Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. lis 2009

sirrel 😉

murynka
15. lis 2009

leni dobře že jsi zase s námi a v pohodě 😵 😵 mám radost vyřešila si to hezky hlavně vyřeště ty penízky já ted s Jirkou za bývalého doplácela půjčku 😅 🙄 🙄 bacha na to!!!to opravdu vyřeště a nemám strach že někoho nenajdeš když jsi príma holka 😉 😉 tolik bych tě chtěla vidět a pokecat ale jak to udělat 😕 😕 ??

kerrie
15. lis 2009

Kopi..............to Ti povím, že já poznala manžu taky na seznamce a jsem naprosto spokojená, šťastná a neměnila bych ani za nic. 😉 Dneska už je to úplně běžný způsob poznávání nových lidí. Já před tím pracovala v sázkové kanceláři a tam jaksi o slušnýho chlapa nezavadíš a když jsem šla někam pařit s kámoškama, tak se tam na nás taky lepili samí blbouni...........tak jsem si řekla........proč to nezkusit a hele,jak to dopadlo. 😉 😵 😀

farmarska
15. lis 2009

kopi já myslím že můžeš 😅
kopísku a eště to ti povím, že když nad tím tak přemejšlím, tak si i dobře udělala, že jsi se s ním nerozešla ty první, jak si před nedávnem chtěla, bo takhle je celá vina na něm a o to víc si pak bude škubat vlasy z hlavy, když si uvědomí co on sám si napáchal a jak si to pokazil 😀 😀 dobře mu tak smetákoj! 😀 😀

no jo kopi, to až ted budeš mít chvilku času, tak nás můžeš začít objíždět 😉 vemeš mapu, naplánuješ trasu, začneš na severu u mari a pojedeš k východu, ...atd...atd... 😀 😀 😀
no i když, tak růžově si to zas nemaluju, ono toho času asi nebudeš mít až tolik, ..nejdřív nějaké trable se zařizováním kuli vzniklé situaci, pak výchova štěňátka a než se rozkoukáš bude novej objev na dohled 😉 😀
jinak ten civčák je taky supr věc, alespon se dostaneš (nenuceně) mezi lidi a ti povím, že mě nejen , že to tam bavilo, psa samo taky , hodně se tam naučil, ale hlavně jsem se tam seznámila s pár moc milejma lidma, který jsou stejná krevní skupina co já a udělala jsem si tam pár dobrejch přátel 🙂 a ti se vždycky hodí ne 😉

murynka
15. lis 2009

jo a seznamka nejlepší nápad 😎 a pejsek úplně nejlepší lék na vše 😉 😉

farmarska
15. lis 2009

tý brdo já se dnes rozepisuju 😅 píšu hotový romány 😅 a než vždycky dopíšu tak tu je mrtě příspěvků nademnou 😨 koukám, že to taky neflákáte 😀

kerrie
15. lis 2009

Kopi, ještě mu připrav účet a skasíruj ho o to, jak jsi ho živila, zatímco on si válel šunky doma. 😠

farmarska
15. lis 2009

kopi sarlot to píše dobře.. nestěhuješ si hned nikoho domů, ale pokecat můžete 😉 😵 normálně si užívej, to co jsi doteď nemohla, flirtuj, bav se, piš si s klukama lehtivý zprávy..jsi volná, si to mlžeš dovolit 😉 🙂 a ten grázl ať se klidně posere 😀

farmarska
15. lis 2009

ale hlavně dořešte co nejdřív to vyrovnání!!! ten člověk co tě zbil, je zřejmě schopnej všeho, takže bacha na něj, jak vidíš na charakter se tu nelze spoléhat 😠 a kdyby jsi z toho hrubijána měla třeba strach, že by ti zase mohl nějak ublížit, klidně si k tý diskuzi-dohodě někoho přizvi, klidně i toho jeho bráchu, když drží při tobě 😉 jde hlavně o to, aby si k tobbě nic v afektu třeba nedovolil a před svědkama by si asi netroufl 😉 🙂 raději se jisti 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
15. lis 2009

Kopi............tož až pojedeš k nám, tak já bych si prosila takový ty koláčky.........páč vždycky když jsi tu o nich mluvila, tak jsem si naslintala na stůl i do klávesnice. 😵 😀 😀 😀

kopa
autor
15. lis 2009

dobrá já vás všechny objedu. 😀

murynka
15. lis 2009

leni beru tě za slovo 😉 jede bus z prahy do sousední vesnice a tam bych pro tebe sjela autem 😉

sirella
15. lis 2009

kopi...když budeš mít cestu kolem UH tak mě a sarlotku a ee.lisku můžeš vzít při jednom 😀 😀 😀

aronek
15. lis 2009

kopi, když pojedeš do Brna, tak jsem při cestě 😉

eleanthis
15. lis 2009

ahoj holky, tak jsem tu po nejake dobe zase - jdu se na vas podivat a taky se poradit 🙂

muzu se zeptat, kdy jste po revizi dotali mrchu? ja jsem ted 3 tydny plus 2 dny po revizi, tesne po jsem nekrvacela, zacla jsem spinit asi za 2 dny po zakroku a trvalo to tyden, spinila jsem slabe. posledni dva dny jsem citila trochu bolest na pravem vajecniku (pred pulrokem mi vzali pravy vejcovod - mimodelozni) - takze jsem si myslela, ze je to ovulace - od laparoskopie ji citim. ale dneska zaclo hodne tmave spineni - skoro bych rekla, ze je to hnedocerna barva. zatim jen par kapek, ale ted nevim, co si o tom mam myslet. je mozny, ze by to uz 3 tydny po revizi mohla byt mrcha? je mi jasne, ze dalsi dny ukazou... jen nevim, kdy letet na gyndu, ze je to zanet a kdy byt rada, ze uz se obnovil cyklus :( - sestinedeli sex. abstinence jsem nevydrzela... tak se ted trochu bojim

diky

ee.liska
15. lis 2009

ahojky 😀
Kopi to je hajzl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chtěla jsem ti napsat že je mi to líto, ale pak jsem si přečetla že tě uhodil 😠 😠 😠 od takovýho co nejdřív pryč a co nejdál. jediné, co mě mrzí, že se trápíš, ale neboj, čas všemu pomůže. Máš skvělý přístup, určitě na tebe někde čeká mimísek se skvělým tatínkem 😵 Drž se beruško!!!!!!
a ještě tohle mi kdisi pomohlo: Až ti někdo ublíží tak schovej slzy a usměj se, ať nevidí jak moc to bolí
kdybys cokoli potřebovala, stačí říct 🙂

sirella
15. lis 2009

eleanthis:Ahojky...jsem ráda že ses ukázala 🙂
v tomto ti já neporadím...jsem už 7t po revizi a furt nic.V út jsem byla na vyvolávačce a furt se nic ani nehne.Snad holky poradí 😉

eleanthis
15. lis 2009

sirell - od vyvovani pry do 14 dnu ma prijit. tak se tes, uz prijde 🙂 - dokonce jsem ted cetla, ze nejaka holka musela jit na vyvolani 3x - vzdy v terminu dalsi ms zadna neprisla a pak az se cyklus obnovil... no ja mam zda se opacny problem... jsem z toho trochu na vetvi

ee.liska
15. lis 2009

jj takto mi to taky vyvolávali, tři injekce a nic až po čtvrté se ms milostivě dostavila 😀

eleanthis
15. lis 2009

na jednu stranu bych mrchu uvitala, vedet, ze je clovek o jednu bliz snazenicku... ale prijde mi to brzo

sirella
15. lis 2009

eleanthis:Asi si žádná nevyberem 😒 Já mám strach že na tu první porevizní budu čekat do přechodu ☹ 😒 Už mě to se.e...Břicho mě občas bolí...tak skoro jásám že UŽ a ono zas nic
To že ty to máš jináč ti skoro závidím...jenže zkušenosti fakt nemám...ani jsem nikde nic nečetla...a to jsem toho přečetla hodně.Možná se ti tu ozve nějaká holčina co má podobné zkušenosti.

sirella
15. lis 2009

ee.lisko : to je fakt děs.Já si to asi dělám sama...jsem nervní a ona nedojde a nedojde.Prostě čekám a ona nic 🙄
Doufám že dojde...doktorů mi stačilo na 10 let 😝
Mohla bych se please zeptat jestli ( a kdy ) po revizi jsi byla u obvoďačky???Já napřed čekala na první poreviz.MS a teď když není tak jsem chtěla zaskočit hned,ale byla potvrzená prasečí chřipka tak se mi tam nechce.Jsem na hromadě furt aj bez tohoto.Ještě tak v čekárně chytit tenhle blivajz 😝
Na gyndě jsem byla 2x a všechno v pohodě...pouze doporučena přestávka ve snažení na 3 měs....a to už mám skoro půlku za sebou 😀 Strašně to všechno letí

katyna6
15. lis 2009

kopi-a až budeš na těch cestách,zastav se i u nás,ráda tě uvidím.A s přítelem jsem se taky seznámila na chatu.Na Lidé.cz je spousta místností,kde si můžeš povídat. 😉 A jak budeš dělat tabulku,tak prosím jsem 1DC.

ee.liska
15. lis 2009

sirelko já jsem u obvodního dr od té doby nebyla, chodím jen na gyndu, tam jsem od té doby byla snad co druhý týden 😝

mari111
15. lis 2009

eleanthis bud se ti pomalu rozjizdi mrcha anebo se proste cistis, to de jen takovej blivajz a pak bud krev nebo nic a az pozdeji nebo az dalsi cyklus, pri nejhorsim si zavolej na gyndu a tam ti to snad vyjasnej

eleanthis
15. lis 2009

mari - asi jo. stejne jsem se chtela domluvit na tu prohlidku po sestinedeli... akorat jsem fakt zvedava, co z toho bude... uz se vidim, jak si to maluju, ze je to mrcha a ze uz jen dva cykly.. ja su fakt hrozna - neni to tehotenstvi jak droga?!

sirella
15. lis 2009

ee.li:To jsi mi udělala šíííílenou radost 🙂 juchůůůů 😀 😀 😀 Já mám obvoďačku starou paní co mi na všechno napsala paralen a nechce se mi k ní když máme u nás v UH prasečí chřipku víš...to by byl fakt konec.Vím že jsme celá rodinka jakž takž zdraví ale nikdy nevíš jak se co vyvine.Já dostala v nemocnici jeden papír...chtěli ho na gyndě a tudíž mi na obvoďačku nezbylo nic.MYslíš že když počkám než opadne první panika a půjdu k ní až pak tak nic nezanedbám???Osobně teda chci změnit dr.a přehlásit se někam do UB a tam se nechat léčit...hlavně imunitu abych nedopadla zas jako teď.
A to jsem od revize byla 2xna gyndě vč.UTZ to jen pro detail
Ách jo...mě se k obvoďačce nechce...vždycky jsem si všechno musela vyléčiit sama protože od mé dr. jsem dostala max.paralen a podle mě jsem už za těch 10 let min.1x antibiotika potřebovala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru