Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
3. lis 2009

Farmííí neboj vše bude ok, já byla na UZ až v 8tt a bylo vidět už srdíčko, dřív jsem raději nešla. Za týden dr. vše uvidí. 😉

tercie
3. lis 2009

Marti já byla včera jen se poradit u dr, a měla jsem doma z minula krém jenamazol, tak řekl, že si ho můžu vzít, tak snad to přejde...
A díky a gratulku, ještě je to slaboučký ale fajn, když o něm vím, jsem klidnější 😉

aronek
3. lis 2009

martinkal, bylo relativně dobře, ale v sobotu jsem byla na pohřbu, takže jsem zase přistydla, ale snad to bude dobré 😉

aja.83
3. lis 2009

Holky, tak já se pro dnešek loučím. Běžím do lékárny pro testík a zítra ráno dám vědět!Držte pěstičky!

aronek
3. lis 2009

aji držíme palečky 😉 😀

tercie
3. lis 2009

Holky já dnes taky končím, mažu zpívat, papáááááá .-)

samsa
3. lis 2009

Je, holky, další miminko 😵 Veliká gratulace Murynce k Sofince, ta to teda vzala hopem 😵

mari111
3. lis 2009

ahoj holky, Sofinka je kjašne mimineško 😵
Farmiku ,neboj za tyden vykukne.
Aji, na zitra moc moc drzim palecky.
Tercinko at se ti krasne spiva

m.aa.b
3. lis 2009

Ahojte holky,
už jsem tu chvíli nebyla a hned taková novina 😕 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Murynko velikánská gratulace k narození Sofinky a hlavně hodně zdravíčka!!!!

Jinak u mě je to na prd pže jednak jsem dostala výpověd v práci a navíc asi budu muset znovu na revizi něco není v pořádku 😒 ☹ 😒
Takže když smůla tak pořádná.

sirella
3. lis 2009

Ahojky holky ...všechny moc zdravím 🙂 a jdu dočíst aspoň kousek...všechno nemám šanci

farmarska
3. lis 2009

ahoj holky tak jsem se k vám konečně dostala 🙂
hned na začátku vám, ale povím, že jsem pěkně sklamaná 😢 bo na ultrazvuko bylo vidět jen "prý krásný" vajcucho ( 16mm) ale mimís a srdíčko zatím nikde ☹ byla jsem dost zklamaná, ale doktor mě hned začal ubezpečovat, že vzhledem k tomu, kdy byla poslední menst., že ten nález odpovídá a že mám přijít za týden, že už určitě uvidíme víc 🙄 tak snad nekecal 🙄 🙄
taky mi napsal kuli tý mý pochroumaný genetice prednison, že prej to ted musím-půl prášku ráno brát, aby mi ta imunita neutočila na mimíse 😔 no a k tomu mám dál brát ten duphaston-jednu ráno, jednu večer.

ach jo, já se tak bojím, že je zase něco špatně 😔 a že to skončí jako posledně i předposledně 😔 😔

mabe
3. lis 2009

farmi, uvidis, ze to vyjde. ted budes vic hlidana a bude to ok. je skoda, ze zatim mimisek jeste nevykoukl, ale priste se ti ukaze, uvidis. 😉 jinak chapu strach, ale bude to dobry. 😉

farmarska
3. lis 2009

jinak podle těhu kalkulačky mi to dnes hází, že jsem 6 plus 1 . Nevíte co jste měli vidět v tomdle období na ultrazvuku vy??? 😕 😕 jsem fakt už zase nervově v prd...píp 😝

farmarska
3. lis 2009

mabe snad máš pravdu ☹

mabe
3. lis 2009

farmi, nic jinyho ti nezbyva, ale chapu te. ver mi. a od ted bude porad jenom strach a obavy, aby vse bylo ok. 😖

mari111
3. lis 2009

m.aa.b snad to bude dobry, brzo se to da vsechno do poradku ,uvidis
. Farminko,tentokrat to proste musi vijit, tak nezoufej,jinak chapu ze mas strach,ja bych se taky bala, ale musi to byt v poradku !

sirella
3. lis 2009

farmi:Neboj se...bude to v poho 😉 Já když byla 6+ něco(nevím přesně kolik) tak ještě dr.neviděla nic,ale řekla mi že se tam určitě něco děje.Pozvala si mě za týden a bylo vidět vajo.Pak za dalších asi 10 dnů teprv srdíčko...Myslím že máš fakt ještě čas a za týden budeš vědět víc.Hlavně se nenervuj

m.aa.b:To jsi mě úplně dorazila ☹ ....Já netušila že se dá jít s takovým odstupem znovu na revizi.Všimla jsem si v tab.že jsi čekatelka na 1.poreviz.MS jako já tak mě to dost zkrouhlo

farmarska
3. lis 2009

holky jste všechny moc hodný..hned jsem ´klidnější 😅 😅
když já jsem si přesně tímdletím prošla už jednou ted v létě 😔 ... bylo pořád jen vajucho a po vysazení duphastonu nakonec v 10tt spontální potrat 😔 Tak se bojím aby se tohle zase neopakovalo ☹
jinak před tím když jsem potratila v březnu (prvně-zamlklé těhu ve 13tt) to bylo vše jak má a srdíčko jsem měla už myslím nějak hodně brzy 🙄
no já se z toho snad picnu! 😝 😝

farmarska
3. lis 2009

no budu věřit, nic jinýho mi zase stejně nezbejvá 😅 😅 😅

handm
3. lis 2009

Farmi, neházej flintu do obilí!! Určitě to bude dobrý...Do třetice všeho dobrého se říká, no ne?!!!
a tady jsem něco našla... : http://www.maminkam.cz/vyvoj-plodu-v-tehotenstv...

mari111
3. lis 2009

farminko, segra mi rikala ze ji bylo videt mimi aj srdicko az v 8tt, ted sem ji volala, tak doufam ze az tam pojedes priste tak to bude v poradku, takze zatim neni nic marne 😉

m.aa.b
3. lis 2009

Farmi nebuj se to bude dobrý! musí!

Sir já jsem si taky myslela že to snad ani neni možný -- na první revizi jsem byla 10 září tak jsou to už skoro dva měsíce 😕 no nebudem předbíhat víc se dozvím zítra. a to jsem si plánovala že když mě vyhodili tak zůstanu marod a půjdem do dalšího ivf, no tak asi ne 🙄

katyna6
3. lis 2009

hezké odpoledne holky,hned jdu dočíst 🙂

farmarska
3. lis 2009

hadm díky, ted jsem si doprhlížela ten tvůj odkaz 😉 jdou tam najít i pěkný obrázky z ultrazvuku 🙂 ke mě boužel pasuje nejvíc ten obrázek z 5tt , ten je nejpodobnější tomu, co jsem dnes viděla u mudra 🙄 já mám bejt ale už v 6tt 😢

farmarska
3. lis 2009

holky mě z toho zaručeně zase přeskočí 😝 😝

ale to vám povídám, jestli to ani tentokráde nevyjde.. 😔 😔 tak to normálně vzdávám 😔 😔 😔
já už na to nemám nervy 😔
smažu koně a začnu žít zase normálním životem, tohle se fakt už nedá 😖

sirella
3. lis 2009

m.aa.b:Já byla 24 září a minulé pondělí byla na kontrole a gyndra.mi řekla že dělohu mám čišťunkou a že pokud MS nedorazí do 14 dnů tak mám přijít na injekci.Včera jsem měla šílené křeče v břichu tak jsem myslela že už to konečně bude MS ale dneska zas nic tak jsem dost ve stresu 😒 ...i když je do pondělka času ještě hafec...Já už bych konečně chtěla vědět že všechno už fachčí jak má...

Přeju ti moc a moc aby bylo všechno ok 😉 Třeba ti to taky vyřeší nějakou injekcí...nezlob se za asi blbou otázku ale tys měla i nějaké zdravotní prolbémy po revizi???A nebo všechno v klidu a jsi ze všeho teď překvapená?

kvetinka7
3. lis 2009

Ahoj Farmi, u me nebylo v 6tt nic videt .. na ko jsem doletela v 8tt .. to tam pry byl embryonalni pol -dutina, ovsem bez niceho,dosud prazdna 😒 .. rikali mi,ze to muze byt o tyden starsi apod.. atakovy dalsi kecy ..
v cili ovsem nas chlapecek vse dohnal a je podle nich zplozen o 3 dny drive ,nez jsem mela vubec potvrzenou ovulaci . 😉 takze ze zacatec.UZv si zatim hlavu nelam.. dulezity je postup, ktery uvidis pristi tyden ..
Odkdy se bere Prednison na genetiku? nemyslel imunitu?

zlababa07
3. lis 2009

Ahoj holky, hlásím, že jsem živá a zdravá, sice občas nakukuju, ale moc teď nepíšu, jednak nemám co a jednak jsem zaujala strategii pokusit se na těhulení, miminka a podobný věci vůbec nemyslet. Nicméně mi to nedá a musím moc moc pogratulovat murynce a sofince. Holky si koukám pěkně pospíšily, ale hlavně, že jsou obě v pořádku 😵

Tak Mury, moc moooooooooooooc gatuluji ke krásné dcerušce!!! 🙂

A Farmiku, tobě držím všechny palce, co mám, myslím, že je fajn, že si tě pan doktor hlídá a pevně věřím, že tentokrát už bude příroda geneticky i jinak spokojená a vše zdárně dotáhnete až do tý porodnice 😵

Všechny ostatní moc moc zdravím, holky, nezanevřela jsem na Vás, jen mě prostě celý ten kolotoč testování, kontrol u gyndr a hlavně těch případů, co nekončí dobře, moc nepřidává, takže se tomu teď snažím tak trošku vyhýbat.

Jinak v tabulce, až na to příjde, mě prosím upravte na 8 DC, první porevizní mrška mě překvapila už 26 DC a ani si vlastně nejsem jistá, jestli to opravdu mrcha byla, neb jsem jen asi 8 dnů slabě špinila a jen 2 x se objevilo o chloupek trochu víc krve. Děkuji moc moc moc. papa

farmarska
3. lis 2009

květi jo jo, mě na genetice zjistili , že mám takovou tu poruchu, že moje imunita nesnese cizí těleso v sobě (zárodek kterej je napůl z otce) a tudíž ho napadá... takhle nějak mi to vysvětili,,takže odedneška k těm všem práškům papám ještě todleto 😝 ještě že už mi alspon ty antb. pozítří končej 😝 🙂 a nemoc už je na odchodu 😉
květi dík, jsi mne zase trošku uklidnila-potěšila 😵

kvetinka7
3. lis 2009

tak to jo .. 🙂
jsem rada,ze se prislo na duvod,proc to tolikrat nevyslo .. takze ted hlavu vzhuru 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru