Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
19. říj 2009

ahojky Tercie...teď jsem četla co se ti dneska děje ☹ ...tvůj manža se ti ale podle mě nemůže divit...částečně už tvou důvěru zklamal a ztratil tak si za to může sám...

martinkal
19. říj 2009

Ahoj holky 🙂

FARMiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 to je úžasný 😀 😀 😀 móóóc ti to přeju 😀 a nezapomeň co jsi slíbila. Že až se zadaří vyměníš si foto za nějaký optimistický 😀 😀 😀

Katy je mi líto, že ms dorazila, ale zase se budete moct brzy snažit a vyjde to 😉

Aronku jak ti je? Už cítíš pohyby?

martinkal
19. říj 2009

Tercí s tím tvým chlapem je to začarovanej kruh. Nevěříš mu a já se ti vůbec nedivím. Podezíráš ho, taky bych ho podezřívala. Nevím jestli to u vás nebude spíš čím dál tím horší než lepší, ach jóó ☹

aronek
19. říj 2009

martinkal, pohyby už jsou 😀 Přítel mně furt ošahává a nic necítí 😉 Kdy je to cítit i přes břicho?
Chřipka se drží, opar přes celý spodní ret, ale cítím, že to pomalu ustupuje. jen jsem myslela, že po pěti dnech antibiotik to bude lepší 😠

martinkal
19. říj 2009

Aronku v těhu se vše hojí pomaleji, bude líp uvidíš 😉

Manžel jen jednou cítil jak malá kope, i když já to cítím už každou chvilku, ale malá je ještě slaboučká, tak to není tak silné 🙂 . Ale brzy to bude lepší uvidíš 🙂

kerrie
19. říj 2009

Aronku, u nás to taky trvalo, než cítil přes bříško pohyby i manža.............tuším, že teprve tak nějak před 3 týdnama dostal pár čutanečků.............zato teď už jsem teda solidně okopávaná, tak to nejde necítit. 😀

tercie
19. říj 2009

Měla jsem telefon holkly... jo řekl mi, prej byl u kasy v krámě, ale po tý zprávě mi hned vzápětí volal a byl vzteklej... tak jsem u to položila.. no a pak mu pošlu zprávu co mu nepatří... pitomec no...

Holky a jak je to s pohybama, když je placenta vepředu? Já ji měla minulý těhu uloženou vzadu a pohyby jsem cítila od 18tt a teď myslím, že to asi bude pozdějc...?

aronek
19. říj 2009

Přítel je hrozně netrpělivý. Vždycky řeknu, teď kopla on tam dá ruku a ono nic 😉 Myslím, že bude trvdohlavá po mně a nebude ho poslouchat 😀

aronek
19. říj 2009

terci, já mám pohyby tak týden, ale netuším, kde mám placentu 😖

kerrie
19. říj 2009

:aronku..............to bylo u nás přesně to samý............manža vždycky: ona mi to dělá schvááálně, když na ni šáhnu, tak přestane kopaaat, atd. 😀 😀 😀

tercie
19. říj 2009

Aronku aha, tak to mi moc nepomůžeš co? 😀

aronek
19. říj 2009

kerri, oni jsou hrozně vztahovační a ješitní, jako by se všechno točilo kolem nich 😀 😀 😀 přitom prcek si kope kdy se chce jemu 😉 a taťka je mu ukradenej 😀

aronek
19. říj 2009

terci 29 jdu na UZ, tak se můžu zeptat 😉

tercie
19. říj 2009

Aronku jo, když si vzpomeneš tak se poptej určitě 🙂 Díky 😀

kerrie
19. říj 2009

Tercinko a kdy jedeš k těm vašim?

tercie
19. říj 2009

No kerrie já to vypadá asi nikam nepojedu, ještě nemám spravený to auto, po dnešku už se asi tuplem nedočkám, a do toho kurzu mladej nejede, protože tam měl jet s Rheou...
Takže to vypadá že spíš naši přijedou sem...
A já už stejně vím, že ani odjezdem bych nic nevyřešila, on to stejně ví, že bych se zas vrátila, má mě v hrsti, a mě nezby de než zavřít oči a dělat blbou, jestli se nechci rozvést... a to teď nechci...

kerrie
19. říj 2009

Terci, ale to přece nejde............sama vidíš, že je potřeba to nějak vyřešit..........přece to nenecháš jen tak projít.

martinkal
19. říj 2009

Tercinko já mám placentu taky na přední stěně. A malou cítím kopat od 17 týdne, a manžel jí přes bříško, spíš na straně cítil ve 20tt jednou 🙂

martinkal
19. říj 2009

Tercí, víš bude si dělat co chce, když ví, že tě má v hrsti. 😠 A ty ho máš v hrsti tím, že čekáš jeho dítě, tak toho nějak využij, ať mu spadne hřebínek....

mari111
19. říj 2009

ahoj holky, v praci bylo super,aj sem neco prodala 🙂 tercinko ja vim ze se trapis a ze to pude jen tezko ale fakt nechces chvili skusit ignorovat ho, aspon na chvili,ja vim ze to budes asi v sobe dusit ale ani to rozcilovani ti nedela dobre,tak to jen skus,za to nic nedas,je to sice jen muj nazor na vec ale myslim to s tebou dobre,tak to skus a vydrz to,ja vim ze se nechces rozvist,mela by si to tezke,a zrovna ted ☹ budu drzet palecky aby se to u vas zlepsilo a ty se uz netrapila

tercie
19. říj 2009

Marti ale jak, mám mu vyhrožovat že se odstěhuju, nebo že si najdu taky "kamarády" Když já na jiný chlapy nemám ani pomyšlení...

Mari ty už jsi byla dnes v práci??? 🙂
No ignorovat, ale to je taky těžký, když pak v noci leží vedle mě, a já jediný co chci je, aby mě objal a mohla jsem v klidu usnout... jsme takle zvyklí spávat,a když to není tak nemůžu spát... Praštěná co?

tercie
19. říj 2009

Holky nezlobte se na mě, že vás s tím pořád otravuju, když já nemám o tom s kým mluvit ☹

A manža nic řešit nechce, on přece problém nemá. Mám ho já protože jsem žárlivá a stíhačka ☹

kerrie
19. říj 2009

Holky, mě ty chlapi připadaj fakt jak praštěný puberťáci, co maj mozek v gatích ☹

Tercinko, jenže to je přesně to, na co on spoléhá...............že ho tak moc potřebuješ, že mu všechno projde. Nějakou lekci by fakt potřeboval, aby poznal, že mu reálně hrozí, že o Tebe přijde. 😔

katyna6
19. říj 2009

tak jsem zpět kočenky

marti,tercie-já z té ms až tak moc smutná nejsem,tuhle druhou řežiju,stačí mi být těhu až po téhle 😵 😵 ,jsem skromná 😀 😀

tercinko-to mě mrzí,že máš s manžou takový trable,sakryš 😠 .Ale já se ti nedivím,že ho nedokážeš ignorovat.Miluješ ho a myslím,že i tím,že seš těhu,tak jsi víc citlivá a potřebuješ mít pocit,že tě někdo ochraňuje.jsi teď určitě zranitelnější.Ale jak ti pomoct,aby sis těhulkovství užila konečně v klidu,to bohužel nevím bobku ☹

mari-to je skvělý,že se ti v práci líbilo.Mě by tohle bavilo asi taky 🙂

tercie
19. říj 2009

Kerie lekci, já vím, ale jakou, abych to neodnesla nakonec víc, než on...

tercie
19. říj 2009

Jako já se snažím, bejt kvůli mimču v klidu, ale z hlavy to vyhnat nejde...

kerrie
19. říj 2009

Terci, já bych se fakt sbalila a třeba na 14 dní vypadla z domu, aniž bych mu něco vysvětlovala.........maximálně bych mu řekla, že ho mám plný zuby, došla mi trpělivost a potřebuju si rozmyslet, jak budu postupovat dál. 😔 Ale to je jen můj názor, to bych udělala já.............Ty se zkus řídit hlavně svýma pocitama 😉

mari111
19. říj 2009

tercinko jen skus nebejt chvili stihacka, ja si myslim ze ho trkne kdyz uvidi ze ho furt nehrotis a nekontrolujes,to by uz bylo moc kdyby ho to netrklo,ja vim ze ted potrebujes spis oporu ale jinak to asi nepude,jen to skus. jinak, ano uz sem byla dneska poprve v rachote od 9.00 do 13.00 a byla to prijemna zmena, jen tam byla trochu zima ale de to

martinkal
19. říj 2009

No Tercí, u každého člověka jednou přeteče kalich trpělivosti, u někoho dřív a u někoho později, ale nevěřím, že bys byla "splachovací" napořád. Všedhno nějak dopadne. Vždycky 😒 , jen dávej pozor, aby to neodneslo miminko, víš psychika je v těhotenství strašně důležitá.... miminko vnímá každou změnu v psychice maminky, tak aby se Vám pak kvůli němu nenarodilo smutné miminko ☹

tercie
19. říj 2009

Kerrie já mám taky to chuť udělat, ale musela bych k našim, a oni na mě všechno poznaj, když se trápím, a já nechci aby se trápili oni... no a ... víš kolik věcí bych musela sbalit na 14 dní? 😀 - sranda, samozřejmě 🙂

Mari ale já nejsem stíhačka a nekontroluju ho, to jen ten poslední čas, co to vím. Měl 3 roky naprostou svobodu... a co s ní udělal...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru