Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
31. říj 2009

no, docela dobrej film, aj sme se zasmali

mari111
31. říj 2009

koukam ze uz tu nikdo neni, ja sem si vyzebrala od milacka masaz,tak si ji du uzit a pak asi haji nebo cumet na bednu ale uz z postele. tak pa holky a dobrou noc 😔

sarlotta
31. říj 2009

ahojík holčinky, tak jsem tu z oslavy... malý už vytuhl, tak mě drahý hodil domů... ale jinak se paří dál🙂)).. tak jdu kuknout co jste probírali.... hrozná závislost na koníkovi coooooo 😎

Známá co tam byla , dělá léčitelství , mi říkala, že na mě čeká děvčátko, že už nemám na nic čekat...... tak jsem teda zvědavá jestli,, Ježíšek" něco nadělí🙂)) 😎

markee
1. lis 2009

Dobré ráno,
Sarlott,určitě ti Ježíšek něco nadělí do bříška 😀 Určo to vyjde.
Holky nepochybujte o tom. Prostě to vyjde a basta. Jen se snažte a určo teď budou úspěšné měsíce 😉

murynka
1. lis 2009

ahojky holky 🙂

přeji hezké ráno vy jste toho zase napovídali 😀 😀

farmi neumím si to přestavit mít je daleko ☹ právě když něco tchýně je okamžitě k dispozici má důchod je doma 😉
takže hlídání malou předám přes plot 😀 😀 a o tom pečení to je jedna radost 😵 😵
ale hlavně že si rozumíme víš jak 😅 být to nějaká k...tak mám smůlu 😒 😨

sarlotko moc držím palečky na tu holčičku 😵 😵 😵 😵

katyna6
1. lis 2009

dobré ránko 🙂

murynka
1. lis 2009

katy no huráá někdo je tu 😀 😵

murynka
1. lis 2009

katy doufám že noc stála za to 😅 😵 ??

katyna6
1. lis 2009

ahoj mury,zase všichni ještě chrní,co?To já už jsem toho zvládla tolik.... 😀

murynka
1. lis 2009

no jo všichni vyspávají 😠 😠

mají neomluveno 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!

já tedy zatím byla jen se psem pro snídani a ted se flákám 😅 a flákat se budu
manžel už mi odjel do práce ☹ musel dneska už ráno ☹ tak budu sama.....

mabe
1. lis 2009

ahoj murynko, ja jsem taky sama bez manzela. jel na zahradu stipat palety. z nich pak budeme delat budku pro naradi na stavbu. mam v planu si udelat poradek v hadrech, vyhazet, co uz neoblecu. snad se k tomu dostanu. jinak rano jsem byla uz na zachode huraaa. 🙂

katyna6
1. lis 2009

přesně tak!Všichni mají neomluveno!!A FARMINKA TAKY!!! 😀 😀 😀

mury noc teda nic moc,přítel přišel totálně hotovej,takže žádná přepadovka nebyla-bylo mi ho líto.Usnul asi ve 21 hod,ale hned ráno mi to hezky vynahradil 😵 😵 😵

kopa
autor
1. lis 2009

Ahoj holky 🙂
já už nechrápu,krmila jsem fretaka a tedko vymýšlím co budu vařit 🙂 Budeme mít hranolky a kotletky 😉 😵

Jinak mám jednu neřest 😖 🤐 jsem zase trošku začala kouřit 😅 🤐 Vykouřím za den 5 cigár 😔 ale dneska jsem si řekla,že už si nezapálím 😉

katyna6
1. lis 2009

mabe-ahoj.No sláva,že to takhle dopadlo.Malá potíž,ale dělá velký problémy,že?Já na tom byla stejně,když jsem byla těhu,tak si to dovedu představit. 😉

murynka
1. lis 2009

mabe gratulace k Wc 😅 😅 s tím nemám za celou dobu problém ťuk,ťuk 😀 😀
no já asi zabalím ložnici do tašek abych to mohla přesunout vedle na baráček....obývák už mám zbalený 😅
příští víkend už doufám budeme vegetit tam 😵 😵
a jak jinak je?kdy budete mít ty výsledky??

kopa
autor
1. lis 2009

Mabe ahojky 🙂
To je dobře že už jsi byla na WC 😀 😀

murynka
1. lis 2009

katy tak bylo hezké ráno 😵 😵 😵 ssuper 😎

leni ty jedna 😠 😠 😠 kouřit neeee 😔 😔 😔 !!!!!

katyna6
1. lis 2009

kopa- z toho nebuď špatná,já si občas taky zapálím,ale ne moc a hlavně vím,že se to nikdy nezvrhne,aby ze mě byl kuřák.Než budeme těhu,myslím,že sem tam cigaretka neublíží.Podle mě je horší,když vlezeš někam mezi kuřáky,to těch binců nadýcháš určitě víc! 😅

kopa
autor
1. lis 2009

Markét já za to ani snad nemohu 😅 když jsem měla před měsícem depku,tak mi to dost pomohlo 😅
Ted mi tady furt vykuřuje přítelák,tak to láká...

mabe
1. lis 2009

beru to zelezo, tak s tim je potiz, ale zvladla jsem to. 😉

mury, vysledky do 14 dnu, v pondeli to bude tyden, takze jeste je cas, ale asi me z toho slehne.

murynka
1. lis 2009

leni je to na tobě...já kouření nesnáším..bývalá kouřil a to byli hádky 😔 😔
Jirka ted nekouří a je to fajn....já bych za to ty peníze nedala 😅 😅
ale je to každého věc 😉 😎

kopa
autor
1. lis 2009

Katynko,já právě taky nechci už kouřit...Ale ted mám prostě někdy na to chut 😅 ted mám zase strach z toho aby mi blbé kouření nebránilo k těhu 🤐

murynka
1. lis 2009

mabe železo beru také...ale až ted na konci mi ho dali 😉

vím že to čekání je hrozné 😔 😔 ale už jen týden!!!

kopa
autor
1. lis 2009

Markét já taky kouření nesnáším 😅 😅 vadí mi kouř a když lidi kolem mně kouří 🤐 na to jsem alergická 🙄 ale ted se to snažím omezit 😉

kopa
autor
1. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Kelly 41tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 39tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 27tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 25t......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO..........................................čeká chlapečka
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 17tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt......................3.11.KO
Mari111 53DC........vyvolávačka
Hanana 32DC
Aja 83 31DC
Eeliska 26DC
Maarrtina 23DC
Ikopretinka 20DC
Paajaa 20DC
Kopa 17DC.......................................2.12.KO
Markee 15DC......................................2.12.KO
Maendy 14DC
Katyna6 14DC
Nicollka 11DC
Handm 10DC
Sarlotta 2DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

katyna6
1. lis 2009

mabe-tohle čekání fakt musí být hrozný,ale dopadne to dobře,neboj! 😉

kopi-díky za tabulku.My tě nemít.... 🙂

já se s vámi rozloučím holky,jdu se převlíknout a pofrčíme k mamce na oběd.Slíbila kuřecí řízky a bramborový salátek 😵 😵

tak se tu mějte,navečer sem zase juknu.Pa 🙂

kelly1983
1. lis 2009

Dobré ráno 🙂 🙂 🙂

murynka
1. lis 2009

katy se se máš 🙂 dobrou chut 😎

kelly pořád tady 😀 😕 😅 ??

farmarska
1. lis 2009

já mnám náhodou přítomno!!! 😀 😀 😀
i hned ráno jsem vás dočetla, ale musela jsem jít krmit a ted chystám těm mým dvěma spáčům čaj a něco ke snídani , tak jen tak občas nakouknu, stihnu něco dočíst a zase mizím 😉
ale později se ukážu , až budeme po snídani odpočívat v pelechu 😉

mury šoupni sem to co jsi dala na vlaštovky... to o těch dětech..to nemělo chybu 😀 😀 😀 jsem se natlemila! 😀

murynka
1. lis 2009

Něco pro rodiče a pro ty, co se chystají mít víc než jedno dítě. Ano, rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem.
Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ:
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru