Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
9. říj 2009

teda farmi tak ji tam dej jeste jednou a napis k ni " jak splodit ditko" treba, nebo neco takoveho, sak to s tema souvisi, ne, takove hadriky k plozeni patri, kdyz se to dlouho nedari tak je tomu treba pomoct erotarnama 😉

mari111
9. říj 2009

jinak Katynko copak je s tebou, pises nejak stroze, si asi nejaka smutna, moc toho nenapises a aj foto uz nemas 😨 deje se neco? 😕

markee
9. říj 2009

Taky jsem si říkala co je s Katynkou,když nemá fotečku ☹

aronek
9. říj 2009

tak jsem právě vyhodila okurku 😝 , já prostě nemůžu jíst zdravě, mimču to evidentně nevoní ☹ A to jsem myslela, že od oho už budu mít pokoj 😖

aronek
9. říj 2009

jdu dom, doufám, že byla celá a nebudu mít nehodu cestou 😖
Ahojky, kouknu z domova

katyna6
9. říj 2009

už jsem zase tady.Sotva jsem na vás ráno jukla a napsala,tak přifrčela kamarádka i s malou...no,neměla jsem ain čas se rozloučit 😀 .A pak jsem trochu uklízela a taky u pc seděl přítel.Je pořád nějakej smutňoučkej,tak jsem ho tady nechala.Ale jste holky moc hodný,že o mně máte starost. 🙂

martince moc gratuluji ke kontrole 🙂 🙂

macinka-taky tě u nás vítám 🙂

farmi-jejej,to mě též moc mrzí,že jsem propásla sexi obleček

A k těm albíčkům-mě taky admini smazali fotku,kde jsem byla s přítelem.Oni jsou fakt hodně přísní,kde není zmínka o miminku,nebo tak,tak všechno valí pryč.Fotku jsem chtěla vyhodit,kdyby sem načuhoval někdo nepovolaný,ale nakonec jsem tam hodila jednu téměř nerozpoznatelnou 😀

farmarska
9. říj 2009

holky odbíhám od řízků, doufám, že je nespálím 😅 tak jak já to umím, když se za beru do koníkování 😀
hele právě, že mě se taky zdá, že to prádlo souvisí s mímem, bo to je vlastně pomůcka k jeho plození 😀
no tak já to zkusím hezky později znovu, hezky opatrně,... polehoučku, .... s tím nápisem co mi tu bylo doporučováno 😉
aron no vidíš a pak že je zelenina zdravá! 😝 já to hned prokoukla a proto jsem raději masová 😀 😀

Marti gratuluju ke kontrole, vy jste ale cvalíci!!! 😵 😵

Katuš to je fakt, co je s tebou??? 😕 😕 😨

farmarska
9. říj 2009

aha ..už píšeš 😀

mari111
9. říj 2009

to sem rada ze uz pises katy, na tveho mileho asi dolehla podzimni depka, ja sem byla taky nejaka prosla posledne dny, al ejak sem vcera vstala s uklizeci manii tak to preslo, sem vygruntovala byrak aj zahradu jak nikdy 😅 ted jaste peru a mam hotovo. pritelak musel do ml. boleslavi takze nemusim delat obed, bo se vrati pozde, takze akorat vecer udelam palacinky a zitra dem zas slavit pritelove 33 narozky, chudak, prej uz je starej, co bude rikat v 50 😝

katyna6
9. říj 2009

mari-no,je špatnej už týden,takhle sjem ho ještě neviděla,ale snad to co nejdřív přejde a bude zase dobře.Máme potíže s penízkama,tak to bude asi i tím ☹

aronek
9. říj 2009

Tak druhá půlka okurky počkala domů a šla taky 😠 Takže jdu na sušenky, po těch mi je dobře 😀 Ale ta postava 😖

mari111
9. říj 2009

jo tak to muj je taky spatnej kdyz de o penizky. to ho prejde neboj, ja mimu vzdy rikam, ze je vse zaplaceno, jist mame co tak at se netrapi, a ze kdyz neco chceme tak si to muzeme koupit pozdej, ono nam nic neutece. a sou na tom lidi aj ohodne hur a taky to nejak zvladaji

mari111
9. říj 2009

aronku ty delas bléééééééé ? 😝

katyna6
9. říj 2009

mari-jojo,to já mu taky říkám,ale někdy to nepomáhá.Máme to trochu složitější.Kvůli mě opustil práci a přestěhoval se 200km daleko,tady nikoho nezná.navíc jsme před rokem koupili byt,skoro celá moje výplata jde na hypotéku a poplatky a přítel,i když si u mýho známýho docela vydělá,je špatnej z toho,že ačkoliv se práce nebojí,nikdy nevíme kdy budeme mít peníze.Pokud totiž zrovna nemá kámoš,nedostaneme nic ani my.A to je docela dost na budku,Ach jo,ty pitomý peníze mně štvou 😠

aronku-to je mi líto,že blikáš,ale co by jsme pro mimi neudělaly,že?

holky,jsem myslím 21Dc a Bt dnes ráno 37,2.Buď opožděná ovu,nebo možná máme naději 😉

katyna6
9. říj 2009

farmi-koukla jsem do albíčka!Jako fáááákt dost dobrý,ten obleček 🙂 .A ještě víc se mi líbí tvůj titulek k albu 😀 😀

farmarska
9. říj 2009

no jo, jen se rychle pokoukejte, nevím, jak dlouho to tam bude 😅 😅 😅 ted jsem si povídala přes IP s adminem 😉 😀
i my máme ted problémy s penízkama 😠 podpora byla almužna a i ta už mi skončila a tak nevím ze co budeme příští měsíc žít, páč taky platíme hypošku 😝 možná všechno poplatíme, ale na to jídlo už nezbude 😅 😅 to se bude hubnout jedna báseň 😀
horší sou ale ty depky z toho, i můj manžel do toho padá 😔 navíc má příští měsíc mamka svátek i narozky a taky našemu synovi bude 10, tak nevím za co nakoupíme dárky 😅

aronek
9. říj 2009

mari jo, mimčo fakt nemá rádo zdravou stravu 😝 😉

aronek
9. říj 2009

farmi hezké album, schválně jak dlouho vydrží 😉

zlababa07
9. říj 2009

Ahoj, holčičky, jak se vede? Doufám, že neva, když si vám tu trošku postesknu. Den po tom průseru jsem měla pocit, že se z toho vyhrabu snad líp než posledně, ale teď je to nějak horší ☹ Každej večer depkuju, přepadají mě záchvaty pláče, který prostě nejde zadržet, musím se vždycky radši někam ulejt, protože si připadám jak totáolní hysterka ☹ ☹ ☹ No nejradši bych se asi na pár měsíců vyzmizíkovala. Holky, já mám takovej strach, že se to příště stane zas...

katyna6
9. říj 2009

zlabinko ahoj
tak jsem se tady smolila s dlooohou odpovědí a když jsem ji chtěla poslat,všechno mi to spadlo,no paráda.Ale psala jsem ti zlabi,že je jen dobře,že jsi tady,i kdyby tě to mělo rozptýlit aspoň na chvilku.A na to,že se to stane vůbec nemysli,budeš to mít pojištěný,jak vám udělají všechny potřebný vyšetření.A že jsi smutná,na tom nic špatnýho není.Podle mě je to přirozenější,než kdybys byla naprosto v pohodě.Tohle si každá z nás musí v sobě nějak zpracovat,aby jsme mohly jít dál.A my k tomu prďouskovi dojdem!To si piš!!! 😉 😉 😉

mari111
9. říj 2009

aronku tak si dej priste radej kus masa a to se miminku bude urco libit. katy jo, s tema penezma je to hruza, kazdej je potrebuje,bez nich to proste nejde. my to taky kazdej mesic resime,ale clovek musi vijit s tim co ma. jinak mne neslo pripojet konika , taky mne to uz 3krat vyhodilo. a farminko copak ste s adminem probirali 😉 dobre ste si pokecali? 😀

mari111
9. říj 2009

ahojky zlababko, je jasne ze si smutna ale musis myslet pozitivne, ja vim ze to jen tak nejde ale co nam jine zbejva. jen se vybrec a vypovidej, ono se aspon na chvili ulevi ☹ ja sem byla taky ze zacatku silene smutna, pak se to trochu zlepsilo a ted obcas taky zadepkuju a pobrecim si. ☹ nezapomeneme nikdy ale smutne prestaneme byt az budume mit uzlicek v naruci, jinak si myslim ze nas to jen tak neprejde ☹

markee
9. říj 2009

ahojky. Zlababo,buď tu s námi. Já vím,je to opravdu moc těžké a vodopády slziček jsou nezadržitelné,ale to nech tak být.Prostě to tělo potřebuje dostat ven. Je mi to líto,že to tak dopadlo. Ale budou vám určo dělat testy a přijde se na to. Při "nejhorším" budeme obě podstupovat asist.reprodukci a z té se to určo povede. Musím si to taky nějak obkecávat,jinak by mi hráblo.
Jinak my byli venku na zahradě,zas je tam hezky. Udělala jsem mě a Míšovi kafčo z časáku MÁMA A JÁ. Je z loňského ledna,ten časák, a to kafčo už jsme zkoušeli,ale teď jsem to asi přehnala s tím brandy 😅 Motá se mi hlavička,ale dala bych si ještě. Jenže jedeme za chvilku s pejskem k doktoru,takže mám smůlu.Budu muset u doktora předstírat pohodu 😀

venuska
9. říj 2009

Ahojky,

Markét, koukala jsem do alba na Amálku, tak je kouzelná...moc gratuluji. V jakém tt porodila? 🙂

Jak se jinak máte? Já nějak nestíhám, myslela jsem, že když budu doma, tak sem budu víc chodit a prd, nějak nic nestíhám...hrůza.

venuska
9. říj 2009

Zlababa: Nemysli na to, že se to může stát příště znovu, to by jsi pak už nechtěla mít třeba děťátko. Chpu, že je to asi dost těžký, ale brzy najdeš znovu krásné // čárečky a určitě to vydrží do konce...moc ti to přeji.

venuska
9. říj 2009

Martina 76: gratuluji ke kontrole a k Mikuláškovi (o: Já jdu 15.10, tak jsem zvědavá, zda nám potvrdí Natálku, jelikož nám bude dělat UTZ 🙂 Už se těším, až zase malou uvidím.
Hezky si užívej mateřskou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katyna6
9. říj 2009

já se s vámi už bohužel musím rozloučit,práce volá 😠 .Tak se tady mějte pěkně a s kým se tu o víkendu nepotkám....příjemné a plodné dny volna 🙂 😉 .Pa

mari111
9. říj 2009

pa pa katy

farmarska
9. říj 2009

tak už jsem zase bez albíčka 😅 😅 😀 😀 😀 no nevadí, snad jste to už všechny okoukly 😉

farmarska
9. říj 2009

katy ahoj a přežij v klidu nočník! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru