Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
19. říj 2009

je katynko to je moc pekny 🙂

katyna6
19. říj 2009

mari-když už píše,tak snad nás taky brzy navštíví? 😉 😉

mari111
19. říj 2009

no to jo to jo to urcite brzo 😉

tercie
19. říj 2009

Katy jak píše, tak už je na cestě, to je jednou jistý 🙂

Berušky jsem celá křivá, asi půjdu do sprchy, mrknu na Hause a půjd do hajan, co vy na to? Jsem z toho dneška nějaká udřená...

tercie
19. říj 2009

Dobrou noc a moc děkuju za přáníčka a za podporu a že jsem se mohla vykecat a postěžovat si 🙂

mari111
19. říj 2009

krasnou a dobrou noc tercinko

kerrie
19. říj 2009

Dobrou noc, Tercinko 🙂

if.v
19. říj 2009

Děvčátka, loučím se a přeju dobrou noc. Tento týden jsem sama doma, tak to asi budu s vámi trávit večery tady 😀 . Krásné sny všem

tercie
19. říj 2009

Dobrou noc 🙂 Mám vás ráda!!!

murynka
19. říj 2009

dobrou noc 😵 😵 😵

mari111
19. říj 2009

dobrou vsem, du uz taky do pelechu

aronek
19. říj 2009

Já půjdu taky do hajan, chřipajzna mně klátí, tak jí zkusím umlátit pod peřinou 😀

katyna6
19. říj 2009

taky všem přeji příjemnou dobrou noc a už jdu taky do hajan.Ta pa holky.A tercince přeji obzvlášť příjemný sny 😀 .Dobrou..

katyna6
20. říj 2009

Dobré ráno holky 🙂

No,co tohleto znamená???Včera poslední a dnes první?Kde všechny jsteeee? 😒

sirella
20. říj 2009

Ahojky holky...dobré ránko 🙂

Napřed jsem vás dočetla...
Tercinko:Všechno nejlepší k tvému včerejšímu svátečku 🙂 Já nevěděla že jsi Michaelka...hlavně moc moc zdravíčka pro tebe i mimíska...i manžu samozřejmě ...a ať už nezlobí

Ahojky Katy Jak se máme?Četla jsem že včera byl u tebe hezký večer...jen tiše závidím 🙂 Dneska bude snad i u nás.Včera byl manža na florbalu a vrátil se úplně grogy

katyna6
20. říj 2009

ahoj sirellko-jojo,včera to bylo fajn,jen mě dnes kapku bolí hlava 😀 😀 .Přítel byl smutnej z toho,že přišla ms a ne mmi,tak jsem ho musela trošku rozptýlit 😉 .Ale jen co ms skončí,mám v plánu ho rozptylovat ještě víc a snad ta další už nepřijde 😵

kerrie
20. říj 2009

Dobré ráno všem 🙂
Ale koukám, že vás tu zatím moc není 😀

nicollka
20. říj 2009

Ahoj holky, včera jsem nebyla vůbec doma, tak nestíhám. Nějaké další nové // ??

Holky potřebuji radu, jestli některá nevíte. Jsem od r. 2002 OSVČ. Tento rok jsem plátce DPH, a chci pozastavit živnost, a nahlásit se na úřad práce, prý bych měla dostat strop, když mám obrat přes milion za rok. Nevíte počítá se na pracáku výše dávek z daňového přiznání? Byla jsem i na rodičáku, který mi v říjnu skončil a bez peněz zůstat nemůžu a platit si sociální a zdravotní, tak kdyby mi dali aspon těch 13tis, tak bych tam šla dobrovolně. A snad pak budu moct zase jen na tří letý rodičák...nevítě některá prosím?

murynka
20. říj 2009

ahojky

jdu si postěžovat ☹ ☹

málem nám neudělali kuchyni...protože pan elektrikář nám udělal blbě zásuvku na kamna a digestoř a na lednici nedal zásuvku to tam dali ted oni..podepsali jsme papíry že souhlasíme s montáží a manžel to pak předělá v sobotu s tím elektrikářem jde o to že muís vymontovat pak skřín u tu digestoř si tam dá manžel sám a tu desku také nebudeme mít dlaždičky ale místo toho tu desku no jsem na nervy snad to zvládnou a nezničí tak novou kuchyni

ale už montují 🙂manželovi musím věřit 😀 😀

kerrie
20. říj 2009

Nicol.........tak s tímhle já Ti, bohužel, neporadím, protože se v tom vůbec nevyznám 😔

sirella
20. říj 2009

😀 😀 😀 katy...jojo...jen do něj...Té MS je mi líto. ☹ Já počítala že už budeš těhulka.Ale to neva....příště to vyjde....určitě.Mě se líbí tvůj pozitiv.přístup...Doufám že až mi MS dorazí že to bude brat taky tak...

Mě se ozvala po dlouhé době kamoška na ICQ a svěřovala se...představ si že měla revizi týden po mě...to snad není ani možné ☹ Je toho cosi strašně moc...A já jak jsem nechtěla nikomu nic říkat tak jí jsem hned"vyslepičila" že mě to stihlo taky...Říkala jsem jí i o těchto stránkách aby se když tak stavila ,ale říkala mi že na to nemá...prý jsem jediná krom přítele komu to řekla.

sirella
20. říj 2009

nicollko:zkusím to poslat na ICQ manžovi jestli někdo u nich neví...momentík

farmarska
20. říj 2009

ahoj holky, jsem tu jen naotočku, jdu si dát vanu a pomažu k doktoroj na tu gyndu 😝 a pak ještě k našim a po nákupech, tak nevím kdy dorazím, tak tu na mne myslete v dobrém 😉 😉
tak zatím! 🙂

sirella
20. říj 2009

Farmi:držím ti palůše ať je všechno ok 😵

katyna6
20. říj 2009

farmi-no to je samozdřejmý,že na tebe budeme myslet!!!A pak hned přijď nahlásit dobré zprávy,ju?A musíš to stihnout tak do 13hod,pač já pak jdu na odpolední a kdybych nevěděla co a jak,tak bych se nemohla soustředit na blázínky. 😀 😀 .

sirell-když těhu přijde teď,tak už budu úplně klidná.Já jsem se bála toho,že když bych byla těhotná po té první ms,tak by to asi moc dobrý nebylo,protože ta porevizní mrcha byla spíš jen špinění.Ale teď je vše při starém a můžeme se vesele a spokojeně těhulit 😵 😵

šmánkote mury-ty moc klidné těhotenství nemáš,že?jako moje kamarádka,ta,když byla těhu,tak rekonstruovali celý byt a protože přítele má přes týden v Praze,úplně všechno zařizovala sama.No já byla na infarkt,když mi to jen vykládala,ne tak u toho být ještě těhotná.Snad ani jeden řemeslník nebyl bez problémů.Ale vám už se to blíží do finiše,tak snad si užiješ aspoň těch posledních pár týdnů těhulkovství 🙂

wergina
20. říj 2009

ahojík

Farmi, myslím na tebe!

Mury, neboj oni to zvládnou, bude to ok, hlavně ty buď v poho.

Nicol, PvN se bere z vyměřovacího základu, co ti napíší na OSSZ, dle daňového přiznání. A při rodičáku si neměla pozastavenou živnost?

nicollka
20. říj 2009

wergi nene já jedu na živnost nonstop a k tomu ještě rodičák. takže na danovce mám plat 30tis čistýho, plus rodičák.

nicollka
20. říj 2009

sirell děkuji moc

martinkal
20. říj 2009

Ahoj holkýýý 🙂

Flair držím palečky ke kontrole 😉

Tercí tak co jak je?

Aronku už je ti líp? Tebe se ta chřipka drží jako klíště viď?

My jdeme za chvilku na natáčení druhého dvd, tak jsem zvědavá, zda si to naše koťátečko zase bude cucat prstíček 😀 už se těším.

martinkal
20. říj 2009

Katy krásný dopísek od mimíska 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru