Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
5. říj 2009

psychice dej čas, není to něco s čím se za týden vyrovnáš 😉 Psycholog je supr nápad. Pár jich znám a jsou to taky jenom lidi 😉 ale dokážou pomoci

markee
5. říj 2009

No,jsem na to zvědavá,ale uvidíme co mi řekne mamča,kdy tam jdu.
Půjdu spát.Jsem unavená. Sprchovat se ani nepůjdu,máme tu dnes zimu. Nezatopila jsem,přišlo mi,že to není potřeba,ale spát půjdu s ponožkama.Tak dobrou noc.

aronek
5. říj 2009

tak dobrou noc, já už pádím taky do pelíšku 😉

tercie
5. říj 2009

Holky já vás prošvihla co?
Zas mi to načítalo dlouho, tak jsem šla nakrmit hafy a pak ještě tu byla koukat švagrová na malý a pak jsem volala mamce.

Díky za podporu, teď jsem dočítala, jak jste na mě moc myslely, to je hrozně hezký 🙂 Já holt mu zkusím věřit, ale prověřovat budu, ať se mu to líbí nebo ne, dělá kraviny tak to bude muset vydržet. Fakt jsem čuměla na tu reakci, protože to se nikdy předtím nestalo, normálně by mě tu nechal řvát ani by si mě nevšm, natož, aby mě o něčem přesvědčoval, vždycky řek akorát ať si myslím co chci že se se mnou o tom nebude bavit... Tak snad jsem si to opravdu jen špatně vyložila... že ho jen ona hodně balí a nedá mu pokoj a ... no to bych si ráda myslela, no. Nechám to a vidím jak se to vyvrbí. Na odchod je vždycky čas. 😉

Farmi gratuluju k absolvovanýmu prvnímu dni v práci... obchoďák je hnus viď? Jednaj s člověkem jak s onucí, proto já do kšeftu už nikdy nechtěla, no a musela jsem taky. Ale vydrž to těch 14 dní, půjdeš přece v mých stopách, ne? 😉 😵 😵

tercie
5. říj 2009

Tak já jdu taky do hajan, manža nepíše, asi už taky chrní, chudáci, prej tam mají pěknou kosu, to nezávidím.
Tak papa těším se, že se snad dneska už v klidu vyspím.
Zítra ahoj!!!

hanana
6. říj 2009

jdu na vas juknout ..... a tady nic od vcera neni jak to???/ co se deje???

katyna6
6. říj 2009

ahoj holky,je tady někdo? 🙂

kopa
autor
6. říj 2009

Hani ahoj,on totiž celý den nešel kůn 😠 😨 🤐

kopa
autor
6. říj 2009

já jsem v práci máme tu večírek 😀 😀 a ochutnávku vína a spoustu jídlaaaaaaaaaa 😀

hanana
6. říj 2009

jakto cely den???? to je neco 😝
kopi ty se mas .... vino a jidlo .... to bych si dala 😵

kopa
autor
6. říj 2009

jojo to je něco teda 😀 😖 🤐

kopa
autor
6. říj 2009

Jdu se ještě zkrášlit,mějte se.
Jinak hlásím bolí mě furet břicho na mrchu 😅 a kozy mám jako vozy 😅 Tak snad to vyšlo. 😵

m.aa.b
6. říj 2009

zdarek holky, tak jsem ráda že jsem se sem taky konečně dostala - nějak to nefachalo.

Tercie tak to bude určo dobré když o tom mluví. Jinak já mám také zkušenost, že zatloukaj a zatloukaj. V 19 jsem byla tak naivní, že se "můj přítel" během našeho chození oženil a kdybych na to nepřišla tak nevím. On mi to dodnes nepřiznal. Teda už nejsme v žádnem kontaktu, ale páč je z jednoho města tak ho vídám a už má tři děti. První počal když ještě spával i se mnou. No byla jsem holt naivní - blbá 😅 Já mu pořád skákala na vymluvy že má moc práce. A nejdřív mi ani nebylo divné že mě nikdy nepředstavil rodičům, prostě jsem to respektovala. Až když jel na dovču a beze mě tak už jsem si říkala že to není uplně ok, ale ještě pořád jsem si říkala, že jel prostě s kamarádama do ciziny a já stejně jela na tábor jako vedoucí. No ještě jsem mu to cca tři měsíce baštila - navštěvy na pár minutek párkrát do měsíce atd, pak jsem mu jednou volala a nebral to, tak jsem si dovolila zavolat k rodičum na pevnou - jeho máti mi oznámila že jel s manželkou nakupovat 😕 😕 😕 😕 😕 Holky co vám budu povídat, když jsem mu to pak v pálila tak mi řekl, že to bylo jen jako že to měl s rodiči domluveno aby ho nikdo nerušil. A fakt mi to nikdy nepřiznal ještě mi pak tvrdil že je to ségra. No a pak jsem v prosinci potkala svého miláčka a už to bude osm let co jsme spolu 😵 😵 😵 😵

Kopi ten můj se také nechce ženit, ale řekla jsem, že pokud se nevezmem, tak děti budou mít moje příjmení a to on neskousne a kdyby to bývalo teď vyšlo tak už jsem vdaná panička 😀 😀 😀 Možná je to vydírání, ale jak píšeš - nechci být jen já a on ale my!!!

Farmi ať se Ti v práci moc líbí a hlavně nebuj - jsi tam jen na chvililinku - za chvíli budou // 😎 😎

aronek
6. říj 2009

Ahoj, tak ten kůň dnes pěkně zlobil 😠 Já čekám večer mamku na kontrolu, jde zjistit, jestli dýchám 😀 Měla bych asi uklidot a udělat něco k jídlu, ale mně se tak nechce ☹ Asi bude muset přežít bordel a nevyžehleno 😉

katyna6
6. říj 2009

a hlásím,že mě taky celý den nešel koník,proto tady asi bylo tak prázdno 😀 .Ale nemám strach,že se to rychle nedožene 😀 😀

tercinko-docela dost mě tvůj manže překvapil a to moc moc mile.Vím,že to v tobě asi hlodá stejně,ale jak jsi psala ty,taky bych mu asi zkusila věřit.Ale jak se říká...důvěřuj,ale prověřuj....že? 😉 A to vaše miminko....no nádhera...si tam doslova lebedí 😀

A k těm svatbám.My by jsem se s přítelm vzali hned,ale protože jsem loni koupili byt a dáváme ho dopořádku,tak na svatbu zatím nějak nezbylo.Chceme totiž velkou svatbu,je nás moc 😀 .Ale uvidím,jak to nakonec všechno dopadne.A jestli bude mimi dřív,než svatba,bude se jmenovat po mně,protože přítel si pak chce vzít mé příjmení-tím mě docela překvapil,byl to jeho nápad a ještě pořád to tak chce 🙂

m.aa.b
6. říj 2009

Tercie a moc krásné fotečky 😉 gratuluju a držím pěsti 🙂

aronek
6. říj 2009

Co se svatby týče, tak přítel rovnou na začátku řekl, že se ženit nebude a vzhledem k tomu, že potom netoužím taky, tak mi to nevadilo. Teď začal naznačovat, že bychom se měli vzít a to co nejdřív, tak teď jsem pro změnu zásadně proti já. Těhotná se prostě vdávat nebudu 😠 , tak jsem mu řekla, ať se zeptá zarok a uvidíme 😉 Koukal jak vyvoraná myš 😀 , ale dal pokoj 😉

m.aa.b
6. říj 2009

Holky jak vysokou hladinu prolaktinu jste měli po revizi?! 😨 😨 Mě dnes řekli 296 a že je to zvýšené ale na ko jdu až po ms nebo když nedorazí tak na pigárko, můžeto být zvýšené ještě v důsledku těhu? Krev mi brali 12 dní po revizi...

aronek
6. říj 2009

maab, tak to fakt netuším, mně vůbec krev nebrali ☹

katyna6
6. říj 2009

maab-ani já ti neporadím.mě po revizi nebrali krev vůbec na nic.

m.aa.b
6. říj 2009

No mě ji nechal brát můj dr aby jsme zjistili možnou příčinu - bral mi ji na toxoplasmozu, boreliosu a ještě tam byla jedna podobná toxo ale je to nemoc u psů a ne u koček, a pak mi nabíral ten prolaktina na moji žádost štítnou žlázou, která se nepotrvdila ale právě vyšel ten prolaktin 😒 tak nevím no ...
😒

aronek
6. říj 2009

maab, na veškeré takové oškliviny jsem ukecala obvoďačku a ta mi potom jen řekla, že to je v pořádku, ale hodnoty nevím

zlababa07
6. říj 2009

Ahoj holčiny, tak se taky hlásím, lehce depkuju, ale chci se zeptat toto: myslíte, že je normálí, že mě včera večer po 3 dnec od revize začalo bolet bříško? Je to skoro jako při ms, přichází to v intervalech a je to úplně stejná bolest (tupá). Jinak žádné krvácení ani špinění, to je to, co mě nejvíc mate 😖 Aby to nebyl nějaký zánět nebo něco...

aronek
6. říj 2009

zlab, netuším, mně nic nebolelo, zato jsem špinila skoro čtrnáct dní. Co zavolat doktorovi?

zlababa07
6. říj 2009

Aronku, asi máš recht a ráno tam zavolám a uvidím, co mi poví. Tak já padám domu. Zítra zas nakouknu. pa a pěkný večer

markee
6. říj 2009

ahojky,já se sem celý den nemůžu připojit.Absolutně to nešlo ☹ a to jsem měla docela dost času,malá byla ve školce.

aronek
6. říj 2009

markee, kůň nešel ☹ Jak se cítíš?

markee
6. říj 2009

Zlababo,to já taky netuším co by to mohlo být ☹
Maab,mě nebrali krev po revizi. Naposledy pár dní před potratem,ale pak už ne.
Holky,mě je pořád smutno,hodně moc smutno. Já vím,že je to normální,ale prostě já chci miminko,toužím po něm,ale bojím se do toho jít. Fakt se bojím.

aronek
6. říj 2009

markee, strach je normální po tom, čím jsi prošla. Za chvilku jdeš na genetiku, tak uvidíš co ti řeknou 😉

markee
6. říj 2009

Aronku,a jak je tobě,mamčo ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru