Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
17. zář 2009

terci že ty bydlíš na tom konci světa jak se říka v pohádkách 😀
tak už opravdu krásnou a klidnou noc a pro některé plodnou 😉

tercie
17. zář 2009

No, Maendy, někdy si tak skoro připadám. Lišky tu dávají dobrou noc 😀 i ty jí měj 😉

aja.83
18. zář 2009

Dobré ránko, holky!
Tak netrpělivě čekám na Farminku! Jaké přinese zprávy? 😉

if.v
18. zář 2009

dobré ráno, holky. Netrpělivě čekám na Farminku....Farminko, když tu na tebe čeká tolik nedočkavých duší, mělo by být pro tebe povinností tu hlásit // už v 5 ráno 😀 Kde se holka touláš? Držím palečky...

paajaa
18. zář 2009

Kránsé ráno,
jsem taky čekatelka za zprávy od farmi. Tak se s nimi. 😵 😵 😵

tercie
18. zář 2009

Čau holky, tak jsem si kvůli Farmi i přivstala, a ona ještě nepřišla zahlásit? Ta nás bude schválně napínat....

Já už jsem teď, jak kšandy 😀

tercie
18. zář 2009

Jdu se teda aspoň nasnídat, ať tu nesedím naprázdno 😀

tercie
18. zář 2009

Nemáte na ní někdo telefon, že bysme se jí připomněly, kdyby náhodou ještě chrněla, a zapomněla testovat? 😀

tercie
18. zář 2009

Farmikuuuu tak pojď, ať si můžu jít ještě lehnout 😀

kerrie
18. zář 2009

Kuk.........no já sem taky letím kvůli Farmince.......a ona nikde..............ale třeba zrovna čůrá na papírek 😀 😵

tercie
18. zář 2009

Kerrie ahoj 😀 koukám, že se tu slejzáme jak švábi na pivo, akorát ta hlavní osoba dnešního rána furt nic 😀

kerrie
18. zář 2009

Ona nás určitě schvááálně napínáááá 😀

aja.83
18. zář 2009

Farmiiii, tak už pojď! Jsme už nedočkavý!

paajaa
18. zář 2009

Teda my jsme nedočkavé 😵 😵 😵 😵 Tak kde to vázne????

if.v
18. zář 2009

já si taky myslím, že Farminka se někde potají chichotá, jak jsme nedočkavé...Farmíku, nenapínej a zahlaš //, ať je pátek veselý

tercie
18. zář 2009

Úplně jí holky vidím, jak sem nakukluje, a říká si... joooo, ještě chvíli je nechám dusit 😀

Hele Farmi jo, jestli koukáš, ta nám to radši honem pojď řct, páč se může stát, že utečeme taky !!! 🙂

aja.83
18. zář 2009

Jo, Farmi, takže ven s tím! Ty se tam někde tlemíš, jak jsme nažhavený na tvé zprávy a schválně nás napínáš!

kerrie
18. zář 2009

Terci..........no tak to si přesně taky myslím............farmi stojí za bukem, kouká na // a napíná nás jak kšandy 😀 😵

tercie
18. zář 2009

No máte to někdo v merku, v kolik ona sem tak ráno chodí obvykle? Dojit chodí až potom, ne? Tak snad to dneska neotočila 😀

aja.83
18. zář 2009

Já myslím, že vždycky nakoukne, dočte a jde teprv dojit. Tak snad brzy přijde.

tercie
18. zář 2009

No jako za chvíli půl devátý, to už by mohla bejt vzhůru ne? Jako já když měla testovat, tak jsem nemohla dospat!!!!! A pochybuju, že Farmi je na tom jinak. Ta z nás má normálně bžundu 😉

if.v
18. zář 2009

tak včera Farmi přišla v 8:38..., ale taky bych nevěřila tomu, že to tak dlouho vydrží spát nebo nejít sem

kerrie
18. zář 2009

Farmi, vyleeeeeeezzz!!! 😀 😀 😀

aja.83
18. zář 2009

Tak Farmi, kolik těch papírků chceš ještě počůrat, abys tomu věřila? Já jen, že ti to nějak trvá 😀

paajaa
18. zář 2009

Já jsem napnutá jak kšandy. Taak honem sem Farmi. Holky, ta nám to opravdu snad dělá schválně ☹ 😠 😉 😀

kopa
autor
18. zář 2009

Farmíku já taky čekám 😎 na dobré zprávičky 😎

katyna6
18. zář 2009

pěkné ránko holky

No Farminko,co je s tebou?Půl republiky kvůli Tobě vzhůru a Ty pořád nikde?! 😀 😀 😀

aja.83
18. zář 2009

Holky, my se tady snad sejdem všechny, co jsme v tomhle tématu a Farmi pořád nikde.

markee
18. zář 2009

Dobré ráno,
Farmy,no opravdu,kde jsi??? 😉

if.v
18. zář 2009

Kopi, už je líp?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru