Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
12. říj 2009

Markýsku však ještě zdaleka neumíráš 😀

markee
12. říj 2009

Tercinko,no mohlo by se stát,že by mě z toho bince ranila mrtvice 😀

kopa
autor
12. říj 2009

Holky já Vám udělám tabulu 🙂

kopa
autor
12. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 36tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 35tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 35tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 34t ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 26tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................15.10.KO
Wergina 23t......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Ikopretinka 34DC
Mari111 33DC
Paajaa 28DC
Nicollka 27DC
Kopa 26DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 23DC
Farmarska 22DC
Handm 14DC
Hanana 12DC
Aja 83 11DC
Sarlotta 11DC
Eeliska 6DC
Maarrtina 3DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
12. říj 2009

a dneska má Vojtíšek od Bobinky měsíc 😵 😵 Toto pěkně letí 🙂

tercie
12. říj 2009

Markee tak to potom jo, v tom případě se divím, že mě to ještě nekleplo 😀

Kopísku tabulička super 🙂

A Vojtíškovi přejeme vše nejlepší k měsíci 🙂

markee
12. říj 2009

No to jsem zvědavá,kdy mi ta mrcha přijde 😠 pořád nic a nic a nic ☹

if.v
12. říj 2009

Farmi, IP.
Budu tu zase zhruba za hodinku, zatím toho moc neprokláboste, jo 🙂

hanana
12. říj 2009

markee a jak dlouho uz cekas? jeste nepanikar.... 😵

kopa
autor
12. říj 2009

jéé tady někdo je 😀 😀

markee
12. říj 2009

Hanana,no zítra to bude 5 týdnů od potratu. Vím,že mám ještě čas,ale tak u první revize v únoru jsem to dostala 32den po. No ale teď to asi bude způsobeno tím,že jsem byla už ve 22tt ☹

markee
12. říj 2009

Halooooooo, vy už spinkáte nebo koukáte na TV a nebo plodíte ? 😅 😅 😅

if.v
12. říj 2009

markee, teď dokoukali na superstáááááár, tak jim dej chvilku 😀

murynka
12. říj 2009

jo jo superstar 😀 😀 😀

kvetinka7
12. říj 2009

Markee, ahoj 🙂
ja jsem to dostala asi 43 Dpo. Udava se 6 tydnu-sestinedeli.
Podle me,kdyz jsi byla 22tt,tak to bude dyl...bude to jako po klasickem porodu.

sarlotta
12. říj 2009

ajoooj, uf sem tu 😉

sarlotta
12. říj 2009

tak kde steeee... já jdu teda spinkat
opíce jedny 😠 😀

markee
12. říj 2009

No,tak já čumím na Primu- Jak se staví sen, a pak půjdu spát 😉

kvetinka7
12. říj 2009

tak ja taky 🙂 dobrou

kopa
autor
13. říj 2009

dobré zimouřivé ránko přeji 🙂

aronek
13. říj 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😉 Po ránu u nás 2,5 stupně, ale alespoň nepršelo 😖 Já včera úspěšně vytuhla v osm večer. Vzala jsem si paralen a zalehla, ale moc to nepomolo, dnes se k bolesti hlavy přidal i krk. 😠 Já tak nemám ráda, když jsem nemocná 😢

aronek
13. říj 2009

ahoj kopi, zase v práci?

aronek
13. říj 2009

Tak se jdu radit, když si po ránu nepovídáte ☹ Jestli ještě spíte, tak tiše závidím 😉

farmarska
13. říj 2009

ahoj holky 🙂 já tu jsem 😉 teda už 😉 ale ne na dlouho, musím jít krmit, dojit, sbírat ořechy, ... 😝 bo ta hnusná zima je už za vraty 😒 já chci zpátky lééééto !!! 😢 😢 😢

aronek
13. říj 2009

Ahoj farmi, já chci taky léto, ale asi máme smůlu ☹ Jinak se mi pěkně rozjíždí chřipka, takže tě budu asi následovat do PN

farmarska
13. říj 2009

aron tak koukej místo práce mazat do pelechu, čaj, sirup, citony, vitamíny, obvázat krk 😎 a na nějaký radění se ted vyprdni, stejně je to určitě jak házet perly sviním 😀 😀 😀 🤐

farmarska
13. říj 2009

jak následovat, ty už jsi tam měla být! 😉
a co už se vám ozvali z těch testů??? 😕
holky nám pořád jeětě nepřišli ty zprávy z genetiky 😠 myli přijít dopisy, k nám domů, doktorka sice říkala, že to chvilku potrvá, ale že ta její chvilka bude takhle dlouho 😖 to jsem nečekala 😝

aronek
13. říj 2009

farmi, zítra je komise, takže musím dodělat papíry, protože na těch to tu stojí 😠 Ale dnes budu jen u PC a jestli mi bude zítra blbě, tak letím k obvoďačce. Letos prostě nemoci nepřecházím 😉

aja.83
13. říj 2009

Ahoj holčinky moje, byla jsem ráno na gyndě na kontrole, opět mě nepotěšili. Prý cysta je pryč, což jsem ráda, ale zase mám pro změnu polyp v děloze. Co to je? Prý by mě poslal na operaci, ale že jsem byla 2x na té revizi, tak do mě nechce rejpat, mám zas přijít za 14 dní. Navíc mám prý strašně nízkou děložní sliznici, takže paráda, snad abych ani teď neotěhotněla, vajíčko by se nemělo kde zachytit. Holky, to je hrůza, neexistuje něco na tu sliznici? A co dělají s tím polypem, musela bych po operaci zase čekat, než otěhotním. Já se z toho už fakt zblázním. Všechno, co od gyndy existuje, tím si projdu. Příště mi snad přijdou na rakovinu, nebo já už nevím. ☹

katyna6
13. říj 2009

ahoj holky,dobré ránko 🙂
Tak jsem zvědavá na ten dnešní den.Venku to vypadá docela dobře,možná bude i oskárek svítíit a taky prý mám mít dnes šťastný den.....nooo,tak jsem zvědavá! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru