy 😀 Dneska jsem šla kolem té prodejny a měli napsáno že 30.9.končí,tak to mám ještě času 😝 a koupenou tašku do porodky 😀

farmarska
14. zář 2010

tak jsem zpět 🙂 podojíno 🙂 ale zmokla jsem u toho 😠 se u nás jaksi umí rozpršet v pravej čas 😠
kopi až budeš dělat tabulku napiš mi prosím další kontrolu 29.9., díky 🙂
jinak zítra musím vstávat už před šestou, páč po šesté mám bejt u sestřičky na krvi 😝 tuším , že to bude už ta na ty triply 😉

farmarska
14. zář 2010

kopi jestli budeš přenášet jako hadm , tak máš času ještě dost 😉 😀

tercie
14. zář 2010

@kopa to si nemyslím, to by nám napsala 😉 A podle toho co psala, už to moc rozdejchat nešlo 😉 TA už teď chudák pěkně funí na sále 🙂
@handm nemazli se s tim,hezky se do toho opři a hééééééééééééééj RUP😉 No a je to, ne? 🙂

tercie
14. zář 2010

@kopa hele podle mě jsou kojopodprdy marná investice, nepoužívala jsem jí!!!

kopa
autor
14. zář 2010

@tercie A jak budu vyndavat kozu 😅 či kozy 😅 jak jsi to teda dělala ty?? 😅

markee
14. zář 2010

ahojky holky,
týjo,tak bobista už bude na světě???? Tak to je supééér. Moc na Handm myslím 🙂
Já teď peču štrůdlíky,pže jsem dostala mega tašku jablek od kamarádky. No prostě budou teď často štrůdlíčky 😀
Koukám na tabulku. Téda to je miminek a nastávajících maminek. No i vy další se určo dočkáte, nebojte 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru