Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. zář 2009

Sirel ocásek, tak tos dostala ty mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TOmu se budu hebit ještě za tejden 😀

sirella
30. zář 2009

kopa:Dobrou noc a pojišťuj...pojišťuj... ať brzo měníš údaj v tabulce.Strašně moc držím palce 😉

markee
30. zář 2009

Tercie a jéje,ty jsi měla TP 8.9.? Hm,to já přišla taky o malou ☹ a dva dny na to jsem měla mít TP,kdybych neměla v únoru revizi ☹ Nojo,je ten svět,ale fujky,občas. Ale letos hodně,pro mě. ☹

tercie
30. zář 2009

Kopi tak makej, vlítni na to ať to neprošvihneš 😀

Markee radši nemyslet co? 😔

maendy
30. zář 2009

jo ten život nás prostě liská z obou stran.
už mám doma manžela,tak se loučím a díky za podporu.zítra už je čtvrtek,tak snad bude líp. 😅
Doufám.Dobrou noc a hlavně plodnou kopi 😉

maendy
30. zář 2009

holky tak vidíte i bartoška pláče a moc jí to bolí.Je nás zase víc.Tak dobrou noc a krásné sny

markee
30. zář 2009

Tercie,jojo,radši nemyslet. Já jsem se nekoukla na stránky předtím. Pila jsi(jako vodu) jak moc při braní těch prášků a potom?

markee
30. zář 2009

Holky jdu spát. Teď mě ještě odešel displej na mobilu,já se fakt z toho p....u 😠 A to mi ještě před hodinou ukazoval,že mám sms,tak jsem si jí přečetla a jdu se kouknout teď a je černej. No fakt fajn 😠
Dobrou noc.

sirella
30. zář 2009

tercie:Já doufám,že budu taky v poho a budu se jen radovat...i když strach tam bude pořád.

Jinak k tomu Filisovi...já jak ho uviděla tak jsem se začla chlámat jak pominutá...on jen čučel.Já když si na to vzpomenu třeba teď tak se mi pusa rozjíždí do úsměvu zas...a to bys měla vidět to soustředění jak se snažil...

Teď mi volal manžílek z nádraží,že je už na cestě...byl na bowlingu s lidma z práce.Jsem ráda,že dnes doma nebyl.Kdyby mě večer viděl tak by mi vážně asi net zrušil...Tak jsem si postěžovala na prcka a říkal že mu domluví...snad to zabere.Já už jsem dnes grogy.Synovi došel kámoš a to bylo taky něco...2 kluci po dlouhé době spolu.Myslela jsem že zboří barák 😒 A pak 3 hoďky psaní úloh....

sirella
30. zář 2009

Holky...mějte se...dobrou noc

tercie
30. zář 2009

Markee mě snad o pití ani nic neříkali, ale já celkově piju málo i normálně... neumím se donutit, takže tak půl litru denně, cca.

Sirell tak když ti bude ouvej, vzpomeň si na ocásek 🙂 Máš geniálního syna 😀

Holky vy mě tu už necháte samotnou... se tu budu ale bát 😉

sirella
30. zář 2009

Já si na něj vzpomněla teď...nechápu proč...je to bobek 🙂 Jsem moc ráda,že ho mám ,protože nebýt jej tak absolutně nefunguju

tercie
30. zář 2009

Holky já se zakopla, projížděla jsem všechny témata, až na 34 stránku, jestli nenajdu něco zajímavýho. No občas jsem něco okoukla blíž ale témata se hodně opakujou a hodně jich je pozamykaných.
No a mám to akorát zas na strašení, co? 😀 Ještě čtvrt hodinky a můžu začít 😀 Snad se mezitím stihnu aspoň prchnout, abych nebyla strašidlo a ještě prase 😀
Tak zdar a sílu, pa ráno 🙂

aronek
1. říj 2009

Ahojky, opět z práce 😝
Mám dotaz, bolí mně hlava a nevím jestli si můžu vzít paralen, když jdu odpoledne na ty triply? Jestli to nebude lepší protrpět, aby se tam něco neukázalo blbě. ☹

aronek
1. říj 2009

😀 😀 mám 17tt 😀 😀

sirella
1. říj 2009

ahoj holky...zdravím vás při čtvrtku 🙂 Víkend se blíží !!!! 😉 Já už se těšíííííím...

markee
1. říj 2009

Dobré ráno,
Aronek ,tak to teda nevim,zda by to na to mělo vliv. Ale mě se pak v genet.poradně ptali zda jsem za tu dobu těhu nebrala nějaké léky,takže si to tam poznamenali.Ale tobě tu krev budou brát u doktora a to tam určo nezaznamenaj. Nechceš jim radši zavolat? Jako k doktorovi?
My jedeme dnes na plavčo,už se těším. Předtím jedeme ke kamarádce(společně jezdíme plavat s dětmi),tak trošku pokecáme a vyrazíme. Ještě musím natankovat benzín a za chvilku zkouknu prsa,zda jako jsou menší či co se děje a kdyžtak naklušu do lékárny 😒

aja.83
1. říj 2009

Ahoj holky, zdravím Vás. Jo jo, už jsem taky ráda, že je čtvrtek, víkend za dveřmi. Hurá. V té práci mě to tak nebaví. Kéž bych už brzy otěhotněla a zůstala doma. To by byla pohodička. No uvidíme. Holky, MS stále nikde, jsem 33DC, vypadá to trochu nadějně, ale nechci se radovat, abych pak nebyla zklamaná. Zítra budu testit. 😕

kopa
autor
1. říj 2009

dobré ránko,
Aji tak uvidíš co to bude 😀 a naké příznaky máš? 😕

Já začínám bejt snad naká nastydla 😒 tak jsem si ráno šla koupit ovovce a jím pomerančík.

aja.83
1. říj 2009

Kopi, a co ovulka? Pojištěno?
Příznaky nic moc, ale ani si jich nestačím všímat, protože mám už 2.den střevní problémy, lítala jsem na záchod, teď to je už celkem dobrý, jen mě sem tam píchne křeč v žaludku. Snad už to bude ok. Pobolívají mě prsa, ale to už delší dobu, tak jsem si říkala, že na testu už by něco bylo. Uvidím zítra.

kopa
autor
1. říj 2009

Aji včera pojištěno třikrát 😀
Dneska šupajdím co nejdřív z práce a zase se bude pojištovat. 😅 😀 a ani nepotřebuji tanga 😀

katyna6
1. říj 2009

dobré ránko 🙂

aja-to vážně vypadá nadějně 😉 😉

kopa-a u vás to taky jde jedna radost,tak snad jste se strefili a třeba se začátek tabulky zase o kousek prodlouží 🙂

a jinak já si holky užívám volníčko....až do pondělí! 😀 😀

kopa
autor
1. říj 2009

Katyno ahojky, 🙂
je ti máš volníčko,zavidím 😀
No doufám,že tedko co jsou snažilky přes 20DC až 30DC,že budou mít pro nás dobré zprávy.

aja.83
1. říj 2009

Kopi, no teda, včera třikrát? To ten můj je nějakej lenoch, protože jsme sexovali v úterý a včera mi řekl, že se mu nechce, prý to nebude dělat každej den. Tak jsem se urazila, protože podle jonášovy metody jsem měla včera mít ideální den na početí, otočila jsem se hubou ke zdi a usnula. To je teda morálka todleto 🙄

mari111
1. říj 2009

ahoj holky, tak co je nove tady, zase nic co, zadne // sakra 😠 . ale u kopinky to vidim moooc nadejne 🙂 . a copak ty ajusko, nadeje jeste je 🙂 ahoj katy, tada ty dovolenkujes, jo, 🙂

katyna6
1. říj 2009

mari-já dvolenkuju trochu nedobrovolně.Máme hodně přesčas.hodin a nikdo nám to nechce proplatit,tak mi bylo uděleno náhradní volno.ale když už mám volno a jsem dnes 12Dc,tak bych toho do pondělí měla využít,že jo 😵

aja.83
1. říj 2009

Ahoj mari, jo naděje stále je, MS zatím nedorazila. Uvidíme zítra na testíku 😅

mari111
1. říj 2009

no katy jen to poradne vyuzi a zneuzi a ... . 😉 😉 😉 ajiku budes zitra testit,jo. ach jo ja uz si taky rikam ze bych chtela testit ale jeste je brzo 😒

maendy
1. říj 2009

Ahoj holky.Tak jsem včera koukala na nějakej rom film do pul 1 tak jsem si přispala.
Umyla si vlasy a jak je vyfoukám valím do města.Musím zanést lístek na peníze,mě se tam taaaak nechce,brrrr 😖
No předám to jen ve dveřích a basta.
Pak do knihovny vrátit knížky,stejně jsem přečetla jen jednu 😒
Koupím něco na večeři páč oběd už mám od včera a musím se pustit do gruntění.

Aji ono to vypadá doooost těhulesky,moooc ti držím pěstičky. 😉

Kopi teda vy jste skvělí,tohle jestli nevyjde 🙂

Katy vidíš uvědomila jsem si že ty služby mají i dobré stránky a to ty dny volna,takto to bylo až do pátku a víkend byl hned fuč.

Zítra mě čeká kontrolní gyn po revizi,ještě sem tam jemně špiním,mám trochu strach co mi řekne.Další revize snad ne.A taky jsem zvědavá kdy mi doporučí těhotenství.Každá jste měla jiné rady.

aja.83
1. říj 2009

Mari, vydrž, rychle to uteče a budeš taky testit. Já si pořád říkám, že nemůžeme mít s manžou takový štěstí, aby se nám teď mimi povedlo hned první měsíc snažení. To by byl sakra zázrak. Skoro na vše máme smůlu, co jsem s manžou, vše si musíme vydřít, nic nemáme zadarmo.Tak jsem zvědavá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru