Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. zář 2009

Jinak byly všechny hodnoty v pořádku, takže vydržet do 16tt na triplle testy. To mezitím zešedivím 😠

ee.liska
3. zář 2009

teda vy jedete 😀
aronku neboj, určitě bude všechno v pořádku 😉 budu na tebe myslet

aronek
3. zář 2009

elisko, dík 😉 , no holt to nebudu mít tak jednoduché

hanana
3. zář 2009

aronku snad bude vse ok, jen pockat tri tydny .... 😵 😵 😵

aronek
3. zář 2009

hanana, no právě, ještě tři týdny 😠 . Kdyby to šlo alespoň hned 😝

murynka
3. zář 2009

aronku jedné holčině naměřili 3,2...nechtěla čekat na plodovku tak jí odebrali něco jiného asi v 15tt a mimi je zdravé...ono někdy i to měření nerozhoduje....ale chápu že máš nervy ☹

samsa
3. zář 2009

Aronku, taky moc držím pěsti, ale vše bude OK. No, holky, nemáme to jednoduché 😔 Aronku, mně zase vyšla u toho screeningu blbě krev, nehrozí sice D. syndrom, páč plody s D. syndromem produkují více Hcg, já ho mám zase strašně nízké, nikdo mi nevysvětlil, co to znamená. Jinak NT dobré, nosní kůstka byla....ale já to mimi nedám, věřím, že bude zdravé. Aronku, musíš věřit, že mimi bude zdravé a ono BUDE!!!!

aronek
3. zář 2009

Já věřím, jen jak začal o chromozomech, tak se mi vybavila markke a bylo. Takže další čekání 😠

samsa
3. zář 2009

Aronku, vím a chápu tě 😔 jestli bys byla ale moc vynervovaná, tak si můžeš nechat odebrat choriové klky. Ale určo počkej na krev. Posílám moc sil a ať to ubíhá. Holt někdo teda cestu k tomu mimi má hodně trnitou. Zato někteří si bez problému naflákají 8 děcek, fakt jim závidím 😝

aronek
3. zář 2009

samso, já to vidím v práci, mají klidně dvanáct dětí, neví jak se jmenují ani kdy se narodily a mají je všechny po dětských domovech ani neví kde 😠

murynka
3. zář 2009

aronek IP

aronek
3. zář 2009

dík 😉

murynka
3. zář 2009

nemáš zač 😎

farmarska
3. zář 2009

ted vás dočítám... 😕

holky nechodte mi sem už s těma špatnejma zprávama 😠 😅

aronku bachařko, ty se zhluboka nadechni a nemaluj čerta ne zed 🙂 není možný, abychom tu měly tolik smůly v jeden týýden, tu už si vybrala chudášek markee, takže ty musíš bej už v pohodě!!! 🙂
zkus se nenervovat, podívej co psaly holky! 🙂 takže dušičko, hlavu vzhůru, má ručičky a určitě bude i zdravé celé !!! 😵 😵

aronek
4. zář 2009

Přeji dobré ráno 🙂 .
Kupodivu jsem spala jak zabitá, asi to udělaly ty dvě noci co jsem skoro nespala. Včera jsem si psala s jednou holčinou aa ta říkala, že limitní je 2,5 a já mám 2,4, tak doufám, že mně nechtěl vystresovat, jen říct, že mám víc jak průměr. Každopádně po triplech to prý dává dohromady genetička, tak uvidím. 😖
Jinak mamka už je doma, dnes si jde jen pro nějakou zprávu a já po práci zjistím jestli musíme k veterináři, pak zabalit a hurá za mamkou do Prahy. 😀

farmarska
4. zář 2009

čaves koníkovky 🙂 teda dneska tomu tady moc nedáváte 😀
aron ještě jednou držím palce, ať už s tebou, tak s maminkou i pejskem! 😵

katyna6
4. zář 2009

Hezké ráno holky 🙂

aja.83
4. zář 2009

Ahoj holky!
Aronku, držím pěsti! Neboj, hraniční hodnota nic neznamená, je přece hraniční, to znamená, že to je ješte dobrý. Všechno bude v pořádku.
Holky, já včera byla naměko - jsem šla ke kámošce, co má za 2 týdny rodit a když jsem ji viděla spokojenou s pupíkem a všechno tam měla už připravený - postýlku, kočárek, věcičky, tak se mi chtělo brečet. Nějak mě to rozhodilo, že já ještě tohle chystat nemůžu ☹ !

aronek
4. zář 2009

farmi dík za palečky 😀 Mně se v té práci tak nic nechce 😝 Kdepak všichni jsou? 😨

aja.83
4. zář 2009

Kde jste kdo? Mně se taky nechce nic dělat v práci. Ještěže už je pátek 😉

aronek
4. zář 2009

aji mám to samé. Včera jsem spala celé odpoledne, pak v klidu celou noc a teď bych se šla natáhnou klidně taky ☹ . Prý dneska klesl tlak, tak je útlum, ale mně trvá už nějak dlouho 😀

handm
4. zář 2009

Dobré ranko, Aronku, držím palce! Snad to všechno dobře dopadne!!!!

Ajo, nebuď smutná, taky se dočkáš...!!!!!!!!!

Mám zas dotaz: špinily jste holky přes první porevizní MS? mě se buď vrátilo obvyklé špinění po týdnu klidu anebo už se na mě chystá ta mrcha.. 🙂

aja.83
4. zář 2009

Aronku a ty chodíš ještě do práce, jak dlouho chceš pracovat? Až do 6 týdnů před porodem? Já Ti tak moc závidím, že už jsi 13tt, to už máš nejhorší za sebou a nervíky trochu opadávají, ne?

aronek
4. zář 2009

Aji v práci ješte uvidím, mám ji dost narocnou a společnost mi dělaji kriminálnice. 😠 Na konci řijna se má vrátit ta jak jsem na jejím místě a asi bych musela na patro, jenže to by bylo tak na dva měsíce a s pupkem to nevidím moc reálně. Nervíky jsou pořád, teď už ani ne, že by přestalo bít srdíčko, ale zase aby to bylo zdrané. Jednu hodnotu z NT mám hraniční 😠

aja.83
4. zář 2009

Aronku, ty jsi bachařka? Můj manžel je taky bachař, na Pankráci!
Neboj, hraniční NT neznamená hned špatný, někde ty dobrý hodnoty musí končit, aby to oddělili, já bych to považovala ještě za dobrý. Držím pěsti, vše bude v pořádku! 😉

aja.83
4. zář 2009

Handm, já myslím, že už ti začíná mrška! Buď ráda. Mně to taky takhle přišlo a měla jsem to slabě, jen asi 2 dny. A myslím, že už bys měla na čase, takže snad to bude mrcha.

aronek
4. zář 2009

aji jsem speciální pedagog ve věznici, takže civil 😀 , ale pořád mezi nima 😠

handm
4. zář 2009

Aji, díky! Asi už by to měla být ona, co?! I když jsem myslela, že to bude až po tom 6nedělí. takhle je to lepší..🙂
Dřív MS člověk´nechce skoro vidět a teď se na ní těší, jsou to tedy paradoxy 😀 😝

Aronku, ty jo, to je prostředí... asi bych šla brzy na PN.. 🙂 drž se!!

zlababa07
4. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem se konečně rozhoupala a objednala se k dr na kontrolu. Jdu 16.9., tak já mi to Kopísku připíšeš do tabulky prosím? 😵

aja.83
4. zář 2009

Handm, no dyť já měla z MS radost, jak malá holka! Nikdy jsem se na ni netěšila, víc jak teď. Říkají, že MS ti dorazí po 4-6týdnech po revizi, takže to bude určitě ona!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru