Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
25. led 2011

holky,já se už rozloučím,musím něco pojíst a pak frčím na nehtíky,ať mám nějakou radost na tom světě 😀 .Večer zkusím ještě nakuknout,papa
a moc díky všem,co nám drželi palečky,snad to bude všechno dobrý 🙂

aja.83
25. led 2011

@katyna6 Já bych ti to katy tak moc přála, aby se podařilo samo! Třeba ještě jo!!!Posílám ti proto speciálního těhu-baciláka 😉 PRRRRRSK!!!! 😵 😵 😵 Jinak manža už je ok, operace se povedla a myslím, že mu to opravdu hodně pomohlo-dýchá se mu mnohem lépe a dokonce v noci fakt skoro nechrápe! 😉

kopa
autor
25. led 2011

Ahoj holky,
doufám že těhulky jsou všechny v pořádku 😵 😵 😵
My jsme dnes byli na tříměsíční kontrole a na očkování hexa+pneumokok. Vítek váží 7320g 😅 😀 😲 a měří 62,5cm.Nevím kde tu váhu nabírá 😀 jíme jen 5x denně a dohromady 830ml,víc nechce. 😀
Doktorce jsme ukazovali pasení koníků,tak nás chválila,potom ho dávala za ručičky do sedu a krásně prý drží hlavičku,potom ho chytila za paže a dělala jako že chodí a to se mu nelíbilo 😒 řev jak hrom 😅 Pak mu o očkovala ty nožičky a jak už předtím brečel,tak mi to nepřišlo tak hrozné 😅 prý má hezký hlásek 😀 Šla jsem koupit čípky a furt ho hlídáme,jestli bude reakce,zatím je vše v pořádku.
Jo a minulý pátek jsme byli na kyčlích a u nemusím dávat balení 😉

wlladka
25. led 2011

@katyna6 gratuluji, jak jste to skvěle zvládli 😵 😵 Výsledků se brzy dočkáš a budou určitě skvělé. Třeba si pro ně půjdeš už jako těhule 😝 🙂

@kopa Vítek je šikula 😵 Tak ať je bez reakce. Váhu má pěknou, my máme 5600g a zítra nás taky čeká pneumokok 😖
Musím jít - pořád na mě huláká 😅 😕 🤐

mari111
25. led 2011

@cajori17 to je dobře že mimísek sebou mrskal, jo bolet bude ale vydržíš,že 😉
@katyna6 taky se vám to už posunulo a je veliká naděje tak nemyslet hned na nezdar 🙂
@farmarska ty vajco šak si vyvoláš porod, já vím že už se Mišánka nemúžeš dočkat ale jen pěkně diriguj z postele, manža to určitě zvládne 😅

mari111
25. led 2011

@kopa jéjé už 3měsíce jo, no to letí, tak ať je hlavně bez reakce a hezky roste dál mimíšek krásnej 🙂

sarlotta
25. led 2011

@kopa no samé dobré zprávičky🙂))) gratulka ke 3měsícům a ať se Vám teplotka vyhne.. malé většinou vylezla až tak kolem 10té večer 😉 No a ta váha... jakooooo....to my nemáme a máme půlročku 😲 😀 😀

sarlotta
25. led 2011

@katyna6 bezva že to máte za sebou, my taky byli na testech, ale jen krev teda🙂)) manža tam tehdy taky perlil.. chlapi jsou poseroutkové... jak do nich chce někdo něco píchat 😀 😀

@cajori17 to má hodně holek, spi na břiše to bude ok, ono se to srovná jak těhu poroste neboj 😉

majjka24
25. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 35tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 25tt ........................KO .
cajori17......................10 tt, .
nicollka.......................8tt
Madormi.................. .. 9 tt
Aja............................. , 9tt
M.aa.b ...................... .58 DC
majjka24 ...................9 DC
Ivomal......................... 34 DC
Katyna ........................ 32 DC
Natalie77 ......................28 DC
Martasek ................ . 25 DC
nikissek28.................25DC
lenik_25................... ..21DC
maendy................ ......??

doufám, že je to dobře 😉 😀

natalie77
25. led 2011

Ahoj, jdu jen na skok...
Hlásím se, abyste se nebály, že jsem se ztratila....
Mára se nelepšil, tkaže jsem byla u doktorky, no a má brinchitidu, jako hrom....Takže od září 5.antibiotika v pořadí 😔 😝 😠 ☹ 😒 .
No a aby toho nebylo málo, tak já mám chřipku.....dojdu si na záchod a jsem ráda, že tam dojdu...všechno mě bolí, klouby, hlava, každý sval v těle....klouby.....no děs a hrůza 😕 . Mám horečky, takže jsem si vzala dovolenou a válím se tu s malým...

Jinak vůbec nevím, co mám dělat....malý nechce nic jíst....piškoty, přesnídávky, polévku, těstoviny, ovoce...na nic nemá chuť nic nejí....jenže bere zase hromadu léků a jak je zahlěněný, tak při každém záchvatu kašle zvrací....snažím se do něj rvát pití, aby nebyl dehydrovaný, ale nevím, jak ho donutit jíst...aby mu ty léky nedráždily žaludek....ach jo...

No a další věc se kterou si nevím rady......včera jsem si udělal test...no a bílo.....večer jsem šla s košem, tak jsem ho chtěla vyhodit a byl tam duch, slabý, ale byl......no a teď nevím, co dělat....nemám sílu ani hlídání, že bych šla na krev....
Dneska jsem dělala test znovu, abych měla jistotu než si vezmu léky na chřipku....no a zase po limitu tam ten duchoslav je.....pozdě, slabý...no mám z toho v hlavně zmatek...tak jsem si vzala raději jen paralen..

@katyna6 mooooooc držím pěsti, manža je šikula a uvidíš, jak to rychle uteče...nejhorší na všech těch vyšetřeních je to čekání....jo a na tu laparoskopii bych být Tebou určitě šla, sstačí banalita, kterou odhalí a je po trápení....lepší než kdyby do Tebe pumpovali hormony a příčina byla třeba v malém srůstu, který raz dva odstraní. Drž se kočko!

No a jinak doufám, že se máte dobře...nemám fakt sílu ani čas dočíst...držte se mi.

kopa
autor
26. led 2011

Ahoj holky,
tak se včera horečka dostavila ☹ měli jsme přes 38 😔 😔 tak jsme dali čípek a zábaly a celou noc kontrolovali,teď ráno má už jen zvýšenou teplotu.CHudák malej ☹

majjka24
26. led 2011

@kopa Krásné ránko, tak to mě moc mrzí, bobek malej, ale určo bude brzo zase dobře, uvidíš 😉

kopa
autor
26. led 2011

@majjka24 Ahojky,bude líp,ale já to prožívám s prckem 😅 celou noc jsem měla z nervů křeče do břicha a taky trošku teplotu 😅
Posílám fotku maroda a fotku jak si sám drží lahvičku,jde mu to dost dobře 😉

kopa
autor
26. led 2011

Mám v albíčku nové fotky 😉

farmarska
26. led 2011

ahoj holky, tak já musím mít taky fakt pořád něco. Od včerejška co jsem ulehla, kuli těm zádům, mne nějak tím ležením ještě víc zatuhly a nemůžu se skoro hejbat 😔 Na záchod lezu skoro po čtyrech..no bolest jako kráva 😝 Skusím se doplazit na chirurgii a uvidím co mi tam řeknou..jestli mi na to můžou něco dát..páč paralen je jako o ničem 😖 Jen se zase bojím, aby to nějak neuškodilo miminku 😔 ..tak snad budou vědět co dělají ne? 😕 už jsem prohledala net, jestli se tam o tom něco nepíše, ale nic určitého. No mám strach, co vám budu říkat... protože než aby to ublížilo mimoušoj, tak to radši budu líst po těch kolenou 😅

Mari kočko, tobě na ty záda v těhu něco mohli dát? 😕

madormi
26. led 2011

@farmarska hele ty už zalehni a opovaž se něco dělat ty si fakt hrozná můra pracovitá 🙂 a pak se divíš, maluješ,stěhuješ a pak skuhráš :-P 🙂

madormi
26. led 2011

jinak já mám za sebou hroznu noc, dala jsem si večer halušky se zelím a v noci jsem myslela že exploduji furt to byla bolest 🙂 no si dám dva talíře zelí apak se divím 🙂

mirax
26. led 2011

@farmarska .. já měla taky nějaký uskříplý sval s Tobíkem ve 28tt, takmi doporučili 1 Ibuprofen a bylo hned po bolesti. Jeden si určitě vzít můžeš. Snad ty bolesti teda neznamenají porod🙂

sarlotta
26. led 2011

@natalie77 no teda, víš miminko většinou přijde když to nejmíň čekáš, no 😅 odpovídalo by to DC... tak nezbývá než počkat .
Malého je mi moc líto, vím co to je když dítko kašle až zvrací, malému pomohlo dýchátko s kortikoidem, ale měl suchý dráždivý kašel, kašlal nepřetržitě celý den.
Hlavně pít a probiotika nějaká. Jídlo spíš jako u průjmu, vařenou rýžu, brambory suché mačkané, vývar jen čistý a po lžičkách... pomaličku, žaludek se namáhá tím kašlem a pak zvrací je to celé na houby 😔

mirax
26. led 2011

@madormi ... opatrně se zavzdušňujícími potravinami🙂))...ono je to v těhu hned všechno víc znát🙂
Já teď teda ale taky zelí miluju. Zrovna jsem včera koupila sáček 😉 , že budu dělat polívku.

@kopa ...kopi, to jsou jen normální reakce, teploty většinou nevyskočí na dlouho a ne tak vysoko. Čípek dávej jen pokud má v zadečku více než 38,5 nebo 38 pokud by moc kňoukal. Brzy bude fit Víťula jeden 😉 naočkovanej 😀

Holky, já mám tak dementní sny...zdá se mi, že skoro nespím, jak mě ty záplavy dějů pořád nějak až probouzejí.

sarlotta
26. led 2011

@farmarska pochybuju že Ti něco dají, masáž od manžela a teplou sprchu na záda, pak nahřátý ručník a relaxovat... ty trdlo a běda Ti jestli budeš eště něco malovat 😠 😠 😉

sarlotta
26. led 2011

@kopa to je normální, neboj už by to nemělo vyletět, ale nahlas to doktorovi, že měl reakci aby si to zapsal 😉

madormi
26. led 2011

@mirax no na to jsem taky už přišla 🙂 🙂 ale teda to jsem enzažila už chápu ty malá miinka jak se kroutí když mají zaražené prdíky :D :D

mirax
26. led 2011

@natalie77 ... naty, jak dlouho jsi přestně po oplodnění ? Nezbyde než čekat, takhle slabá čárečka může znamenat jen minimální zvýšení HCG ..v krvi by bylo jen něco málo jednotek. Zopakuj test za dva dny a pokud bude čárka silnější, tak můžeš vyrazit na krev, aby mohli event. sledovat hladiny.
Teda a moc moc držím palečky!!!!! 🙂

sarlotta
26. led 2011

@madormi chuďátko 😅 😅 no dneska dietka 😉

Holky kamoška už porodila, ráno mi volala, to byly dojmy 😀 😀 😀 nakonec císař, tak chuďatko to bude mít těžké dneska než se rozchodí, ale kojí krásně, no strašně se těším až malého puňuňám 😎 😎 😎

sarlotta
26. led 2011

a musím jít, nasněžilo snad 20cm... tak si udělám procházku k doc... jééééé.... musím tam ... nedá se.... tak pápáááá. mohla bych autem, ale bojím a nechci skončit v příkopě 😲 😉

kopa
autor
26. led 2011

@sarlotta
@mirax
Holky díky,ještě jsem se chtěla zeptat mám mu dělat čajíka? 😅 ráno měl 37,1,ale ted spí a je zase vařící.

mirax
26. led 2011

@kopi...kojíš? nebo jste na UM nebo částečně? Nevidím důvod pro čajík, kojit nebo mlíčko dle potřeby. Pokud nezvrací, tak normál mlíko.

maarrtina
26. led 2011

krásné ránko - dopoledne,
tak my byli včera na očkování Hexa a malá je zatím bez teplot, taks nad už nedorazí. Jinak váží v 10 týdne 5420g.
Za měsíc jdem do poradny a na další Hexu a Prevenar. Jinak s tím ublinkáváním je to prý normální.
Holky kdy jste nechali píchat naušničky?

ikopretinka
26. led 2011

Ahoj všem,
@mirax já mám taky dost dobré sny a úplně reálné, že mám pocit , že skoro nespím. Nechápu kam na takové blbosti můj mozek chodí 😀
@madormi tohle jsem zažila v 19tt , hrůza a to jsem šla hned druhý den zrovna do poradny a pak ještě na velký ultz, no co ti povídat, myslela jsem že ani neslezu z toho křesla. A to jsem se výhýbala všemu co nadýmá!! A můžu ti říct, že v podstatě celé těhu jím dietně, sama rýže,polenta, jáhly, vařený brambor, maso neslané nemastné, vařená mrkev , kompoty atd. a stejně mě větry trápí co chvíli, ale ne teda tak jako tehdy. Myslela jsem , že pojedu na pohotovost, jaké jsem měla křeče. Fuj.Dnes si dej určo dietku, ten vařený brambor, nějakou vlákninu-třeba fíky, ty jsou hodně dobré na střeva, kompot švestkový nebo broskvový. Hlavně už teď se snaž předcházet zácpě, bude to potom horší, mimi tlačí dost na střeva! Dávej pozor i na moc cukru, mě to dělá i po čokoládě-teda když sním celou tabulku. 😀 Po dvou čtverečkách nee. Jo a kup si nějaké probiotika, já beru salutil od začátku těhu 1 denně, v případě že přicházejí křeče nebo nadýmání zvyšuji až na tři za den 😉 A to jsem před těhu mohla kombinovat všechno i třešně a mléko!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru