Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. říj 2009

Markee děkuju, mě je fajn, já toho moc neudělala, spíš jsem dohlížela a starala se o jídlo, mamka s babičkou se tu do toho daly, že chlupy lítaly, moc mi pomohly, sama bych to tak pěkně a z gruntu nikdy neudělala. Než bych začla na jednom konci, na druhým by byl zas binec... Takhle to budu jen udržovat, a po kouskách, nebudu muset celej barák najednou šurovat.
A jak je tobě?

Katy teda to jsou noviny, tak jen aby i u nás začly holky chodit s //, už se moc těším, a čekám, která budete první 😉

katyna6
10. říj 2009

Ahoj tercinko 🙂
No já mám sice možná tušen,íale ještě mám týdne čas,tak uvidíme? 😉

markee
10. říj 2009

Tercinko,no je mi v podstatě dobře,ale víš jak to je ze začátku 😖 Chvilku jsi dole a chvilku nahoře. No zítra si snad spravím náladu na těch "nákupech".Já teda nemám penízky,ale kouknu tam.

kopa
autor
10. říj 2009

Marti to je mi líto,že MS došla ☹ 😢 Já vím je to hrozné,celý měsíc se člověk snaží moc si to přeje a pak ta hnusná mrcha dojde 😔
začínám mít pocit že tenhle měsíc to bude zase samej mrchobacil.... 🙄 🤐

kopa
autor
10. říj 2009

Markee to je fajn,že už jste měli sexík...Na manžela se s váhou vyprdni...ten můj mě taky věčně buzeruje,že jsem tlustá...přitom má sám pivní mozol.Je pravda,že moje váha je katastrofická,ale...Páč když jsem spolu chodily tak jsem měla nakejch 70Kg,ale to už je fakt dávno.Ted jsem prostě buřt a prdím na ostatní...

Tercinko zdravím tě 🙂

Katynko dobré zprávičky 😵

markee
10. říj 2009

Kopy,ty pořád přemýšlíš pesimisticky 😠 Copak ti mrcha už přišla? Ne. Tak buď v klidu,třeba opravdu nedojde a ty budeš ty těhu bacili prskat na nás 😉

katyna6
10. říj 2009

ahoj kopinko 🙂

kopa
autor
10. říj 2009

Markee mrcha ještě nepřišla,ale jsem pesimista...Víš jako trápí mě to věčné čekání 😔 Dneska jsem taky přítelovi vyčinila,že jsme se mohli snažit dřív a já už mohla mít v bříšku mimčo 🙂 Ted jsem z toho tak akorát nervozní a není vše jak jsem si představovala 😅

kopa
autor
10. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................15.10.KO
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................
Flair 6tt
Ikopretinka 32DC
Mari111 31DC
Paajaa 26DC
Nicollka 25DC
Kopa 24DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 21DC
Farmarska 20DC
Handm 12DC
Hanana 10DC
Aja 83 9DC
Sarlotta 9DC
Eeliska 4DC
Maarrtina 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
10. říj 2009

Kopretinko tak to u tebe nevypadá špatně 🙂 třeba dvě vylezou 😵

markee
10. říj 2009

Kopy já vím. Ty chlapy než se k něčemu odhodlají,tak jim to trvá.
Ale teď si myslím,že to budu brzdit já. Pže fakt musím si být jistá,že to ustojím,ty nervy než se dozvíme jak jsme na tom.Nervy z testů a tak,až se těhu zadaří.

katyna6
10. říj 2009

kopreti-jojo,teď jsi na řadě ty! 😉 .Kdy budeš dělat testík?

tercie
10. říj 2009

Holky teda vy mě dáváte, jsem teprve na str 670, to budu dočítat tejden 😀
A manža maká, sestavuje skříňky do koupelny 😀

ikopretinka
10. říj 2009

holky já vůbec nevím kdy budu testit, nejdřív v pondělí ráno. Dnes jsem tak 14DPO

ikopretinka
10. říj 2009

já mám spíš strach aby se mi nějak nerozjel cyklus, abych je nezačala mít moc dlouhý. Teď jsem se dívala na graf a teprve 13DPO to nemá ještě zítra cenu testit, měla bych zkaženou neděli

ikopretinka
10. říj 2009

nevím co si o tom tentokrát myslet. Teplota si lítá furt 36,8 nebo 36,9 sem a tam , na 37,0 byla jen jeden den, ovuláky pozitivní týden, teď žádné příznaky ničeho

markee
10. říj 2009

Když já těm teplotám nerozumím,nikdy jsem to neměřila,tak vůbec nevím co na to psát ☹
Kopreti,uvidíš co z toho bude.

ikopretinka
10. říj 2009

Markee, já už tomu taky nerozumím, kašlu na to, něco z toho vyleze

markee
10. říj 2009

Určitě jo. Neboj.
Tak já sem budu jukat,ale jsem zvědavá na ten Dům u jezera.Nikdy jsem to neviděla a mám náladu na romantiku. 😉

tercie
10. říj 2009

Uááááááááááááá mám dočteno!!!
Teda, nachechtala jsem se tu .-D Holky vy jste fakt čísla. Ještě že tu za těch pár dní nevládla depka, to mě pak to čtení ani nebaví. Když je to vesela, to je hned jinčí kafe 🙂

Kopretinko teda jako koukni se na můj těhu graf... a porovnej to s tím svým 😉 ZítrA MOOOOOOOOC budu držet palce, 14DPO už čárky budou 😉

katyna6
10. říj 2009

já se s váma holky už rozloučím,jdu se přitulit a pak brzy spát.Zátra jsem zase v práci celý den,ach jooo ☹ .Tak dobrou noc a přeji vám pěkný zbytek víkendu.

martinkal
10. říj 2009

Ahoj Tercí jak se máš dlouzho jsi tu nebyla ☹

ikopretinka
10. říj 2009

Tercie to jako že mám zkažený život jo? 😀 😀 😀 a už žádné volno pro sebe jo? 😀 😀 prát , žehlit , přebalovat, kojit, krmit ? 😀 😀 Ne já zítra netestím, bojím bojím 😀

martinkal
10. říj 2009

Jak ti je? Co doma? Je to lepší? Myslím na tebe, jak to zvládáš? 😉

martinkal
10. říj 2009

kopretinko a kdy teda budeš testit?

ikopretinka
10. říj 2009

Martinkal, nevím asi až ve čtvrtek

martinkal
10. říj 2009

a kolikadenní cyklus míváš obvykle?

ikopretinka
10. říj 2009

😀 😀 😀 😀
Fakt nevím dřív jak v pondělí ne

ikopretinka
10. říj 2009

29-31 , jenže to mívám ovuli pravidelně 16DC nebo 14,15. Tentokrát byla 19 podle grafu , 18 podle mě , protože jsem měla ten den kapku krve a narůžovělí výtok, totálně plodný hlen a bolesti břicha.

martinkal
10. říj 2009

tak ti držím palce ať zahlásíš //, už to je tady třeba 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru