Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. říj 2009

Markee určitě nejsi flákač 😠 😅 😨 Jen prostě musíš vědět v čem chceš pracovat.Mě to taky dlouho trvalo než jsem se rozhodla.Chápu že u vás není práce,že si nemůžeš vybírat ☹
Markee a co zkusit třeba nakou fakturantku??

Markét 😀 😀 😀 taky přítelák řikal,po styku že se moc snažil a mé nohy nahoře to jistí.Já je mám nahoře 15minut 😅 😅

Katy já mám ovulku asi dneska.včera mě píchalo taky a dneska na ovu testíku krásné // 😉

Martinko ahojky,ty jo 3 kilča to je nádhera 😵 Taky už to máš za pár 😀 😀

Mari a kdy ty půjdeš k doktorovi??co ta tvoje mrcha 😠 😠

Mabe gratuluji k holčičce 😵

martinkal
30. říj 2009

Ahoj holky 🙂

teda tady se to krásnýma zprávičkama jen hemžíííííí 😀

všem blahopřeju k úspěšným kontrolám, mám radost 😀 😀 😀

KUPINKO, to je krásný, přeju hodně zdravíčka tobě i synáčkovi.

BELATKO vám 3 taky 🙂 , a dvojčátka jsou jednovaječná?

TERCÍÍÍ jak je doma?

Katy nemáš zač, snaž se, ať je užiješ 😉

martinkal
30. říj 2009

Ahoj Kopi dlouho jsem tě tu neviděla 🙂

mabe
30. říj 2009

holky, jinak gratulujuuuuuuu vsem novym tehulkam, tak se me to holky libi. 😉

martinkal
30. říj 2009

mabe blahopřeju k Aničce, chtěli jste holčičku?

mari111
30. říj 2009

no a ted jak sem dopadla- prej nemusim plasit, ze proste nektere zeny mivaj mrchu jednou za dva mesice ale stejne se mne zeptal jestli chci teda cekat nebo dame injekci, 😵 no samo ze sem chtela injekci,na co cekat,ze 😕 a rikala sem mu ze se mi tento mesic na ovutestu nejak nic neukazalo ale ze to asi bolo brzo ale jestli by se mnou neco nevymyslel aby sem ovu mela. tak mi dal Clostilbegyt a mam je brat od 5dc do 10dc,sou to prasky ktere vyvolavaj ovulku ale berou se jen tri mesice ale rikal mi ze se to urcite uz povede,tak to doufam, co by to uz bylo kdyby aj gyndar kecal 😕 jinak mne bylo nejak blbe po ty injekci ale mrcha zatim nikde,tak doufam ze zitra uz dorazi 😠 at se muzem co nejdriv snazit 😉 tak konecne sem vam napsala,cele dopoledne na gynde,pak v praci a jen co sem dosla domu tak dve zensky prisli na solko,jeste sem rychle udelala veceri,dneska leco,bo uz fakt nevim co varit a ted se vam budu konecne venovat holky moje,uf sem toho napsala co 😅

mabe
30. říj 2009

marti, me to bylo jedno i manzovi, hlavne aby byla zdrava.

martinkal
30. říj 2009

mari, určitě se brzy dočkáš věřím tady všem holčinám 😉

martinkal
30. říj 2009

mabe to je pravda, zdravé dítě je to nejdůležitější, a já můžu potvrdit, že holky jsou príííma, čekám už třetí 😀 a jsme všichni strašně šťastní 😀

mabe
30. říj 2009

marti, ja se tesim, tu svoji holcicku budu milovat a mooc. uz toho mam za sebou moooc.

katyna6
30. říj 2009

já se vám teď už holky omluvím.jsem vykoupaná a jdu se přitulit k příteláčkovi.Máme nalité vínko,tak to vypadá na příjemný večer.Mějte se tu moc pěkně,ráno jsem tu zase.Pa a hezký večer holky. 🙂

murynka
30. říj 2009

katy hezký večer 😀 😀 😀

já půjdu asi do hajan ty poslové jsou hrozný ☹ ☹

mabe gratulace k holčičce 😵 😵 😵 😵

martinkal
30. říj 2009

věřím ti, já myslela, že se mi taky nemůže přihodit, to co se mi přihodilo v březnu a musím říct, že ve středu jsem měla depku, začala jsem 22 tt a v březnu mi přesně ve 22tt řekli, že miminku nebije srdíčko ☹

martinkal
30. říj 2009

Murynko odpočívej 😉

murynka
30. říj 2009

mari věřím že ti tu mrchu srovnají a ovu bude 😉 😉 a co nevidět nahlásíš dvě // 😵 😵 😵

mabe
30. říj 2009

marti, jojo, ten zivot si s nama hraje. ja vzdycky kdyz mam neco a reknou me, je to ok, tak se najde zase neco jinyho. doufam, ze uz to tedka skonci.

mabe
30. říj 2009

mury, dekujuuu

marti, proste me poslaly na plodovku kvuli nosu, jinak vse ok, tak si rikam, ze je to jenom preventivka a bude anicka zdrava

murynka
30. říj 2009

leni nohy nahoře 😀 😀 super 😎 přítel se fakt snaží jen tak dál 🙂

flair
30. říj 2009

Katynko, určo si necháme říct co se nám vylíhne, já bych to nevydržela nevědět 😀
Mury, v minulým těhu mi to slušelo, ale teď jsem taková obludka 😠 😀
Kopi, ty se usouložíš s přítelákem 😀 😀 😀 Mně je fajn, jen pořád spím a mám nafouklý prda, jinak nic🙂

murynka
30. říj 2009

mabe a kdy budou výsledky??připlatili jste si ty rychlé??

martinkal
30. říj 2009

vše bude ok, a kdy mají být výsledky?

flair
30. říj 2009

Mabe, malý nosík určo nebude nic vážnýho, jen prostě malý nosík 😅 Chápu, že jste vyplašení, moc držím pěstičky, ať je vše ok 😵
Katy, užij si tulení a pořádně to "těsto" uhňácejte, ať je z toho něco pořádného 😀

mari111
30. říj 2009

holky dik, ja taky doufam ze se to uz srovna nebo nejlip aby uz zadna mrcha nedosla,teda tady po ty kterou sme vyvolali 🙂

mari111
30. říj 2009

ja vam musim jeste neco napsat,sem se vcera s pritelaka nasmala,sme vecer v posteli blbli,ja sem napodobovala jeho jak chrape,mlaska atd a on napodoboval mne jak do neho kopu,jak mu nadavam a mackam nos a tak ... a on jak mne napodoboval,prej'' nechrap uz,jezisi ja se potrebuju taky vyspat,ja mam zitra hodne prace,musim cist modreho konika, a taky holkam neco napsat a takhle budu ne to nevyspala '' no blbec,ale ze se nevyspim to ma fakt pravdu,nekdy chrape ze by sem ho uskrtila 😠

markee
30. říj 2009

Murynko,já věřím,že ty peníze 16tisíc hrubého není na Prahu moc,ale tady zas u nás fakt nedaj víc než minimální mzdu.Využívaj toho,že práce není a lidi budou rádi dělat za jakoukoliv cenu,když chtěj práci.
Je to tu hodně smutné. ☹

mari111
30. říj 2009

marke u nas to je to sami,vsude maj minimalku a drou jak svine,az mi je jich lito 😠

martinkal
30. říj 2009

mari tak mu kup ty kapičky na polštář a budeš mít klid 😉

mari111
30. říj 2009

joj martinko jemu fakt nic nezabera,jen zaskrtit,no 😝 uz sme skouseli kde co

flair
30. říj 2009

Mari, se tu chlámu jak hrom, co jste vyváděli s přítelákem 😀

mari111
30. říj 2009

holky kdy si myslite ze pride mrcha? kdyz mne pichli v 12.00 . jinak sestricka my rikala ze si ze mne telo dela srandu,minule mi davala injekci na zastaveni a dnes na vyvolani ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru