Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. říj 2009

poradnu jsem sampozřejmě měla namysl 😀

katyna6
14. říj 2009

já jsem holky dnes nějaká zmrzlá z venku,trochu mě škrábe v krku,tak jsem si uvařila čajík a za chvilku půjdu za miláčkem do pelíšku.Tak mi prosím prosím držte ráno pěstičky,juuu?Dobrou noc.

martinkal
14. říj 2009

Aha, no Kopi, já sem chodím od konce března, a myslím, že každý měsíc jsi smutná, tak jsem myslela, že to zkoušíte každý měsíc 😒

Tercíí a jak to chceš teda řešit? do budoucna?

Farmí naděje umírá jako poslední 😉

farmarska
14. říj 2009

no tak jsem to tam právě dočetla tercíku a je to vážně síla 😢 sama netuším jak ti pomoct nebo poradit 😔 tercíku a nepomohlo by napsat mu dopis, kde mu vylíčíš, jak moc se po jeho boku trápíš, když todle dělá ☹ a ten dopis bys mu nechala doma a sama odjela někam, třeba na dovču, nebo k rodičům, nebo k farmince 😀 a to mi něříkej, že kdyby jsi nebyla třeba pár dní doma že by nepocítil stesk 😉 začne se mu stejskat, začne přemejšlet co je pro něj nejpřednější.. 😉 a ještě přileze s prosíkem 😵

martinkal
14. říj 2009

Katy držím palečky, taky jdu ráno do poradny, snad bude vše ok 😉

farmarska
14. říj 2009

katy ty budeš první na koho si hned ráno po probuzení vzpomenu!! 😉 držím palce, 😉 nesmíš nás zklamat alspon ty! 😀

farmarska
14. říj 2009

i na tebe Marti budu myslet 😉 tfuj tfuj tfuj, hezkou poradnu 🙂

tercie
14. říj 2009

Taky jsem venku vymrzla ateď se nemůžu zahřát. Katy jasňačka že držím palce!!!

Marti já nevím, co mám dělat. Mám ho ráda, chtěla bych aby toho nechal. Jenže to asi není reálný... já nevím. Ještě minulej tejden jsem myslela, že jo, jak sliboval, když odjížděl na závody... a předevčírem zas ta hádka, protože jsem zjistila že jí pořád píše a ona mu ten den volala... já naivka myslela že jí za ten týden odpálkuje, jenže houby. Prej je kamarádka a to že s ní něco má je jen moje fantazie, a to že jí říká miláčku, na tom přece nic není, ale já jsem ta špatná že mu lezu do telefonu...
Namlouvám si, že se něco změní až bude mimčo na světě...

farmarska
14. říj 2009

tercí tak třeba jo 😅 ale kdo se má ještě ten další půlrok takhle trápit 😅 😅 😅

tercie
14. říj 2009

Farmí on jede od pondělka na 14 dní zase do kurzu se psama, a já pojedu k našim. Přemejšlela jsem, že tam zůstanu o tejden dýl, a nebudu mu psát, jestli ho to netrkne. Ale zas mám strach, že bude mít volný pole působnosti a bude moct bejt u ní... Já fakt nevim už, co je správně a co je blbě...

farmarska
14. říj 2009

tercí tak to teda fakt nevím ☹ ☹

markee
14. říj 2009

Tercie, čtu to o té zpovědnici. Taky mi Míša říká,že on problém nemá,že jsem mimo já a toho psychologa potřebuju. Hned jsem mu odvětila,že až jí řeknu vše o jejich rodině a co kdo dělá,tak jsem zvědavá,zda řekne(paní psycholožka)zda jsem magor já a nebo oni.

martinkal
14. říj 2009

Víš Tercííí nejhorší na tom je, že teď bys měla být v psych. pohodě, a ne se takhle trápit. Je to zmetek, promiň, ale je. 😠 😠 😠 Neudělal ti to poprvé, a navíc, po tom, co jsi už prožila a navíc teď čekáš miminko, máte nový dům.... co pořád hledá? Tercííí nemá on nějaký komplex?

martinkal
14. říj 2009

Ještě je jedno řešení 😀 Miminko už čekáš, tak ho vykastruj 😀 😀 😀 😀 a bude mít po ptákách (-kovi) 😀

tercie
14. říj 2009

No markee, kd\ž mi řek že jsem chorobně žárlivá, že bych měla jít k dr, tak jsem šla, ale hlavně kvůli sobě. A i když on je tím, kdo dělá problémy, my to musíme řešit ze svojí pozice. Njehorší je, že je nemůžeme změnit, a máme proto jen dvě možnosti... odejít, a nebo se s tím smířit, dělat že to nevidíme, tolerovat to... a bejt za krávu... No a co je z toho lepší? Odejít a připravit dítě o tátu a sebe o chlapa, kterýho mám pořád ráda? 😖

markee
14. říj 2009

Tercínko,je mi to fakt moc líto.Takhle se nervovat v těhotenství. Chjo,proč ty chlapy jsou takový tupci 😠

martinkal
14. říj 2009

Tercí, ale proč teda nezůstal svobodnej, mohl mít každej den jinou .... proč se oženil s hodnou, hezkou a věrnou ženou, a ubližuje jí? 😒

tercie
14. říj 2009

No MArti to je taky to, co nevím...

markee
14. říj 2009

Marti,týjo,výstižná otázka. Fakt ses trefila do černýho.
I já jsem se kolikrát zeptala Míši,proč se mnou je,když se mu nelíbím,nemá mě rád atd.,atd.atd.
Oni maj vždy odpověď. Vše špatně vidíme a když necítíme,že nás mají rádi,tak je nebaví nám to dokazovat. Bla,bla,bla.

tercie
14. říj 2009

Dneska jsem někde četla, že chlap je vlastně kukla debila... jindy bych se od srdce zasmála, ale dneska jsem jenom smutně pokejvala hlavou...

nicollka
14. říj 2009

Tak holky já pádim do postele, spinkat a ráno měřit teplotku ;) tak aby mi to rychlejc už utíkalo to čekání tak to musím zaspat .. dobrou

Tercie já mám taky dilema s chlapem, moc ti přeji at se ti to vyřeší a jen k dobrému, je to na hlavu ti chlapi

tercie
14. říj 2009

Holky neříkejte, že koukáte na fotbal...

kerrie
14. říj 2009

Zdravím, holčinky 😉

Tak jsem vás poctivě dočetla a koukám, že mrcha se nám tu šíří...........ach jooooo ☹ Ale ještě pořád máme před sebou testovací pátek, tak nevěště hlavu, držím palečky.............a Katynce už zítra 😉

Terci............přečetla jsem i tu zpovědnici..............Holka, já vůbec nevím, co bych Ti poradila. Tady je každá rada drahá. Já jen prostě nevěřím,že je to tak nevinný, jak Ti tvrdí. To dělaj kluci na základní škole, že si dopisujou s holkama lechtivý smsky.......... ☹ Co ho zkusit přesvědčit na tu manželskou poradnu? Myslím argumentovat třeba tím, že když tvrdí, že máš problém Ty a ne on, tak tam mu to jedině můžou potvrdit, jestli to tak je..............

tercie
14. říj 2009

Nicol ty taky? To je fakt jak epidemie, problémy s chlapama a mrcha ☹

Kerr on mi do žádný poradny nepůjde, zkoušela jsem to mockrát ☹

martinkal
14. říj 2009

No holčiny, já budu končit, manžílek už je netrpělivý, chce se mazlit 😉 tak dobrou noc a zítra mi držte palečky do poradny. Mám vás ráda. pa pa 🙂

kerrie
14. říj 2009

Marti, papa a zítra hodně štístka 😵

Terci...........tak to je špatný.........ale jak to sakra řešit? Takhle to nemůže jít dál nebo se utrápíš....Chlapi blázniví............... 😠

tercie
14. říj 2009

Martinko palečky držíme tak utíkej, ať manžílek nečeká, určitě si to zasouží!!!

Já se chci taky mazlit ☹

Holky je to normální, že mě v noci drží a objímá jakoby to byla poslední noc..? Vždycky jsme se v noci tulili, nejde nám spát každýmu na svý půlce, a i když se otáčíme, tak vždycky se otočí i ten druhej abysme se zas mohli držet... a on třeba při tom myslí na jinou, to fakt není normální. Kdybych mu nevlezla do toho telefonu, tak si myslím, jak je všechno v pořádku ☹ a jak mě miluje... On mě miluje, já to vím, ale ty další má rád taky a to mě sere ☹

kerrie
14. říj 2009

Terci, to je pochopitelný, že Tě to štve........to ani jinak nejde. Terci a když mu řekneš, že Ti to vadí a ať toho nechá, tak on na to co? Že ho to baví a bude v tom pokračovat a že o nic nejde? 😕

tercie
14. říj 2009

Ker nechat to bejt a dělat že se nic neděje a doufat, že ho mimčo změní... ale to je asi naivní představa a ty otatní se mi zdají momentálně hodně nereálný...
Zkusím ten příští týden, jede zas na 14 dní pryč a já mám jet k našim, tak tam zůstanu dýl a třeba mu napíšu, že se mi k němu domů ani nechce...nebo tak nějak...

tercie
14. říj 2009

Kerrie no v podstatě mi to tak nějak řekl... že v tom nevidí nic špatnýho, že prostě jenom rád kouká na ku..y...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru