Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. led 2011

@kopa nejíst je blbost, měla bys denně chodit s kočárkem minimálně 3-4hodinky venku... neboj, jak bude lepší počásko, tak to vyběháš 🙂)) a jez často ale málo.

ikopretinka
6. led 2011

@kopa mě jednou kamoš říkal, že je jedno jestli je žena štíhlá nebo ne, že podle něj je krásná nebo může být krásná každá. Prý je důležité že má zdravé sebevědomí, je spokojená se svým tělem takovým jaké ji dala příroda a umí ho nosit a hlavně dokáže se krásně usmát. 😉

ikopretinka
6. led 2011

@sarlotta díky, jsme úplně akorát podle týdnů, říkal doktor.

m_artasek
6. led 2011

@sarlotta Díky, listovky tam mám zbytek, kontryhel teď nepiju, ale po skonční MS zas musím jít k doktorovi asi zánět nezmizel úplně nebo nevím. Už mě to fakt štve.

katyna6
6. led 2011

Dobré ránko holky 🙂 no,už spíš dopoledne.
nemohla jsem přehlídnou ajuščiny nááádherný dálnice-to je paráda!!!! 😵 😵 😵 😵
a jdu dočíst zbytek

katyna6
6. led 2011

no vy jste toho teda nakecaly 😀
nicolko-strašně moc držím všechny palce co mám,aby to bylo dobrý,ale já věřím,že bude!Jen tě prďolka trošku napíná 😉
natalko-ten poslední odstavec tvýho příspěvku...to mi úplně mluvíš z duše,mám to úplně stejně!Jednou nahoře s upřímnou vírou,že se taky jednou povede,jindy zas úplně na dně se slzama v očích,jen uvidím miminko...
cajdo-velikánská gratulka k srdíčku!Tak ať vám krásně ťuká!! 😉
a kopretince blahopřeju k super výsledkům kontroly-ty týdny ti letí jako voda 🙂 😵

kopa
autor
6. led 2011

Ahoj holky 🙂
Tak jsme včera s Vítou večer blbli,že se nemohl zastavit 😀 😀 Byl celý uřícený a měl spocený čelo 😀 Jako máme novu hru 😀 hrajeme si s bavlněnou plínkou a schováváme se pod ní 😅 no prča,řechtal se na celé kolo 😀
Holky a taky mají vaši mimískové rádi vlasy? 😅 Vítovi se líbí když mu vlasy jezdím po obličeji,tvaří se jak kdybych ho pudrovala a je spokojený 😀 😀

@mari111 no nechceš mu přijet na kopat? 😀 😀 😀
@kerrie to je hezký citát a je fakt pravdivý.
@sarlotta To mi teda neřekl 😅 a ani se ptát nebudu páč myslím,že se mu na mně nelíbí už vůbec nic.Mám ještě 8 kilo od porodu nahoře a prostě to nejde dolu.Na procházky se těšim až budu chodit s Vítou,zítra by se mělo oteplit tak hnedka vyrazíme,věřím tomu že to nák vyběhám.Jako mluvit s ním o těhle věcech nemá smysl...ani spolu už moc nespíme...nevím jestli to je z jeho strany jako únavou a nebo tím jak vypadám.No nebudu se trápit,soustředím se na Vítečka ten mi dělá radost.

kopa
autor
6. led 2011

@ikopretinka Moc gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵 no a to co ti řikal kámoš je moc pěkné 😵 😵
ale bohužel tomu mému na vzhledu záleží.

katyna6
6. led 2011

@kopa -kopinko máš to s ním pořád trápení,ty chlapy by někdy patřilo zabít.My se teď doma taky nějak častěji rafáme,ale to kvůli tomu,že mu zaměstnavatel pořád dluží prachy a čímdál víc a nemůže to z něj dostat,tak má nervy.A jak mám potom těhotnět,že jo.Ještě,že jedem za 3 týdny na dovču,snad nám to pomůže. 😵

nicollka
6. led 2011

jasné kopi užívej si s vítečkem 🙂

5+0 dnes

katyna6
6. led 2011

@nicollka -jééé,ty máš nádherný bříšenko! 😵 😵 😵

nicollka
6. led 2011

a ještě miminka ... narodili se před silvestrem ještě musim dat inzerat jak budou trošku chodit...udelam foto a jdu na to. Snad půjdou do světa

sarlotta
6. led 2011

@kopa ta hra na schovávanou za plínku je perfektní... buduje to Váš vztah, malý se učí, že maminka mu neuteče napořád... je to dobré trénovat, abys mohla od něj taky odejít... a taky tam funguje ten moment napětí a pak uvolnění.. takže je to super cvíčo 😉

jinak vlasy samozřejmě🙂)))

my už říkanky pacičky, vařila myšička apod... a lechtání na stehnách, škrabkání na zádech 😀

mari111
6. led 2011

ahojda holky, Nikuš myslím na tebe, musí to bejt v pořádku. Kopísku přijela bych ale asi by mne pak zavřeli za vraždu a on nestojí za to 😉 😀 😀 😀 😀 😀 Hlavně že si užívaš s Vítečkem to je nejdúležitější 🙂 a na chlapa se vykašli, tak ho ignoruj a hotovo 😉 jestli to jen trochu de

katyna6
6. led 2011

@mari111 ahoj mari,nedávno jsem někde narazila na stránku s těma botičkaka,jak se ti líbily u mně v albíku,chceš odkaz?

wlladka
6. led 2011

Ahojky 🙂

@nicollka to je hrozné - ta nevědomost a čekání ☹ , ale pevně věřím, že bude vše OK 😵 Držím pěsti 😉
@ikopretinka gratuluji ke kontrole 🙂 🙂 🙂

My se byli včera mrknout v Německu ve Weidenu. Mají tam stejné prd, jako my tady, tak jsem si alespoň pokoupila nějaké aviváže a tak.
Taky jsme včera absolvovali další vyšetření kyčlý a ejhle!! konečně máme jadérka 😵 😵 😵 Už tam nemusíme 🙂

sarlotta
6. led 2011

@wlladka super že jsou jadérka...a jak malému šmakuje příkrm ? 😉

mari111
6. led 2011

@katyna6 ajoj, no jasně že chci odkaz 🙂

mari111
6. led 2011

@wlladka no tak to je zas o něco líp že 🙂 když je zas něco v pořádku a už se tam nemusí 😉 Pusinku Šimonkovi

wlladka
6. led 2011

@sarlotta dali jsme mrkev a brambor a vykadil se až pátý den. A že toho bylo 😀 😀 😀 Neměl žádné problémy s bolením bříška, jen si to hold připravovalo 🙂
Teď ho učím pít z hrnečku, ale nějak mu nemůžu vysvětlit, že to pítko nestačí jen kousat, ale že by měl sát. Tak snad na to brzy přijde.

katyna6
6. led 2011

@mari111 -jsou na www.nanozicky.cz 😉

wlladka
6. led 2011

@mari111 jo jo, jsme rádi. Už bylo na čase, aby se mu vylouply 🙂

wlladka
6. led 2011

Sundala jsem z balkonu zmrzlé prádlo, tak jdu žehlit, než mi vyschne. Jinak se mi další kroutí v pračce, takže je to nekonečnééééééé 😖
Šimonek se houpe v houpajdě a žmoulá hrneček s čajem. Bude mít chvíli zábavu, tak se to musí využít. 😉

katyna6
6. led 2011

@wlladka -koukala jsem ted na Šimonka,dlouho jsem ho neviděla,je z toho drobečka už pořádnej chlap! 😵 .Moc krásnej klučík to je!!

katyna6
6. led 2011

já se jdu najíst a zas do práce 😖 .Jak já vám holky ty vaše maminkovský starosti závidím 😉 🙂 pa

wlladka
6. led 2011

@katyna6 děkujeme za pochvalu. Alespoň jsem si vzpoměla a pár novějších fotek do albíčka přidala. 😉

nicollka
6. led 2011

5+0 je jeste pátý ? nebo uz 6tt?

lenik_25
6. led 2011

@nicollka Ahojky, tmavé krve se neboj, vadí jen ta čirá krev. Nestrachuj se, máš v sobě určitě bojovníčka. Vidíš, i doktorka je optimistická, asi ví proč. Budu na tebe zítra myslet, ale věřím tomu, že to dopadne dobře. Musíš věřit i teď. Jak tě píchalo víc na straně, tak to můžou být i zaražený prdy. Někdo se tomu možná zasměje, ale v těhotenství tyhle problémky bývaj, zvlášť když pořád musíš ležet a pořádně se neprohýbeš, neprojdeš...

@ikopretinka Ty jo, to snad není možný, že už jsi 23tt. Tak si říkám, že jsme otěhotněly tehdy spolu, takže bych byla taky tak. Opatruj se.

@sarlotta Jo, docela mě teda ta mrcha mrzí, protože už jsem si dělala naděje. Už jsem manžovi oznámila, že leden bude znásilňovací 😀

lenik_25
6. led 2011

@nicollka Prostě přesně 5tt, 5+1 už je začátek 6tt

lenik_25
6. led 2011

@nicollka Jé, co to je za štěnda? Jaká rasa?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru