Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
23. zář 2010

@maendy to je jak mi leze na zeď ty požadavky furt od někoho jakože farmville? 😀 Já neumím angl. takže nevím o co jde 😀

Holky jdu se zkulturnit, za chvilku přijede veve.b tak aby se mě nelekla 😀

katyna6
23. zář 2010

@maendy -nééé,tak jsem nemyslela 😀 .Sem nemusíš jít třeba 14 dní a nic se nestane 😀 😀
jinak okna bych teda měla vyšůrovat taky,dokud je hezky,ale vůbec se mi nechce. 😝

maendy
23. zář 2010

@tercie jj to je ono 😀 😀 😀

kopa
autor
23. zář 2010

Holky díky za palečky 🙂
Chtěla jsem se zeptat je to takhle normální na konci těhu,že je mi od začátku týdne špatně od žaludku???(mi to připomíná začátek těhu 😅 )No a na kontrolku vyrážím po 14hod,je mi dneska fakt na 😝 😝 Tak pojedu taxíkem 😅
Jdu vás dočíst 😉

kopa
autor
23. zář 2010

@farmarska Farmí já čekala,že se tu večer objevíš 😀 ale ty jsi ted hodně unavená vid?tak počkej na konec těhu 😀 😀 To tu budeš taky nocovat 😀 farmí ty máš taky fobii z pavouků jůů 😀 😀 To jste se teda holky sešli 😀
Já ti dám pidikolibříka 😲 já hledala toho exota limetkového v nákých atlasech a zatím jsem ho nenašla 😅
@katyna6 Katynko to je dobře,že jsme ti zvedli náladičku 🙂

kopa
autor
23. zář 2010

@ikopretinka Kopretinko moc držím,držím palečky aby Hcg bylo krásné a bylo vše v pořádku...
@farmarska Farmí fůůůj rybí salát 😝 😝 😝 to bych hodila šavlu 😀
@katyna6 Katynko já už neměla sex aspon 3 měsíce 😅 😅 😅 Ted bych někdy i chtěla,ale manža se bojí 😅 No už takhle aktivní sexuální život nebudu mít,až bude Vítek v postýlce 😀

maendy
23. zář 2010

@kopa nechci te strašit..ale nemelo by to tak být,včera jsem byla na semináři,a to bylo na tema porodnictví,a pokud máš vysoký tlak a začalo ti být špatně raději to tam dnes řekni...aby si tě tam nenechali...mužou pak nastat komplikace..ale to te neděsím.....ten včerejší seminář mi taky nepřidal na naladě...bylo to na tema komplikace při porodech a v těhotenství a tak..... 😒

kopa
autor
23. zář 2010

@maendy Tlak mám v pohodě 😉 110/80 😉 a otoky nemám.Určitě to u doktorky řeknu,já si spíš myslím,že mi prcek tlačí asi na žaludek či co 😅 Nad pupíkem ho strašně cítím,jak je tam narvaný a je to dost nepříjemný.

katyna6
23. zář 2010

@kopa vy jste před otěhu věděli,proč tak často! 😉 máte nasexováno trochu dopředu 😀 .Ale co ty víš,třeba bude Víteček hodný miminko a zase přijdou straý dobrý časy 😉 😉 .mmch to jméno se mi hooodně líbí!

katyna6
23. zář 2010

@maendy -taky běháš po seminářích? 😖 .Já mám pro letošek hotovo,teď už jen tu zatracenou registraci poslat 😝

maendy
23. zář 2010

@katyna6 no já už mám nasbírané jen se dokopat k tomu abych to poslala..jako ty...ale koleg me napsala na seminář a byl zadara u nas pro spitálníky tak jsem teda sla... 🙂
Ted jich sna d už mám i 50 😀
Ale prý tam toho maji tolik že ještě neudelali várku co jim došla v dubnu.kámoška tam volala,ale koho to zajima že...at si naberou lidi.... ja ji mam do 11/2011 tak ale ted v říjnu nebo listopadu už to pošlu.... jen me stve ten kolek...500 v háji a to nám od ledna sníží peníze.... 😠 😠
@kopa jj tak snad to bude jen že Vítulka kope do žaludku.... 😀

mari111
23. zář 2010

ajoj, Vy ste toho zas napsali, kdo to má dočítat, než dočtu už mi malinká kričí hlady 😅 no to je jedno, stejně už jsem zapoměla co jsem chtěla psát, jo vlastně dík za tip co vařit asi bude ryzoto, to se tam objevovalo nejčastěj 😀 jinak z toho jídla co ste tu popsali mám oslintanou klávesnici, takové chutě mi dělat , hmmm 🙄

mari111
23. zář 2010

jo Terculík fúúúj cos to tam zas měla za hnusného pavouka, postříkala si ho zas něčím ??? 😀 😀 😀

petroska
23. zář 2010

ahoj holky.Tak my dnes byli na prohlídce a Filda má už 51 cm a 3800gramu,macon jeden 😀 .už vypije z fleku 90ml mlíčka tak je prý šikulka.doktorka hleděla že tak moc přibral ale prý neva ale máme dodržovat po 3 hodinách krmení.no není divu že přibral když se mi ted hlásí co 2 hodky i v noci na jídlo 😅 .takže sem mu nasadilA DIETU 😀 a vybrblala že nechci z něho mít tlouštíka a koupila mu čajík kdyby ho chytl křik po mlíčku 🙂 .chválila ho jak pase koněa jak je čilí když je narozenž tak dříve,že je fakt krásný chlapeček.tak mám znej ednes radost a objednali sme mu hrací dečku a houpajdu,miláčkovi našemu 😉

katyna6
23. zář 2010

tak jsem zase tu,v poledne mi to spadlo a nějak se tomu nechtělo,tak jsem frčela pro papíry do práce a pak k mamči na zahradu.Pěkně jsem si mákla,to se zas zítra nepohnu a okna budou odložený na neurčito! 😀
maendy.já to mám do posl.prosince,tak mám nejvyšší čas.Prý se to má teď posílat 3 měsíce předem,pže to nestíhali.A všichno,co znám,dostali prodl.té registrace pozdě.Jen si dej pozor,jestli to můžeš poslat už tak brzo,prý musí být za každý rok aspoň pár bodíků.tak se radši poptej.
@petroska -no Filípek už je teda pořádnej kus chlapa.Jak to všechno pěkně dohnal,šikulka! 😉 😵

kopa
autor
23. zář 2010

Jsem tu z kontrolky,nakonec jsem jela tím taxíkem tam i zpět.Monitor v pořádku.Akorát se doktorce moc nelíbily ty moje ranní nevolnosti 😒Tak se mám sledovat,bud to je z toho že mimi tlačí na žaludek a nebo kdybych měla otoky,bolesti očí,vysoký tlak tak mám jet hnedka do nemocnice.To naštěstí nemám.Jinak já jsem otevřená na špičku prstu 😅
Tu kultivaci mi nedělala,páč já k ní měla ještě jít příští týden,ale má dovču.Tak si musím zítra zavolat do nemocnice aby mě vzali hnedka z kraje týdne do poradny a tam mi jí rovnou udělali.
No moc se mi do té poradny nechce 😒Si myslím,že až uvidí můj tlak který budu mít způsobený (tzv,bílý plášt )tak si mě tam nechají ☹ a nenechají si to vysvětlit 😅

Jdu se na obědvat a pak vás večer dočtu.

katyna6
23. zář 2010

@kopa -jé,to jsme se pěkně shodly!Přesný na minutku. 😀 Tak príma,že kontrola dobrý! 🙂 A ono,i když by se ti v tom špitále zůstat nechtělo,myslím,že po tom všem,co nás potkává,by ses jim dlouho nevymlouvala.Máš to celkem za pár a lepší být pod kontrolou,než pak nedejbože řešit nějaký problémy 😉

katyna6
23. zář 2010

já se jdu taky najíst,měla jsem něco v 9 ráno a už šilhám hlady

aronek
23. zář 2010

Ahojky, jsem už druhý den od rána do večera ve škole ☹ Pokusím se dočíst 😉

farmarska
23. zář 2010

ahój vy moje holky borky 😉 🙂
japak se tu máte zlatíčka moje?
já byla odpolko s manžou ve městě po nákupech a pak jsem taky seděla na zahradě a užívala sluníčka a ted čučím na Ulici 🙂 holkýý já bych chtěla aby bylo takhle hezky venku pořád 😒 nesnáším zimy 😝

farmarska
23. zář 2010

kopi gratuluju ke kontrole, i ke špičce prstu 😉 ..jen tu nevolnost si ještě ohlídej 😉
aronku téda ty jsi šílenec, co ty všechno nezvládáš 😨 chuděrko, měla by jsi se víc šetřit! 😖

mari111
23. zář 2010

zdravím, my sme byli dneska na procházce když bylo zas tak hezky,musíme to ještě využít a pak jsem dělala to ryzeto, aj teď ho do sebe cpu, mnam, dobrej nápad to byl ,udělat ryzeto 😉 😀 😀

mari111
23. zář 2010

Kopísku super kontrola, a hlavně že si tě tam už teď nenechali 😉 snad to bude dobré a nenechaj si tě tam a jestli jo, aspoň budeš pod kontrolou 😉

farmarska
23. zář 2010

a my jsme se právě dohodli na holčičím jménu, kdyby to byla holčička..bude to Verunka 😵 jen teda klučičí zatím vázne..se nějak opět neumíme schodnout 😅

farmarska
23. zář 2010

mari rizetko by si klíďo dala zase taky 🙂 to já můžu 🙂

farmarska
23. zář 2010

tercí kde jsi 😉 začíná bejt noc a ty nikde 😀 co vev, jak se má? 😉

farmarska
23. zář 2010

a natálko jak to vypadá s Marečkem? je mu už trošku lépe? 😕 😕

farmarska
23. zář 2010

jůů večer nakrku a tady nikdo nejní? 😨 😨
jako já půjdu zase asi spát 😝

katyna6
23. zář 2010

@farmarska -já tu už jseeeem 😀

katyna6
23. zář 2010

sice teda jen na chvilku,pač dokouká ordinaci,půjdu ještě s plyšákem ven a jdu do pelíšku.jsem z té zahrady jak zbitá 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru