Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
19. říj 2009

mari........to jsi teď napsala Tercince moc hezky.............naprosto souhlasím. 🙂

mari111
19. říj 2009

keri dik, kez by ji to pomohlo vyresit tuto tezkou situaci,je mi ji moc lito,nejradej bych ji objala nebo ja nevim, mozna aj trosku drcla aby si holka zacala vic verit, ja si myslim ze on by si tolik nedovoloval kdyby si ni nebyl tak jistej

flair
19. říj 2009

Mari to ted napsala moc dobře.
Terci, jsem ráda, že ti aspon popřál a dal dáreček a ty ses tak trochu uklidnila. Ale to měl udělat hned, ne až ted 😔 Je to prostě lump. Ale fajn, že je ti ted o něco líp 😵

katyna6
19. říj 2009

terci-já teď taky nevím,co si o něm myslet? 😅 😅 .No,nemáš to holka opravdu jednoduchý.já bych byla totálně zmatená 😖

mari111
19. říj 2009

katy to ti neporadim, ja sama nemam ani album 😅

flair
19. říj 2009

Katy, s nástěnkou taky nemám zkušenost 😒

tercie
19. říj 2009

No co holky, ale tak je to vždycky, on to se mnou prostě umí... manipulátor jak vyšitej. A teď si myslí, že je všechno zas smazaný a jede se dál... Ae plete se, já už ho prokoukla. Jo, potěšil mě, to přiznávám, ale stejně to uvnitř mě je, ta křivda, a ta sama jen tak neodejde....

Katy jak na nástěnku, a kam, sem na koníka? Ať taky já pomůžu někomu tady 🙂

tercie
19. říj 2009

Ještě mi musí tu baterku namontovat,abych mu mohla ujet... 😉

kerrie
19. říj 2009

Terci 😀

murynka
19. říj 2009

jako nástěnku myslíš??? 😕 😕 😕

katyna6
19. říj 2009

jéžiš tercinko,to bys byla zlatá.Jojo,sem na koníka.Mám tam nachystanýho něco moc krásnýho,jen nevím,jak to tam vložit?

tercie
19. říj 2009

předtím mi volala kámoška, ta, co jsem u ní hledala azyl kdysi když to bylo poprvé... nedávno se taky rozešla s klukem.. nabídla ať znovu přijedu a že všechno proberem a že musím i přespat... tak k ní taky zajedu 🙂

mari111
19. říj 2009

terci dobre 😀

tercie
19. říj 2009

Katy tak písni IP,snad se s tím nějak poperem 😉 Nebo jestli chceš sem, je to na tobě...

flair
19. říj 2009

Terci, s tou kamarádkou je to super 😵 Jen jeď. Teda až budeš mít tu baterku v autě 😅
Jdu holky chrnět, zítra mám v práci obrovskou akci a budu tam už od 7 rána, což mě asi zabije a až dlouho do večera☹ A na 9:30 jdu na první kontrolu k Dr., taak jsem vyplašená 😝 Držte pěstičky, pak se ozvu. Krásnou dobrou noc vám všem 😵

kerrie
19. říj 2009

Flair.........dobrou noc a držím palce, ať zítra všechno dobře dopadne 😵

katyna6
19. říj 2009

tercie-já mám něco zkopírovaný a teď nevím,co s tím dál?

tercie
19. říj 2009

Flair moc ti děkuju, pěkně mě to nakopává co píšeš 🙂
Zejtra moooooc držíme s prckem palečky, on už to teď taky umí, ať kontrola dobře dopadne, a ty se budš chlubit s fotečkou 😉 a v práci ať máš taky úspěch!!!!
Pááááááá

mari111
19. říj 2009

flair moc moc drzim palecky, vse bude dobre

murynka
19. říj 2009

holky na jaku nástěnku??

flair držíme pěsti 😵 😵 dej hned vědět

terci s tou kámoškou super nápad 😉

tercie
19. říj 2009

No vedle tvýho nicku Katy, máš v albu volbu změnit údaje v albu, tak na to klikni a otevře se ti okno, podobný jako to do kterýho píšeš odpovědi, a tam to vložíš a dáš uložit a je t, je to snadný. Jestli umíš vkádat na nástěnku do profilů na lidech.cz tak tady je to úplně stejný 😉

katyna6
19. říj 2009

flair-taky budu poctivě držet palečky!!!Dobrou noc 🙂

flair
19. říj 2009

Sluníčka moje, moooc děkujííí 😵 Zajtra dám hned vědět🙂 papa

tercie
19. říj 2009

Mury Katy má na mysli tu část alba kde nejsou fotky 🙂

mari111
19. říj 2009

pa pa flair

tercie
19. říj 2009

Katy tak jak? Jde to?

katyna6
19. říj 2009

tercinko moc děkujíííí.Je to tam 🙂

tercie
19. říj 2009

Jo, a je to tam, Katy krásný 🙂

aronek
19. říj 2009

Tak já zese nakukuji, pokoušela jsem se skládat prádlo a funím jako sentinel, mám pořád zacpaný nos 😠
Terci, sice popřál, ale ten můj pořád sliboval a stejně se druhý den napil - on tedy nepodváděl, ale pil

katyna6
19. říj 2009

aronek-a co zkusit napařování?Třeba to pomůže i těm dutinám a zalehlým ouškám?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru